Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Ahojte :-) Evelynka vitam ta tu :-) No ja svadbu planujem zatial len v hlave a hromadim si nejake tie obrazky.. Ale album si zalozim az ked ma niekto poziada o ruku :-D No dnes ideme tiez makat. Vcera sme vsetko dali do poriadku, pokosili sme, vysadili nove kvety, tak je to teraz take kraaasne. A na rok asi budeme robit altanok, tak sa tesim :-) Som strasne zatazena na pekne zahradky :-) A vy ako? Skola ma zatial netrapi, je toho dost, ale je mi to nejak v poslednej dobe jedno. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, baby. Dlho som sa tu neukazala, ale aj ked pribudlo par stran za ten cas (ktore som neprecitala, lebo som to po prvej strane vzdala... :-N ), vela - nastastie pre mna - ste tu toho nenapisali... Co sa stalo? Kedysi ste tu napisali aj tri strany za den... A teraz? No, to je jedno... ;-) Bea, tusim si sa ma pytala na tu brigadu. Tak ano, nasla som si uz nieco, bola som tam jeden den a potom som dala vypoves, lebo otroka zo seba robit nebudem... Pracu v butiku som si predstavovala uplne inak. A tak teraz hladam nieco nove, nieco, co by slo mojim smerom (ekonomika), tak dufam, ze aj najdem. Inak, ten prsten je krasny. A vy sa, vsetky, pochvalte! Co mate nove?
Odpovedať
to ewelnyka prosim ta, a kde ste zohnali tu knizku citatov? aby som aspon vedela, ze co mam kukat, inak je to tiez dobry napad dakujem veeeelmo pekne ;-) kocky ak mate este nejake napady co dat ako svadobny dar, sem s nimi :-D thanks
Odpovedať
Profilova fotka
servuste, tak my uz doma z LM, tak sa mi nechcelo, tam je taka pohoda. pohrali sme sa so synovcom, obrali jablka.... a teraz zase skola, nahanat brigadu. Gabi, ako dobre ta chapem :-D som utiekla zo starej brigady pre to;-) stupli, v knihkupectve;-) odporucam Panta Rhei, ak mate...ak nie, tak ine :-p Adka, no vy budete mat kraaaasny domcek, uplne vystavny..na strechu hodit album? ze by si nas potesila...:-D ewelyn, vitaj, aku skolu robis?
Odpovedať
ahojte baby, ewelyn vitaj u nás. :-) ináč čo nové?
Odpovedať
ahojte baby, tak ja už tretí krát prerábam svoju seminárku, som z toho nešťastná. :-( písomka mi nedopadla bohvie ako, čumela som na otázky ako debil, nevedela som si na nič spomenúť. ale neaké body som nahrabala. o dva týždne má synovec 3roky budem mu musieť pozrieť neaký darček. ten istý týždeň nám idú zatepľovať domček a spraviť fasádu. x-) sa teším a možno aj tie dvere a parkety. Adi v piatok som si bola pre vodičák, ale vyzerá to tak, že neaký čas nebudem mať na čom jazdiť. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ericca: vôbec nič si z toho nerob, nemôže sa dariť vo všetkom..teraz sa darí domčeku a onedlho sa bude aj tebe v škole.. ;-) ..naraz by si toľko šťastia neuniesla.. :-D ..držím ti palce.. ;-)
Odpovedať
Ahojte. No tak to je fajn Erika, ze ho uz mas :-) My sme si cez vikend troska porobili zahradku a na jar nasadime vsade okrasne stromceky a urobim chodnicky, pristresok, krb.. Uz sa tesim :-) Dufam, ze to vyjde. Dnes este len idem do skoly, sa mi tak nechce... Vcera sme ale boli s drahym trocha korculovat a dnes sa chystame plavat, aby sme zbytocne doma nekvasili :-D
Odpovedať
Ludka máš pravdu, potom by som sa nevedela tešiť z ničoho ;-) Aďa nemáš album aj na streche? ja som si spravil už aj tam. :-N dnes som bola trocha v meste som kúpila synovcovi krásne nohavice na narodeniny, také zimné, sú fajn mäkučké a mäkké. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, tak uz som to od vas chytila, som chora, polihujem, dnes som bola len na cviku, zajtra pojdem len na cviko, inak lezkam, liecim sa... no pohoda. skoda, ze je mi zle, inak by to bolo ako dovolenka :-D Adka, album na strechu, hovorim... sprav nam radost, pochval sa. ericca, neboj, aj jazdit budes, aj byvat, aj praca sa najde....aj v skole sa bude darit :-D
Odpovedať
Bea to by sa mi potom zilo :-) registrovala som sa na facebook najdi ma tam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Erika, zo skoly si nerob tazku hlavu, to nejako vsetky zvladneme - dako bolo, dako aj bude. :-D Bea, a co ty? Uz si si nasla nejaku to robotu? Inak, aj ja som na facebooku. Ako vas tam najdem?
Odpovedať
Článok sa načítava...
nerobím si ťažkú hlavu, len ma to sem tam dožiera. dnes som dostala svoje prvé Ačko. :-D sa teším asi bude aj posledné. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Bre rano... dnes mame len cviko poobede, tak sa trosku valame doma. ja sa trosku liecim, Tomas ma volno, lebo musi ist do prace aj v sobotu. Erika, mam ta na FB, Gabike som napisala. Robotu este nemam, som narazila na trosku neserioznu firmu, ma nechali cakat na nich a potom reku ze nic z toho... nevadi, idem pisat do dalsich :-D Erika, gratulujem k Acku;-) :-D
Odpovedať
ďakujem :-) :-) :-) Bea tak prečo ťa ja na FB nemám medzi friends? :-. ináč ja som s robotou dopadla minulý rok tak isto ako ty, čakala som čakala a nič z toho nebolo...
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, neviem, som si ta pridala, musis to asi potvrdit.... a kde ta tak natiahli? potvory su to, tvaria sa, tvaria a nakoniec nic z toho. zabili mi cas.
Odpovedať
mňa v Nosluši v Kn, takže u nich brigádu ani nezháňam. jednoducho ma podrazili a nedokážem im veriť.
Odpovedať
Profilova fotka
Gabika, uz som ta potvrdila, Erika, ty mna este nie :-p chapem, ze ta nastvali, mna tito tiez, aj keby zajtra volali, poslem ich do haja... je to tazke, ale snad sa nam zadari nieco. prachy uz som skoro minula :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Bea, uz som si vsimla, ze si si ma pridala... :-) Erika, gratulujem k A-cku. Neboj sa, pridu aj dalsie. Ja som si tiez myslela, ze moje prve acko bude aj posledne, ale nestalo sa tak... Este prislo dalsie a dufam, ze ani toto nebude posledne... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam tolko Aciek...asi 6 :-D ale vsetky mi budu na nic, takze co :-) ono tie pismenka zas tolko neznamenaju na vyske, keby nam za to nieco davali (nemyslim internat teraz, to je mi na nic :-D ) my mame dnes dostat temy na bakalarky :-D viete aka som zvedava....
Odpovedať
Profilova fotka
Ja viem, ze na cerveny diplom nejdem, takze sa pre tie acka az tak nebijem. Aj mne su uplne zbytocne, aj ked potesia. :-) Bea, vy este nemate urcene bakalarky? My sme ich mali pridelene uz minuly rok a na nhf uz aj mali este pred skuskovym odovzdat aspon aku-taku kostru...
Odpovedať
ako o červenom diplome môžem s mojimi známkami len snívať, ale to A ma dnes potešilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak, uz su temy.... ja si svoju nenecham, je o uctovnictve a o to nemam ani najmensi zaujem :-D takze zajtra mam konzultacie ohladom temy, ktora ma zaujima :-D ja nechcem cerveny diplom....na tie Acka som hrda, kazde je silno zasluzene, a nie odsprtane, takze som rada, ze ich mam...ked bude dovod, zaopatrim si dalsie, ale nie len tak, bezdovodne :-D Gabi, my sme spomalena fakulta, sme radi, ze tie temy vobec mame. na druhej strane, aj tak to nebudem pisat nejako extra skor nez bude treba :-D
Odpovedať
baby som našla brigádu, 50sk/hod v čistom ale aj to je lepšie ako nič. a môžem si vybrať kedy chcem ísť robiť, takže to budem v pohode stíhať popri škole. :-) v pondelok začínam držte mi palce.
Odpovedať
charlize robím ekonomiku, konkrétne ekonomiku podniku. Chcem sa spýtať, vy ste dostali konkrétne témy alebo len tak všeobecne? My sme dostali len všeobecne ako účto, rizení jakosti..... a podľa toho si potom stvoríme tému.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, super! a o co ide konkretne? ewel, a ty kde studujes, v cechach? rizeni jakosti?? my sme dostali konkretne temy, ale to ako jedina Fa, vsetci ostatni si vyberaju sami...u nas to vyriesili tak, ze kto nechce tu temu, co dostal, tak moze pisat SVOČ ako ja a moj Tomo, a tu si potom necha ako bakalarku.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky...mam novinku..schvalili nam hypo a mame nas vysnivany domcek :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nely tak to je super!!! strasne velmi silno gratulujem! a kde je domcek? aky je? napis vsetko a na strechu daj fotky :-D parada! no vam sa bude krasne zit, uz len zabyvat a sup do babatka ;-) nadhera :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak orientacne http://www.sreality.cz/domy-a-vily-pr... kliknite na fotku a tam si sipkov pozrite aj vnutrajsok trosku.. je 30km od prahy smerom na kolin, mam to necelych 30km do prace:)) a este jedna pikoska, tento mesiac pravdepodobne zase skusime umele oplodnenie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nely, tak to je parada, domcek je super, krasny pozemok, to sa vam bude nadherne byvat. a drzim tichucko palceky k babatku, mozes nas priebezne informovat.... juj, velmi vam to prajem, nech vam to vychadza podla planov a predstav....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?