Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
ahojte, ja som dnes dostala výplatu. nie je to bohvie ako veľa, ale za dva dni celkom slušné. ináč sa babrem so seminárkou. :-S vôbec ich neviem písať aj keď si vyberiem dobrú tému. :-| :-( dosť ohubu. ale ináč sa mám fajn. Aďa ako dopadli referáty?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak ja som stihla za dva tyzdne odrobit 32 hodin, no pohoda, aj ked vyplata chodi az k 20temu, co je strasne :-p inak skola stoji, dost nuda, zajtra uz budem mat vraj tu temu na bakalarku, no najvyssi cas. ale tak co, cas bezi. hlavne ze bude vikend, ideme do Mikulasa, zase bude pohoda - svokor ma narodky, budeme piect kacku :-D x-)
Odpovedať
Erika, referaty dopadli dobre. Aspon to mam z krku. Este jeden a mam pokoj :-p Bea, to je super, ze so svokrovcami dobre vychadzas.. Ja mam kamosky, ktore tych svojich buducich svokrovcov moc nemusia.. Ja uz temu na bakalarku mam. Teraz este drahy riesi temu na diplomovku. Ved sa uvidi...
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, to je fajn, ze to mas za sebou. ja uz nejak zhruba viem, co teta chce, ze poistne a extra poistne, ale neviem presne, to mi povie zajtra. a celkom tesim, vraj mi povie vsetko co chce a tak, snad to bude o to lahsie. svokrovcov ja mozem, to je pohodicka, oni su super rodinka...ved aj my budeme, uz aby sme byvali pekne spolu... sa veeelmi tesime :-) uz nahaname nielen inspiracie, ale pomaly aj vecicky do bytu...
Odpovedať
Profilova fotka
Bea, to mas fakt fajn. Viliho rodicia su tiez uplne super. Aj ked sa spolu casto nevidame, ale ked sme spolu stale si mame co povedat. A super je, ze aj moji rodicia si s nimi dobre rozumeju - su dobri kamarati. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, ja mam uctovnictvo, straaasne ma to nebavi...aj tak vobec nechapem, o com ta teta hovori :-D hlavne, ze Tomasko rozumie ... moji rodicia sa poznaju s Tomovymi, sme tam boli minule Vianoce, tieto tiez pojdeme...ale to sa len ten raz videli vsetci, este svokor u nas byval par dni, tak bol mojou mamou, ale inak moc nie je kedy. hlavne, ze sa mame vsetci radi.
Odpovedať
ahojte, Aďa tak ty to už máš z krku, ja som si dnes spravila volno aby som dokončila seminárku, došli mi nápady čo tam napísať. Bea u nás sa piekla tiež kačka keď mal svokor narodeniny. :-) super, že už zbierate aj vecičky do bytu. konečne sme sa dohodli čo bude teda na Vianoce, 24. budeme so svokrovcami a 25. pôjdeme k našim. tento víkend nám mali začať zateplovať domček, ale ten chlapík to dvakrát presunul ]-( tak až budúci týždeň začné. dúfam, že to zas nepreloží. baby aké máte támy na bakalárky?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, charlize, u nás tomu účtovníctvu tiež len Peťo rozumie.. :-N Joj, ako ti je dobre, že všetci spolu vychádzate a máte sa radi.. x-) ..dobré rodinné vzťahy sú na nezaplatenie a dodajú veeeľa energie.. x-) Errica, u mňa nápady prichádzajú na poslednú chvíľu a väčšinou v neskorých nočných hodinách.. :-D ..potom píšem ako drak, no aj tak už nemám čas urobiť to takým dobrým akým by som chcela.. :-N únava a časová tieseň robia svoje.. :-D Také typy majstrov pozná asi každý.. :-| ..bolo treba mu povedať, že máte aj iného v zálohe a keď nepríde, tak s ním viac nepočítate.. ;-) ..no horšie by bolo keby neprišiel naozaj a vy by ste nikoho iného nezohnali.. :-N Tému som už spomínala, ale zatiaľ ti nikto neodpovedal, tak zopakujem.. :-D Priestor a výtvarné objekty detí v ZŠ. Tak majte sa...ako len vy chcete :-D ;-)
Odpovedať
u mňa neako nezaberá ani časová tieseň ja prosto tie práce neviem písať... vždy keď mám pocit, že som napísala ako tak dobrú prácu na prednáške ma vždy vyvedú z omylu šokovou terapiou. ]-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja pisem Ocenovanie produktov v zivotnom poisteni, poistne a extra poistne.... spokojnost, dobra tema, a aj k veci, kedze chcem na druhy stupen taketo srandy studovat.... napisem vam este, idem sa zbalit, zajtra odchadzame x-)
Odpovedať
ahojte, baby ja idem dnes odovzdat seminarku, drzte mi pls palce nech mam aspon 10 bodov. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, baby. Ja som uz konecne doma po troch tyzdnoch. Aj ked prichod bol smutny, lebo hned z vlaku som isla na pohreb jednej profesorky zo strednej. Cely ucitelsky zbor tam bol. Bolo to dost deprimujuce a hrozne. ;-( A este k tomu mam aj problemy s Vilim. Vyzera to fakt dost zle. Inak, ako bakalarku mam Majetok podniku, celkom dobra a obsirna tema. Este aj veduceho mam super, len taky problem, ze ma neprinuti pisat ju. Vraj je to na mne, kedy zacnem. A mne sa stale nechce. :-N Erika, ako si dopadla so seminarkou?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte.. Tak ja som dnes pomahala tete v kvetinarstve...ma tak bolia nohy, kokos.. a este zajtra idem. uz nech mam potom :-p Erika, tak ako? V pohode seminarka? Gabi a co sa stalo? Ake mate problemy.. Mozno ti poradime...
Odpovedať
Profilova fotka
Moja, problemy mame asi take, ze som povedala dost, uz staci, je koniec. A odvtedy sme spolu poriadne nekomunikovali ani sa nevideli (od stredy, kedy sme sa cez telefon "rozisli"). Je mi z toho uplne na nic, pretoze Vili sa k tomu vobec nevyjadril, nechce to riesit, nechce o tom diskutovat. Tak neviem, ci je uz koniec alebo nie, ci este chce bojovat alebo to uz vzdal?! Viem len jedno, ze aj ked nechcem byt ja ta prva, co sa ozve, velmi sa pre to trapim! Je mi z toho vsetkeho zle a uz dva dni som poriadne nic nejedla. Este som sa aj pokusala opit, aby som bola odvaznejsia a isla za nim, len ked mne ten alkohol vobec nechuti a nejde to do mna. A po jednom pohariku som akurat viac deprimovana... Co mam robit?
Odpovedať
Gabi, tak to mi je luto.. Ale aj tak si myslim, ze sa to da medzi vami do poriadku... Tiez by som mala nutkanie, ze sa ozvem prva.. Ale niekedy sa oplati aj pockat, ze ci mu za to vobec stojis.. Ze ci sa ozve aj sam od seba.. Sama neviem, ze ci by som to vydrzala.. A dnes sa nic nezmenilo? Nezavolal??
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes ziadna zmena. Ja som bola s rodinou na hroboch a len pred par minutami sme sa vratili. Hned som zapla net, ci nahodou nie je online. Ale nie je tu. Asi sa aj on vyhyba tomu, aby sa ozval prvy. Nepise, nevola... Neviem, co je s nim.
Odpovedať
Profilova fotka
caute.... Gabi, neboj, drz sa, to sa podda. nejdem ti tu viac pisat. Adi, si bola na brigade? :-) Erika, ako dopadla ta seminarka? My sme s Tomasom dnes robili hody v LM svokrovcom, take to bolo mile, cely den sme skakali sami dvaja okolo sporaka, ale kacka bola super, kapusta sa mi podarila, lokse sa zjedli skor ako ostatne a knedle zemiakove tu nikto nepoznal :-D strasne chvalili, tak som rada, taka spokojnost vladne :-D sme stihli potom este obehnut cintoriny a teraz ideme gratulovat svokrovi k narodkam :-)
Odpovedať
ahojte vsetci :) tak ako sa mate? co porabate? mne sa dnes ale totalne nic nechce robit...a to som chcela spravit seminarku ale sak spravim zajtra, co uz :-D a v pondelok mame dekanske volno tak som si dala viac robotky, aspon si zarobim a maminke skorej splatim letenku gabi, drzim palce nech to dobre dopadne.... charlize, ze lokse, ze mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam x-) my dnes zijeme na sackovych polievkach bo sa tu nikomu nechce varit :-D nejaky divny den je...co uz.....ale tesim sa dnes na jojke na tu komediu co ide o osmej, ten nazov mi ucaroval :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... vidim ze tu sa vo velkom picu seminarky :-D my sme vcera kupili druhe auticko, combika, takze mame vyriesieny problem ked pride babo.. :-D gabi, niekedy sa oplati naozja pockat, pokial sa ti on sam neozve tak nestoji za to a nezasluzi si ta...ver mi..drzim palceky
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, vcera sme s Vilim riadne debatili. Najskor to bol krik, potom plac a nakoniec sme to uzavreli s tym, ze ani jeden z nas nechce koniec, tak sme si dali este jednu sancu a dnes sme boli na velmi peknej prechadzke a bolo nam spolu velmi dobre... Takze som rada. A baby dakujem vam vsetkym za podporu, pomohlo to! ;-)
Odpovedať
ahojte, ešte nám neobodoval seminárky behom týždňa nám pošle výsledky mailom. tak čakám čo bude. Bea pošli neaké lokše aj mne, strašne ich mám rada, len u nás ich nikto nevie spraviť. :-N Nely už je isté, že bude bábo? my sme celý víkend chodili po cintorínoch. aj som si poriadne zajazdila, robila som šoféra. x-) bola to úplná paráda. ináč som asi chorá, už dva dni maškriabe v hrdle, začala ma bolieť hlava, len nech ma nechytia horúčky. baby poradte niečo aby ma nechytila angína. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. gabi vidis, cakat sa oplatilo...drzim vam palceky nech vam to spolu vyjde :-D ericca nie nie je to iste, ale istota je gulomet a nemusime potom zhanat vecsie auto keby nahodou a aj hafanovi sa bude lepsie cestovat na slovensko vzadu vo velkom kufri ako namackana na zadnych sedadlach, respektive dole na zemi :-D :-D :-D
Odpovedať
Caute kocky. Bea, ano bola som na brigade.. A som bola tak vystavena.. Gabi, tak to je super, ze ste si to vyriesili. Snad je uz vsetko zle zazehnane..:-) Nely - gratulujem k auticku. Myslim, ze najvacsiu radost bude mat fakt ten vas hafan :-) A inak co mate nove?? Ako je krasne posledne dni, ze? Preto dnes asi ani do skoly nejdem.. Budem tam trcat radsej ked bude skaredo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute. sme boli cez vikend v LM, taka pohodicka, ani sa mi nechcelo ist naspat do BA :-D sme sa tak prechadzali v nedelu, pohoda, slniecko, teplo, a vyberali si domy :-D Nely, super, uz ale cakate ten KET, nie? budeme na teba mysliet. silno silno. k auticku gratulujem :-D Adi, to je pohodicka, ja som v robote aj skole kazdy den, ale dako som zvyknuta.... Erika, super, ze si si zajazdila, to ti prajem. nech ti to vydrzi :-D ja ani neviem, ci viem este soferovat :-D Gabi, drzte sa, nech mate pohodicku... kde je Katka??? Katka, sa ukaz, takto nas napinat....
Odpovedať
ahojte, ja sa tento týždeň musím učiť účto. bojím sa, že skúška nedopadne bovie ako. ja som na strednej účto vôbec nemala a teraz je toho na mňa moc. :-| Nely, blahoželám k autíčku a dúfam, že čoskoro bude aj bábo. ;-) Gabi, dobre, že sa to takto neako vyriešilo.
Odpovedať
Profilova fotka
Erika neboj, ono sa to da zvladnut. ja som tiez ucto nemala, ale prezila som. chce to cvik, nech stihas, len si pekne prejdi vsetko a my ti tu budeme vsetky drzat palce :-)
Odpovedať
ďakujem, je dobré vedieť, že na mňa niekto myslí. x-)
Odpovedať
cawte baby :-) sorry ze som to pretahovala, ale cakalo sa... tento vikend sme boli doma a boli "oficialne" zasnuby pred rodicmi :-D a prezili sme, aj ked som sa klepala ake to bude trapne... dopadlo to super, mama si rasta vystiskala ze ma konecne chlapca (sme 3 sestry :-N ) a oco si trosku utieral slzy... rovno sa to oznamilo aj rodinke na narodkach a vecer oslava s kamosmi 8-) takze supeer. ja som teraz doma, v robote som uz skoncila, teda este mam byt k dispozicii, ale zatial si vystacime po skype, dufam ze budem mat cim skor pokoj :-S aj ked som doma len par dni a uz sa pekne nudim, do roboty by som chcela nastupit az k novemu roku... kazdy mi vravi ze ked som doma, aspon budem mat cas na ucenie 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, tak to je bomba! a kedy planujete svadbu? uz aspon predbezny termin? a ako ta poziadal o ruku? napiiis :-D gratulujem.... a preco si skoncila v praci? ja uz ze cakate bebe, ale ked pises, ze od noveho roka nastupujes do inej prace, tak asi nie.... ci? :-) no to je take mileeee :-D
Odpovedať
dik bea ;-) z prace som odisla na vlastny popud, dobrovolne... liezla mi krkom organizacia prace a pristup nadriadenych :-| takze skusim inde, sla by som aj teraz, ale nastupovat niekam ku koncu roka je des... vsetok zmatok co sa cez rok nevyriesil sa znesie na december. len mam obavy ze budem cestovat do blavy, co sa mi teda vobec nechce, hodinu tam a hodinu spat :-( termin zatial nemame, hoci rasto najprv chcel uz buduci rok, nejak sme sa dohodli ze to bude az 2010, predsalen teraz by to bolo narychlo. myslim ze jar by bola fajn, maj - jun, problemom je vsak skola (kedze su skusky a dost vela rodiny a kamosov by s tym malo asi problem, a ja tak isto) ale vyzera tym byt normalne nadseny, az som prekvapena :-) a poziadanie... no nebola to romantika ako vysita, na stvrte vyrocie sme boli pohadani :-( den na to ma vzal do cukrarne a tam na mna vybalil, ze sa chce spytat na termin... ja ze aky termin, no nasej svadby =-) cely cas som sa smiala, bolo mi to divne, take nerealne... o tyzden som dostala prsten, doma na posteli v teplakoch, lebo som ho odhalila ze ma krabicku v nohaviciach, tak ju uz nemohol skryvat :-D aj ked som to cakala, tak mi vyhrkla slza... priznam sa ze by som bola radsej, keby to bolo viac premyslene, prekvapenie, viac romantiky, tak ako si to baby vysnivaju... ale aj tak je super ze sa to udialo x-) zabijem sa ked doma nemam vychyteneho romantika
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?