Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute. Nely super, tak drzime palceky, kolko mate mrazacikov? resp. kolko ste nechali vlozit? budu trojicky??? :-D x-) Ja som nedockava, ale mam stastie v tom mojom Tomasovi, co ma trochu tlaci k zemi...my keby sme obaja boli ako Nely s manzelom, tak asi skolu nemam, len kopec deti :-D ale co, vsetko pride, skolu prezijeme a potom si aj my budeme trochu uzivat... co chystate na vikend babky? ja si idem trosku citat k tej mojej bakalarke daco, mozno jeden projekt zacnem, co mam jediny tento semester, ale je hodny aspon troch teda :-D neznasam uctovnictvo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte charlize mali sme 5mrzacikov ale neviem vobec kolko sa podarilo rozmrazit a ci nejake ostali.. na vklad idem az o 13h, vraj si tam hodinku polezim pojdem domov, ale samozrejme domov nepojdem, pojde sa malovat xi :-D charliz tam ani nejde medzi nami o skole, ja som zo skoly odisla dobrovolne pretoze ma naozaj nebavila, ty mas super znamky tak preco to zahodit ked ti to ide? za chvilku budes mat po nej a sp, bude svadbicka a aj deti, neboj :)) co sa tyka deti u nas, tak to je trosku taka tema, ze mne manzel nepovie priamo ze ANO ideme na KET lebo chcem babo..dokonca mi nepovie ani priamo nic na to ked to navrhnem ja, takze vpodstate sa v tomto rozhodujem sama s tazkym svedomim, co ked to babo naozaj nechce teraz, co je ale blbost lebo viem ze by mi to povedal (teda aspon dufam) :-D :-D :-D inak sa konecne chystame dokoncit obyvacku tento vikend tak dufam ze sa to podari :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, super. ja som to s tou skolou myslela skor na seba, strasne ma nebavi, a nebyt niekedy Tomasovej tazkej podpory (racionalne, ja viem), tak tam mozno tiez uz nie som...a znamky nemam take uzasne :-D s tymi detmi, to mas tazko, niektori chlapi vraj zistia, ze velmi tuzia po detoch, az ked sa im narodia :-D moj oco vraj bol taky, jemu to bolo jedno, ale ked som sa narodila (som starsia) tak sa isiel zblaznit od stastia a hned chcel aj druhe :-D tak mozno aj u vas to tak bude, on si nechce robit plane nadeje, ale ked uz bude brusko, mozno babo, tak bude najstastnejsi na svete...ved ked nema nic proti, to aj staci :-D a budeme na teba mysliet, moc to neprehanaj s tym malovanim, aspon chvilu sa setri, hehe.... ale urcite nejake ostali, ked ta zavolali, to by ti predsa povedali... z 5 to bude dobre, aspon dvojicky :-D pofot, ked vymalujete :-)
Odpovedať
ahojte baby tak ja mám dnes fakt blbý deň, dnes som sa dozvedela, že budem musieť prednášeť na konferencii. aj keď má to byť len na 10minút mňa tam asi porazí. som strašná trémistka. ak mám vystúpiť pred ľuďmi to bude katastrofa, ja sa tam postaví aj prednášať začnem, ale čím dlhšie tam budem stáť tým viac sa mi budú triasť ruky, kolená, hlas. to bude teda trapas. :-( ináč mám po skúške, v nedeľu budem mať výsledky. Nely ja vôbec nezbieram samé áčka, skôr patrím k priemeru, než k špičke. a budem ti držať palce na KET. nenamáhaj sa moc! malovať môžeš aj inokedy. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, neboj sa! aspon sa to naucis, nestresovat :-) ja som na take zvyknuta, mna vzdy postavili niekam pred ludi, uz od prvej triedy na zakladnej, potom som recitovala, moderovala, uvadzala, vitala navstevy, potom som mala radio, na strednej som bola predsedkyna stud.parlamentu so vsetkymi povinnostami :-) to chce len trening, neboj sa, ako hovoria v telke, vzdy si predstav tych ludi nahych, alebo len v spodkoch.... alebo co mne pomaha, mas ich na haku, co ti mozu :-) ja ich mam v pazi, hehe. a kde a o com budes prednasat?
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, prave hovorili v Sama doma o ET a KET, tak mas mat minimalne 2 dni relativny pokoj, to znamena klud a polihovat! :-) tak nech to ma nejaky efekt, chudak mraziciky, tam im bolo zima a ty s nimi hned vymalujes izbu :-p radsej si niekam lahnite do kludu, pod teplu perinku :-D
Odpovedať
Bea v NZ budeme mať konferenciu budúci piatok, pretože je týždeň slovenskej vedy. sú pozvaný dekani, prodekani, primátor mesta a ďalší hostia. mám tému marketing elektronického bankovníctva.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. charlize jasne, poznam to..mne v takychto veciach manzel povie ze nech sa rozhodnem ako chcem, podpori ma, preto mam niekedy tazsie rozhodovat sa :-) malovat som nemalovala, akurat sme tam zase len odniesli nejake veci, uz bolo pozde a mali sme este nieco v prahe tak som nestihala, ale zajtra a nedelu uz to chcem mat hotove konecne :)) urco pofotim a hodim na strechu, neboj :)) vy ste zlate s tymi Ackami, ale hlavne ze prechadzate, co mne sa podarilo len na jednej z 5skusok :-D ale je pravda ze ma to nebavilo ucit sa, nikdy ma to nebavilo ani na gympli :-D :-D :-D a babulky, mame 2 bojovnikov, museli rozmrazit vsetkych 5, jeden bol silny a krasne sa vyvyjal, ten druhy bol slabsi, menej bunkovy, ale dali ho tam, pre istotu, aby bola vecsia sanca..manzelik bol somnou, bol zlaty, bol tam jediny doprovod, ostatne tety tam boli same... ericca, neboj, konferenciu zvladnes, ja som taka ista, tiez brutalna tremistka, ale ked sa rozbehnes, uz bude dobre, nebojkaj, budem na teba silno myslet :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, ja to tak musim robit, mne moj pritaka, ale az ked to ja vymyslim, premyslim, rozhodnem :-D on nie je velmi spontanny, dlho musi o veciach premyslat. ale potom to zas stoji za to :-) najviac ma prekvapil so zasnubnym, pozreli sme ho v obchode, ja ze je pekny a on na predavacku - Tak si ho vezmeme... no to bolo velmi spontanne x-) super. Drzime palce, ja viem, ze uz sa opakujem, ale tak nie je to malo, kazda podpora dobra, nie :-D Erika, to je dobra tema, aspon sa ti bude lahko hovorit, uvidis. mne sa nejako nedari najst ziadne materialy na moju bakalarku... ale idem este pokukat.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky, sledujem vaše úspechy, zážitky a novoty.. ;-) a vždy mi to dobre padne..aj ja sa teším z každej maličkosti.. ;-) ..napríklad z mačiatka.. dostali sme od Peťovej sestry maličké čierne mačiatko, voláme ju (lebo je to ona) Prcka :-D ..chceli sme malého Prca, ale máme Prcku :-D je veľmi zlatá, hravá, no aj veľmi bystrá x-) Naša Maggie-veľký čuvač sa jej bojí.. :-N ..Prcka vystrčí pazúriky, zasyčí a Maggie je v pozore.. :-N ..je to komické.. V utorok nastupujem do práce a už teraz mám zmiešané pocity, starostka odo mňa očakáva takmer okamžité zmeny, novoty a vylepšenia v podobe výzdoby a násteniek..napríklad aj krásnu výzdobu na Vianoce.. :-N ..ja sa musím najprv oboznámiť s prostredím, kolektívom, pravidlami a zabehnúť sa a až potom môžem riešiť nejaké vylepšenia či výzdobu, nie? :-D Pýtala sa ma či budem vedieť oponovať riaditeľke školy (podotýkam, že má okolo 50 rokov a cca 30 rokov praxe) a ja jej mám oponovať? :-N No uvidíme kedy nazbieram odvahu.. :-x ..starostka mi tiež naznačila podporu v každom mojom nápade..otázkou je či budem disponovať dobrými nápadmi.. :-N A tiež budem učiť angličtinu, len ešte fakt netuším ako..keď tie detičky nevedia poriadne po slovensky, ich slovná zásoba je ešte veľmi obmedzená, čítať, písať nevedia, takže všetko to pôjde cez motiváciu, obrázky, básničky a hry..bude to drina :-p ale teším sa na to, je to výzva.. Nelynka, modlila som sa za vás a vaše malinké a veľmo vám držím palce..verím, že to vyjde x-) Baby, pridávajte fotky, nech sa mám z čoho tešiť.. x-) Bea, tvoje fotky sú veľmi pekné, máš dobrý vkus ;-) nie je to všetko také klasické.. aj my máme radi IKEu, máme odtiaľ nejaké kúsky-poličky, taniere, príbor (aj iné kuchynské drobnosti), stojan do šatníka, koženú sadu do pracovne (podložka pod myš, kôš a hodiny v koženom obale čiernej farby), stojan na maľovanie a iné drobnosti a doplnky a z tvojho albumu máme tie svetlé svietidlá..4 ks ;-) Majte sa a pekný predĺžený! víkend prajem :-)
Odpovedať
ahojte babule, som rada,že mi držíte palce na tú konferenciu. ja som fakt veľká trémistka keď mám vystúpiť pred cudzími ľuďmi. v takej situácii nie som rada stredobodom pozornosti. to som si skôr užívala na svadbe, ale na konferencii??? :-S po tom fakt netúžim, no čo už, stalo sa. :-| Nely nie že sa budeš teraz namáhať. pekne oddychuj nech sa mrazáčiky usadia. :-) keď hovoríte o chlapoch, Vili nerád rozhoduje, má na všetko čas. je zvyknutý na pohodlie. všetko berie tak ako to príde, nerobí stresy ako ja. :-D takže ja keď niečo vymyslím buď ma podporí alebo nepodporí, žiadne extra nápady ani nič. aj keď sem tam sa mu podarí ma prekvapiť. niečo podobné ako u Bei.
Odpovedať
Ludka super, že máš takúto podporu u starostky. a neboj, nápady prídu. určite sa ti bnude dariť. budem aj tebe držať palce nech sa ti darí. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte babulky.. dakujem za podporu, naozaj to pomaha ked na vas niekto mysli :-) ericca, moj je taky isty, tie pohoda klidek, ved dako bude...a ja sa tu mozem zozrat od nervov niekedy :-D :-D ale inak sme vsetky radi ze ich mame, nie? ved co by bez nas ti chlapi robili?? najradsje mam ked sa moj oblieka a zahlasi, kde mam ponozky? a pritom ich ma stale v tom istom supliku :-D :-D :-D charliz, v niektorych veciach je to aj dobre, ze ti pritaka az ked to ty premyslis, mne to napriklad takto presne vyhovuje :-D :-D rozvijam svoju kreativitu..a ked nahodou nepritaka tak pritaka, lebo mu dam take argumetny ze to proste nejde povedat NIE :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
jasné, že som rada, že ho mám. bez neho si život už neviem ani predstaviť. aj teraz mi chýba a to je len v práci. ja som mala byť tiež v škole na angline. na poslednú chvíľu nám ju zrušili, ale on to už nemohol odvolať. chudáčik môj musel vstávať o 4tej ráno. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ericca ty chodis aj soboty do skoly?
Odpovedať
niekedy hej, my sme taká "extra" škola 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ericca, ďakujem Ti.. x-) ..k tej tvojej konferencii a tréme: ja som na tom podobne ako ty..roztrasú sa mi ruky, kolená, hlas..vlastne hlas niekedy ani nevyjde.. :-N otvorím ústa a ....a nič.. :-D Okrem toho čo tu bolo spomenuté Ti môže pomôcť aj to, že si to doma nacvičíš pred zrkadlom..mne to pomohlo a keď pôjdeš "naostro" tak sa snaž pozerať akože na každého, na všetky strany, ale pri tom sa vždy zameraj len na miesta medzi ľuďmi (napríklad na plece, operadlo stoličky), nepozeraj im priamo do očí ;-), môžu ťa znervózniť, zneistiť a "zhypnotizovať" ..potom zabudneš aj to, čo si mala pripravené.. a tesne pred začatím sa snaž zhlboka a pomaly dýchať, nepanikár, povedz si, že im to teraz ukážeš a že budú z tebe hotoví aká budeš prirodzená a sebaistá.. ;-) ..držím palce.. nelynka, máš úplnú pravdu..čo by bez nás robili.. :-D aj ten môj stále niečo hľadá, konkrétne dnes hľadal kraťasy na futbal. Myslela som, že ich najprv hľadal tam kde stoja, ale on nie, radšej šiel pozrieť do koša na prádlo, celý obsah vyhádzal na dlažbu (bola čerstvo pozmývaná) ]-( potom na sušiak s prádlom (bolo ešte mokré) a nevedel sa vynačudovať, že ani tam nie sú..nakoniec boli odložené presne tam kde vždy.. :-D ..neviem pochopiť prečo to vždy robia tak komplikovane.. :-N ..no niekedy je aspoň zábavné ho sledovať ako pátra :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, ja som dnes dostala vychadzku, boli sme s mamou nakupit. tak uz som oficialne zdrava :-D a vybrala som si mobil, teda vianocny darcek, tak sa uz tesim na Vianoce :-D uz mate inak darceky? ja neviem nasim nic vymysliet :-( S Tomaskom sme sa dohodli, ze si kupime nieco do bytu - spolocne pribor, ja jemu male vidlicky a on mne male lyzicky :-D tak sa tesime. Ludka, dakujem za chvalu vkusu, my to chceme hlavne take minimalisticke, cim menej, tym lepsie :-) Nely, ako sa citis? To tak dva tyzdne trva, kym budes na istejsie vediet, ze? Erika, len klud, pekne si to pripravis, a nebude dovod stresovat... mne sa najlepsie prednasa a vystupuje, ked viem o com hovorim, tak si to dobre nastuduj a mas to vo vrecku :-) koho som vynechala? Adku som dlho nevidela...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak v obyvacke ostava este jedna stena, zajtra ju zdolam a hor sa na podlahu.. stary mi tu akurat pili nervy, hra na gramcoch a tvari sa aky je dobry :-D :-D :-D charliz hej, 14dni a robim test..skorej sa neoplati lebo som pichla pregnyl na ovulaciu a ten skresluje testy... ericca nebojaj nic :-) vsetko zmaknes a budes potom na seba hrda...budeme vsetky urcite na teba mysliet... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nely super, tak posli potom fotky, ked bude cas, som zvedava... ja som konecne nasla obrazky, ako som potrebovala, chceme totiz sice farbne steny a biele stropy, ale nebola som si ista ako to spojit, ale uz som sa rozhodla - dame biele "listy" od stropu, tak sa nam aj zvysia miestnosti, aj by to mohlo pekne ukazat, na ceskej streche som to videla v jednom byte v skoro nasich farbach, tak som s tym spokojna... uz sa tesim, ked to budeme aj realne skusat vsetko :-D
Odpovedať
Ahojte :-) No Bea, si to na mna si virtualne preniesla, ale je mi dako naprd uz 2. den :-D Ale liecim sa poctivo. Dufam, ze do utorka budem fit. Esteze mame ten predlzeny vikend :-) A aky mobil si si to vybrala? Nely, velmi silno drzim palce, aby sa malicke uchytili :-) Erika, ja mam tiez taku tremu, ked mam niekde vystupit. Vacsinou mi preskakuje hlas :-D No potom to ustane.. To len ten prvy moment. Ja to neznasam, ked sa na mna niekto diva :-D Hlavne chalani.. To mam asi traumu uz od decka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, tak som na teba myslela, ze som ta dlho nevidela.... len sa liec, mne velmi pomohol ten Preventan Akut, a este Osciloccoccinum, odporucam...ja teda nie som velmi tabletkova, skor cajova, ale toto stalo za to. Len pekne lez, to sa podda. Je nejake blbe obdobie na choroby teraz. Telefon LG KF700, vahala som nad tymto, LG KF750 a Samsungom Soul, no vyhral ten.... aspon daco, inak ponuka Orange nic moc, tento rok ma silno sklamali. A z coho mas traumu? od detstva? :-)
Odpovedať
baby fakt ďakujem za podporu. už som sa s tým zmierila, že sa navyvlečiem z tej prenášky. ale ak sa dá tak takýmto veciam sa vyhýbam. Bea to máš fajn vianočný darček. Nely potom daj vedieť aký je výsledok testu. ináč kedy dáš fotky na strechu? ;-) Adi skoro sa uzdrav.
Odpovedať
Bea, traumu mam vseobecne od maleho decka... hlavne z chalanov :-D neviem. som mimo, ked ma daky pozoruje :-N Inak ja sa dopujem coldrexom a nejako to zabralo. juchuuu :-) uz tie choroby na nas utocia. co uz s nimi. a zacala som pit cajiky. konecne :-) a bez cukru :-) :-D Inak mne sa strasne paci ten Samsung Omnia. Drahy ho chce na 100%. On je typicky chlap. Hlavne,aby mal dobe funkcie. Ale mne sa aj celkovo paci. A ten tvoj LG je peknucky. Mne sa lubi :-)
Odpovedať
Inak som prave stiahla Mama mia :-D SOm zvedava, ze ake to bude :-) A ten Paris J´taime idem tiez stiahnut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute. Mne sa Mama mia pacila, ale nebolo to az take uzasne, ako sme cakali...ten Pariz skvely. Samsungy mam rada, uz mam piaty rok, ale chce to zmenu, tak aj preto LG. Ja moc nemusim Nokie, tak skusim LG no.... Omnia je taky hybrid, medzi telefonom a iPhonom.... mame doma aj iPhone, ale mne to moc nehovori, chcem aj hardverovu klavesnicu, nie len displej. Traumu z chalanov? Zaujimave, to ja mam najradsej, ked na mne ide daky oci nechat, ved tomu aj intenzivne pomaham, flirtujem, uzivam si :-D samozrejme v zdravej miere, ze. Erika, pohoda.. este robite na dome? Je taka pekna jesen, to je super.
Odpovedať
ahojte, Bea zatiaľ sa na dome nič nerobí, ale už máme schválený úver. tak keď ho budeme môcť čerpať sa kúpia parkety do niektorých izieb a dvere na izby. ja všeobecne nemám rada keď ma niekto pozoruje, mám potom pocit, že na mne nie je niečo dobré alebo pekné. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, super, a ked to bude zabyvatelne, tak sa tam prestahujete? Vy to mate uplne opacne ako ja, ja mam presne opacny pocit, hehe :-D ale tak ja som so sebavedomym nikdy problemy nemala, skor opacne, mam ho na rozdavanie :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zlaticka, ja len tak na skok, slubene fotecky, zatial len prerabkove ale aspon nejake :))) budem postupne pridavat dalsie nove ked budem mat :-) http://www.modrastrecha.sk/album/albu...
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, krasne fotosky :-) som strasne zvedava na tie cierne listy, uplne ma to zaujalo, ako ste na to prisli? :-) my budeme mat take ale biele, aby sa nam zvysili steny.... ale cierne, to mi nenapadlo. no, dalsie foto prosim :-D hlavne s tymi pruzkami ciernymi.... embrijka sa drzia?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?