Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj katuska, sme tu takmer všetky študentky.. :-N ..tak teba čakajú bakalárka, štátnice..a potom promócie :-) ..ja to mám za sebou no predsa ešte raz pred sebou.. :-N ..ale až o rok neskôr, teraz som v 1.ročníku magisterského štúdia.. :-p .. ..a "poviem" vám, že ja na to už nemám nervy..normálne sa mi nechce..už som bola stotožnená s tým, že po promóciach je to definitívny koniec so školou a ono to predsa nedá pokoj.. :-N :-D ..a ešte keď si spomeniem na to, že treba platiť, tak som ešte viac znechutená.. 8-( ..vyhovuje mi chodiť do práce- škôlky :-) ..tak by som v poho stíhala aj domácnosť, aj venovať sa Peťovi, a ešte by mi zostal čas na nejaký aktívny relax..ale keď mám školu, tak víkend nie je víkendom a nič nestíham.. ]-( ..asi si fakt reálne urobím denný rozvrh.. a budem ho dodržiavať a hotovo! a kto príde neohlásený...smola! :-D :-D :-D ..tak majte sa..musím niečo písať.. :-p ..pa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... Katuska, to sme tu na tom vacsina podobne ;-) my sme obaja studenti, ale obaja brigadujeme, je to celkom dost (casu) ale aj zarobime, od januara si ideme prerabat byt, uz budeme byvat spolu. A svadbu v piatom rocniku v septembri :-D Eri, ste si to pekne uzili so svokrou? :-) to je fajn... my pecieme s mamou, ale tesim sa ze budem aj sama o rok piect :-D Gabi, sikulka :-D to si skvela, dva body dole;-) Ludka, ako ta dobre chapem, ja by som najradsej ani nesla na druhy stupen, strasne strasne sa mi nechce, ale pojdem, snad to dako prezijem. Tie dva roky - hrozne dva roky :-( - snad ubehnu rychlo. ale pojdeme na denne, ak sa podari, tak som zvedava, ako nam to pojde s domacnostou dohromady. Kocky, chcete nieco vediet? dnesok zacal ako najstrasnejsi den za cely rok... rano nam pretieklo okno, tak som utierala dlazku a schody, potom som sa ledva dostala do prace - 50 !!! minut som cakala na zastavke a autobus, ziadny nesiel... ked som cela premocena a zmoknuta dosla do prace, sefka ze - Ani sa nepytam, idem ti uvarit caj...:-D :-D ale potom sa to lepsilo, v skole dobre, navecer este s kamoskou v meste sme zmokli, ale dobre :-) a teraz nemam hlas, kaslem, tak pijem caj a sedim v deke, napecene daco je, este zajtra trosku :-) pekny den ;-)
Odpovedať
ahojte Katka to si na tom ako ja, mazel pracuje, ja sem tam brigadujem (skor nie ako ano), svadbu sme uz mali, byvame u svokrovcov, spolocne byvanie bude az ked dostudujem. :-N Bea aj tak sa to da povedat. ona este stale vymysla co by napiekla, uz mame 4druhy kolacikov. hlavna vec ze to jem len ja s Vilim. baby drzte mi zajtra palce nech mam to Ecko.
Odpovedať
Profilova fotka
Bea, z toho si nic nerob, ja som mala zly den v pondelok. Rano som si pristala, aby som isla do skoly povybavovat, lebo im urobili v indexe profaci chyby - ina znamka v indexe a ina v harku. Tak ale ja som si to musela obehnut. Zistila som si konzultacky, prisla som, hodinu som cakala a potom mi povedala sekretarka, ze pan profesor chodi, ako moze, skuste neskor, ale nezarucujem vam nic, mozno ho zastihnete, mozno nie... Druhy profak sa tam radsej ani neukazal a ked som prisla za tretou profesorkou, mala na dverach HNED PRIDEM, ale cakala som pol hodinu, tak som isla taka vytocena zo skoly, ze som nic nevybavila... A vecer som to zavrsila "hadkou" so spolubyvajucom, lebo moj pohar trpezlivosti voci nej pretiekol, tak som vybuchla... Ale co narobim, zabijem sa? Ani nie, na to sa mam az privelmi rada... :-D Erika, drzim ti riadne paste, nech sa ti zajtra dari... Potom napis, ako si dopadla.
Odpovedať
tak to som rada, že sme sa tu našli študentky-trpiteľky :) Ludka tvoju nechuť úplne chápem. Aj mne už lezie škola krkom.....Charlize,vieš ako sa hovorí, keď sa darí, tak sa darí. Ale želám skoré uzdravenie, nech si na Vianoce fit a môžeš si ich naplno vychutnať. Erika, videla som svadobné fotky, krásna nevesta a s manželom vám to svedčí, i keď trošku s oneskorením, ale predsa želám všetko dobré do spoločného života, hlavne veľa veľa lásky a porozumenia. ;-) A z čoho máš skúšku? Gabika prečo ťa nahnevala spolubývajúca?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, som rada, že ma chápete..aspoň niekto.. :-N ..tí, ktorí to nezažil,i nevedia to pochopiť, len si to myslia, že to chápu.. :-D ..dnes som mala odovzdať prax a čo myslíte mám ju napísanú? .....nemám!!!! :-p ..mne sa tak nechce nič robiť čo súvisí so školou..najradšej by som si ľahla a spala.. :-N ..charlize na teba nemám, ale aj ja som mala tak trochu nevydarený deň...teda aspoň zatiaľ..ráno som vstala kvôli WC :-N a hneď som sa šupla späť do postele a snažila som samú seba presvedčiť, že nemusím ísť do školy, zobudila som aj Peťa, či nemusím ísť..keby mi to odsúhlasil s pokojným svedomím by som spala ďalej.. :-D ..zavolala som spolužiakovi či on chce zostať na písomku, lebo on a ďalšia spolužiačka mali písomku o 8:30 a potom sme mali všetci traja o 12:00, ale keby mi povedal, že na tú druhú nechce ísť, tak by som nešla zbytočne do Prešova..a on povedal, že on asi pôjde...že skúsime atď. tak som predsa šla, že aspoň pokecám so spolužiačkou, lebo nemáme na seba čas, hoci býva 200 metrov odo mňa :-N ..tak oni šli na prvú písomku, ja som sa učila na chodbe, ale všetko šlo akosi pomimo mňa :-N ..keď vyšli, ešte chvíľu sme do toho čumeli a potom sme sa začali navzájom presviedčať, že do 16.januára sa to naučíme, budeme vedieť aké dáva otázky a prídeme na istotu.. :-D ..tak a sme doma.. :-D ..nešla som do škôlky, nešla som na predvianočné posedenie, ale nebola som ani na písomke..tak som vyhodila peniaze za cestu a posedela si v škole.. :-N
Odpovedať
Ahojte kocky moje. Tak sa hlasim po dlhsej dobe.. Teraz som tu nemala cas ani riadne chodit.. Strasne vela toho v skole, same zapocty, uz mam 2 skusky hotove... ale som totalne vystavena.. Kati, ja s drahym sme studenti obaja, ja v 3 rocniku a drahy uz konci.. Inak som sa rozhodla, ze ja dalej nejdem.. Dokoncim si bakalara a potom sa uvidi.. ta skola ma strasne, ale strasne ubija. nemam na nu chut, nervy, tak na co sa silit... si to dorobim na materskej a externe. pre mna nebude ziadny problem ucit sa.. ved aj teraz sa uceniu na skusky venujem max. 5 hodin :-D a skola neujde. radsej pojdem s drahym niekam prec, naucim sa jazyk, dake to dobrodruzstvo... a potom sa vratime so zarobenymi peniazkami a moze byt mimi :-) teraz mam fakt na tu skolu alergiu.. neznasam to tam.. neviem, ze ci robim dobre, ale proste to tak citim :-| Bea, pekne sa liec.. nech si na sviatky fit :-)
Odpovedať
ahojte baby, ja som bola len na doskusani, nechcelo so mi pisat opravak :-p takze to mam za E. uplne mi to staci. Katka predmet sa vola manazment a marketing trhovych sluzieb. Gabi z toho si nic nerob, ja som dnes pol hodinu mrzla v Zamkoch bo meskal bus. prsalo a fukal otrasny vietor fukal asi som prechladla. Ludka, ale aspon si si pokecala s kamoskou ;-)
Odpovedať
ahojte baby! Erika super, E je fajn, aj ja som mala v utorok skúšku, strašne ťažkú tiež mi dal E, ale to som bola za neho ešte šťastná, mnohí ani neurobili :( Princess máš úplnu pravdu škola sa dá dorobiť aj externe, aj ja som už nad tým uvažovala, že inžiniera si dorobím externe. Ale uvidím ako to pôjde, ale rada by som sa aj zamestnala, lebo s priateľom by sme chceli spolu bývať, ale ako hovorím, nezarábam takže to ešte nie je reálne. :( A ako hovoríš, aj nás to láka ísť si niekam von zarobiť. Ludka ozaj super deň :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky :-D Akoze Adka, teba som kolko nevidela! Ale super, ze mas skusky, ja mam tiez 2 hotove....dnes som zvladla pracu doobeda, vsetko som urobila co bolo treba, aj sef ma pochvalil. A prisla mi vecer vyplata x-) Poobede sme s mamkou este obehli obchody, dokupili zvysok darcekov, dopiekli a mam Vianoce. Zajtra si budeme davat darceky, aby sme nemuseli brat do Tatier, tak sa tesim. A ja som vlastne zdrava, trochu kaslem, ale to sa da. Mne sa tiez nechce ist do skoly, ale pochybujem, ze ked si teraz Ing. neurobim, tak uz nikdy. To uz bude o inom zivot. Nastastie si dokazem zadelit cas medzi domacnost, skolu, pracu a Toma, takze ak sa dostanem, dokoncim a na MD pojdem hned po skole.... do zahranicia sa urcite nechystam... dufam, ze vam to vyjde ako ma, nech sa rozhodnete spravne, ja viem, ze by som sa uz nevratila :-) Ludka, dobre si to vyriesila :-D donutis sa dokoncit to Mgr? :-p Erika, sikulka, to je fajn :-) Gabi, pekny den;-) Ekonomicka je hold Ekonomicka :-D stoji za to... Tak sa chvalte, darceky mate vsetky? A co? Som zvedava... :-D
Odpovedať
Bea ja som dnes este bola kupit darcek pre krpca. som nasla taku fajn knizku s ktorou sa aj pobavi aj trocha nauci. nechcela som kupovat zbytocne blbost aj tak ma kopu hraciek a aj tak sa s nimi nehra. ja by som sa tiez nedonutila dokoncit ing. ak by som nesla hned po bc. uz by ma do skoly asi nikto nedotiahol. baby ja som vam uplne zabudla vcera napisat, mi volala moja dobra kamoska, konecne caka babo. x-) strasne sa z toho tesim, cely rok mi basnila o tom ake by to bola fajn mat babo tak teraz konecne bude. :-) normalne som od stastia vo vytrzeni. normalne rozmyslam nad tym kedy budem mat ja. :-) okrem toho som sa dozvedela, ze dalsie dve spoluziacky zo SS su tehotne. uz asi vsetkym hrabe.
Odpovedať
Profilova fotka
akoze hrabe, Erika? to nieeee.... ja chcem babo... ale taaaak strasne strasne velmi moc :-D musi byt po svadbe, tak to vidim asi tak, ze si vsetko zariadim ako ma byt, ponahanam prachy, a musim si to silno premysliet ci chcem promovat s bruskom :-D :-D :-D aj to by sa dalo... teda viem si to predstavit :-D inak Erika, aj my sme synovcovi kupili take knizky, na malovanie a tak... idem vysadit HAK od januara... neviem ci tym, ale necitim sa vo svojej kozi, chyba mi ovulka, chyba mi moj cyklus, a som neskutocne precitlivela... dva krat som preplakala Sex v meste, to nie je normalne, ja revem jak korytnacka proste, nad vsetkym, vsetko ma dojme... mate s tym niektora skusenost? skusim vysadit a uvidim, ci to prejde, ked nie, tak som asi vadna ja a nie HAK :-D Aj to je mozne :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Bea ja som bola taka citlivka vzdy, vsetko prilis prezivam. ked som pozerala P.S. I love you som preplakala komplet cely film, ale aj ked si na nieco spomeniem a je to smutne tiez mi vybehnu slzy. u mna je to normalka. takze by si nebola sama vadna ale aj so mnou. :-D ak ti to teda pomoze. no hrabe im, lebo to su vsetko baby ktore som vzdy vnimala ako nezodpovedne. aj ked sa hovori, ze ludia sa menia neplati to vzdy a nie vo vsetkom.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, tak vidim ze tu uz premyslate o babetkach, tak som vas asi kus naladila :-) tak vam drzim palceky nech vam to vsetko pekne vyjde :-D :-D
Odpovedať
Nely vies ze by som aj uvitala mat babo, ale zda sa mi to nezodpovedne ked sa tlacime u svokrovcou v izbe 4x6 metrov. :-| ani postielku by som sem nenatlacila. takze zatial sa sustredim radsej na skolu. inac uz konecne viem kam ideme silvestrovat, v susednej dedine bude taky mensi ples, ideme tam. sa tesim. si mozem zas obliect svoje saty co som mala na svadbe ako popolnocne. x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, este pisem z BA :-D este dnes... zajtra vam napisem z Tatier. My uz sme si spravili dneska Vianoce, tak sedime, papame kolace, uz sme zbaleni a odarcekovani, hram sa s mojim novym mobilom :-D mama zbalila knizky do Tatier, brat si obliekol novu mikinu.... paradicka. tak pekny vecer a zajtra sa ozvem... Nely, ja po babatku tuzim od patnastich :-D Erika, super, my budeme v meste :-) dufam, ze nebude prsat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No teda..baby..to sme sa tu zišli.. :-D ..rovnaká krvná skupina.. :-) ..a ja by som chcela mať svoje bábätko.. x-) ..a tiež po nich poškuľujem a túžim po svojom už dlhšiu dobu..spolužiačky na strednej sa mi čudovali, keď som sa zmienila, že by som prijala miminko, že by som sa tomu nebránila a nebola nešťastná, že je to príliš skoro.. :-) ..teraz som samozrejme rada, že sa to nestalo, lebo by to nebolo s mojím terajším priateľom..a som rada aj preto, lebo som dozrela, som zodpovednejšia, zariadila som si trochu inak život..s bábom v osemnástich by sa výška asi nekonala, musela by som sa obracať a dospieť akosi skôr a neprirodzene.. =-) ..tak, ako to je teraz je to fajn..priateľa mám skvelého, škola mi nejak ide, domček si postupne zariaďujeme a skrášľujeme, práca ma veľmi baví, detičky mám v škôlke.. x-) a máme aj psíka.. :-D ..takže sa nemám na čo sťažovať.. :-) ..a ďalším našim spoločným znakom je, že aj ja som dosť precitlivená..takže neverím, že by sme boli všetky vadné.. :-D :-N ..ja sa dokážem rozžialiť pri pošte pre teba, pri modrom z neba, ale aj pri televíznych novinách..veľmi sa vciťujem do pocitov iných a všetko si pripúšťam..myslela som si, že som tehotná alebo čo.. :-N ale vidím, že nie som jediná.. ;-) bea, máte to super zariadené.. :-) ..teraz máš ozaj štedrý večer a ešte jeden skutočný ťa čaká.. :-) ..ty sa teda máš..my sme mali dnes upratovací deň, Peťo bol skoro celý deň doma a spolu sme majstrovali.. :-D ..zavesili sme zrkadlo aj botnik do predsiene, poukladala som si doň všetku zimnú obuv, ostatné v škatuliach som odložila, potom Peťo skladal regály a urobili sme si špajzu.. :-D ..všetky zásoby potravín, škatule a fľaše sme si pekne zoradili, poukladali.. :-) ..v kuchyni mi tak vznikol nový priestor a aj tam som si to pekne poukladala...všetko je prehľadné.. mám z toho veľkú radosť.. x-) hoci som skončila o 22:10 a teraz ma neskutočne bolia nohy..fakt to neľutujem a stojí to za to..cítim sa tu oveľa útulnejšie..zajtra si po obede ozdobíme zábradlie na schodoch a samozrejme aj stromček..už tu stojí tretí deň, no ešte neprišla tá pravá chvíľa, aby sme na neho mali dosť času, neodflákli ho a vychutnali si to..bude to prvýkrát čo budeme spolu ozdobovať náš spoločný stromček..teším sa ako malé decko.. :-D x-) ..my budeme na Silvestra na chate, tam kde sme boli aj minulý rok..zjazdovku vidieť rovno z okna, je to asi 200 metrov.. :-) teším sa.. ..Ericca a na ples ideme koncom januára.. ;-) ..tak majte sa pekne..
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, prestante. Ja asi spojim obe temy spolu - tiez som v poslednej dobe precitlivela, az moc a ked citam tieto riadky, tak hlavne teraz na vianoce, tuzim po tom, aby som uz mala svoju krasnu a zdravu rodinku, dobreho manzelika, s ktorym budem mat min. dve deti, ktore budeme milovat nekonecne... Uz aby to bolo, posunula by som sa tak o 5-7 rokov dopredu... Ale ako sa hovori, oplati sa cakat na to najlepsie, tak dufam, ze sa dockam... Naskor skola, ktora ma uz fakt nebavi, a potom vysnivany zivot. :-) My budeme s Vilkom na Silvestra v Jasnej na chate aj s celou partiou. Trosku mi to je luto, lebo som chcela, aby sme sli s mojim bratom na chatu na Liptov, ale aj do Jasnej sa tesim, lebo budem asi tyzden s mojim drahym na lyzovacke (ktoru obaja mame radi). Dnes som si povedala, ze uz sa konecne musim pustit do tych medovnikov, stale som mala tolko roboty, ze som na to nemala cas, ale dnes som si ho uz nasla. Asi za hodinku pojdem na vianocnu spoved a potom hor sa na medovniky. :-N Kati, spolubyvajuca ma uz vytacala dlhsie, chcela byt ta hlavna na nasom byte a vsetko sa malo tocit len okolo nej, ale to je tazke, ked je nas tam 5. Ale teraz som vybuchla, lebo aj napriek tomu, ze som mala zavretu izbu, dovolila si tam ist, zobrat moje veci a nechala neporiadok po sebe. A po tazkom dni ma to riadne vytocilo... Povedali sme si svoje a teraz som ta "najhorsia" na svete... Ale zily mi to nejako netrha. Nemam rada falosnych ludi, tak ma to netrapi, ze sa na mna hneva... 8-(
Odpovedať
ahojte, Gabi aj ja by som uz rada bola niekde inde, vo svojom dome, s detmi a manzelom, mala by som pracu co ma velmi bavi a dobre zivi. tak o tom snovam kazdy den. ale nechcem byt nevdacna. som rada, ze mam to co mam. o com snivam k tomu sa musim dopracovat casom. vsetko ma svoj cas. ja sa ucim byt trpezliva. dobre si spravila, ze spolubyvajucej si to vytmavila. ja by som spravila to iste. nemala na to pravo liezt do zavretej izby, ktora nie je jej. Ludka to si mala uzitocny den. ja som bola max kupit par drobnosti. kupila som Vilimu na Vianoce Scrabble. teraz sa s nim hrame v kuse. Gabi uzte si lyzovacku, Bea uzi si Tatry. :-)
Odpovedať
ahojte baby! tak ako vidím, už tu panuje vianočná náladička ;-) Charlize, to je super, že si dostala nový mobil x-) Erika to je super, že využiješ svoje popolnočné šaty, bola by to škoda nedať si ich ešte raz. Ja to tiež nemám rada, keď si kúpim šaty a využijem ich iba raz. Potom mi je tých šiat ľúto :-N Ludka, ty pracuješ v materskej škôlke a popritom študuješ? super, klobúk dolu. a čo zvládaš? a bývate spolu s priateľom? A Gabika uži si chatu na Silvestra a hlavne veľa snehu a dobrej lyžovačky ;-) ja teraz upratujem, pečieme s maminou, drahy bude na Silvestra v robotke... :-| Takže budem musieť vymyslieť plán B :-D zatiaľ sa majte pekne
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Pisem z Tatier, z hotelovej izby... je pohodicka, vsetci mame dobru naladu, tak som tak skromne a potichu nadsena, ze nam to vychadza, dokonca aj bracho ma dobru naladu.. potom nahodim dake fotky, je tu asi meter snehu, stale snezi, fuci, no nadhera. A vsade su vyzdobene stromceky, ziarovky, snezi, no nadhera :-D a v BA je 10 stupnov :-D sila.... ale nevadu mi to dako... domov ideme uz vo stvrtok, tak sa tesim na Tomasa, este do utorka ostaneme v LM a potom na Silvestra pojdeme do BA, dufam, ze nebude prsat :-D A inak pohoda, prechazdky a tak.... ja teraz ani nesnowboardujem ani nic, tak posedavame s nasimi po kaviarnach, kecame a tak. Tak si aj vy pekne uzivajte sviatocne pripravy, naladu, stromceky, darceky a pohodu :-)
Odpovedať
Ahojte :-) Nemam tu cas ani chodit :-D Co sa tyka toho, ze ste precitlivele, tak to som aj ja. Mna vsetko rozplace.. Niekedy si myslim, ze som fakt vadna.. Ale fakt.. :-D Drahy si na to uz zvykol, takze tak.. A neviem, ze co so mnou spravi tehotenstvo. To potom budem fakt revat aj nad reklamou na jogurty :-D:-D:-d Inak som prave vsetko doupratovala.. A zajtra ozdobim stromcek a mam pokoj :-D Bea, to je super, ze je tam tak krasne :-) U nas v ZA prsi cely den.. :-S Ja chcem sneeeeeeeh a biele vianoce :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky, vy ste precitlivele, ale ja som nikdy taka nebola...som taka zzenstila :-D a to som nebyvala. ved skusim a uvidim. akoze nie je to take zle, ale obcas si leziem na nervy. A sneh? aj v LM prsi, takze to je sila. Ved sa mozno zajtra este ochladi...mne sa preto paci byt na vianoce tu, atmosfera dobra, sneh, fujavica, stedra vecera bude dobra, a je tu pohoda, neskaceme okolo hrncov cele dni...aspon raz za par rokov, je to fajn zmena, urcite si to necham ako tradiciu....nas tu poznaju vsetci, aj recepcna sa hned potesila, ze vitajte doma :-D
Odpovedať
ahojte, Katka ja sa velmi tesim, ze tie saty este vyuzijem. :-) o to viac sa tesim, ze si este aj zatancujem. Vili si tiez oblecie svoj oblek. Ada u nas prsi tiez. som z toho dost rozladena. uz ani neviem kedy boli biele Vianoce, a aj ked za posledne roky nasnezilo tak sa sneh aj hned roztopil. :-| Bea to mate peknu tradiciu, aj my sme raz boli na Vianoce v Tatrach aj ked moc si to nepametam, bola som este dost mala. si to poriadne uzi. co sa tyka tej precitlivelosti, niekde som citala, ze puberta moze trvat aj do 25tich rokov. :-N bez urazky, ja osobne si dokonca o sebe myslim, ze ma puberta neprejde ani do konca zivota. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, ja sa moc pubertalne necitim, ja ked som bola v puberte, tak to bol troska iny extrem :-D to by ste ma asi medzi seba nevzali 8-) ja som bola skejtacka, hokejistka, hokejova rozhodkyna, zaujimali ma len a len chlapci a muzika, korcule a chlapci. Mala som kratucke cervene vlasy, nosila padnute nohavice, farebne snurky v teniskach, siltovky a zila len cez Limp Bizkit, Eminema a ine podobne veci :-) a asi by moc nebolo o com, lebo svadba, to nebola moja salka caju :-D A snezi, idem vam nahrat fotky v snehu, nech si aspon nieco biele uzijete, hodim potom link :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, dakujem, dufam, ze si to tam riadne uzijem... :-D Adi, ze je ta Zilina skareda, ked len prsi a ziadny sneh, mne to tak vadi... Ale meteorologovia vravia, ze zajtra by uz malo snezit. Snad maju pravdu... :-N Inak, Erika, podla fotky v svadobnom albume, mame asi rovnake saty, len ja ich mam cervene... Velmi dobre sa nosia, ze?! ;-) Bea, ja som takou pubertou nepresla... Asi som nemala ziadnu nejaku riadnu pubertu, lebo ako sa hovori, brat mi ju "vytrieskal z hlavy"... :-D Ja som vyrastla na nom, na jeho hudbe, ako je U2, Lucie, Wanastovky, Robbie Williams a podobne... Ale v podstate ma viedol k tomu, ze som pocuvala vsetko. Aj ja chcem sneh, Bea, posli par fotiek, nech ti aspon ticho zavidime... ;-)
Odpovedať
ahojte, Kati hod fotku siat do albumu. co sa puberty tyka ja som taketo haluze nerobila. to mala nastarosti moja sestra. ona bola metalistka a ja som musela pocuvat to co ona. aj mam rada ten styl hudby len nie uplne vsetky kapely. inac pocuvam vsetko. ja som bola vzdy samotarka v tom obdobi, nikam som nechodila, ani som nemala s kym. radsej som citala knihy a snivala. :-p baby ja chcem sneh, v Kn je stale ned 5stupnov, fuka hnusny vietor, raz prsi raz je zamracene, sem tam vykukne slnko ale sneh nikde. :-(
Odpovedať
Charlize, uži si ten sniežik, bol my tu nič nemáme :-( Presne ako hovoríte baby, stále len prší, skôr mi to pripadá ako september alebo október a nie že zajtra majú byť Vianoce. :-|
Odpovedať
jedine na co sa zajtra tesim je Popoluska. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čavko baby veselé Vianoce vám prajem a veeeľa veľa darčekov:) ja som od Peťka už dostala, lebo zajtra nebudeme spolu... inak s tými miminkami to je snáď vtip, ja v poslednej dobe o ničom inom nerozmýšľam..škola ma už nebaví, nemám žiadne naplnenie v živote.. :-| a to som vravela že ma to nejako prešlo, tak už sa to vrátilo, tá túžba :-D a ešte za tú pubertu, ja som síce chodila každý večer vonku s partiou ale len tak kus sme vystrájali, postávali pred vchodom a šaleli :-D chýba mi to... tak holky, užite si Vianoce !!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?