Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.sk/album/albu...
Odpovedať
tá kuchynská linke je podobná, čo som videla v jednom štúdiu. pekná, sa mi veľmi páči. ináč som si všimla, že máte všade sýte farby na stenách. dobre to vyzerá, nie je to také jednoliate. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
erica, normálne sa teším aj za teba..teda za vás.. ;-) ..nezabudni robiť fotky..nech si pocestujeme aj my.. aspoň takto virtuálne.. :-D nely, pekne sa vám to rysuje.. :-) ..predvčerom som bola pozrieť u jedného známeho nový domček a ich kuchynská linka bola v podobnom štýle, teda tiež mali vrchný pás v jednej farbe a zbytok v druhej..oni to mali vo vanilke a lesklej tmavo-hnedej..dobre to vyzeralo..všetko tomu prispôsobili, aj kuchynský stôl bol taký istý hnedý a cez stred prechádzal pás vo vanilke..aj dlažba..atď. skrátka takto to vyzerá, keď je pán domáci stolár a pracuje s tým istým drevom..závidím jeho manželke..všetko robil on..aj spálňu.. :-) ..aj ja už chcem.. :-D
Odpovedať
neboj, veď preto som si kúpila nový foťák, budem fotiť odušu. ešte si musím kúpiť plavky a slnečné okuliare. 8-) ani nevieš ako veľmi sa už tešim. nech už letíme. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) tak ja mam este jednu skusku a opravak, ale Tomasko spravil, hlavicka moja sikovna :-D a mne to nevadi. Nelka, krasne to tam mate :-) Pekne sa to rychlo meni. Aj ja uz budem pridavat fotky z rekonstrukcie za chvilu x-) Erika, to si uzijes, ten novy fotak :-D to ujde strasne rychlo, letny semester je uzasne kratky :-D ja som sa dnes tak zamyslela, hovorili v telke, ze Heath Ledger ma vyrocie, ze uz je to rok co umrel.... sa mi ani verit nechce, mam pocit, ze to bolo len nedavno.... leti to, no nastastie, nech uz mame po skole :-D Ludka :-D co tebe este chyba v tom vasom hrade? Ved mate uzasny ten vas domcek. Skor sa pytam, kedy bude svadba :-) Lunana, to je fajn, ze budete prerabat. My sme byvali doteraz v podkrovi a stahujeme sa na prizemie :-D
Odpovedať
Bea ani nevieš ako som rada, že ten letný je kratší. aj kvôli tomu, že nie je taká zima a netrčím doma, budem zas brigádovať od februára, len nech sa pekne oteplý. našetrím neaké peniaze. Vili tiež povedal, že bude robiť cez časy keď sa bude dať tak ani ja nebudem trčať doma na zadku. ináč ono sa to ani nezdá, že to tak rýchle letí, niekedy mi je to trocha ľúto.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, a co ti je luto? Ked ja sa stale tesim na to co bude, tak ma dako nebavi toto co mame teraz... a potom uz budem chciet aby to islo pomalsie :-D
Odpovedať
ahojte :) letny semester ubehne rychlejsie a vyzera kratsie? Tak to sa ho uz neviem dockat :-D inak ja budem mat tiez zaujimavejsi letny semester, budem mat telesnu - plavanie, iba 7 skusok a 3 terenne prace, juchuuuu :-) cize pojdeme niekam het prec, budeme sa rypat v zemi a este nam za to daju aj kredity x-) ale ja sa na to velmi tesim :-) inak akoze drtim drtim a .... no nevim....zajtra sa vam ohlasim ako som dopadla....idem teraz uz off.... takze pekne skuskujte, nech to mate cim skor za sebou a mozete sa naplno pustit do prerabky ;-) pekny vecer damy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nelynka: máte to tam pekné :-) je dobré si takto dokumentovať prerábku, aby ste videli koľko práce ste na ňom urobili... charlize: no ja len dúfam, že to bude fajn tam bývať :-) uvidíme ale najviac sa aj tak teším na to zariaďovanie a tak ;-)
Odpovedať
Bea je mi ľúto, že niektoré pekné chvíle rýchlo ubehli, ako napr. svadba alebo teraz vianočné sviatky. sme boli s Vilim non stop spolu vôbec sme sa nehádali a teraz je v robote dva týždne a už pár krát došiel s úplne nanič náladou... potom to tak aj dopadlo. Luna pozri predchádzajúcu stranu.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca to som rada, že tebe to so svokrovcami takto klape, ja som mala jedinú podmienku, že pôjdem bývať k priateľovi po svadbe iba ak budeme mať za nejaký čas vlastnú kuchyňu, lebo nemôžem si pomôcť, ale niektoré veci, ktoré varí jeho mama, by som nezjedla a tiež nechcem počúvať nejaké reči, že len vymýšľam, že musím jesť to, čo si musím variť zvlášť a bla bla...
Odpovedať
to ti verím, nie je to nič príjemné keď ťa chcú vykrmovať a ešte k tomu ak ti to nechutí. mňa sem tam svokor zvykne s týmto podpichovať, nech si naložím napr. hráškovú polievku čo neznášam lebo aká je výborná. síce to myslí ako vtip, ale cítim sa ako debil, že si vyberám medzi jedlami.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no presne o to mi ide, že sa ja osobne blbo cítim, že som fajnová alebo čo...no nejak to tých pár mesiacov vydržím, kým si spravíme tú kuchyňu a potom už bude dobre :-)
Odpovedať
vieš, kebyže varíš ty kľudne sa môže stať, že ani by vyzerali ako prieberčivý. varila by si podľa svojho a ak by sa im to nepáčilo tak nech sa idú najesť niekam inam. :-D ja tento problém neriešim, som imúnna proti takým to veciam. rašej sa blbými poznámkami nezaoberám.
Odpovedať
Profilova fotka
Bea, čo mi chýba? no predsa kuchyňa... :-N ..máme síce všetky spotrebiče, ale nemáme linku, takže si vieš predstaviť tie bojové podmienky..bez uložného priestoru, bez drezu.. :-N ..ešte pred mesiacom som chodila s konvicou po vodu aj so špinavým riadom do kúpeľne a umývala som ho v kúpeľňovom umývadle, kde musíš dávať obrovský pozor, aby si nerozbila riad, všetko zafŕkané od vody, odkvapkávač ďaleko od ruky.. :-p ..predstav si najbližšie keď budeš niečo robiť v kuchyni, koľkokrát potrebuješ drez alebo vodu..so všetkým behaj do kúpelne, lebo to nemáš kde zložiť..no skrátka o ničom :-p teraz máme zapojenú umývačku, čiže aspoň s tým riadom nemusím chodiť, no ukladanie a odstraňovanie zbytkov mi tiež zaberie nejaký ten čas..hlavne tá nešťastná usadenina z kávy, Peťo len turka a turka :-D ..a čo sa týka varenia, mám jednu veľkú výhodu, že som sama a konzumentom je len Peťo, prípadne Maggie, keď sa niečo zvýši..no a oni sú v podstate všežravci.. :-D ..také niečo, že"svokrovi" to nebude chutiť alebo "svokra" toto robí inak..u mňa nehrozí.. :-) ..a najnovšie mám ďalšiu veľkú výhodu, že varím už len cez víkend.. :-D ..u nás v škôlke tak perfektne, ale ozaj perfektne varia, že keď prídem domov napapaná, tak sa mi nechce variť len pre Peťa, tak som mu začala nosiť obedy zo škôlky..je to skvelé..každý deň varené a hlavne pestré jedlo ..polievku musí jesť Peťo príkazom :-D a potom chutné druhé jedlo.. :-) ..nevýhodou však je, že moje kuchárske znalosti sú takmer na bode mrazu..
Odpovedať
Ludka časom bude aj kuchyňa. ináč aj ja mám výhodu, že Vili zje všetko čo mu na tanier naložím. zatiaľ síce nevarím a nechystám sa ešte neakú dobu. takže aj keď svokra navrí niečo čo mne nechutí chlieb s maslom to vždy zachráni. :-D baby moje zlaté, zajtra sa za mňa modlite. je pravda, že učenie som odflákla a nerátam ani s tým, že to zajtra spravím ale tak pre istotu na mňa myslite možno to pomôže. minule pomohlo.
Odpovedať
jaj no varenie :-N to vyzera asi tak ze internetova kucharka, mama na telefone a recepty a´la fantazia :-D ale da sa, uz som sa zlepsila... rasto zje asi vsetko, a tiez celkom dobre vari ;-) a hlavne boh zehnaj toho, kto vymyslel umyvacku riadu...
Odpovedať
:-D :-D :-D sestra bola mimule u kamošky. ona ja vítala so slovami: poď predstavím ti moju novú kamarátku. sestra si myslela, že u nej niekto sedí v kuchyni. ide tam a tam nikto. kamoška sa postaví do kuchyne a predstaví: umývačka riadu, Silvia. Silvia, umývačka riadu. :-D :-D :-D Katka tvoj Rasťo sem tam varí, môj Vili si mynule nevedel upiecť ani praženicu. =-) no comment...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) tak ja som dnes bola v praci a potom sme si boli spravit radost a pokupili sme vselijake blbinky do bytu x-) Tak sa vytesujem, zajtra ideme kupit podlahy :-) Ja varim strasne rada, Ludka, uz chapem, to som nevedela, ze nemate linku ;-) Mna to hrozne bavi, je to velky relax, aj varit, aj piect, a ja skoro nic nerobim podla receptov, vela fantazie, vela pokusov...ale zatial sa vsetko vzdy zjedlo :-) Tomas je vdacny stravnik, a ja si zacnem pozyvat cim dalej tym viac navstev, lebo by sme boli vypaseni jak prasiatka :-D A umyvacku, to nemusim, riady umyvame na striedacku... skor ma teraz lakaju novi pomocnici, nejaky mixer, odstavovac, domaca pekaren.... a vela korenin a vselijakych blbin....a cerstve bylinky, uz mam aj vymysleny system na kvetinace do novej kuchyne :-) Erika, budeme ti silno silno drzat palceky!!! To zvladnes, ver si 8-) Katka, co mas nove? Co praca? Skola? Ludka, parada, ze mate takto zabezpecenu stravu aj pre teba aj pre Peta, aspon mate vyvazenu stravu :-D Lunana, este k tej svokrinej kuchyni :-D ja nejem skoro nic z toho co svokra a svagrina varia (oni byvaju spolu)... ja si tam vacsinou varim sama, aj Tomo uz si zvykol na "moju" stravu, to mam radost. Ja si tam vzdy nalozim trosku, alebo radsej nic, pripadne varim ja :-D oni nejedia to co uvarim, akurat kacku ked som piekla, tak zhltli este aj to, co ofrflali kym sa varilo :-D to chce len vydrzat, bude to stat za to :-)
Odpovedať
mne kebyže sa opovážia ofrflať jedlo by to schytali. ako ja tiež nezjem všetko ale ani to neofrflem. to sa jednoducho nepatrí. ináč ja si verím, to záleží na skúšajúcom či sa mu budú páčiť moje vedomosti. :-D keď nie bude opravák.
Odpovedať
ahojte :-) ako sa mate? uz tu moc nechodim, co? :-p nemam akosi casu. sprtam anglinu na pondelok. tak mi drzte palce.. vidim, ze rozoberate varenie. tak ja som sa naucila varit, ked som spoznala matka :-D a ked sme spolu zacali byvat, tak sa nedalo nenaucit. teraz mi uz skoro nic nerobi problem :-) a vsetkym zatial chuti, tak som rada. a strasne ma to bavi. aj varit, aj piect :-) uvidime, ze dokedy, hehe :-D ale svojho draheho musim tiez pochvalit, ten vari bozsky.. hlavne jeho cestoviny... mnaaaaam. ale teraz nemozem, lebo som si dala taku dietku. chapete.. leto sa blizi, nech vyzeram ako clovek :-D nie ako mamutia zena.... erika, drzim palce. z coho to mas skusku? babule a chystate sa niekam na ples? :-) nech vas vasi milacikovia vytancuju troska.. bea a co ste si pekne do bytiku kupili? hod na strechu? nech sa pokocham. nam zatial vrch stoji. je tamuz vlastne vsetko. nove okna, sadrokarton.. kompletka.. len este vymalovat a dat podlahy :-) snad sa k tomu dostaneme... 8-)
Odpovedať
jee, erika som si vsimla, ze idete na zakynthos :-) super vyber :-) urcite sa vam bude pacit. do akej oblasti idete? inak mrkni foto v pase. to je z dovolenky..konretne sa nachadzame na brale nad zatokou piratov :-D juuuj, ci by som tam este sla :-)
Odpovedať
zo strategického marketingu, nič záživné, práve preto mi to neliezlo do hlavy. bude písomka a kompozička, za zápočtovú písomku som dostala 5 z 20, za seminárku mám možno!!! 5bodov takže zajtra by som mala excelovať... no pochybujem. baby vy všetky staviate, len ja som mala svadbu :-D a teraz svadobnú cestu... bývanie je zatiaľ v nedohľadne. ja som bola na Silvestrovskom plese, takže teraz sa nikam nechystáme.
Odpovedať
ja sa na ten ples straasne tesim :-) a my nic nestaviame.. len dorabame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adiii, dnes som na to myslela, ze ti musim daco povedat uz, som ta nevidela ani nepamatam...:-D pekne doskuskuj a potom hadam budes zase castejsie chodit :-) Ja robim setko ine, len aby som sa nemusela ucit :-D strasne sa mi nechce, ale aspon sem tam sa donutim, trosku :-p Kupili sme par uterakov, nejake varechy, brusku na noziky, ale hlavne sme si povyberali este nejake veci...ked vymalujeme a nahodime podlahy, tak vsetko kupime a dovlecieme domov... potom budem fotit :-) teraz nie je co :-D je tam bordel, stary nabytok po najomnikoch. a s plesmi to mame my jasne :-D netancujeme... ja kym ma nepozvu na Ples v opere, na ziadny iny nejdem :-D Erika, oni nie su zvyknuti na taku "exotiku" :-D ja ich nenutim, varim kludne len sebe, a potom mi vsetci so zavistou kukaju do taniera, ale ochutnat sa boja :-D
Odpovedať
erika a cez aku cestovku idete? inak som ti pisala vyssie o dovolenke, ale asi si pisala zaroven so mnou, tak si si nevsimla :-D
Odpovedať
pozerala som, že máš novú fotku. ideme do Agios Sostis neďaleko Laganasu. ples si poriadne uži a na aký idete? ináč ja som cez zimu síce pribrala, ale chudnúť sa nechystám keď sa vystriem tak nič nie je vydno. :-D
Odpovedať
bea ty si inak nenarocna :-D mne stacia taketo.. najskor sa musim naucit cosi tancovat a potom mozem ist do spolocnosti :-D
Odpovedať
erika, ty nemas problem.. ale na mna sa co to nalepilo a vobec sa necitim dobre.. ale poslusne hlasim, ze uz mam 3 kg dole :-D hehe.. no dnes som zas vyzierala susienky, tak som zvedava, ze ako sa to na vahe odrazi.. a ideme na polnohospodarsky ples :-) jedine, co je tu v okoli a za rozumnu cenu. no to je celkom fajn oblast. my sme boli v alykanase. to je troska tichsie.. ak chces radu, tak si pozicajte auto na 2 dni alebo skuter a si prejdite cely ostrov. ja ho uz mam cely prejdeny. naaaadhera :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, aj my len prerabame, a svadba v nedohladne :-D ale nie, uz je v dohladne, uz len rok a pol :-D Budete mat krasnu tu svadobnu cestu ;-) len si to riadne uzite... My mame rozvrh na LS :-D akoze asi prvy raz v historii skoly mame rozvrh este pred zaciatkom skoly, ja mam este dve skusky a uz mam rozvrh. Ale je skvely, stiham robotu, mozno vezmem polovicny uvazok co mi ponukaju, budem stihat krasne :-D Len keby som nemusela tu bakalarku pisat :-p a pribrata som az-az, no co uz so mnou, rozvrh dobry, budem stihat chodit aj do posilky cvicit, pojde to dole :-D A Tomasovi hore :-p 8-) svaly som myslela... :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?