Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
ahojte baby, čo porábate? ja nemám dnes moc pestrí program.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ericca, co mas na plane?
Odpovedať
no trocha sa pobicyklovat, musim omrknut kde budem brigadovat, nasjt si trasu a mala by som sa ucit uctovnictvo o 2tyzden mam skusku.
Odpovedať
Profilova fotka
tak drzim palceky na skuske, my sa budeme len tak flakat dneska asi, pozerat podlahy, dlazby a take hluposti..a farby do izieb :-)
Odpovedať
to by som aj ja rada, nakupovanie mám rada. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja len keby bolo dost peniazkov vzdy na to, hehe :-D
Odpovedať
zatial si vsetko pekne popozeraj aspon budes mat prehlad. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej, ale podlahu urcite pojdeme kupit, za 99kc m2 a este k tomu taka aku som chcela do obyvacky, proste parada :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja dnes nemam v plane nic, upratala som, dorobila obed, bola tu krstna, sesternica, tak sme zjedli vsetky muffiny zo vcera, co som upiekla. nely, to je perfektna cena tej podlahy, my mame vybratu tak okolo 190-220SK/m2, takze parada. to bude super, pekne si zariadujte.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Ja som dnes mala na plane nakupovanie s kamoskou, sme si to pekne uzili, obehli cely Avion a teraz sedime a rozmyslame co s vecerom, ze mozno skocime do Mlynskej. Baby, ako vam je, ked zariadujete. Moj brat si preraba byt, tak ked to vidim, hned mu planujem, ze co kde ma dat a kupit... A on ma zo mna riadne nervy. :-D Vraj sa do toho nemam starat, ze on uz ma svoje predstavy... :-D :-D :-D Erika, drzim palce na skuske, urcite ju urobis! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
charliz prosim ta, prisla som na to ze nemam ako dochadzat z domceka do prace, chodia mi blbo vlaky a autobusy a sla by som skoro dva apol hodiny naokolo cez prahu, tak som sa dneska s drahym zobrala a sla som si vybrat auticko a v pondelok mi ho pojde kupit..malicke, zlatucke ako pre mna a len 50 000kc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, ty si hviezda :-D ked uz, tak poriadne hej :-D ale co, babatko bude potrebovat auto, na UTZ, na kontroly, na nakupy, aj teraz kym vsetko zariadite treba vela jazdit... pohodicka, tak ides nanovo, manzela ale noveho nezhanaj, takeho skveleho by si asi tazko hladala, v Prahe obzvlast :-D tak vela stastnych kilometrov bez nehody;-) gabi, to si mala pekny den, uz su vianocne veci? my sa chystame do Avionu, Kika, Ikea, to dame kolecko vzdy, celodenny vylet :-D ale asi tak o 2 tyzdne, nech uz su vianoce x-) a my tiez planujeme, v predstavach zariadujeme, je to parada, tooolko inspiracii vsade, ako vymalovat, co kupit.... velka radost, velika. bude to super odmena za Bc. to je fakt . a Tomas nahana stale nieco, po nete, obrazky, vyhodne ponuky x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
charlize neboj, noveho ani nezhanam, staci mi to co mam, je super az na ten sex, ale na to som si uz nejako aj zvykla :-) :-) tak dneska sme aj kupili orezavacku na dlazbu pre svokra, pride nam pokladat dlazbu a zajtra este skocime kupit elektricku pilu na podlahu..a este poziret jednu podlahu za 99kc co som videla v letaku, tak uvidime, mozno bude vyzerat lepsie :-D a v pondelok, ked nam pustia peniazky na domcek a uz budeme moct na nom robit, tak si pojdeme aj naplanovat kuchynu do KIKI (keby ste tam nahodou sli, tak je to taka kriklavozelena rohova :-D ) aby nam ju cim skorej urobili a tu budeme mat na splatky..habadej veci este okrem hypo, ale fakt take co potrebujes a tak soro by sme na ne nenasetrili, tak sa tesim jak mala :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bea, den bol vyborny, nakoniec sme ho zakoncili v tej Mlynskej, takze bolo super. Ale teraz som uplne mrtva... :-N Vianocne veci uz su, ale skor ako sladkosti a take, poozdobovane este nie je, ale tesim sa na to, ked uz bude. Aj ja to mam rada. Nelynka, tak vy sa pekne zariadnujete. Ti verim, ze sa tesis, ako mala. Ved kto by sa netesil? ;-)
Odpovedať
Ahojte babule :-) Nely vidim, ze pripravy su v plnom prude :-) Dufam, ze vsetko klapne tak ako ma. Aj s babatkom :-) Ja nemam nove nic, hihi. Dnes pride drahy,. Konecne.. Ja ked som bez neho 2 dni, tak som uz mimo potom :-D No a na Vianoce sa ja straaasne moc tesim. Uz pomaly skreckujem darceky. To tak prvy rok. Lebo vzdy som si to nechavala na poslednu chvilu a potom som mala sok nielen ja, ale aj moja penazenka. Takto to ide pekne postupne a sa vytesujem :-D Vy uz tiez rozmyslate nad darcekmi? Ci len ja som tu takto svacnuta? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru gabi, kto by sa netesil??? dokonca dneska sme v OBI nasli presne taku istu podlahu ako som chcela do spalne a tiez stoji len 99kc m2 :-D :-D princess ja som tiez nakupovala darceky predtym aj 3mesiace pred vianocami ale teraz ani velmi ee :-) maximalne tak zaciatkom decembra..nemusim ich skrivat, hlavne pre rodicov a drahemu musim najpr nasetrit na darcek a tak ist kupit :-) ale uz presne viem co mu dam taks taci ist do obchodu a kupit to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute, tak sa musim pochvalit, konecne idem zajtra na pohovor, ked ma vezmu, napisem :-D no aspon ma zavolali, uz som zacala byt skepticka.... no snad to dopadne, uz som minula skoro vsetky uspory :-D nely, to je super, krasne vam to ide.... treba si to uzit, to zariadovanie je skvele, my uz snivame, zhaname, rozmyslame, caka nas to o par mesiacov, kuchynu chceme z IKEA, este neviem, ci nasetrime, ked nie, tiez bude na splatky x-) tesime sa ako mali, asi ako kazdy :-D Adi, vitaj, dlho si tu nebola...co mas nove? a co uz mas naskreckovane? my sme sa dohodli, ze tento rok len daku drobnost na Vianoce, kupime si nieco do bytu radsej, setrime. rodicom este neviem co, svagrovi chceme kupit pokladnicku v tvare domceka, lebo idu stavat, respektive setrit na dom :-D ostatnym musim vymysliet, ja vzdy beham po obchodoch a ked daco stretnem, kupim.... zajtra napr kupim adventny kalendar, hoci este len chystam vyzdobu na halloween.... ale ked nekupim teraz, potom uz nebude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charliz, my vezmeme kuchynu z KIKI v Ikee sa mne osobne vobec nepaci celkovo ako obchod..nic moc pre mna, mam radaej veci ktore si mozem vyskusat a pozriet a nie ako u nas v IKEE ze ti zariadia byt a cum na to ako to vyzera..neviem..ale tiez ju budeme brat na splatky, lebo teraz nijako nenaskrabeme 40 000kc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, ja zas IKEu velmi mozem, ale nedame si od nich zariadit byt, mame vybratych par veci, sedacku velku, kuchynu, nejake kniznice, komody... ked chces, orientacne kuk nas album na streche... my celkovo minimalisticky styl, kuchyna je malicka, takze my tak do 20 000, viac do toho ani nechcem dat, nebudeme tu dlhsie ako 5 rokov, by sa nam to nevratilo. musime to, co tam ostane, spravit dost neutralne, mozno tam po nas pojde moj brat, mozno dom predame. a co si nemozes vyskusat v Ikee? ved tam mozes vsetko, preto ich lubim, rozobrali sme tam sedacku na cucky minule, som bola zvedava, aka je bez matracov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charliz, u nas je IKEA urobena v style, ze mas napriklad urobenu garzonku a kompletne zaraidena a takto to maju urobene vsetko okrem matracov, stoliciek, konferencnych stolikov a detskeho a dolu doplnky..inak vsetko je len v katalogu a malo veci vystavenych...as este kuchyne maju celkom vpohode vystavene, tak ako to mam rada.. V Kike sa mi zase paci ze tam co maju vystavene si mozes vyskusat a potom bud maju na sklade alebo si to objednas.. a kuchyne maju rovnako vystavene ako v IKei akurat mi pride ze v KIKE ich maju trosku viacej :-D
Odpovedať
Nemala som sem cas chodit.. Nejako nemam cas na nic, hihi :-D No a co sa tyka darcekov, tak mam uz zopar pokupenych, ale nemozem napisat, lebo drahy sem chodi niekedy ocumovat a nemal by prekvapko :-D Co sa tyka zariadzovania, tak ja si uz tiez planujem ako bude vyzerat nasa kuchyna a obyvacka. Chcela by som obyvacku v takom orientalnom duchu :-) No a kuchynu zas taku slovensku :-) Vsade drevo, velky jedalensky stol a tak :-)Tak som zvedava, ze ako to nakoniec vypali. Jedine co mame s drahym zariadene je nasa spalna a potom este kupelka.. Ale tam este treba vselijake detailiky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, tak to potom nie je dobre, u nas su velke plochy, vela veci, vyberies si...teda my sme si, nie kazdemu ich styl vyhovuje... mne teda hej, ja mam rada moderne, ciste linie, minimalisticke, ved aj byt je relativne maly. Adi, tak teda dobre, aj my sa nechame prekvapit, snad potom porozpravas :-) my kupelnu este dlho nebudeme riesit, je plne funkcna, nie najkrajsia, nie nova, ale zatial staci, na chvilu. potrebujeme vchodove dvere, velmi chceme kuchynsku linku, do izieb plavacky, gauc, konferencny stolik, nejake police a dve komody, ine nic. postel mame dobru, riady sme dostali do vybavy :-D drobnosti nas budu stat majlant, lebo sme na ne zatazeni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charliz kazdemu vyhovuje nieco ine :-D mne napriklad Kika tebe Ikea, ale neberiem aj v ikeii som si uz nasla vela vciciek, hlavne je to jediny nabytok kde bolo dostat patro na spanie :-D :-D :-D takze mame nieco aj z Ikei :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, my este byvanie neriesime. Nevieme, co bude v buducnosti. Inak, Bea, mali sme s Vilkom minule taky rozhovor. Kamarat s priatelkou zrekonstruovali byt a teraz maju svadbu. Brat a spol mu dali na narodeniny dali krabicku na prsten, vraj to ma pouzit pre prietelku a tak aj pouzil. Teraz rekonstruuje byt brat a kamarat mu dal na rozlucke stafetu... Tak dufam, ze aj ja pojdem za par tyzdov na svadbu bratovi... :-D Ale to som chcela, ze sme sa o tom rozpravali a vtedy sa ma Vili opytal, ci by som aj ja uz chcela, ze on chce uz tri roky. (ja som mu totiz odpovedala, ze na to treba dvoch). Potom nas prerusila maminka. Ale neskor sme to dokoncili. A povedal mi, ze on chce takto zariadovat byt o rok, lebo ma chce uz teraz, ale o rok ma bude chciet este viac. :-) :-) :-) Tak som sa potesila. Potom z toho este vyplynulo, ze to bude akurat tak po skole a uz bude normalne zarabat. Tak aj pre to. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, ved mne to nevadi, aspon viem, ze nebudu nase domceky vyzerat rovnako :-D Gabi, no to je super, vidis...tak aj Vilko sa tesi, nechce sa mu cakat. to su take nutne casy, ved aj my cakame na byt, na svadbu, hlavne, ze sa je na co tesit, na spolocnu buducnost. ja idem na pohovor o chvilu, dufam, ze to dopadne, budem spokojna... vecer vam napisem, ci ma teda vzali :-D pekny den.
Odpovedať
Profilova fotka
charliz veru :-D :-D :-D daj potom urco vediet ako si dopadla...drzim palceky :-)
Odpovedať
vidim ze sa bavite o nabytkoch... takze :-D moji rodicia maju nabytkarsku firmu, takze asi viete od akeho vyrobcu mame zariadeny byt :-N mame aj nejake blbosti z ikey (kuchynsky stol a stolicky) ale inac je od nasich... akoze poctivo sme si to zaplatili, aj ked musim priznat ze ceny neboli maloobchodne :-D inac baby, mam novinku... budem sa vydavat :-D :-D :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jej, gratulujem k svadbe a kedy to bude? Ako k tomu doslo? (teda ako ta poziadal o ruku?) :-) Juj, to mas tak super. Bea, viem, ze treba len cakat, ale ked sa to neda preskocit... :-N Ale aj to cakanie je pekne.
Odpovedať
Caute :-D Beaaa, no som zvedava, ze ako si dopadla. Daj vediet :-) Kati, tak to gratulujem. Ved nam porozpravaj, vsetky detaily :-D Si len napises, ze sa ides vydavat a to je vse? No nehnevaj sa :-D Gabi, uz aj u teba to vyzera tak, ze za par mesiacov nam budes pani :-)
Odpovedať
Ahojte baby, tak dnes som bola na brigáde. je to celkom fajn. nie moc náročné, veľa sa tam pokaziť nedá, len je tam ráno kosa keďže je to taká plechová búda a vedľa hneď aj šrotujú tak je tam hluk, no a chrbát trocha pobolieva. som neskoro objavila túto brigádu. pomaly sa skončí a práca pre ženy tam potom už moc nebude. :-| ináč som prišla na to, že mám trocha problém s účtovníctvom, nevychádzajú mi súvahy. :-N tento týždeň mali začať zateplovať dom, ale prišli sme na to, že nám vypršalo stavebné povolenie. neviem ako to teda bude.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?