Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
ahojte baby moje. prajem vam krasne vianocne sviatky, zo vsetkeho len to najlepsie. nech sa vam splnia vase sny. :-)
Odpovedať
ahojte :-) tiez vam kocky prajem krasne a vesele vianoce, nech ste stastne :-) a uzite si tooooo, lebo zase na to budeme cakat rok :-p papaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, vcera som sa sem snazila dostat, no brat mi zavaril notebook :-D tak aspon dnes, uz z LM, stastne a vesele :-D a chvalte sa, co doniesol Jezisko?? :-D
Odpovedať
ahoj bea :-) nooo, ja som taka prezrata.. ale doslovne.. ja uz nevladzem nic :-D a jezisko bol dobry. asi som posluchala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zlaticka, tak ako sviatkujete, ja som momentalne pri svokrovcoch v KE, zjatra ideme zase k nam a v nedelu ideme spet do Prahy..beriem tatika na vypomoc a noveho clena nasej rodiny :-D :-D inak...mam konecne nejake novsie foto v albumuku..kuk :)) http://www.modrastrecha.sk/album/albu...
Odpovedať
Profilova fotka
caute...tak my sa dnes uz zacneme trosicku ucit, skusky na krku.... snad to pojde, mne sa taaaak nechce :-D vy odychujte kym sa da ;-) Nely, pekne fotky, cakame dalsie :-D ako sa mate?
Odpovedať
Ahojky. Mne dnes pride drahy, juchuuuuuu. tak sa tesim, ze by som tu normalne tancovala :-D Takze sa dnes budem mat skvelo, hihi. Ja na skusky este nemyslim.. Prvu mam 8. Ale ako sa poznam, tak sa ucit budem 7 podvecer :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, to sa mas, my mame prvu 8 a potom 13, ale ta 8 je najhorsia, nic neviem, nemam ani sajn o com ten predmet je a je tam kopec pocitania a teoria ze dovi dopo.... dnes sme mali na navsteve svokrovho brata, aj oni maju syna na vysokej, ze on sa vobec neuci, a ak aj ano, ze na skusku ma maximalne 4 A4ky a to ma po chvilocke zvladnute a ze sa nam divia, ze tu sprtame.... akoze ja mam knihu 350 stran, okrem toho jednu 200 stranovu s prikladmi a teoriu z prednasok, ktora je navyse k tej knihe, na 70 stran... no diky, aby som sa ucila den pred :-p ale tesim sa s tebou, ze uz mas milacika doma, my sme sa nevideli tyzden a isla som sa zblaznit, ach jaj... ale teraz uz bude dobre, budeme stale spolu, aj bude dokonca menej chodit do LM, tak mam radost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky..vôbec nemám čas na net.. :-p ..my sme mali úplne krásne Vianoce..najprv trochu zhon,ale potom tá správna vianočná pohodička.. ..nešla nám telka, takže toho roku som nevidela ani Popolušku, ani Mrázika, ani Sám doma, čo sa mi obvykle ani neráta, ale toho roku to nahradili iné veci..naša prvá štedrá večera, začali sme nové spoločné tradície, každý prevzal niečo zo svojej rodiny.. :-) a potom sme 3 hodiny rozbaľovali darčeky... :-N to sa mi ešte nestalo.. :-D ..bolo to kúzelné.. x-) ..no a ďalšie dni to boli samé návštevy, boli sme u Peťových rodičov, aj jeho sestry s rodinami, tam sme dostali ďalšie darčeky..potom prišli sestry k nám..ďalší deň naši známi, ktorí sa nedávno vrátili zo zahraničia..potom sme boli u Peťovej babky a večer u jeho sestry..a aj v meste, lebo som dostala snowboard a dostali moju veľkosť, tak ideme ho vymeniť za menší.. :-) a idem si doplniť výstroj.. ;-) ..zajtra ideme na chatu, tak sa vám asi neozvem..majte sa krásne a držte palce aby som sa nezabila.. :-N papa
Odpovedať
ahojte babule, u nas Vianoce prebehli ani neviem ako, bol to trocha nezvyk, chybali mi nase zvyky, no co uz. potom sme navstivili nasich, vcera sme sa vratili. asi najlepsie na celych Vianociach bolo ked si nasi synovci rozbalili darceky, strasne sa im tesili. :-) teraz sa pomali chystam na ples, rozmyslam co s vlasmy, nebudem mat cas ist ku kadernicke. musim nieco vymysliet. ja mam prvu skusku 15teho, uz by som sa mala do toho aj pozriet, ale sa mi nechce. som dostala knizky tak som ich zacala citat namiesto toho aby som sa ucila. :-N Bea a to na aku skolu chodi? ja aj ked som mala neviem aky lahky predmet som sa ucila miminalne z 10 A4-riek. Adi si pekne uzi svojho priatela. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.... tak ja neviem, ci este pridem, resp. kedy, tak vam prajem vsetkym len to najnajnajlepsie do noveho roka, nech je vo vsetkom aspon trosku lepsi ako ten minuly :-D nech sa vam splni aspon par tajnych priani a vsetko dobre :-) my sme uz v BA, takze pohoda a spokojnost, dnes odchadza podnajomnik posledny, takze od zajtra je byt nas :-D este tam chvilu nebudeme, ale to nevadi, po skuskovom zacneme upratovat a pomaly prerabat.... takze aspon mala radost, po vsetkych utrapach skolskych, snad. ani sa mi nechce na to mysliet, nie to este sa ucit. a vecer dneska skocime do mesta na chvilu, ale o polnoci doma :-D
Odpovedať
Kocky moje, ja vam tiez prajem len to najlepsie do noveho roku, aby bol plny novych, krasnych veci a tiez aby sa vam splnilo vsetko,na com vam zalezi, aby polovicky posluchali a este aby sme zvladli bakalarky :-D My uz doma varime silvestrovsku kapustnicu a pride k nam rodina, no a o polnoci ideme s drahym pustat ohostroj. tak sa moc a moc tesim :-) tak este raz vsetko dobre dievcata :-) majte sa krasne a uvidime sa az v novom roku. papa :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte zlaticka, tak vam prajem vsetulinko NAJ.. v Novom roku, vela zdravicka, stasticka a lasocky..atd..co si len zaprajete a po com tuzite :-D :-D My ten stary nekoncime najlepsie, manzelovi rano vbehol do cesty pes, cely predok rozbity, vratane chladicka, tak auto nepojazdne :-( smola...
Odpovedať
ahojte zienky, prajem stastny novy rok aj ked trocha neskoro :-N vela uspechov a len to nejlepsie nech sa vam dari a splnia sa vase sny. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, kde ste vsetky? my rozlezeni po navstevach a medzitym kockacime, je to dost o hubu, hned druheho som mala peknu horucku ze 38,8 ale nevadi, tesim sa ako tento rok pekne zacina....som zvedava, ci sa nam podaria aspon dake skusky, s prvou moc neratam, ale ak vsetky ostatne spravime, tak tuto do aprila snad stihnem :-D no uvidime.... a vy ako, uz ste zacali skuskove? drzim vam pasticky....
Odpovedať
charlize, tak ja uz som z toho ucenia jelen....a to mam uz vo stvrtok prvu skusku...neviem ako to vsetko stihnem a ako a ci to spravim ale tak zabojujem a uvidime co to da :-D potrebujem aspon 15 kreditov povinnych predmetov aby ma pustili do letneho semestra a zatial mam len 4 kredity z volitelnych ale sak to sa podda :-D snad....drzim vsetkym vsetky palce :-) a mile 87-cky - vsetko dobre do noveho roka nech sa vam splnia vsetky vase sny a hlavne vela zdravicka, ako hovori maminka, ostatne uz pride samo :-)
Odpovedať
Bea ja som si len teraz zacala citat knihu na skusku co mam 15teho :-N
Odpovedať
Šťastný nový rok želám všetkým členkám ročníka 1987 x-) Už som sa tu dlho neobjavila, ale teraz v piatok mám skúšku z trestného práva, takže moc času na iné veci mi nezostáva :-| Držím vám všetkým palce na skúškach, ozvem sa v piatok po skúške zatiaľ sa majte krásne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby Šťastný Nový rok !!! :-D :-D Inak na jednej stránke napísala jedna holka toto :,, ti ludia co nadavaju na super zivot nas normalnych co si chceme uzit a vychutnat mladost bez zavazkov su obycajny chudaci co si spravili decko v dvadsiatke a v tu istu dobu sa uz stihli aj rozviest a skoncili,emocionalne stroskotali a preto nam nedopraju nic... naco vam je svadba, hlavne babam v dvadsiatke?? len kvoli machrovaniu pred kamoskami ze mate nove meno????? och, ake cool... radsej si najdite pracu a zarobte si na vlastny zadok a s tym sa chvalte... a nie ze sa nechavate vydrziavat ostatnymi zatial co v dvadsiatke lehnite pred telkou s bruchom pred sebou.... no to musi byt krasny zivot" tak sa s ňou hádam, mozete si to mrknut na Dive cez pokec, clanok -Svadba, nie dakujem
Odpovedať
Vladi ja som ten clanok len tak prebehla, aj diskusiu. najprv som tam chcela napisat, ale ked som videla tie reakcie nechala som to radsej tak. nema zmysel sa hadat s takymito radikalnymi ludmi co povazuju za spravny len svoj nazor. nenic si nervy. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte srdiecky, tak my sme ten Novy rok dobre teda nezacali, dneska som dostala vypoved v praci...aj ked slusne podmienky, ale nechapem preco..boli tam horsi ako ja, a predsa som to schytala ja, no co uz.. v najblizsich dnoch pridam fotecky kuchyne, uz je skoro hotova :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nelka, tak to ma mrzi :-( drzim palceky, nech nieco najdes cim skor...alebo skusis IVF, ked si nemusis brat dovolenku? Taky cudny zaciatok roka veru, auto, praca... hlavu hore, zly zaciatok, dobry koniec ;-) pripadne kym najdes, odporucam brigadu v call centre, zarobis dobre a nie je to narocne. Vladi, nerozculuj sa nad takymito hlupostami :-D takych ludi je :-D ja ani nevysvetlujem, som taka "divna" oproti ostatnym v mojom okoli, ze ich mam na haku uz roky. a nech, co ja s nimi. a ked sa jedna o cudzich ludi na nete, duplom. Ja sprtam, Tomas sprta, skuska zajtra, tak snad sa nieco podari. A ked nie, opravak to isti :-D drzim vam palce a pekny den :-)
Odpovedať
Neli to mi je luto. dufam, ze sa to cim skor napravi. Bea drizim vam palce. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahohte, charlize si zlata, ale bohuzial na IVF nemam naladu a ani peniaze, potrebujem vsetko vrazat do domu, za chvilku je koniec januara, nam nakydal sneh, taks a ani strecha neda prehodit, ma porazi o chvilku z toho! bohuzial brigadovat nemoze, pretoze ja potrebujem aby niekto za mna platil poistovnu a socialku, nemozem si to sama dovolit, takze jedine praca.. vladi vyser sa na take holky, nevedia sami co chcu a su tu uplne chuderi na ktorych sa budeme my o par rokov len smiat, ze my mame stastne a super manzelstvo, vlastne byvanie a zarobene na "vlastny zadok" ako pise ona a len ONA bude ta c nema ani chlapa, lebo ziaden o nu v 30ke nezakopne, pretoze vsetkych schopnych chlapov sme si uz ulovili my :-D :-D :-D a o detoch ani nehovorim, bude takla zufala ze odide do zahranicia aby sa vratila z bruchom az ju vobec nieko bude chciet...bude to velmi lutovat, za par rokov na to pride, neboj
Odpovedať
Profilova fotka
Caute halo, sprtate? Ja trosku, na utorok, praca ma bavi viac ako skola, tak piatok aj pondelok som v praci :-D a vy ste kde? Nelka, ja som myslela tu brigadu kym si nieco najdes, aby si nebola bez prijmov, to poistenie je mi jasne - ved keby si dobre zarabala popri nezamestanosti, mohla by si si odvody platit sama, aby si neprisla o materske, ale v CR neviem ako to je, to som nestudovala dako, len slovenske pomery ovladam... a ja co nove... od zajtra neberiem HAK, lebo som sa docitala, ze rok po vysadeni sa nema otehotniet podla dakych super vyskumov, a uz ma to nebavi, sa citim cudne. a okrem toho sa vela bavime o svadbe, navrhla som tento rok, ale bolo to Tomasom zamietnute, ale premyslame nad zmenou miesta, lebo mame vselijake "problemy a konflikty" v rodine, a bojim sa, ze moja idealne naplanovana dokonala svadba by proste krachla nasledkom zlych nalad nasich rodin.... tak riesim alternativu, uz sa mi nieco crta a Tomovi sa pozdava, tak Vladka, necham ti cely zamok :-D :-D ozaj, uz sa stahujete Vladi? a ostatne ako, skusky hotove? :-D ja som teda v polovici, plus opravaky /teda predpokladam :-D
Odpovedať
ahojte, tak ja sa snazim dokopat k uceniu, si to zatial len tak citam, ale zatial si nic nepamatam z precitaneho :-N co je dost blbe lebo vo stvrtok je uz skuska. v pondelok som si objednala fotak, dnes nam dosla sprava, ze buduci pondelok by ho mal kurier dorucit. sa tesim, budem fotit jak blazon. :-D Bea ja som tiez nieco podobne postrehla, ze sa nema otehotniet, ze sa po piatoch rokoch ma dat pauza. konkretne na tu pauzu s HAK som sa pytala svojho lekara a povedal, ze netreba. okrem toho svagrina otehotnela hned ako vysadila HAK a maly je uplne zdravy aj ked je pravda, ze po porode boli neake komplikacie ale nevie sa ci to bolo kvoli HAK. inac ked uz sme pritom vsimli ste si tu temo co je o HAK? ako niektore prispevky co tam pisu... ma to az desi.
Odpovedať
Bea a co vam skryzilo plany ak sa smiem spytat?
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, tak super, ze fotak :-) fotaky su skvele, ja som sa zazrala do tych mobilovych, teraz mam celkom dobry v novom mobile, tak fotim vsetko :-D hlavne rekonstrukciu bytiku budem fotit, nech mame pamiatku :-) No a ta svadba...to sa ma tak. Svagor ma vytaca, lebo sa sprava ako sibnuty, jeho novu partnerku moc nemusim... bracho ma uzasne nalady a je schopny sa postavit od stola na svadbe a kludne odist alebo tam narobit hanbu, lebo je drzy jak opica. Moja mama, ta je na praskoch, si to nebude ani pamatat :-D A svokrovci? Svokor bude frflat na vsetko jedlo a na vsetko vseobecne, svokra sa bude hanbit aj objednat pohar vody. A ja si to tak vysnivam a naplanujem, v hlave to budem mat dokonale, vsetko bude sediet na sekundu a na myslienku a potom pride realita a vsetko sa pokazi a ja budem fakt nestastna, lebo za to zaplatim cely majlant :-( a dost ma to odradza. Ale ked si predstavim, ze spravime pekny obrad na peknom mieste, mozno s nejakymi hostami - mozno budu aj dary :-p - a potom len maly obed pre rodicov a surodencov - tam skoro nie je co pokazit - tak to bude za par korun a v pohode, a my pojdeme na zamok na svadobnu cestu alebo na Vianoce do stvorhviezdickoveho hotela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj Erika, a ta HAK.... no ja sa fakt necitim vo svojej kozi, dokiny som sa pytala, tak ze v pohode, nemusim vysadit, ked tak po 5 rokoch, ale nemusim. ja ze to uz budem planovat babo a ona ze to v pohode a nemusim ani cakat a rovno sa snazilkovat a to by neslo, teda pre mna a moje svedomie :-) ja si pekne ocistim telo, necham ho nabehnut na svoj cyklus, aby som mala pravidelnu MS a ovulku, budem brat vitaminy a vsetko, ked budem snazilkovat... to viem naisto, dam si zalezat...
Odpovedať
ja som uz strasne dlho tuzila po fotaku, tak teraz sme si ho konecne objednali, este by sme mali kupit komp lebo tento stary strasne blbne. to ma mrzi, ale ved ono sa to este utrasie a moze byt aj svadba na zamku. ;-) inac v tom bola vyhoda velkej svadby u nas, ze som sa takymito veci ani nestihla zaoberat ci je niekto urazeny a pod. mali sme kopu hosti a v tom ruchu si nikto taketo maniere nevsimala. :-p no ved to, ze vraj ak beries 5rokov v kuse HAK mala by si potom mat rok pauzu. toto som sa pytala lekara a povedal, ze ziadna pauza byt nemusi. ked som citala prispevky v teme dlhorocne uzivanie HAK ma az zamrazilo ake problemy teraz niektore maju z toho.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?