Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute kočky, som tu iba na skok..skontrolovať ako sa máte..aké fotky pribudli..a ták podobne.. :-) Ericca, ja používam balzám na vlasy značky GlissKur a som spokojná.. ;-) viem, že skúšanie viacerých značiek je finančne náročné a aj zdĺhavé, ale stojí to za to..každému vyhovuje niečo iné, treba testovať priamo na sebe..;-) ..požívala som balzám Schauma a teraz keď som skúsila GlissKur zistila som, že Schauma nebola dobrá.. :-D nely, tá rohož je dobrá? Nie je to potom nepríjemné, keď z nahriatej kuchyne prejdeš inde, nebude ti veľmi chladno na nohy? Ja som počula, že to nie je veľmi zdravé, keď si zohreješ nohy (alebo inú časť tela) a potom prejdeš do chladu.. =-) to isté je aj s nahrievanými sedadlami v aute, ktoré sa s radosťou využívajú v zime, kríže sa zohrievajú a keď vystúpiš z auta, je to šok pre organizmus, je viac náchylný v tom mraze.. :-| ..daj vedieť, či si nezistila nejaké komplikácie.. ;-) ..ja odkedy chodím do škôlky, mám výborný pravidelný režim a neobišiel ma ani poobedňajší spánok.. :-N ..vstávam skoro, deti ma dosť vyčerpajú a ešte som aj chorá, takže prídem domov okolo 14:00, málo čo spravím, radšej si ľahnem a schuti schrupnem :-D ..spím ako bábätko x-) vrelo odporúčam.. :-D vstanem po dvoch hodinkách a cítim sa skvele :-) ..vám čo zaberá?
Odpovedať
Profilova fotka
Ludka ahoj :-D paci sa mi ako spis ako babatko :-D a ty chodis tak skoro domov? to je super... ja som bola za posledny tyzden v praci 8 hodin asi 5 krat, je to doost ubijajuce, klobuk dole pred pracujucimi ... dokelu, aj mna to caka :-D a co mi pomaha? ak sa da, ist skor spat...ak sa neda, tak kava alebo silny caj (samozrejme nie ovocny :-D ) ale fakt sa snazim neponocovat, potom idem rano umriet :-D :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Áno, robím 2 týždne od 7:00 "dopoludnia", resp. do 12:30 alebo 13:00, ale vždy sa tam nejako zdržím.. :-N a tretí týždeň budem robiť od 11:00 do 16:30..no vraj nebudem musieť tak dlho ostávať 8-) podľa toho či budú detičky.. ..priznávam aj ja, že je to na mňa veľa..mám za sebou prvý pracovný týždeň, budík mám nastavený na 5:35, druhý na 5:45 a tretí pre istotu na 5:55, lebo ja keď mám len jeden, ten zruším a spím ďalej akoby sa nič nedialo.. :-N ..no a v sobotu som mala školu, k tomu tá choroba.. :-p cítim sa veľmi zle a veľmi slabá.. v nedeľu som spala do 15:00 :-D ..to som si doplnila za celý týždeň.. :-D ..najedla sa, urobila nejakú prípravu do škôlky a už bolo po víkende..a v pondelok zas to isté, nevládzem vstávať a ani prekričať niekedy deti, máme tému týždňa Prší, tak som doniesla varhany a zahrala som im pesničku Prší, nie je to tá klasická prší, prší, len sa leje..to je iná.. ;-) ..nepoznali ju, čiže ma počúvali..varhany bolo počuť, ale môj hlas.. :-N ..mizerný.. takýmto štýlom prídem o hlas najskôr do konca týždňa.. :-D ..a domácnosť tým pádom ide dolu vodou.. =-) ..včera som aspoň povysávala, no polhodinu som nemohla vsať, tak sa mi točila hlava.. |-| budeme v "bordeli" kým nevyzdraviem..dúfam, že nikto nepríde na návštevu, lebo nikoho ani nečakám.. :-N ..ja pijem mätový čajík, na neho nedám dopustiť.. x-) .. posledné dni pijem 3x denne 1/2 litra čaju s medom a citrónom..fajnotka.. ;-) ..idem aj ja spať, lebo budem na tom rovnako.. :-D ..brú nocku žienky.. x-)
Odpovedať
Hello, kocky. Tak ja som dnes bola uz na praxi, ktoru mame povinnu zo skoly. Celkom sa dalo. Sme pokecali trosku.. Ale inak ma nic nebavi :-p a teraz musim utekat, lebo za chvilku dorazi drahy a idem mu spravit halusky, hihi :-) neskor sa ozvem.. adios kocky krasne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja dnes uspesne za sebou zapocet, dopadol dobre, aspon nieco ma potesilo, taku nanic naladu mam 8-( strasne ma nebavi ta skola ... Ludka, pekne sa liec, setri sa :-) a neupratuj, to nie je dolezite :-D Adka, teba som dlho nevidela... a kde praxujes? co nove? my ideme zajtra do LM, tak sa vam ozvem odtial, no pohoda, tesim sa... bude sneh :-D
Odpovedať
ahojte zienky, tak ako? ja by som sa mala uz konecne zacat ucit MO. nie je to az tae tazke SM bude sto krat horsie, len ta lenivost keby ma opustila. dnes idem k tej kadernicke, sa tesim. dufam, ze mi spravi neaky pekny zostrih. :-) Ludka sa pekne vyliec, pekne teple cajiky pi, vitaminy si daj a bude to dobre. Bea nech ti rychle ubehne cesta do LM. ;-)
Odpovedať
Ahojte. Bea, tu prax mam v ramci skoly, a teraz som momentalne na zakladke... a kecam s odbornikmi, hehe. Inak uz som dostala jeden zapocet za A :-) tak aspon cosi..
Odpovedať
Ada gratulujem k zapoctu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj ja som ročník 87 a a na budúci rok mám svadbu!!!! :-) :-)
Odpovedať
Erika, dakujem :-) inak teraz budeme mat huste tyzdne. Strasne vela zapoctovych pisomiek a 15.12 mam uz prvu skusku. Danka - ahoj. Vitam ta.. Povedz nam nieco o sebe.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, tak som ja ale mrcha ani sa vam dlho neozvem, co tu mate nove? ani nestiham citkat :-( stavam skoro rano a chodime pozde vecer a padam mrtva do postele.. zajtra stahujeme, slubujem ze fotecky hodim cim skorej na strechu, uz mam asj obyv.stenu poskladanu... a mam este jednu novinku :-D :-D :-D pametate co som bola na KET, tak zajtra idem na krvicku...a robila som si dneska tehu test :-D :-D :-D a hadajte co :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Caute caute, tak ja uz pisem z LM .... je tu kopec snehu :-D zajtra budem mat pekny den, budem sa hrat so synovcom cely den, budeme strazit, nemusi ist do skolky ked sme tu :-D Adi, ja som mala tento semester 2 zapocty a obidva uz mam za sebou, dva predterminy 16 a 17 dec a potom 4 skusky v januari :-p sprosty semester...v lete uz mam len 3 skusky a statnice :-D a primacky na druhy stupen teda no :-p nie ze by to bolo malo... Erika, dik, ubehlo, precitala som Emmu a sme uz boli tu :-D Danielka, vitaj ;-) gratulujeme ku svadbe a ty pis, co a ako :-D my sme tu baby zvedave.... Nely, zajtra hned napis, nie ze nas nechas cakat! Asi umriem od radosti, boze, ked sa takto tesim z tvojich ciarok, tak z mojich asi fakt zomriem :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, Nely okamzite napis ako to dopadlo!!! chcem to vediet, dufam, ze si tehu. Adi aj mi to mame teraz nahustene, buduci tyzden mam skusku, prednasku dalsi tyzden na ucenie, dalsiu skusku, prednasku, doskusanie a o 5dni na to su Vianoce. :-| ubehneto ani neviem ako. len nech spravim. Danielka vitaj u nas, napis na o sebe teda o vas ako dlho ste spolu, ako ste sa spoznali, kde byvate/budete byvat... Bea tak to budes mat pekny den, samy sneh a hranie sa so synovcom. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bbaule tak mam to potvrdene, som tehu !! HCG je sice len 48 ale je tam a to je zaklad, asi preto je take nizke lebo aj test mi pozde ukazal // 10.12 ideme na UZV tak uvidime ci tam je alebo nie je :-)
Odpovedať
Nely to je super. :-) :-) :-) tesim sa s tebou.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ericca, este ale radsej ani tesit nejdem, pockam na UZV co bude tam 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
nely to je bomba!!
Odpovedať
Profilova fotka
nely...takto blahozelam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nely, srdečne blahoželám a silno držím päste, aby ste už boli dvaja (v jednom).. x-) ..ja sa tak teším.. x-) je to...teda musí to byť úžasné... x-) x-) x-) ..šetrite sa.. ;-) charlize, závidím ti taký víkend.. x-) ..baby, aj mňa čaká náročnejšie obdobie, doobeda škola-prax, od obeda škôlka a poobede niečo navariť a pripravovať sa do školy-výšku..6.12. ideme poslednýkrát, takže budem musieť odovzdať všetky seminárky, projekty.. :-p a potom sa už len učiť na skúšky..fuj.. ..v rámci praxe mám načúvať aj odučiť nejaké hodiny na základnej škole..keďže školu máme v jednej budove so škôlkou, zašla som tam a dohodla sa s riaditeľom na realizácii praxe u nich. Dnes som mala ísť pozrieť aké majú rozvrhy, v pondelok na náčuvy a v utorok a v stredu by som učila ja. No a dnes ráno za mnou prišiel riaditeľ rovno aj s čítankami a pokynmi, že im vypadla učiteľka a on musí súrne odísť k chorej dcére, takže odučím ja..nestihla som ani stresovať.. :-N ..majú tam malotriedky, 2. a 4.ročník spolu, mali sme čítanie, tvárila som sa seriózne, aby to nestihli zneužívať.. :-D ..dopadlo to fajn.. :-) teším sa na pondelok, ale to už bude na hodine aj riaditeľ.. :-N ..držte prsty.. :-) ..včera nám prišiel stolík do haly..podľa mňa je úžasný.. x-) ..Peťo bol na výstave, odfotil mi ho a potom objednal, lebo je presne podľa mojich predstáv.. to bolo také šťastie akoby tam na nás čakal.. x-) potom pridám do albumu..a ešte aj novú búdu.. :-) Peťo ju robil skoro dva dni, je krásna..a predstavte si, museli ju doniesť vysokozdvižným vozíkom.. :-N Maggie nechcela do nej vojsť a až keď jej tam Peťo pripevnil tabuľku s menom, vošla.. :-D ani som nevedela, že je taká bystrá.. :-D ..tak zatím.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, baby, zasa to nezvladam vsetko precitat... :-N Dufam, ze sa mate dobre, vsetky do jednej, aj ked urcite mate aj nejake starosti... Ale co som precitala... Tak, Nelynka nasa, srdecne ti blahozelam, nech je pre vas ten 10.december stastny den! Danulka, teba tu vitam!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zlaticka, dakujem vam velmi pekne za blahozelania a aj za to ze ste tak na nas velmi mysleli a kradli mi mrchu :-D :-D dneska este dostahovavame a zajtra bude podledny den co sme v byte, aj mi je trosku smutno..neviem kedy nam zapoja net do domceka, tak asi nejaky cas sa neukazem na koniku, ale kto by chcel, mozem mu potom poslat IP a mail na mna do prace, tam budem v zastihnuti :-) :-) slubujem ze bud dneska vecer alebo zajtra doobedu hodin uz zase nejake fotecky na strechu nech vidite ako pokracujeme dalej :-D je to zaujimave :-D zajtra by som uz mala mat aj dlazbu v kuchyni polozenu,snad to svokor stihne, alebo prinajhorsom este v pondelok ma cas.. ach jaj...drzim palceky vsetkym na skuskach nech vam to dobre dopadne.. :-D :-D
Odpovedať
Nely, gratulujeeeeeeeeem :-) to je strasne krasne. Dufam, ze vsetko uz bude prebiehat v poriadku :-) Ja som taka utahana, cely den som upratovala, nevladzem sa ani hybat a to sa musim ucit, lebo mam v pondelok zapocet a este som to ani neotvorila. Inak ste ma tymi babatkami nakazili. Celu noc sa mi o nich snivalo.. ach jaj, este to musi pockat.. :-S Ale ked ja by som tak rada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
princess, aj ja by som chcela bábo, no pochybujem, že by som to zvládala..mám na mysli to, že čo ak by som mala problematické tehotenstvo? ..tak by som musela pravdepodobne nechať učenie v škôlke, lebo deti dosť vyčerpávajú, a domácnosť a ešte škola si tiež vyžadujú nejaký čas, námahu.. :-N ..takže neviem, neviem..ale radšej ešte trochu poučím a keď ma to prestane baviť s cudzími, budem mať vlastné bábo.. x-) a potom zapojím moju sestru = tetu a mamku = babku :-D ..princess, vydrž to, všetko má svoj čas.. :-) (píšem to tebe, ale skôr presviedčam samú seba ) :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dodatok ;-) : keby si mala bábo, už by si po celodennom upratovaní nevládala ani len myslieť na učenie :-D ..takže je to dobré tak ako to je, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-D Tak my sme dnes obehli cely LM, pokukali obchody a tak...pohodicka, taky predvianocny den uz, sneh, pohoda, dobra nalada...akurat svokor vstal asi ritou hore dneska, ale nastastie sme sa moc nevideli :-D Adi, drzim palce na zapocet :-) Ludka, len si pockaj, pride cas ked ti taketo argumenty ani nenapadnu, ver mi, viem o com hovorim...niekedy som si hovorila, ze najprv budem cestovat, spravim skolu, trosku budem pracovat...ale odkedy sa moje biologicke hodiny zblaznili, ziadny z tychto argumentov nema pre mna zmysel... ja len brusko, babo, starat sa o rodinu, ziadne cudzie deti, upratovanie, skola... a Tomasa to chyta tiez :-D ked sme so synovcom, tak sa s nim hrame a starame ako o vlastneho, a potom nam je luto, ze ho musime vratit, tak si to uzivame x-) ale nebudeme dlho cakat, len kolko bude najnutnejsie :-D Nely, ty kinderko :-D myslim na vas...
Odpovedať
ahojte, tak ja som dnes mala pohodvy den, aj ked do knih som sa moc nepozrela a mala by som. som hrozna, co uz vsetko robim na poslednu chvilu. dnes sme sa s drahym rozhodli, ze predsa len pojdeme na sv.cestu cez cestovku. jeho sesternica teraz uz robi (v Siam parku tam v Spanielsku) takze by na nas nemali cas. aj ked chceli aby sme byvali u nich, ale takto to asi nepojde. tak pojdem omrknut ponuky v cestovkach. Nely strasne sa tesim. dufam, ze je vsetko ok. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
charlize, ja netvrdím, že je to takto správne a že som s tým úplne stotožnená..ja samú seba presviedčam a upokojujem, že je to takto ako to má byť..mám na výber? :-N ..musím brať všetko tak ako to príde.. ak by som však otehotnela, bola by som nesmierne šťastná a ani na chvíľu by som to neľutovala.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Erika, a kam sa cyhstate na svadobnu cestu? Teda, ked idete cez tu CK, je velky pocet moznosti... Bea, darceky ste uz nakupili? Ja som este ani nezacala. Ani neviem, co by som mala kupit. :-S Teda, ako taku predstavu mam, ale ci sa aj uskutocni... Ludka, ja som na tom asi podobne, ako ty. Snazim sa na deti nemysliet, aj ked je to velmi tazke, lebo teraz su na kazdom kroku mamicky s babatkami, alebo s bruskom... Povedala som si, ze babo az po skole, ale keby sa len predsa podarilo, tak sa tomu urcite nebranim a som stastna (aj ked by bol prvotny sok urcite tazky :-N ). Juj, baby, uz mi to zacina, uz neviem, co sa mam skor ucit, na ktory zapocet a tak sa mi do toho nechce... :-|
Odpovedať
ahpjte, Gabi ciel je este stale Spanielsko alebo Teneriffe. Bea co mi vies povedat o inzinierskom studiu na nasej skole? chcela by som neake infosky aby som sa na buduci rok lahsie rozhodovala.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, pisem z prace, tak len rychlo, Gabika tu sedi za mnou :-D uplna haluz, ale vzdy dobre pokecame. Ludka, ja to chapem, som na tom rovnako, akurat minule som rozmyslala, ze ked som tu plakala nad Nelkinymi ciarkami, tak zo svojich aj umriem :-D ale vydrzime, snad to bude stat za to cakanie... Erika, co by si chcela vediet? Urcite sa oplati ostat na fakulte, lebo by si mozno nemusela robit primacky, minimalne ti odpadnu rozdielove skusky. A tvoje odbory, treba precitat hlavne podla predmetov, vy mate ale tusim len dva, ci sa to uz zmenilo? mozem sa po tom poobzerat a dam ti vediet do ip;-) zdravim vsetky, majte sa krasne :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?