Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute. tak ja som zakaprila doma, som chora. nemam horucku, ale vsetky ostatne priznaky chripky ano...moze sa to? je to chripka? no ja neviem, chvilu pockam, ci to prejde, snad hej, citim sa dost pod obraz... NEly, to by bolo super, tak nam potom napis, ked to bude aktualne...a drzime aj dalej pasticky... Ako sa mate ostatne, dufam, ze nie ste chore?
Odpovedať
charlize, vitaj v klube :-D asi sme ta nakazili my z 88-cky.....tam sa to chorobou len tak hmy(i?)ri.....ja idem dnes na kontrolu.......ale dobre mi este stale nie je...uvidime co so mnou spravi..... ty len pekne cajickuj a vylez to poriadne ak mozes....... a inak ako sa tu mate? co mate nove? :-)
Odpovedať
ahojte, Bea ja som chorobu neako rozchodila ale ako sa poznám ono sa mi to neskôr vráti ale poriadne. sa vylieč, daj si aspirin, coldrex alebo niečo podobné čo máš doma, paralen ak by si mala horúčku a vypotiť to v posteli. ja zas trčím doma. mala by som sa učiť na skúšku čo mám v piatok, ale to sa prinútim asi až poobede keď Vili príde domov a obsadí komp. :-D Nely tak aké je to rádio na nete???
Odpovedať
Profilova fotka
noo, ja pekne lezim, liecim sa, som prechodila chorobu pred tromi tyzdnami, tak to mam za to :-D Na strechu som vam hodila 3D kuchynu, mam tam sice aj spalnu, ale to je take nijake, v tomto programe...ta kuchyna je super :-) len hornu dosku na linku chceme nejaku svetlu, tu nebudeme kupovat v IKEA, lebo tam maju len jednofarebne, my chceme daku flakatu.... Tomasko mi uz dvakrat volal, ako mi je..starostlivy chlap x-) Veronice, a co skola? stihas, ci nechodis, ked si chora? da sa zatial? Eri, kupila som si Preventan akut a osciloccocinum ci ako sa to pise, tak sa ladujem tym...zjedla som cesnak, grepy, vypila sto litrov caju a lezim v teple...snad to prejde no...
Odpovedať
charlize, mno zo skolou to je take divne......minuly tyzden som bola len na cvikach.....ale aj tak by som to potrebovala poriadne vylezat bo u mna taketo stave prehupnu do zapalu pluc ze ani neviem ako....uvidim co mi povie lekarka....o pol hodku tam idem......ale stve ma to ze proste na vyske chorobu nevylezim....iba keby bolo fakt zle.......ak ma tato skola nezabije tak potom uz vazne nic :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Veri, ale preco, ved na vysku chodit ani netreba :-D ale ja som tak ozaj chora prvy raz za cele tri roky, aj ked na druhej strane, mozno ani az taka chora nie som.... akoze nemam teplotu, tak nie som chora :-D drz sa u dokiny, radsej sa preliec, bez poriadne kila praskov a mas klud :-)
Odpovedať
Bea máš dobrý vkus, aj mne sa páči tento štýl. nie je tá kuchyňa trochu malá? lebo sa mi zdá, že ak tam dáte ešte stôl bude tá miestnosť preplnená. no čaj je veľmi dôležitý. mne keď vždy lekárka vravela piť čaje ma išlo poraziť. a teraz pijem čaj skoro stále. :-D najmä zelený a mätový.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, ja neviem, podla mna ten program strasne skresluje, ta miestnost ma 10 m2, podla mna aj ta linka bude vacsia, neviem, skusim to mozno v inom programe, lebo tu fakt nic nevyzera ako v reale.... ale pre predstavu to zatial staci, aj na priblizny odhad, kolko penazi nas vyjde (pocet policiek, skriniek) a aby sme si to trosku zhmotnili. mozno ked nam to spravia na mieru priamo v IKEA, tak to ukaze lepsie. Ja cajiky striedam, skus echinaceovy, je skvely na imunitu, mne teda Echinacea robi velmi dobre :-)
Odpovedať
a v akom programe robíš tieto návrhy? ja som už rozmýšlala, že by som mohla tiež neaké spraviť do domu. s mamou už špekulujeme nad kuchyňou istý čas, že by som jej spravila neaké návrhy. čaj na imunitu? tebe to zabralo?
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, na ikea.sk otvor kuchyne, vlavo zroluj dole a najdes nieco ako pre inspiraciu alebo tak, a tam je program na navrhy, ten si stiahnes a zariadujes, len veci su samozrejme len IKEA. Ale na MStreche najdes strasne vela takych programov, je tam cela diskusia len o tom, mna este nechytilo hladat nejaky novy :-D ja lubim IKEA :-D caj echinaceovy, ale aj tinktury, tabletky...podla mna keby si ten caj pila kazdy den salku tak mesiac, tak by si to citila...a este mam preventan accut a oscilloccocinum ci ako sa to pise, to su homeopatika, staci zatial, grepy, caj, zdrava strava a lezat :-p ale ten caj by si mohla skusit.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-D ericca este neprezradim, az ked to bude aktualne, xi :-D :-D :-D :-D inak pohoda, v stredu nam pridu zapojit elektriku a akurat vravim manzelovi ze si pojdem zajtra kupit komodu pod gramce, len sa bojim ze kupim nejky odtien a potom budem mat problem zohnat obyvaciu stenu kt omu, ach jaj :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, tak vyberte najprv stenu a az potom komodu :-) alebo kup obyvaciu stenu aj s komodou..... a uz ti mame drzat palce aj k radiu, aj k babatkovi :-D super. stvrtok ides? a potom vlastne 2 tyzdne cakas, aby si si spravila testik, je to tak, ze?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, Bea a kde sa dá kúpiť ten čaj? vyskúšam, ja mám dosť slabú imunitu. Nely veď kúp naraz stenu aj komodu ak môžeš. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, v lekarni alebo aj v lepsej samoobsluhe, mavaju ho aj sackovany, aj sypany, ako ti vyhovuje...su aj lepsie znacky, aj take obycajne, len si precitaj, aby to bol cisty, nie s prichutou.... ja si tu lezim, hraju rozpravky z mojho najrannejsieho detstva...a dnes rano som nemohla spat, a prisla som na jednu skvelu vec x-) ze my budeme byvat tu v byte sami, ale v rodicovskom dome, mozno tak 5-6 rokov. takze, hned po vysokej, teda 2,5 roka cirka, by sme si nemuseli brat ziadny uver na byvanie a tak, takze by si sme si mohli spravit babatko. a akurat tych 6 rokov odteraz by ono mohlo ist do skolky, ja do prace a budeme mat 2 prijmy, takze mozeme zobrat hypo a kupit si svoj domcek x-) to som to vyborne zas vymyslela, zee :-D :-D ja ked som chora, to je koniec :-D
Odpovedať
super, určite si pôjdem obehnúť lekárne, nech mi poradia a dajú neaký kvalitnejší čajík. teraz som bola v bio obchode, skvelé veci tam majú a nie sú ani tak predražené ako sa hovorí. tak jetam cenový rozdiela ale nie je to také hrozné. som si kúpila kešu oriešky a müsli tyčinku. :-) budem mať čo chrumkať popri filme. Bea chceš bývať u rodičov? no ak chceš mať dva príjmi aby ti zostala aj materská, diaťa musí chodiť do súkromnej škôlky a tie sú dosť drahé.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, jasne, pozhanaj, sa to urcite oplati skusit. kup najprv caj, pi salku denne, pripadne s medom, aspon mesiac a uvidis. ak na to zareagujes pozitivne, su aj tabletky a vselico. inak citam si tu, preventan accut sa moze brat dlhodobo, s tym nemas skusenost? velmi to tu vychvalili, ja to teraz beriem. a s tou materskou som to myslela tak, ze budeme tu byvat, kym babo nepojde do skolky, zatial ja budem na MD, a v tom case nebudeme mat hypo ani ziadne velke vydavky za najom, len energie a tak. to by bolo super. a ked pojde do skolky, ja do prace, tak vezmeme hypo az vtedy a uvidi sa, ci pojdeme do LM alebo co. sa mi to zacina pacit, hned mam lepsiu naladu x-)
Odpovedať
Bea to sa mi zdá ako dobré riešenie s tým bývaním. :-) som zvedavá čo ti na to povie Tomáš. aj on už chce deti? ja keď som sa pýtala Viliho, tak povedal, že sa na deti ešte necíti. ináč ani ja zatiaľ.
Odpovedať
s accut nemám žiadne skúsenosti, popravde ani neviem čo je to za liek.
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, ja chvalim ten preventan akut, http://www.lekarna.cz/preventan-plus-... a pisu vnutri, ze mozne brat dlhodobo na podporu imunity, sa to cmula, celkom dobre. ved skus, mozno ti nieco pomoze. Tomas chce deti, velmi, my sme sa nastastie v tomto nasli. keby sme uz pracovali, mali by sme ich hned, lne kvoli skole, peniazom, cakame. ja som za to hrozne vdacna, ze si takto dobre rozumieme. a vidis, aj vy, lebo nechcete deti hned, casom to zacnete citit rovnako a to bude vyborne :-) len prezit skolu :-D
Odpovedať
hej hej len prežiť školu. :-) a veľmi dúfam, že nájdem prácu svojich snov... len nech snívam ďalej že?! :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
s pracou, to zavidim kazdemu, kto v tom ma jasno. ja som si do 11tich myslela, ze budem zverolekar. preslo ma to. potom som chcela byt hotelierka, strasne strasne moc, behat po svete, nemat nikde domov, ale v kazdom hoteli apartman, vela vela cestovat....preslo to, ked som to videla zblizka, byvaleho rodina boli hotelieri a ja len ze dakujem, neprosim. a teraz? ja viem, ze chcem rodinu a deti, bola by fajn flexibilna pracovna doba, samozrejme nieco z riadenia alebo tak, a slusny plat. ved preto som na vyske. ale co by to malo byt, v akom obore, vobec netusim, ani si netrufam povedat... uvidime :-) cim dalej tym viac zistujem, ze je celkom fuk co studujem, a cim budem :-) takze, uvidime. a co ty, vy, mate predstavu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, baby ja som dneska videla paradnu stenu.. 9990 kc stoji..asi ju zajtra pojdeme kupit :)) orech a dvierka su biele, no nadhera..bola som dnes pozriet ako som vymalovala a tento tyzden pojdem este dat poslednu vrstvu, najtnmavsiu a urobit cierne obrisy na strop :-p :-D :-D
Odpovedať
Ahojte :-) Kocky, ja tu na vas ani nemam cas :-p To je strasnee :-D Bea, ten preventan je fajn. Som to brala :-) No a teraz pijem vselijake bylinkove cajiky, aby ma nechytila nejaka pliaga. Choroba nech sa ani nepriblizuje :-D Nely, a na ako ste vymalovali? :-) My sme si dnes objednali komodu do predsiene ku nam hore :-) Dam na nu veeelke akvarium. Uz sa tak tesim :-) To bude paradicka. Inak Bea, to mas celkom dobry napad s tym babom :-) Ja som tak uvazovala, ze si dam magisterske externe alebo si ho dam az neskor, a pojdem s drahym na 2 roky do zahranicia. Tam sa zlepsim v jazyku, trosku spoznam svet, novych ludi, potom sa vratime, bude svadba, pocestujeme cosi a potom hura baby :-) Keby sa tak vsetky sny plnili :-D:-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, to je super, potom nahraj fotky.... a aj mna zaujima, ako to malujete, cierne obrysy?? znie to dobre :-) my budeme mat biele listy od stropu, aj strop biely, aspon si ich zvysime (tie stropy). Adi, som ta dlho nevidela. ja som nahodou aj rada, ze som chora, vyslo mi to na dobry tyzden, v praci nemusim byt, v skole nic nemam, tak si aspon oddychnem do zasoby. dobre mi je, ked sa citim dobre, teda relativne. A akvarium bude fajn, my mame skrecka a do bytu si kupime morca, strasne sa tesime... a s tym babom, s tym to tak spravim, ja uz nechcem ist nikam na staz, ani do zahranicia, vobec nikam, len naskrabat dake prachy a sup urobit babatko. nad inzinierskym dialkovo som rozmyslala, ale nechcu mi to doma dovolit. tak si to odbijem, budem makat popri tom a po skole uz si budem uzivat, to bude fajn. Tomas suhlasi, inak x-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.makemebabies.com/ :-D :-D
Odpovedať
ahojte, Bea ja som chcela byť návrhárkou, strašne rada som kreslila, ale nakoniec som si podala prihlášky na gymnáziá. aj keď nakoniec som vyviazla na odevnej, ale v odbore odevníctvo. čo má s návrhárstvom len málo spoločného. potom som si chcela otvoriť neaký obchodík s oblečením, kaviareň alebo niečo podobné, poprípade to spojiť. teraz chodím na ekonomickú a vôbec nemám šajnu, či sa niekde uchytím. momentálne snívam o svadobnom salóne s komplexnými službami. ale to akurát tak môžem len s nívať. s najväčšou pravdepodobnosťou nikdy nebudem sama sebe pánom ako som chcela. takže ja len snívam o práci s dobrým platom, s príjemným prostredím a ľuďmi. že sa raz nasťahujeme do RD, budeme mať auto aby sme mohli dochádzať do práce, že budeme mať 3deti a psa. Nely idete teda kúpiť tú stenu??? a hoď fotky na modrú strechu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak dnes sme sa dfinitivne rozhodli...bude ta stena z KIKI, nic lepsie a krajsie za tu cenu sme nenasli... potom popripade doladim komodu.. urcite hodim fotky ked bude katualna, v piatok, sobotu chcem ist konence domalovat tu obyvacku, teraz neni cas, z roboty tam netiham ist, repsektive sa mi nechce :-D takze cez vikend a odfotim aby ste videli ako to bude vyzerat :-D :-D :-D :-D ja som nikdy odmalicka nemala nejaky extra sen, len som sa strasne chcela venovat konom,a le neboli moznosti u nas nikde, tak to preslo, ale kone milujem aj nadalej :-D ericca, mne sa uz par z tvojich snov splnilo..skvely manzel, RD, auto a aj psa mame..a babo staci uplne jedno, maximalne dva :))) verim ze aj tebe sa to coskoro splni, len treba verit a ist si tvrdo za tym po com tuzis, aj ked sa naskytnu prekazky, vzdy sa nejako vyrieisia :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte, Nely len ja som strašne nedočkavý človek. nevravím, že chcem mať všetko naraz, ale niečo by už bodlo. napr. mať úspešne dokončenú školu, nájsť si prácu a mať auto.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. tak ju sa citim celkom zdravo, este to cez vikend dotiahnem a chora mozem byt zas az o par rokov :-D Vladi, ta stranka ma pobavila uz davno, len tie deti sa mi nepacia :-p nepodobaju sa na nas :-D Erika, neboj nic, nikdy nevies ako to dopadne. Ja myslim, ze nas caka este vselico pekne, zivot je dlhy, nejako sa to utrasie. a tiez chcem vsetko hned, to mam stastie, ze Tomas ma trochu brzdi, ja som taky hura clovek, strasne sa nadchnem pre nieco a idem po hlave do toho, tak on ma pekne tlaci k zemi - ale len tak normalne :-) ja zas jeho taham, lebo on ma na vsetko cas. Ale vcera mi sam vecer povedal, ze sa mu paci to s tym babom hned po skole, ze to tak chce x-) Nely, ako sa mas? dnes ste mali ten KET? a nabytok? cakame fotky, spravy, informacie :-D a velku pravdu mas s tymi prekazkami, vsetko sa da, ked sa chce 8-) baby, ja som dnes pozerala kraaaaasny film, kto nevidel, odporucam - Paris, Je T´aime (Pariz, milujem ta) . Take krasne obrazky, pribehy, su to vlastne pohlady reziserov na Pariz, len epicky spracovane, do kratkych pribehov. No nadhera.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, teraz som dosla domov, boli sme kupit tu obyvaciu stenu, taka som jej rada :-D charlize, KET mame zajtra :-D :-D :-D :-D rano mam volat o kolkej mam prist na vklad ale vam poviem, dneska mam pocit ze kazdu chvilku dostanem kramy, tak ma boli brucho... ericca ja som tiez hrozne nedockava hlavne ked sa mi nieco paci alebo po niecom obrovsky tuzim..to potrebujem mat hned v tu chvilu... :-) :-) a moj manzel je zase taky, ze nie aby ma krotil, ale este ma podpori, tak si viete predstavit niekedy tu dilemu :-D :-D ericca neboj, skolu skoncis coskoro, ved same Acka tu zbierate, co ja som nevidela v prvom semestri ani z domacej prace :-D :-D :-D nemate sa coho bat ani jedna, si myslim :-D a auticko kupite raz dva..dnes uz nie su take drahe auta a myslim ze na zaciatok ani nemusi byt nove, ale staci ojazdene..my uz mame druhe ojazdene a pohoda...je to hlavne lacnejsie ako si brat lizingy na nove auta :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?