Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. charliz ja viem, ale mna by to nebavilo, cele dni dvihat telefony :)) uz som nieco nasla, poslala som im tams voj zivotopis, tak som zvedava, je to v tej oblasti kde som pracovala, len oproti cez cestu, tiez sa robi kratky dlhy tyzden ako mi robi manzel tak uvidime co odpovedia...hehe :))) ked sa tu uz bavite o HAK, nie je potrebne ju po 5rokoch vysadzovat, len ju treba zmenit za menej hormonalnu nacas, alebo za nejaku uplne inu...dneska je to uz tak vsetko premyslene tie davky hormonov, ze to nie je potrebne... a je pravda, ze je lepsie po vysadeny nejaky cas cakat, ale zase na druhej strane prvy mesiac po vysadeny je vraj najvecsia pravdepodobnost otehotnenia... pametajte, kada mame ine telo a kazda na HAK reaguje inak, niektore maju nechut k sexu, a niektore naopak, ako ja :))) ked som HAK brala... :-D :-D
Odpovedať
halóóó kde ste vsetky? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute... Eri, uz mas fotak? :-D Nely, ja som mala najmenej hormonalnu aka je.... radsej si necham telo uz na pokoji, ved keby sa postastilo babo, nadavat nebude nikto doma, tak preco sa trapit :-D a co, ozvali sa z prace? Mne len napadlo to Call centrum, kvoli peniazom, zarobi sa tam fakt dobre. Ja sice uz netelefonujem, teda az 2 tyzdne som telefonovala :-D ale operatori zarobia viac ako ja manazer, lebo maju velke provizie. Ale ked si najdes rychlo novu robotu, tak je to super. Inak som urobila tu skusku z minuleho tyzdna, ake stastie... uz len tri, zajtra a este po dva utorky, a potom hura bakalarka a statnice :-D :-D teda nie, este jedno skuskove bude :-p
Odpovedať
Profilova fotka
charliz tak gratulujem ku skuske.. no neviem, mna by to nebavilo to call sentrum, to nie je pre mna...zatial sa neozvali ale tha, uvidime..pisala mi kamoska, ze by mozno nieco pre mna mala, ale musim sa s nou spojit, co to je vlastne presne za praca, nechcem sa hrnut do roboty ktora ma ani bavit mozno nebude, chcem vediet presne o com to je..a je to v centru prahy, tak aj do dochadzanie kazdy den..no..uvidime ..ale platovo to vyjde dobre... :-D
Odpovedať
Bea gratulujem, kiez by som aj ja mala skusky uspesne za sebou. fotak mi este neprisiel, som cakala cely den, ale kupila som si teplakovu supravu. napriek tomu ze sa este kuri je u nas strasna kosa.
Odpovedať
Ahojte kocky. Som tu dlho nebola... Co? :-D Uz som druhy dev v Prahe. Zase som sla s drahym, lebo tu robi testy na letisku. Bea, gratulujem ku skuske. Mne este zostavaju 3.. Vlastne ako tebe :-D Ale sa mi vobec nechce ucit. ma to uz nebavi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ja som myslela, že len ja taká mladá by som hneď skákala do svadby :-) som rada, že tomu tak nie je :-D
Odpovedať
ahoj lunana, pripoj sa k nam. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ericc uz mas konecne ten fotak?? sa tesim na fotecky co budes fotit :-D :-D ahoj lunna, neboj nic, my sme tu uz poniektore aj povydavane, ja uz coskro budem mat 1. vyrocie :-D :-D kolko mas rockov? ako dlho ste spolu? a kolko ma potencialny zenich?
Odpovedať
hej uz mi prisiel moj krasny fotacik. sa tesim, uz len aby bolo trocha krajsie vonku a idem fotit. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte....tak moja dnesna skuska bola hrozna, zajtra budu vysledky ale toto je na opravak, no nevadi, aspon som sa pobavila :-D akoze ftipne to bolo, sme sa nasmiali, taku pisomku svet nevidel :-D lunana, vitaj a preco mlade? nie sme uz take mlade :-D jaj, moj Tomas dnes vyplnal nejaky dotaznik a tam ze vzdelanie - vysokoskolske Bc. :-D a ze aki sme uz stari, uz koncime vysoku :-D no srandy kopec... Erika, pekne fot, kym je sneh, aby si mala aj zimne fotky ;-) Nelka, co nove? paani, veru, o chvilu budete mat vyrocie :-) sranda, ako to leti ...
Odpovedať
Bea u nas sa roztopilo aj to malo cu tu nasnezilo, takze priroda nevyzera akurat najkrajsie a o meste ani nevravym, vsetko je sivaste a hnede. :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Erika, vzdy sa da nieco pekne najst... napriklad taky Pariz je sivy cely rok a aka je to nadhera :-) oci otvorene a do toho;-)
Odpovedať
az po skuskach, aj ked vidim to na opravaky. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no ja minimalne jeden uz mam :-D teda bude, tak zaciatkom februara.... a poslala som ti mail;-)
Odpovedať
nasla som, dakujem. ja zbieram inspiracie na stranke www.deviantart.com
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, charliz ani nic nvoe, vsetko po starom hehe.. no veru, za dva mesiace bud erok co sme sa brali, ako to rychlo ubehlo a co sme vsetko stihli uz hehe
Odpovedať
Profilova fotka
No ja mám 21, s priateľom sme spolu už niečo vyše piatich rokov a on bude mať teraz v januári 22 :-D No mladé hovorím preto, lebo keď pred niekým spomeniem svadbu, tak mi povie, že nech nebláznim, že som ešte mladá :-) ale vyzerá to tak, že svadba predsa len bude tento rok v októbri, tak dúfam, že to vyjde
Odpovedať
ahojte lunana take reci si nevsimaj. ja som mala svadbu minuly rok v juni a aj teraz sa najdu "dobre duse" co mi povedia, ze naco som sa vydavala, ze som si mala uzivat, ze to bolo priskoro, bla bla bla...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja vam to vysvetlim len takto, ako to vravim kazdemu ked mi toto povie...ked sa mame rozist, tak sa rozideme ci bude svadba po pol roku, 10rokoch alebo nikdy..a ked mame spolu ostat tak preco sa nezobrat po roku a neskusit to?? za skusku nic nedam a viem ze sa budem vydavat z lasky a nie preto ze som tehtona ako je to najnovsie trendom a take manzelstvo (cest vynimkam) povecsine po par rokoch krachne.. lunna, vy ste spolu 5rokov, rodiny vas poznaju, kaslite na to co vam hovoria, ze to vas zivot, vy spolu budete zit nie oni..chcete sa vziat, vezmite sa...my sme sa brali po roku spolocnej domacnosti a po roku chodenia, nepacilo sa to mnohym ludom, ale vysvetlili sme im to jednoducho...bud si na to zvyknete alebo nie...a neostavalo im nic ine nech si zvyknut :-D :-D :-D prisaham bohu ani jeden odvtedy nepovedal ani slovo... jediny mamkyn argument pred svadbou bol, ze sa ani nepozname :-D a oni ze nepoznaju jeho rodinu..a ja om jej povedala, mami, ja si ho beriem a nie ty, ja s nim budem zit :-) :-) :-) ale vidi ze je to dobry chlapec, ved ho aj vychovavam :-D :-D :-D :-D a co sa tyka uzivana, nasi si toho somnou odzili ked som mala 13-16 rokov, myslim ze boli tak trosku aj radi ze som sa konecne "usadila" 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mňa vie najviac rozhodiť, keď mi povie ocinova sestra nevydávaj sa, na čo ti to bude a ona sa vydávala v 19 a ide mi hovoriť, že som mladá :-| ale čo už, ja si z nich už nič nerobím, teraz vo februári ideme akurát na svadbu mojej sesternice a očakávam nájazdy babky a tiet, že kedy už my budeme na rade :-D
Odpovedať
lunana mne hovorieva moja mama, ze naco som sa vydavala, ale ona sa vydavala az po 30tke takze to preto. este argumentuje tym, ze nech sa pozriem na nu kolko sa natrapi s mojim otcom. :-D ona to hovorieva vtedy ked sa na niecom nezhodnu. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no to poznáme :-) ja to tiež počúvam stále, buď od mojich rodičov, alebo od priateľových.. Ale musím sa priznať, že keď som si pozerala, čo všetko treba na takú svadbu vybaviť a pod., tak ma skoro chuť prešla...je toho naozaj tak veľa, alebo sa mi to iba zdá?
Odpovedať
najprv sa to aj mne zdalo vela, ale nakoniec to nebolo take hrozne. podla toho kolko bude hosti. my sme mali do 60 a v pohode som to zvladla. pomohli aj nasi aj svokrovci.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute....tak ja uz len dve skusky, jupi x-) velka radost... a v piatok idem kadernicke, za odmenu, tak sa vytesujem, budem mat nove vlasy :-) a nepocuvajte tych ludi okolo, sa zariadite aj tak podla seba 8-) ja si vypocujem, nic nepoviem, urobim si po svojom... skolu dako prezit a mame pohodu, konecne zivot ako ma byt (od tvorcvo Coca-Cola Zero :-D ) lunana a vy chodite do skoly? ste rovnako stari ako my, my obaja studujeme, tento rok tretiaci, a prerabame teraz byt... a svadba bude vlastne o rok, lebo chceme zasnuby rok pred svadbou, take oficialne, a nasi rodicia sa tesia, aj na svadbu, aj na vnucata, takze v tomto mame pohodu. mne sa pacilo, ako Nelka napisala, ze v 13-16 si rodicia uzili dost, u mna tak isto, ja som sa tak vyblbla, ze nasi to ledva prezili, uplne osediveli :-D a teraz sa tesia, ze som v pohode, usadena a tak... jaj, a este jednu spravu som chcela napisat....
Odpovedať
Profilova fotka
Sa necudujte prosim tejto sprave :-D Viem, ze tieto stranky su verejne a chodi sem kopec ludi.... ja sem pisem dost osobne veci a mam vas rada, preto vam vzdy poviem aj vselico osobne... no chodi sem zrejme aj par anonymnych ocumovacov - zdravim tretiakov z FHI - a tito anonymni ocumovaci asi nemyslia alebo co, pretoze ja sem pisem pravdu a preto vam pisem, ako sa mame s Tomasom radi, ze sa tesime, ze si spravime v roku 2010 svadbu, ze velmi tuzim po babatku, ale este si ho nemozeme spravit.... takze ked ste si toto precitali, aspon to sirte medzi ludi tak, ako to tu pisem..... pre vysvetlenie mojim kockam - po skole sa rozsirilo, ze sme sa s Tomasom vzali a som tehotna, a ked som z tych ludi vytlkla, ako na to prisli (ja som sa pobavila, mna toto nestve) tak vraj citaju tuto stranku a odtial vedia... tyy brdo, ja som nieco take povedala?? :-) ani neviem co pisem.... takze Nelka, aj ja mam asi nejake fiktivne vyrocie svadby a tehotna som skor ako ty :-D ludia su smiesni...
Odpovedať
Profilova fotka
chraliz tak teda grarulujem k svadbicke a k babetku, ze si sa nepriznala, hehehe :-D :-D :-D booooze, fakt su na smiech, ale mojko, to je len vsetko cista zavist, ze mas niekoho koho milujes a kto miluje teba, chce si ta zobrat a neboji sa toho aj ked je to este celkom na dlho, aj ked 2010 je tu coskoro a neboji sa mysliet na to ze budete mat raz babetko, dva, tri..a ostarnete spolu.. narozidel od nich :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, dakujem :-D ja som bola vzdy exot, vela sa o mne sepkalo aj hovorilo a ja som na to bola hrda :-D takze nemam problem, ked o mne ludia hovoria... len ma zarazilo, ze tu pisem samu pravdu, a jeden by si myslel, ze ked o tebe chcu ludia sirit reci a maju taky skvely zdroj :-D ale co, asi ich ta realita nebavi, tak ako mna, hneva ma to, ze sa na vsetko len tesim a nic nemam :-p ale to pride, pride :-)
Odpovedať
Bea takto toto je dobre trapne, ze chodia spehovat po strankach. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale prosim ta, ja som taka celebrita, nevedia, kde by na mna co nasli :-D snazia sa vycmuchat nejake pikosky, a ja to tu vsetko verejne a dobrovolne priznam.... tak si musia vymyslat, ked ta realita je taka nudna :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?