Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, to este nejaky ten mesiac bude, kym ja budem pani. Ale dufam, ze to ubehne dost rychlo. :-D Aj ked som momentalne na Vilka dost nahnevana. Bol na vikend v Srbsku a kazala som mu priebezne sa ozvat, ci je v poriadku, ale on nie. Tak som sa o neho bala, ci sa nieco nestalo, lebo na mobil nereagoval. A potom sa ozval, akoby sa nic nestalo. 8-( No, tak ma to vytocilo, ale aj potesilo, ze naozaj sa nic nestalo. Erika a ako sa to riesi, ked vyprsi stavebne povolenie? Sa vybavi druhe, nie? Som nevedela, ze to moze vyprsat. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. x-) robotu mam, vcera som zvladla konkurz, nas zobrali 2 zo siestich, potom nas hned zaskolili a dnes uz som robila :-) takze bude vyplata aj za oktober, aj ked len par korun.... ale uz mi pomoze pomaly aj tisicka :-p Katka, co toto toto, no pis pis, ne ze dojdes zas az o mesiac!!! :-) hovor, co bolo, ako bolo, fotky, vsetko :-D Erika, to je dobre, ze je to len na chvilu, v zime tam aspon nezmrznes, mozes hladat nieco ine. sa do toho hned daj, nech mozes zacat, ked tu skoncis.... a ucto, neboj, to sa podda, to chce len cvicit, cvicit, cvicit, viem o com hovorim, z Ucta A mam Ecko, vymodlene, vydrete, a z Becka mam C, neviem, ci to dava zmysel :-D Gabi, hlavne, ze je v poriadku... s chlapmi je to tazko, im vela takychto veci nedochadza...
Odpovedať
Gabi podá sa žiadosť v obci kde staviaš a vydajú ti nové povolenie. Bea som sa dnes pýtala to je tak, že im posielajú ten odpad umelohmotný zo Slovinska a musí sa to vytriediť, takže je to taká nevypočitateľná brigáda. ale keď ma potrebujú a mne sa bude chcieť tak pôjde. :-D dáva mi zmysel čo si napísala veď je účto A a B, a ty si mala z A E, a z B C. :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, tak taka prilezitostna brigada je fajn, aspon obcas daku korunu navyse, k tomu ten herbalife... ja dufam, ze tu zarobim co najviac, lebo nechcem aby Tomas zarabal a ja sa tu prizivujem :-p
Odpovedať
ja som na tom podobne, tiež nechcem len doma trčať a nič nerobiť. je mi to také blbé. no a s tým herbalifom to max tak pre seba. tu som nevedela zohnať dosť klientov aby sa mi to oplatilo. tak len občas pre seba budem kupovať veci.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zenusky, tak vidim ze vy uz tiez poctivo pracujete :-) a ja sa len ohanam na matersku cim skorej, boga..ma ide porazit, cakam kramy aby sme mohli ist do centra a kramy nikde, jak narokom :-D
Odpovedať
Nely to chce trpezlivost, viem ze si sa uz dost nacakala, ale inac si momentalne nepomozes.
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem ericca ved prave preto, ale tha este nieco vydrzime...len sa stale trochu bojim ci to vyjde ale tha sa necham prekvapit, mozno dostanem pekny darcek na vianoce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ja som bola vcera cely den v praci, dnes som si zase dala "voraz", boli sme s Tomasom na vystave ModDom, ale nestalo to za nic. vobec, jedine ich stastie, ze sme platili len studentske listky. ale pekne sme si oddychli, potom sme este s mamou obehali obchody. no pohoda. v praci sa celkom da, rychlo tam uteka cas, niesom z toho taka nejaka uvolnena, ale zarobim, tak co. chvilu to vydrzim. Nely, boze ako ti rozumiem. na mna lezie nejaky jesenny spleen, mam strasne chtice, nic ako babatko nechcem, po nicom inom netuzim. som uplne nestastna, ja neviem, sniva sa mi o detoch, o tehotenskych testikoch.... ach jaj. na matersku by som isla, nic ine by ma uz v zivote nezaujimalo.... citala som zaujimavy clanok, ze ked zene zacnu tikat biologicke hodiny, nema zbytocne cakat, lebo ze ked prestanu tikat, bude zle.... no mne zvoni budik, zvony jak na kostole, asi zdochnem. neviem ako to vydrzim....
Odpovedať
Profilova fotka
charliz, ono je to tak, ze vecsina holiek pocuje svoje hodiny tikat v 20ke maximalne v 22ke..a ked prestanu tak sa spametaju az niekedy v 35ke ked je uz na dieta dost pozde... viem podla sesternice, ona chcela moc babo v 21ke a teraz ma 27 a o detoch ani nepremysla, maju svoj domcek s priatelom a este neriesia spolu ani svadbu a to su spolu uz nejakych 6rokov :-) ja som konecne dostala kramy, tak zajtra volam na kliniku a 4.11. by ma mali objednat na UZV :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, ja suhlasim, presne tak to vsade okolo vidim. nebojim sa toho moc, lebo viem, ze po detoch budem tuzit vzdy a stale, ale okolo to tak je. mam sesternice, kamaratky, co sa nikam neponahlaju.... ale ja ano, ja chcem, a dokelu musim cakat na neviem co :-( dufam, ze sa vam vsetko pekne podari, a ked budete po KET, ostanes doma rovno na rizikovom alebo ako to je? mozes normalne ist do prace?
Odpovedať
Milá Ľudka, už dlhšie sledujem Tvoje príspevky, aj na iných fórach, a nedá mi reagovať. Napríklad na ten príspevok, kde píšeš, že Tvoj otec nebol ochotný, či schopný robiť niečo na dome ...blá blá blá. Nemyslíš, že to bolo tým, že musel pracovať,aby uživil dve vysokoškoláčky a tvoju mamku, ktorá v živote nikde poriadne nepracovala? Apropo ešte jedna poznámka: prezentuješ sa ako úžasná žienka domáca, ale Tvomu imageu veľmi škodí ten zoschnutý bonsaj, ktorý na balkóne straší už niekoľko mesiacov. Tvoje krivé zrkadlo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mila aaaa1, prosim nerus nase kruhy, ak nechces priatelsky pokecat o svadbe ci o zivote. dakujem.
Odpovedať
Milá charlize, je mi to ľúto, ak obťažujem. Ibaže ludku trochu poznám a stavajú mi chlpy z toho ako sa prezentuje a aký ma skutočne charakter.
Odpovedať
Profilova fotka
vies, ja sa obavam, ze ziadna z nas tu nie je preto, aby sa prezentovala taka, aka je skutocne. kazda sme si tu vytvorili taky maly virtualny svet a je nam tu dobre, tak preco kazit atmosferu. kludne sa pridaj, postazuj sa, potes sa, tu nie su skutocni ludia, su tu ludia, ktorych nieco spaja - nech uz je to cokolvek.... spajaju nas priatelia, problemy, lasky, svadby, tuzby, casto aj prikoria.... a vsetky si tu vieme pomoct. takze len klud. a BTW, ak ta na ludke nieco stve, napis jej do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
Milá aaaa1, je mi ľúto, že nemáš o mne dobrú mienku, no jedným príspevkom to určite nezmením. Škoda, že neviem o koho ide, aby som vedela, či sa mám namáhať vysvetľovaním. A ešte raz škoda, pretože ja ti to tvoje zrkadlo nastaviť nemôžem.. Ak poznáš mňa a moju rodinu, tak by si mala vedieť aj to ako to naozaj bolo a ako je.. nechcela som to tu na MS vysvetľovať nikomu a už vôbec nie nejakému neprajnému anonymu.. no VEĽMI ma mrzí, že takmer celá dedina to vidí takto ako ty.. Neviem prečo sleduješ moje príspevky, staráš sa o môj image alebo sa ním aspoň zapodievaš, no odpoviem ti, lebo mi záleží na tom, aby si vedela pravdu ty a aj tí, ktorí si to tu už stihli prečítať. Musím/chcem ťa poopraviť vo viacerých tvojich tvrdeniach.. 1.otec nebol jediný, ktorý pracoval a mamka nebola jediná, ktorá prácu stratila. Prekvapuje ma s akou istotou tvrdíš, že moja mamka "v živote nikde poriadne nepracovala".. Ty si bola súčasťou našej domácnosti? U nás to bolo takmer na striedačku. Raz živil rodinu jeden a raz druhý. Mamka po dvoch materských dovolenkách mala zamestnanie, potom bola doma, potom opäť pracovala, ale odtiaľ odišla z jediného dôvodu a to, že na pracovisku bola nezvládnuteľná klíma, zamestnanci preto odchádzali a práca sa tak delila medzi ostatných..prepuklo to až do takej situácie, že jedna jej kolegyňa to psychicky nezvládla a liečila sa na psychiatrii.. aj na moju mamku to bolo veľa a pre zachovanie aspoň nejakého duševného zdravia odišla..myslíš, že je potrebné vyčítať jej to? Keď odtiaľ odišla, opäť vedela čo je to smiech, bola neporovnateľne pokojnejšia a vyrovnanejšia, takže som bola nesmierne rada..a nielen ja som si to všimla.. 2.Myslíš si, že keď otec zarábal, tak všetko šlo na domácnosť? Myslíš, že ho KAŽDÝ deň v krčme stál iba pekný úsmev?! Veľmi podstatná časť peňazí skončila "v žumpe".. 3.A keď otec nepracoval, tak to bolo v poriadku? ..je zaujímavé, že na toto obdobie si ľudia nepamätajú! A tiež, že aj vtedy, keď na domácnosť neprispieval, tak v krčme sedel aj tak! ..toto je normálne? ..nemožno to vyčítať, že?! 4. Otec neurobil nič na dome, lebo musel pracovať, lebo mal doma dve vysokoškoláčky.. tak toto je zaujímavá poznámka.. =-) ..tak pre zaujímavosť, jeho pracovná doba končila o 15:00, čo znamená, že o 15:15 bol doma...teda, aby som bola presnejšia...mohol byť doma, ale on denno-denne zaparkoval auto u svojich rodičov a šiel aj do krčmy (ako som už spomínala..), namiesto toho mohol niečo urobiť doma, ale jemu boli vždy prednejší cudzí..keď niekto potreboval opraviť auto, poorať alebo doniesť drevo, tak otec vždy ochotne ako veľký dobrák šiel a urobil a veľakrát "po rodinsky", lebo si nevedel zapýtať a ľudia ho o to radšej volali.. ..len za príklad uvediem, že moja polička, ktorú som dostala na Vianoce stála dva roky!!! na zemi a nakoniec mi ju zavesil strýko, ..kohútik s teplou vodou v kúpeľni nie je možno opravený ani doteraz.. myslíš, že je to kvôli tomu, že sme so sestrou chodili na vysokú? ..domov chodil večer, resp. v noci.. ja a moja sestra sme ho niekedy nevideli aj dva celé dni..nikdy sa neprišiel spýtať ako sa máme, ako sa nám darilo v škole, čo sme zažili, či niečo nepotrebujeme..NIKDY! Nevedel do akého ročníka chodíme, aké predmety máme, aké záujmy.. prišiel domov väčšinou opitý a to aký cirkus vedel urobiť doma vieme len my štyria! Neviem či vieš aké to je, keď sedíš v izbe, potrebuješ sa učiť, no žalúdok sa ti roztrasie v tej chvíli, keď počuješ, že prišiel domov otec..sedíš ticho a počúvaš či kráča rovno alebo sa potkýna, či si niečo hundre a nadáva na mamku alebo aj na nás..čakáš a doslova tŕpneš čo bude..(dokonca aj teraz sa mi trasie žalúdok, keď si na to spomeniem)..modlím sa, aby šiel radšej hneď spať! ..aby nešiel ku mamke, aby ju neudrel, aby nič nerozbíjal.. ..veľakrát som celý jeho výstup preplakala alebo kričala od zúfalstva nech prestane! Vyhrážala som sa políciou, lebo nič iné na neho neplatilo..potom nás mamka utešovala až kým sme od plaču a vyčerpania nezaspali..a o učení do školy ani nehovoriac.. ..doma to bolo niekedy peklo, no mamka nemohla a nemala kam s nami odísť..chcela počkať kým budeme obidve sebestačné a tak odíde aj ona, no okolnosti to zariadili inak.. raz ma v noci otec prichytil fajčiť, začal ma biť, ja som kričala tak, že ma počula mamka, prišla ma brániť, ja som utiekla k babke a potom aj mamka..mala som obitú hlavu od dverí, čo sa rýchlo zahojilo, no to ako ma to poznačilo vo vnútri, neviem či sa niekedy zahojí.. bála som sa vrátiť do vlastného domu ešte niekoľko týždňov potom ..a vlastne sa trochu bojím dodnes.. a dodnes (síce už zriedkavejšie) ma sprevádzajú nočné mory..sníva sa mi s otcom, že ma bije, naháňa a vždy sa zobudím vystrašená a vyplakaná..asi iba ten kto zažil jednu, vie pochopiť aké to je.. STRAŠNÉ..neprajem to nikomu! Doteraz sa mi otec neospravedlnil.. ani najmenším náznakom..myslím, že som mu odpustila, ale zbaviť sa toho pocitu jednoducho nedokážem.. mamka, sestra a samozrejme Peťo sú mi veľkou oporou, bez nich by som to určite nezvládla.. a teraz, keď sa snažím žiť aspoň trochu normálne, začať odznova, tak sa stretávam stále s nepochopením, odsudzovaním a očierňovaním..vidím ako na mňa ľudia hľadia a nie je mi to príjemné, ale ja som túto situáciu nevytvorila.. a ani nevieš ako ma to teraz zabolelo, keď si mi toto napísal/a.. ..že sa inak prezentujem..no ja neviem, čo také som uviedla, čo by mohlo byť v rozpore so skutočnosťou..nenapísala som, že úplne zvládam rolu žienky domácej, že máme každý deň uvarené výborné, zdravé jedlo pripravené na 100%, ani to, že máme doma stále čisto, vždy bezchybne vyžehlené a všetko tip-top, ani to, že som príkladná partnerka, ani, že zastúpim vyslovene mužskú prácu..napr. na dome..ani, že máme pred domom všetko dokončené, krásnu búdu pre psa, ešte krajšiu záhradku.. ak sa mýlim a ty si niečo našla, pokojne ma na to upozorni, chybu si priznať dokážem.. ..a ešte k tomu bonsaju..trošku trápne, lebo ja tvoje/vaše kvety doma ani na balkóne nehodnotím..no ale čo už s tebou.. ..veľmi sa nám páčili bonsaje, tak Peťo sa na jednej výstave nechal prehovoriť a kúpil dva-jeden dnu a jeden vonku.. hoci som ho polievala podľa pokynov, bohužiaľ, nepodarilo sa nám ho zachrániť.. keďže neobývame horné poschodie a aj práca okolo domu je na bode mrazu, Peťo mi povedal, že ho zatiaľ mám nechať tam kde je..že nám tam teraz neprekáža..možno raz aj kvôli kvetináču..skrátka neriešili sme to.. ..zaujímavé, že tvojej pozornosti neunikol vyschnutý bonsaj, ale nevieš, či moja mamka niekedy poriadne robila.. |-| A uviedla si, že ma trochu poznáš.. a z toho trochu vieš aký som človek? Máš so mnou len zlé skúsenosti ...alebo si o mne zlé len počula?! Rada by som sa obhájila, vysvetlila.. Vieš, či ľuďom pomáham alebo ubližujem? Či mne niekto ublížil? (otec nebol jediný kto ma zbil..možno vieš o kom hovorím..) Vieš či sa snažím alebo som zatrpknutá a zákerná ku každému kto sa na mňa len pozrie? Naozaj poznáš aký som alebo nie som charakter? Na záver asi toľko: mojím častým krivým zrkadlom, v prípade, že nezvládnem sebakritiku, je moja sestra, tá mi povie všetko na rovinu a samozrejme Peťo, keď sa mu niečo nepáči, upozorní ma a ja sa snažím tomu v budúcnosti vyvarovať.. ak chceš byť mojím krivým zrkadlom, mala by si sa predstaviť aspoň v internej pošte..(viem, že na toto nemáš odvahu..iba sa zaregistrovať a kritizovať..) ..rada na sebe popracujem, ale takýto impulz pre mňa nebol tým správnym.. Verím, že som ti čo-to objasnila..( pozerám, že som sa fajn rozpísala =-) a že možno trošku zmeníš názor na celú "vec" okolo našej rodiny.. ak predsa nie, tak mi je to ľúto, pretože ja som napísala pravdu a ak ťa bude ešte niečo zaujímať, pýtaj sa..vysvetlím..aj do internej pošty.. ahoj..podpisovať sa azda nemusím..
Odpovedať
Profilova fotka
A ešte jedna maličkosť, podľa teba: otec NA NÁS robil, no keď ti poviem, že dodnes mne ani sestre nevyplatil peňažné bonusy, ktoré vypláca štát na deti ? Nie sú to jeho peniaze. No tváril sa, že nevie o čo ide, pritom na výplatnej páske to uvedené je.. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Milá charlize, viem, že by si sa zastala kohokoľvek.. a som Ti za to nesmierne vďačná.. |-| ..bola to aspoň malá náplasť na tie zmiešané pocity, keď som si prečítala príspevok od aaaa1. Ďakujem.
Odpovedať
no teeeeda.. ti ludia niekedy nevedia co so sebou... to akoze co malo znamenat haaa? aaa1, ty si akoze myslis, ze my sme tu zvedave na tie tvoje dristy? hm?? ako mozes niekoho sudit, ked tak ludku poznas akurat z videnia? toto ma vytaca. ked mas odvahu, daj si fotku a aspon ludke povedz kto si.. takto je kazdy hrdina co? drbat na druhych spinavosti, ale byt pritom ukryty za ruskom anonymity. ze jej to nepovies hned do oci.. hrdinka! 5 korun by som ti hodila.. ludka moja,nic si z toho nerob. takych ludi je zial vela, ale s tym clovek uz nic nenarobi... my ta tu mame rady, tak hlavu hore :-)
Odpovedať
fuha holky, tak dlho som tu nebola a po precitani poslednej strany som zostala naozaj smutna.. Pride mi to vrcholne drze e zbabele osocovat tu niekoho, a k tomu sa nepodpisat a vystupovat ako anonym.. Nech ma kazdy akukolvek rodinu, problemy, starosti, je to len a len jeho vec! Toto forum je urcene nam na odreagovanie, najdenie novych priatelov a v neposlednom rade sa tu clovek moze vyrozpravat, poziadat o radu ci pomoc.. zatahovanie sem nejakych trapnych osocovani je ubohe.. ludka nevsimaj si to
Odpovedať
Profilova fotka
princess a stuplicek, ďakujem vám za podporu..stotožňujem sa s vašimi tvrdeniami..chcela som spoznať nových ľudí, získať spriaznené duše s podobnými či rovnakými problémami, starosťami, skúsenosťami, radosťami.. o spoločnom bývaní s partnerom, o varení, upratovaní, o škole, o voľnom čase..neprišla som predsa presviedčať nikoho zo Žiliny, či Bratislavy, že som úžasný človek, že moja domácnosť je bezchybná a pod. :-N ..aj tak by som tým nepresvedčila ľudí z môjho blízkeho okolia.. :-x
Odpovedať
tak ako bez fotky je každý hrdina. to je najlahšie. Ludka podľa mňa takýmto ľuďom nedlhuješ žiadne vysvetlenie. je to síce ťažké, ale nadaj na reči ľudí čo ťa vidia ale nepoznajú. len ty a tvoji najbližší poznáte skutočnosť. a ako už bolo spomenuté, toto fórum je na rozptýlenie a nie na osočovanie. keď už sme pritom nikto nie je dokonalý, každý má svoje chyby a len netolerantný človek si dokáže všímať na ľuďoch len to zlé.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte charliz, mozem ostat doma na PN kym sa nepreukaze tehotenstvo alebo nie..ja doma ostat nechcem, chcem normalne chodit do prace..je to lepsie nebudem sa tak sledovat... co sa tyka aaa, ludka nic si z toho nerob, na tomto fore je vela ludi, anonymov, ktory sa len tak vtieraju do tem, vytipuju si ludi a na nich utocia...nevsimaj si to, tie holky co sem chodia vedia aka si aspon z pismenok a nezaujima ich nazor niekoho kto, podla mna, ani envie kto si.. mna velakrat toto forum udrzalo v zivotnej situacii nad vodou a viem, ze tu najdem ludi ktory ma pochopia v mojich starostiach..neprajnikov tu nechceme.. aaa ked mas chut si popisat o comkolvek, nech sa paci, ale prosim, neosocuj ludi, ktorych ani nepoznas a este ktomu ako anonym..daj si fotku, uprav si pas a neboj sa ukazat svoju vlastnu tvar
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, ďakujem vám..je mi ľahšie..pred chvíľou odišla moja priateľka, ktorá má podobné problémy doma s otcom ako som mala ja a ktorá pozná mňa aj celú moju situáciu. Povedala mi niekoľko "múdrych slov", napr. .."vykašli sa na ľudí, tí ťa predsa šťastnou neurobia".. .."nikomu nič nevysvetľuj, nestojí ti za to".. Zdá sa, že je to veľmi unudená, závistlivá a nešťastná osoba, ktorá nevie vyriešiť tie problémy, ktoré má doma, tak sleduje a rieši osudy iných.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ospravedlňujem sa všetkým "členkám" ´87-ky, že sa tu riešia moje osobné problémy, resp. postavené chlpy, ktoré trápia aaaa1.. :-N Tip pre teba aaaa1: keď pôjdeš najbližšie okolo Peťovho domu, pozeraj pred seba, aby si nezakopla a aby ťa viac nevystrašil ten bonsaj a nedajbože ten bordel na dvore, ktorý nanosil náš pes zozadu.. :-D Tip 2. prezraď kde bývaš a prídem nastaviť to krivé zrkadlo aj tebe.. ;-)
Odpovedať
Ludka nemas za co dakovat, je to uplne normalne, ze si ta tu zastaneme! ;-) Si nasa :-) A vobec si nemusela vysvetlovat vsetky tvoje problemy, je to tvoja osobna vec, ale klobuk dole, ze si bola taka statocna a hrda a napisala si tu vsetko, a hlavne veci, ktore sa teda len tak lahko do sveta nevytrubuju.. kazdy uplne kazdy ma nejake problemy.. nikto z nas nie je dokonaly.. a kasli na to z vysoka, ale aspon mame nazorny priklad aky vedi byt ludia zli a zakerni.. az je cloveku z toho do placu.. a presne tak, ako ti povedala kamaratka:ona ta stastnou neurobi! presne aj ja sa tym pokusam riadit vo svojom zivote, ze ludia, ktori ma miluju a stoja mi za to, mi predsa neublizuju.. A este jedna poznamka: to dievca nema nic ine praci iba ta tu cekovat a sliedit tu alebo co??? no traaapne..
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, pohodicka. keby sme sa tu mali pozastavovat nad kazdym.... nerieste. Ludka, klobuk dolu, nemusela si to sem vsetko pisat... vela si si toho prezila, no o to lepsi clovek z teba urcite vyrastol. a vsetko to zle premenis na dobre, v manzelstve, pri detoch, v skolke... damy, kazda mame svoje, urcite tu neriesime vsetko, ale vsetko co potrebujeme riesit, to si tu ma kto precitat. ved nas tolko veci spaja, je to uzasne. ja uz si nemam co povedat s mojou kamaratkou, to sme naj asi 6 rokov. vsetky co som mala dovtedy mi odisli, tato pomaly odchadza teraz. kazda riesime v zivote ine, ja priatela, svadbu, byvanie, deti, vsetky moje nenaplnene potreby a tuzby a do toho problemy so skolou, peniazmi, rodicmi, so zivotom. a kamaratka riesi svoju skolu a ine nic, priatela nema, deti nechce, skratka nie je o com. ale vy tu chapete, preco mi je do placu, ked sa mi sniva, ze som tehu, alebo preco som dojata, lebo Tomas naznacil, ze chce byt raz pri porode a preco mi na takych veciach zalezi. alebo preco nahaname sedacku ci jedine o com kecame je nase byvanie, alebo svadba. ved preto tu sme. a este o sebe....som bola v praci. viete co je na mne hrozne? ja hocaku koninu robim, tak vsetko tak zodpovedne, naplno, najlepsie ako sa da. tak som tam bola treti raz, a uz som zamestanec mesiaca. len neviem, ci tu mam nejaku perspektivu rastu, hehe. ale da sa. momentalne som si kvoli prachom k tomu pribrala telesales, tak ked vam bude volat niekto, ze vam posle zadarmo holiaci strojcek, som to mozno ja, nie je to ziadny trik, ale normalna reklama :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, baby. Ludka, vyjadrili sa tu uz asi vsetky na to a je zbytocne, aby som ti este aj ja nieco k tomu hovorila. Len tak kratko, ze nelam si s tym hlavu, pokial nevies, kto to je, je zbytocne sa s tym zatazovat. Bea, to je super, ze si zamestanec mesiaca. :-D Ja som tiez taka, ze vsetko robim tak poctivo a najlepsie ako viem. Len tiez z toho vela nemam, akurat tak dobry pocit na srdci. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Žienky "moje" x-) ..ďakujem za každé jedno pozitívne vyjadrenie..cením si to x-) ..mám pocit, že ma chápete, takže som veľmi rada a dodáva mi to silu a pozitívnu energiu.. x-) Tešia ma aspoň vaše úspechy..človeku vždy dobre padne, keď je ocenený, keď vidí, že jeho snaha prináša ovocie.. x-) ..držte sa.. príjemný záver víkendu a super štart do nového týždňa prajem.. ;-)
Odpovedať
Ahoj kocky moje. Tak ako sa mate? Ja mam dnes 2 referaty odprednasat v skole.. Blee. Sa mi tak nechce..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?