Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jéj slnieckko..aj tak je to krásne.. x-) ..a aj romantické..už len preto, že ide o "požiadanie o ruku"..a od človeka, ktorý ťa miluje a ktorý sa na teba "pripravil" (veď kúpil prstienok)... ;-) ..tiško závidím.. :-D x-) a veľa zaláskovaných dní prajem.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, no super x-) mam z vas radost, to je parada.... tak pekne pomaly vymyslajte datumcek, to bude fajn. sa pomaly vsetky vydame 2010 x-) :-D len do toho, ostatne cakame :-D som bola dnes v robote, pohodicka, som si polepsila, hehe. aspon mi rychlejsie uteka cas, som celkom spokojna, len nech to vydrzi. ako sa inak mate?
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby, uz sme sa styri zisli na facebooku, este sa niekto prida? mozete nas hladat :-D najlepsie Eriku, kedze vieme zo svadby aj jej priezvisko, a ona nas uz ma medzi priatelmi (mna, Gabiku, Vladku) :-D tak kto je dalsi?
Odpovedať
Profilova fotka
bolo by super keby sme mali všetky rovnaký dátum, len bude problém ak si obe vyberieme Grand Castle :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vladka, to by bola jaka haluz!!! ale vsetky by sme museli mat malo hosti, tam nie je vela izieb...proste taka multisvaba, staci jeden oddavajuci, hostinu si spravime spolocnu, vyzdobu spolocnu, este aj oznamenia by sme mohlii dat vytlacit naraz a s jednym datumom.... to by bola jaka kasa :-D :-D sa mi o tom bude aj snivat :-D heeee, baby, co vy na to, to zorganizujeme :-D
Odpovedať
Katka blahoželám!!!!! :-) :-) :-) to je super. baby ja by som si tak rada zopakovala svadbu.
Odpovedať
Profilova fotka
charlize, to je fajn, že sa ti darí a že si spokojná.. x-) ..len tak ďalej.. :-D ..tá spoločná svadba je úplná haluz.. :-D ..a mimochodom potrebujeme tam aj chlapov? :-D ..lebo si myslím, že my si vystačíme aj samé.. :-D ..na organizovanie svadby...výzdobu..návrh a realizáciu oznámení...na to je každá žena talent.. a nepotrebuje príliš často chlapský názor.. :-D ;-) ericca, "no problem"..pokojne sa pridaj..len sa nezabudni spýtať Viliho, či by sa aj on vtedy a vtedy dostavil.. :-D Ja som včera urobila skúšky z autoškoly..mala som test, konštrukciu, kužele a nakoniec jazdu a všetko bez jedinej chybičky..po jazde mi komisár povedal: "nemám pripomienky" :-D ..som celá happy.. x-) už aby som ho mala v rukách.. :-) A ďalšia pozitívna správa: mám prácu :-) v materskej škole vzdialenej pár km od nás, takže už len vybaviť potrebné veci, počkať na vodičský a môžem dochádzať do práce.. a sama.. x-) ..veľmi sa teším, ale trošku aj bojím, lebo neviem čo všetko ma čaká..a je mi nepríjemné to, že ja v podstate "odstavím" inú učiteľku..ona totižto nemá špecializáciu do škôlky, ale na 5-9. a preto starostka chcela (mňa) takú, ktorá má špecializáciu do MŠ..dúfam, že ma tam príjmu bez problémov..a bez nejakého zazerania alebo výčitiek..veď ja som tam nešla kvôli tomu, že som o tej učiteľke vedela, ja som len odniesla žiadosť a čakala na odpoveď.. ..držte mi prosím palce..
Odpovedať
Ludka držím place. jááááj že ja tak strašne neznášam nekompetetných ľudí. som vám vravela, že nám majú zateplovať dom. už minuký týždeň mali začať. sme zaplatili aj zálohu. potom to preložili na utorok, potom na dnes a dnes sa ten chlapík ozval, že nepríde lebo vraj sme si vybrali drahší materiál a tá záloha nestačila. proste je to do oči byjúce, že niečo nie je v poriadku. strašne ma to vytočilo! to ako si môže niekto niečo takéto dovoliť. jednoducha sa s nami zahráva. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem.. :-) ..tak to je teda prístup..!!! na zaplakanie.. :-| ..škoda, že ste už dali tú zálohu...mohli ste sa na nich.. ..držím palce.. ;-)
Odpovedať
vieš sestra dohadzuje tomuto chlpíkovi zákazky a vždy boli s jeho prácou spokojný a aj cena je oproti ostatným výhodnejšia. tak sme si mysleli, že to bude fajn. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak ja dnes v praci pohoda, si zacnem pomaly a pochvalovat :-D Ludka, velmi gratulujem k vodicaku aj k praci, ja myslim, ze to bude fajn, sa tam budes mat dobre, ved si mila, zlata, tak si ta rychlo oblubia...a pekne setrite na svadbu hej :-p Erika, to mi je luto, snad to nejako doriesite..to je take blbe, ked sa to takto natahuje. snad to dlho nepotrva. zvlastne, ze doteraz bolo vsetko ok a teraz taketo problemy s chlapikom :-(
Odpovedať
Ahojte :-) Ludka, gratulujem k pracicke aj k vodicaku. Kolko dobrych veci :-) Erika, neboj. To sa spravi. My sme mali podobne problemy. Stale to len prekladali a prekladali az moja mama na nich naziapala, ze co si myslia. Ze ich vzdy v ten den caka, zoberie si volno a ich nikde. A taky bordel spravila, ze nacupkali hned na druhy den. Treba na nich tvrdo, ked su taki nezodpovedni... Bea, a vy ako? :-) Uz mate nieco nove vymyslene na svadbicku ci stale tak rovnako? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Adka, uz nas najdi na tom facebooku :-) my sa mame dobre, teraz riesime bytik, pomaly uz zhrname inspiraciu, vecicky a tak... periny, uteraky, pribory, uz mame taniere doma x-) zajtra ideme pobehat po obchodoch, nieco pokukat, si myslim, ze ak nas nieco zaujme, co bude vyhodne, tak si aj kupime.... to je blizsie ako svadba. tu budeme riesit, ked uz budeme sami v bytiku, budeme si zhanat vecicky, budeme oficialne zasnubeni a tak :-) u vas co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-D tak dneska sme kupili podlahu a objednali kuchynku, sa tesim uz velmi..cez vikend idem malovat a buduci tyzden bude drahy majstrovat s podlhou.. inak sa mame dobre, zajtra idem na UZV k dokine a budeme planovat KET tak buduci tyzden by mohlo byt, tak uvidime... od milacka som dostala vcera vianocny darcek, som sa velmo potesila, dostala som to co som uz davno chcela, aj ked mi to bude na nejaky cas len na domka ale tesim sa velmi... :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte Nely super :-) :-) :-) a potom povedz čo bolo u doktorky. baby ja mám Ačko!!! a z účta!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) sa teším strašne
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...takze KEt mame naplanovane na piatok v nedelu idem pichnut vyvolavacku ovulky a v piatok rano mam volat o kolkej bude transfer ericca gratulujem :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, tak to drzime palceky zase o nieco viac....sa to blizi.... a co si dostala? ci som nieco nepochopila? er, vidis, gratulujem....to je super. tesim sa s tebou. my sme dnes mali taky krasny den, po robote sme isli do IKEA, napapali sme sa, povyberali si vselico, rozplanovali kuchynu, vybrali skrinky, sedacku, kniznice....a potom sme preliezli novy Avion, vybrala som si novy mobil, dali sme si rande s mamou a este raz preliezli IKEA, aby sme jej ukazali, co sme si vybrali... heh, super den....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, charlize, dakujem ze namna myslite :-D no dostala som od manzelika na Vianoce gramce a mixazny pult hehe :-p :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, ty si DJ? som nevedela... budes DJ s tehu bruskom, hehe :-p my sme si dnes dali oslavu vyrocia, bola tu aj babka, tak sme mali taky pekny den, kacku, lokse, kapustu, uz druhy vikend som nazrata jak kobyla, mnam...no o chvilu to bude na mne vidiet, mozem sa hrat na tehotnu :-D aspon si spravim radost... babka dnes povedala, ze sme mali spravit zasnuby, ked mame vyrocie a moja mama, ze skoda, ze nas to nenapadlo skor :-p jaka rodina, sa tesia na svadbu pomaly viac ako my... ale len pomaly :-D
Odpovedať
ahojte, Nely jasné, že na teba myslíme. ;-) Bea tak to máš fakt skvelú rodinku. :-) my sme mali dnes zakáľačku. som sa poriadne nabehala. mali sme čo robiť. máme zásoby mäsa na zimu. x-) samé dobroty máme, už som to nevydržala a na večeru som si dala tlačenku. mňam. baby neviem či som vám vravela, ale možno dostanem na vianoce skodu favorit. a tento víkend som si zas zajazdila. :-)
Odpovedať
ďakujem. sme to Ačko aj trocha oslávili. :-) s Vilim ideme cez týždeň aj na večeru. konkrétne na pizzu. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, to by bolo super, keby si dostala auticko :-) moj Tomas lubi tlacenku, to ja nemusim... ja vlastne maso vobec moc nemusim... ale zabijacka, to je pekna makacka, my sme u Toma robili v januari tusim, len taku domacu, pol prasata, ale narobili sme sa dobre. minuly tyzden sme z nej jedli akurat droby (jaternice) tak sme si spomenuli :-) a Acko pekne oslavte, to je jasne, zasluzis si aj dve pizze :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charlize veru...par rokov som hravala, potom som to nechala a teraz ma kamarati tahaju zase hehe... :-D :-D juuj tak vy zakalacku, hehe..ja som si urobila paprikovu slaninku doma, mnaaaaaaaam..milujem ju, vecer sa jej tak dokazem napraskat a tak sa mi sporostoti furt snivaju xi :-D :-D
Odpovedať
Nely a zvykla si hrávať po kluboch alebo len pre kamaratov niekde? Bea veď už sme poriadne dlho nikde neboli, ak nerátam našu svadbu. :-p aj jaterničky sme spravili, aj tlačenku, aj slaninka údená bude, aj papriková je... no všetko čo k tomu patrí. Nely a čo je to KET lebo ja tomu moc nerozumiem čo vy to z Beou tie skratky používate.
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, KET je transfer zmrazeny embrii.... teda prelozene, ze Nelke zavedu do maternice malicke (rozmrazene) embrijka, a ked pojde vsetko ako ma, tak sa to/tie embrija uchytia a Nely bude tehotna x-) je to vlastne umele oplodnenie... este otazky? :-) Ja sa tesim na zahradku, maso moc nemusim, ale ked budem mat tekvice, cukety, paradajky a bylinkovu zahradku, to budem v siedmom nebi... strasne sa tesim, ked budeme spolu byvat, uz mame skoro vsetko vybrane, aj kuchynu naplanovanu, skusim ju zajtra hodit na strechu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, teraz som vstala, vyvencila psika, trosku vam odpisem a bezim so svogrom malovat obyvacku v domceku, xi :)) sa tak tesiiiim :-D ericca, hrala som doma na slovesnku na jednej diskoteke, a raz som bola v Ba nejak nahodne hrat :-D terz zacinam, v prahe :-) :-) charliz, pekne si to napisala, lepsie ako ja :-D :-D :-D :-D aj ja sa moc tesim na zahradku, uz nech je jar, nech si tam uz mozem nasadit paradajky, papricky, mrkvicku, petrusku, mnaaaaaam..uhorciciky, melony :-D :-D :-D :-D :-D inak babule, ja uz mam nasu kuchynu na streche, zatial len plan :-) je cierno vanilkova a pracovna doska je orech 8-)
Odpovedať
ahojte Bea díky za vysvetlenie. :-) no ja som skôr na mäso, ale ak by sme bývali v dome určite by som pestovala zeleninku aj ovocie. ja moc tieto veci z obchodu nemusím. zas ja som taká, že ak mám chuť na niečo tak si to zjem rovno v záhrade, ale ak mám ovocie a zeleninu na stole pred nosom len málo kedy si dám. Bea vy už máte niečo kúpené, že zariaďujete alebo len tak plánujete? Nely tá spáľňa sa mi strašne páči. kuchyňa tiež pekná. v reáli to bude ešte krajšie. ;-) ja som dnes pomáhla svokre variť a piekli sme aj koláčiky. nám to spolu klapalo. normálne som mala radosť.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, mne je nejako divne, tak som si zrusila aj brigadu na zajtra a utorok, budem doma pri compe, aspon sa trochu poliecim, porobim si do skoly... sefke som pisala sms, ze nedojdem a ona mi napisala, ze zlatko, v pohode, zdravie je dolezitejsie ako robota - ja mam jaku dobru sefku - vlastne, od zajtra je to aj Gabikina sefka :-D budeme kolegyne... tak vam zajtra nahodim obrazky, kuchynu, aj spalnu, napisem vam. Erika, kupene mame taniere a nejake drobosti, nechceme to zhrnat v detskej, mame obchody blizko, takze ked uz bude miesto, vsetko pokupime naraz... Nely, ty budes fakt DJ s bruskom, hehe :-D
Odpovedať
Nely a kde si ťa budeme môcť vypočuť? 8-) Bea tak to máte fajn, my sme pár drobností dostali do daru ináč zatiaľ nič nekupujeme. možno okrem auta. x-) baby mňa dnes tak strašne bolí hlava už od rána. nič mi nezaberá ani káva ani ibalgin no hrôza. pozeráme s Vilim super film, ale ho poriadne ani nevníma. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby teraz som dosla domov, obyvacka vymalovana vpodstate len este dve steny dokoncit ale to az ked manzel urobi novu stierku co sa nam kus olupala stena... ericca, este nic nepredbiehajme :-D ale pokial to pojde tak ako chcem aby to slo tak uz coskro vam dam info kde ma mozete povut..v jednom internetovom radiu :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?