Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ludka tak to s tým zvieraťom a chlapom máš úplnú pravdu :-) ten aspoň nekecá do všetkého čo urobíš ;-)
Odpovedať
ahojte, tak ja nie som moc za Valentína, aj keď neaká tá bomboniera alebo ruža poteší, no mohol by si spomenúť aj inokedy a nie len jeden deň v roku. :-| Bea ja som mala džungálskeho škrečka, tie žijú len dva roky, ale bolo to veľmi milé zvieratko a užila som si s ním srandu. :-) Ludka máš na mysli niečo ako zimnú záhradu a odtiaľ sa prejde na terasu so strieškou? no starostlivosť o zviera je ovela jednoduchšia. :-D :-D :-D u nás je blbé, že zateplenie domu zhltne viac ako polovicu peňazí z rozpočtu, tak sa ešte uvidí ako to bude. bolo by dobré keby ten chuj vrátil aj ten zvyšok peňazí čo dlží.
Odpovedať
Zdravim vas dievcata, no som ti pekne dlho nebolam naposledy niekedy v oktobri.. a teraz citam a citam a dozvedam sa ake ste sikovne, bytiky planujete svadbicku.. Co sa tyka nas a svadby, v podstate by mohla byt uz o rok, kedze by som mala skoncit vysku, ale asi bude az o dva, mozno tri rocky.. Minule som zostala troska zarazena, ked sa moja buduca svokricka vyjardrila, ze citujem: "Oni maju na svadbu este cas".. no iba som obocim pokrcila a otocila sa bo mi to prislo tak luto, a zaroven som bola aj urazena.. sak dnes sa svadba planuje aj dva roky dopredu a este k tomu ja som vo stvrtom rocniku na vyske, takze kludne by sme to o rok mohli "spachat".. ale sak radsej to uz neriesim.. Kocky a ako vas zavidim to spolocne byvanie.. ach.. no neviem kedy sa to nam podari..
Odpovedať
Profilova fotka
stuplicek z toho si nič nerob, ja môžem o spoločnom bývaní iba snívať, keby sme sa tento rok nebrali, tak nebývame spolu ani o dva roky :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte... tak uz len posledna skusecka, teda opravak a je koniec. Nastastie, uz mam toho plne zuby a treba nam upratovat byt :-D Tak nech uz je rychlo po tom... Teraz cez vikend pojdeme pozriet na svadobny veltrh, co to sa este poucim a ideme prerabat. Morciatko uz mame objednane :-D Ja som mala asi 30 skreckov, teda nie naraz... ale potrebujem sa s niecim pohrat, pomojkat, postarat sa... Tak teraz mame skrecka, potom budu morciatka a snad rychlo babatka... Ludka, to budeme mat krasne tu terasu. Nech sa vam to podari podla predstav. Stuplicek, pani, ty si tu velmi dlho nebola :-D skoda, ze svokra to vidi takto, ale na druhej strane co vas po nej, zariadite sa predsa podla seba nie! Moj oco sa velmi tesi na svadbu, teda ze daku budeme mat, svokrovci budu asi prekvapeni, ale v dobrom. Ale my si vsetko robime podla seba, nepytame sa, len oznamujeme. Luna, hlavne, ze budete spolu byvat ;-) Ale snad nerobite svadbu len kvoli tomu :-D Erika, v tomto sme za jedno s Valentinom, ja som Tomasa tak naucila, ze mna sviatky nezaujimaju, ja chcem aby si na mna spomenul sam od seba a kupil, lebo ma ma rad a hotovo. Ziadne take, ze v kalendari napisali... Nelka, to je super, ze uz ste skoro hotovi...peknucke je to vsetko... a to je jaka parada, budeme spolu oslavovat narodky, ked Tomo ma 28.2. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čaute aj ja som ročník 1987, priateľ m§ vo februari 24, a chodime spolu 5 rokov. Sú tu baby ktoré sú už vydaté? Lebo by som sa chcela spytať, či musim aj index aj ISIC vymeniť? a to kedy?
Odpovedať
ahoj, ja som vydatá. ISIC som si nemenila vôbec a do indexu mi pri zápise do druhého ročníka iba pripísali nové priezvisko, nič viac. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
charlize: jasné, že sa neberieme iba kvôli tomu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, to vážneee? :-o to je super, dúfam,že všade je to tak. Ja chodím na FiUK, a ty? valentína ja tiež nemám rada, je mi zle keď vidím každého druhého chalana s ružou v ruke, kde je tu originalita??? Ináč môj mily ma narodky 15.februára, takže mi vtedy aj tak oslavujeme. Ozaj čo si myslite o bývaní u svokrovcov? Lebo asi na rok alebo 2 nás to čaká, ja so svokrou mám super vzťah, ale predsa...
Odpovedať
ja som na EU OF. ja vychádzam so svokrovcami celkom dobre, bývam s nimi už skoro dva roky. je to znesiteľné ak máš s nimi nekonfliktný vzťah. horšie by to bolo ak by ste sa moc nemuseli. ;-) ale aj tak čakám kedy už konečne skončím školu a budeme býváť vosvojom. FiUK je filozofická fakulta Univerzty Komenského?
Odpovedať
Profilova fotka
lunana, presne tak :-D zviera ťa vždy s radosťou privíta, vypočuje.. erika..áno, niečo podobné ako zimná záhrada.. ;-) jedna bočná stena bude plná, tam bude servírovací kútik :-) druhá, tretia stena bude sklo..hore budú možno strešné okná, ale to je ešte otázne..bude tam umiestnený veľký jedálenský stôl na väčšie rodinné oslavy..už sa tam vidím.. :-D zso, ahoj, vitaj! ;-) ..k tomu bývaniu u svokrovcov môžem len toľko: čo najkratšie! :-D ..aj keď máte dobrý vzťah, kde sú dve "gazdiné" , tam je pravdepodobný častý konflikt..každá má inú predstavu, iné zvyky, návyky.. :-p ..ja by som nechcela bývať so svokrou.. hoci ju ešte nemám, ale v budúcnosti.. každá domácnosť funguje po svojom a vzťahy sú zneutralizované.. :-D ;-) ..k tým darčekom a sviatkom..ja sa prikláňam k tým milým, nečakaným pozornostiam.. x-) ..nie žeby som nechcela darček napr. na svoje narodeniny, ale radšej viac malých z lásky ako jeden z povinnosti.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuj a ešte som zabudla..mám skúšku z matiky! a nič som sa neučila.. :-D ..ale psssst :-x ;-) ..a všetkým držím ešte stále prsty! ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte... aj ja som rocnik 87 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
s priateľom spolu chodíme už osem rokov a keďže naši rodičia (hlavne tí moji) povedali, že vziať sa môžeme až po škole, snažíme sa čo najskôr skončiť ju, obaja chodíme na žilinskú univerzitu, ale každý na inú fakultu... zdá sa mi ako večnosť to čakanie...
Odpovedať
Profilova fotka
cafte zienky domace.. tak ja som dneska vydrhla cely barak som sa citila ako upratovacka, ma nam dneska prist odhadca, tak som zvedava...uz tu teda mala byt a ona nikde, hm.. wewita ako nic v zlom, ale rodicia by mi v zivote nezakazovali svadbu ked ju chcem..chcem ju mat pocas studia tak si ju spravim.. ja som z vysokej usla za manzelom a som rada, vobec mi skola nechyba a ani ma nebavila tak by som tam stejne dlho nevyrdzala :-D charliz to bude super veru, oslavovat hehe, skoda ze nie sme z jedneho mesta by sme si niekam vyrazili :-D Ludka tak vam zavidim tu terasu, je to super, len bohuzial my si ju u nas nemame kde postavit takze ja mozem len snivat, alebo mozno casom...hmm...by to bolo realne nad garazou, nad kupelku aj tak chcem dostavi este jednu izbu a tam by potom mohla byt teraska, nooooo :-D :-D co sa tyka byvania u svokrovcov, ja som zasadne proti aj ked svokrovcov mam super, ale ja rada kralujem na svojom smetisku a nerada sa bijem s ostatnymi sliepkami o jedno.. :-) len viem ze moji svokrovci su tolerantni o dost, byvalu manzelovu priatelku tolerovali skoro 6rokov co u nich byvala, z toho 5rokov ako priatelku syna a pritom ju neznasali jak koza noz.. :-D :-D no ae je to kazdeho vec, ale podla mna, skor alebo neskor vam to bude liest na nervy pokial mate len svoju izbu a dost, ked uz tak aspon vlastnu kuchynu a kupelku, to uz by sa dalo...ja prskam ked mi je niekto cudzi v kuchyni :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca: Hej hej, jeto Filozoficka na UK, ale ani ja neviem čo znamená EU OF :-D To je teda pravda, že by bolo určite lepšie, byvať vo vlastnom byte, ale, aj byvať so svokrou má určité výhody: napr. by som nemusela každý deň variť, hoci rada varím ,ale bolo by to trošku náročné
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ja som dnes mala fajn den v praci, strasne vela toho bolo sice, opravila som dva pocitace medzi reportami a skoleniami ludi, stihla poradu so sefom, a dneska som sa dokonca aj naobedovala, kolega mi kupil obed :-D A vecer sme upratovali bytik, uz je skoro prazdny, buduci tyzden kupime farbu a zacneme malovat. Som zvedava, ako nam to pojde od ruky, teda dufam velmi ze pojde... Kocky, nemate tip co kupit otcovi nefajciarovi, co vsetko ma? :-D V sobotu mame oslavu, musim zajtra preliezt obchody... to je take tazke... zso, wewita, vitajte u nas :-) zso, co mate uz prichystane na svadbu? wewita, co studujes? ved za chvilu je po skole... nam sa nechce cakat, svadba bude na zaciatku piateho rocnika. Ja by som najradsej uz tento rok, ale Tomasko nechce. Tak pockame :-)
Odpovedať
EU OF je Ekonomická Univerzita v Bratislave Obchodná fakulta, pozerám, že si Dunajskej, ja bývam u svokrovcom v Komárne. pre mňa je to známe okolie. ;-) wewita vitaj u nás. poviem ti, že naši tiež neboli moc za svadbu, ale predsa sme sa vzali a je nám dobre. ešte k tomu bývaniu u svokrovcou, fakt to nie je nič moc, je to skôr z núdze cnosť. ak by som nemusela za žiadnu cenu by som tam nebývala aj keď sú to fajn ľudia. ako vravela Nelynka, každý má svoje zvyky a ja väčšinou len držím hubu a krok. niekedy som z toho dosť vytočená. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, ale zas je to lepsie ako sa len vidat, nie? My tiez byvame druhy rok s nasimi, obcas si skocime do vlasov, ale zvykli sme si, vychadzame si v ustrety, ked varim ja, nie je v kuchyni mama a naopak (neratam pomahanie) a aspon sa delime o domace prace. Urcite nam bude lepsie ked budeme sami, hlavne ta vlastna kuchyna a vecierky o kolkej chceme my :-D ale sme radi, ze sme spolu a tomu sme podriadili vsetko ostatne. Nemohli by sme spolu len "chodit" , to by sme neprezili :-D takze to stoji za to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tiež som ročník 87. a zachvílu sa budem vydávať, už sa to kráti. som natešená, ale neviem kde budeme bývať, asi chvíločku oddelene a potom sa porozhliadneme po niečom vlastnom. u rodičov to u nás nejde, myslím, že už po pár minútach by jeden z nás tresol dverami.
Odpovedať
Ahojte. Ja sa budem vydavat uz o par mesiacov. Mame rozostavany domcek v Rakusku, drahy je zatial zivitel a ja chodim na VOS, po svadbe mi ostane este pol roka a prax, takze pohodicka. Sme spolu 3 roky a uz sa neviem dockat noveho priezviska :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nejak sa nám tento ročník rozbehol so svadbami :-) ale som rada, že nie som jediná, čo sa ide vydávať, aspoň viem, že aj v mojom veku je normálne, keď si človek chce založiť vlastnú rodinu, lebo zo všetkých strán iba počúvam, že na čo svadba, stačí si spolu len žiť...
Odpovedať
Profilova fotka
charlize: študujem ekonomiku a manažment podniku, vcelku ma to baví, až na pár predmetov :-)
Odpovedať
ahojte babule, Ivana, Mooon vitajte. :-) Bea u nás som bola ja, kto lepšie znášal odluku. mala som na krku školu a tak, kamarátov a keď sme sa cez víkendy stretli som si to naplno vychutnávala. jasné , som rada, že sme spolu. len to trocha lezie na nervy. nemôžem si robiť čo chcem, vždy sa musím podriadiť. u nás je práca rozdelená takto: ja upratujem a periem, svokra nakupuje a varí. najradšej by som už mala aspoň Bc., keď sa dostanem na Ing. polku týždňa budem v Ba, polku v Kn čo by bolo úplne super. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No sála a termín v kostole je rezervovaný, kapela ešte nie je istá- keď sa to podarí, tak budeme mať super jazzovu kapelu- naši známi. Vlastne mi budeme mať večeru pre rodinu( okolo 50 ľudí), a na druhý deň asi nejakú opekačku s priateľmi. Takže tak. šaty si asi dám ušiť, lebo tie princeznícke nie sú môj štýl. Obrúčky sme už pozerali, ale zatiaľ nič konkrétne, asi si vybereme tie jednoduché zlaté. Ericca ja bývam v Šamoríne, ale poznám ľudí z Komárna.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... ja dnes cely den kmitam v praci, ale pohodicka, aspon mi ujde cas. Vitam nove tvare a gratulujem k svadbam :-D Moon, mame svadbu rok po vas, tiez som chcela tento rok, ale mojho Tomasa nie a nie presvedcit...kazdy vecer to skusam vsemoznymi sposobmi :-D este odolava, ale chvilu budem skusat, mozno sa to v nom zlomi :-D Musim ist este chvilu makat, ale potom vam vecer napisem :-)
Odpovedať
ja zas mám rodinu v Šamoríne :-) síce už dávno som tam nebola.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca o tom Bc. ani nehovor, ja by som bola tiež najradšej nech už mám aspoň toto z krku...strašne sa obávam tých štátnic, neviem ako to zvládnem...to mi normálne kazí radosť zo svadby, že sa ešte predtým budem musieť toľko učiť :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Caute...tak som zbehla nakupit a kupila som si papuce :-D Uz by som sa dnes mala zacat ucit na ten opravak dokelu, lebo ked to nespravim... to bude pruuuser :-D ale v praci dobre, taka pohodicka tam je. A vy ako sa mate, co chystate na vikend? :-) My budeme mat oslavu, oco ma narodky a chceli sme ist na ten svadobny veltrh, len neviem ci ist, na co...nic nekupime, nic si neobjedname... tak zajtra idem pozriet aspon akvarko pre morcinky :-) Baby a vam sa chce ist/idete na druhy stupen? Mne sa straaasne nechce, len ten titul by som chcela :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Caau, mne sa tiež nechce na druhý stupeň, tak stále vymýšľam, že nepôjdem, potom zase, že pôjdem....no neviem ako sa rozhodnem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?