Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to charlize: nemáš za čo..ja rada.. :-D Tie predmety som všetky absolvovala.. x-) ..ale samozrejme, že v ponuke sú aj iné..z povinne voliteľných a odporúčaných predmetov si máš možnosť vybrať..našťastie.. :-D Držím ti palce pri rozhodovaní a konečnom výbere.. ;-) to ericca: poznám to.. vždy sa poteším, keď sa niečo robí, keď niečo nové pribudne.. hoci aj úplná maličkosť.. x-) ..no aj keď maľovanie nie je zrovna moja parketa.. :-D a upratovanie po.. :-N ..no čo už, pre krásu sa trpí.. x-) ..ja sa vždy učím na poslednú chvíľu.. ;-) alebo sa veľmi neučím.. :-D ..pred každou jazdou som veľmi nervózna, akoby som už mala absolvovať skúšky, ale keď naštartujem.. :-D :-D ..vychutnávam si to.. x-) ..šoférovanie ma veľmi baví.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. Eri, tak fajn, ze uz ti je lepsie.... sa dopuj pekne vitaminmi, nech sa mozes vytesovat z domceka...to sa vlastne pomaly mozete aj stahovat, kupite auto :-D ... a facebook bodka com :-) je fejsbúk :-D ja ani neviem, ci sa sem vsetky linky mozu hadzat ci nie... ludka, my radi malujeme, sme si vymalovali schodisko tento rok, a ked polepim vsetko paskou a foliou, tak ani nemam robotu s upratovanim :-D pekne soferuj, auticko sa uz tesi na teba urcite :-p
Odpovedať
Profilova fotka
BTW kde su vsetci??? halooo, holky, kde ste vsetky zalezene?? :-N |-| ;-(
Odpovedať
ahojte, Bea včera bola stránka nedostupná celé poobedie a večer som už čumela do bedne. :-D
Odpovedať
Ahojte. No ja som sa tu vcera nedostala, kedze stranka bola nedostupna a potom som mala skolu a potom som sa divala na ordinaciu a potom za plotom :-p Ako sa inak mate? Nam dnes zas menia okna.. My ideme tak postupne :-D Najskor spodok, potom vrch a tak. Ale dnes to uz bude konecne vsetko hotove. A s drahym sa cinime v zahrade :-) Skola ma nebavi, idu mi tam vsetci na city... Viete si predstavit..
Odpovedať
Adi,že je to super keď sa niečo robí na dome.ja mám zajtra zápočet a obhajobu seminárky.celý strategický marketing mi nedáva zmysel.myslite zajtra na mňa.
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem, ze server nesiel, som sa tu skoro zjancila pri compe... ale to nebolo len na vcera, ved je nas tu nejako riedko... :-( som dnes preliezla Tesca, chcela som Tomovi kupit bundu a nic nemali :-p hrozne, tie obchody. ale este v LM pozrieme, ideme na vikend. super kocky, ze sa vam dari na domcekoch, my sa setrime, nerobime nic, aby sme sa tomu mohli venovat cele buduce leto :-D
Odpovedať
no naši sa neako rozbehli, možnu budeme kupovať aj parkety na horné izby a malú na prízemý. tuším spomínali aj dvere interiérové. strášne prachy to stojí. som si nemyslela, že ešte toľko prachov treba vraziť do toho domu. už sme do neho vrazili dosť. Bea len pekne šatri aby ste nemuseli robiť po kúskoch ako my.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, snazime sa :-D mame na to rok, takze snad nieco nasetrime, ale nechceme zas zbytocne vela, neostaneme tu dlho byvat...tak rok-dva po skole by sme najneskor chceli odist do vlastneho, ci uz v BA alebo do LM... a vy vlastne planujete tak, ze ked dokoncite/zobytnite, pojdete s Vilim tam? alebo ste to este neriesili? ja to poznam, ako sa robi dom po kuskoch, my sme tak dali dokopy tento nas, po kuskoch. teraz je to v pohode, ale viem si predstavit do toho dat este par melonov :-D ale nechcem....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak ja mám teda absenciu? či ako? :-D Joj, mohli by ste poslať nejakých majstrov aj k nám, lebo priateľ je tak pracovne vyťažený, že ja sa vždy večer začudujem ktože to k nám prišiel na návštevu.. :-N :-D :-D ..potom sa napapá, resp. napraská :-D potom ešte zasadne k počítaču, kontroluje maily, odpovedá na ne, urobí faktúrky, ide sa umyť a keď konečne zasadne k telke a ku mne, tak chvíľu vidím jeho červené "bielko" :-D a potom už len viečka... :-D :-D a chrrrr...chrrrrr... |-|
Odpovedať
tak to je isté, že chceme ísť do vlastného čím skôr. ja by som rada išla bývať do domu, kúpiť auto a dochádzať do roboty. Vili neviem čo chce. minule povedal, že ten dom nikdy nebude jeho... netuším čo si o tom myslí, kým to nie je aktuálne tak to moc nerozoberáme. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
..tým som chcela povedať, že na práce v dome a okolo domu nemá čas a ja si na to sama netrúfnem.. :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
..každý by chcel mať svoj dom, svoj hrad.. a byť v ňom sám sebe pánom.. ;-) no nie všetko ide hladko a rýchlo.. |-| ..no trpezlivosť ruže prináša.. ;-)
Odpovedať
ludka keby si vedela u nás aká bola dlhá tá absencie, bolo aj také, že sa 2-3roky s ničím nepohlo. naši stavajú od 93 a vždy len z toho čo sem tam zvýšilo. preto to tak trvá.
Odpovedať
Profilova fotka
..ver tomu, že viem o čom hovoríš.. |-| ..keď som sa narodila, šla som rovno do nového domu..no ani po toľkých rokoch (mám 21) nie sú niektoré veci urobené a dotiahnuté do konca.. mamka sa snažila ušetriť a už aj čo-to vynoviť a prerobiť, no niektoré veci fakt nie sú doteraz.. ja už v rodičovskom dome nie som dosť dlho, no oco nie je schopný, ale hlavne ochotný!!! opraviť, čo treba, lebo mu je dobre tak ako je.. :-| ..ale to je na dlhšie... |-|
Odpovedať
ná podobne, otec vyrába jednu poličku do špajze už 2roky. pred 2týždňami postavil rám a poličky budú neviem kedy. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D ..asi sa drží hesla: pomaly ďalej zájdeš.. 8-)
Odpovedať
no asi, u nás platí "obuvník chodí bosý" :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kocky nebojte nic, ako vypadneme zo skoly, tak si budeme robit same...a ked vyrastieme, budeme mat aj vlastny hrad, na ktorom budeme policky skladat, mozno aj 3 roky :-D to uz tak byva, dopadneme rovnako (ja stale dufam, ze nie, ale co uz, ked historia sa opakuje) ... my vyzerame zatial tak, po Bc. vrazime prachy do bytu v dome rodicov, budeme tu tak 3-4 roky. a potom ked nam uz schvalia hypo, padame do svojho, aj keby to mal byt jednoizbak (co dufam, ze nie, ale vlastny aj maly bude dobry:-D )
Odpovedať
zaujímavé je, že Vili nechce zobrať hypotéku. kým nerobým, tak nám dajú len pár sk na 30rokov a bolo by to max na garzónku. :-S radšej to vydržím so svokrovcami. už si na seba zvykáme a nie je to také hrozné ako zo začiatku. teraz už aj chodím do školy medzi ľudí, tak je to fajn. ja som mala strašnú ponorku z toho, že som bola celé leto zavretá v paneláku.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri jasne, ja myslim, ze tu chvilocku to este vydrzite, prinajhorsom naozaj pojdete do toho domu, ked sa bude dat, keby ste si proste fakt urputne liezli na nervy. ked to bude prezitelne, o dva roky si v praci a mate klud, to uz dostanete dobru hypo a mozete sa rozhodnut, ci chcete domcekovat alebo byt kupite. je to tak lepsie, radsej sa trochu zatat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Tak, tak... baby.. x-) ..ja som o ničom extrémnom a úžasnom nesnívala..teda v kútiku duše možno aj áno :-N ..no nikdy som nehľadala možnosť ako sa k tomu dostať nasilu, neprirodzene a urýchlene.. bývala som rok s mamkou v 1-izbovom byte :-| ...neviete si predstaviť ako si viem súkromie a ticho teraz vážiť...skúste sa učiť na skúšku s mamkou, pri telke alebo na WC-ku.. :-p ..no a Boh mi zoslal môjho Peťula x-) ...a tak po roku bojových podmienok v byte, sme ostali jednu noc v jeho domčeku a odvtedy sme tam každú noc.. x-) a sme šťastní.. x-) x-) x-) ..takže z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že nejaký čas je potrebné vydržať, a ako píše charlize zaťať..zuby a to pekné, príjemne a vysnívané ešte len príde, ešte len na nás čaká... ;-) x-) ..keby sme dostali všetko po čom túžime hneď, boli by z nás nevďační a ziskuchtiví sebci, už by to nebol ten skutočný život, ale nuda, a nemali by sme pre čo žiť..nevážili by sme si jeden druhého a ani všetky tie úžasné momenty, ktoré nás sprevádzajú denno-denne x-) ..nepotešila by nás kytica, či čokoláda od polovičky vo všedný deň, nehrialo by nás tak objatie a pohladenie a nevideli by sme ten poklad, ktorý máme doma a ktoré nás každé ráno pobozká a naštartuje tým nový deň.. x-) ..aj kvôli týmto "maličkostiam" sa oplatí držať a vydržať.. x-) ..prajem to každej jednej z vás.. ;-)
Odpovedať
cawte :-) bea aj ja sa chcem pripojit k obdivu k prstenu, prvy krocik uz mas za sebou ;-) citam citam, fakt sa tu nejako pomaly rozpisujete... pamatam a nebolo to tak davno, ked tu z dna na den pribudlo par stran... teraz je toho menej, ale aspon stiham citat :-N nebudem sa pripajat k minulym temam, lebo by som aj tak polovicu zabudla... tento vikend ideme na cechy... a buduci oslavujeme vyrocie :-D teda spojime si to asi, a dame dokopy vyrocie, potom byvanie a nasho marka ;-) citam ze tu dost vela nadavate na skoly... ani mi nehovorte, oni niesu kompletni... teda daju nam dve konzultacie!!! a za tie dve mame prebrat komplet matiku... vtipni x-)
Odpovedať
Katka veď oni majú non-stop také skvelé nápady. si myslím, že to ani nemá význam komentovať. ja som dnes mala písomku. nenapísala som do nej nič, akurát tak otázky, tak som zvedavá ako to schytám na skúške ak ma vôbec pripustí. no a ešte musím komplet prerobiť seminárku lebo až dnes nám bol schopný ukázať vzor ako si to predstavuje. :-| ale mám aj dobrú správu zajtra si idem pre VODIČÁA!!!! x-) x-) x-) cez víkend chcem ísť jazdiť!!!! tento raz mi aj prišla sms. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katka dakujem :-) na tej nasej skole su vsetci uplne mimo.... to sa podda :-D nemame si asi moc z coho vyberat.... a vyrocie si pekne uzite, my mame dnes, o mesiac 2 roky x-) Ludka, pekne si to napisala, a veru je to pravda :-) ja si zas velmi vazim Tomasa, jeho povahu, starostlivost, ze mi rozumie... on je fakt uzasny, a myslim, ze by som si to tak nevazila, keby moj byvaly nebol debil :-D 8-( Eri, tak si pekne zajazdi. a skolu s nadhladom, co uz. my dostaneme buduci tyzden temy na bakalarky :-D tiez pekny bordel. prezijeme.... pekny vikend kocky, ideme o chvilu na vlak, papa :-D
Odpovedať
Ahojte. No ja tu ani nemam cas moc chodit, lebo davame dokopy dom, zahradu a este lietat do skoly na metle, to da zabrat, no nie? :-D Erika, uz mas vodicak? :-) Bea, tak si to v LM uzi. Moj drahy zostava so mnou, tak som rada.. Dnes mame v plane malovat, sadit, presadzat... Juuuj, nejako ma to chytilo. Ten vysledok potom stoji za to :-)
Odpovedať
Ahoj ročník 1987, rada by som sa k Vám pridala. Ešte pred dvoma dňami som plánovala svatbu a hups....po ostrej výmene názorov... už je po tom a rezignovala som. Neviem, neviem či je svatba taká dôležitá, hlavne že sa máme radi. I bez svatby to ide.... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Charlize: ďakujem.. x-) ..máš pravdu v tom, že ak porovnávame s bývalými, tak si uvedomíme, že tí naši súčasní sú tí praví, pretože sú skvelí.. :-D x-) ..mala som bývalého, ktorý mi dosť často hovorieval, že ma nadovšetko ľúbi a že by pre mňa spravil čokoľvek.. no mne by stačilo, keby to stále neomieľal, ale aspoň raz dokázal a správal sa ku mne s úctou a rešpektoval ma a bol mi oporou.. a nie deckom, o ktoré sa treba starať.. 8-( ...dôležitejšie sú skutky a nie prázdne slová.. :-x Aj tebe príjemný víkend.. ;-) princess, nevadí, že na nás nemáš čas...máš primeranú výhovorku.. :-D ..keby som mohla, tak aj ja som v záhrade a využívam to príjemné počko..takže máš odpustené.. :-D ;-) ewelynka: ja som tu síce jedna z najnovších členiek, no dovolím si ťa privítať medzi nami: VITAJ ;-) a nič nepýtaj.. :-D ..nie, nie ja iba srandujem...nejak sa mi to tam samé núkalo.. :-D Súhlas..dôležitá je láska, porozumenie, dôvera, vernosť, úcta a až potom je tam niekde možno svadba.. ;-) ..nie je potrebné na to tlačiť..ono sa to samé vyvŕbi.. ;-) Ja mám zajtra školu..juuuj..už teraz sa mi nechce.. :-D ..a kto ráno vstane? :-N No idem si poupratovať, lebo zajtra po škole, by to asi nebolo veľmi účinné upratovanie..:-D Tak všetkým kočkám prajem taký víkend, aký si samé prajú.. 8-) majte sa...a veľa slniečka ... 8-)
Odpovedať
Caute, caute! Hlasim sa po dlhsiej dobe.. takze poporiadku Ewelynka vitaj medzi nami ;-) Tak baby ja uz chytam migrenu zo svadby, nemame este kupeni svadobny dar, lepsie povedane este ani poriadne nevieme co mame kupit :-N Sice oni chcu peniazky, ale sme sa s priatelom dohodli, ze by sa este patrilo nieco take male kupit, kedze sa zeni jeho brat.. Mna napadol nejaky pekny svadobny album, tym nic asi nepokazim a k tomu im dame peniazky do obalky.. Uz som sa objednala aj ku kadernicke a kozmeticke, budem si davat robit aj akrylove nechty.. A dnes som bola v solarku, no keby ma teraz vidite tak sa pocikate od smiechu.. som cervena na tvari ako paprika :-D inak je vsetko u mna po starom, nadchy som sa uz zbavila, tak teraz davam pozor, aby som nahodou znova nenakazila.. v skole je stale blazinec, najnovsie asi nebudeme mat 6 skusok ale 8.. no debili, stale sa tam cosi meni.. Kocky kraaasny vikend prajem vsetkym ;-)
Odpovedať
Ďakujem za privítanie :-) Vidím, že i vy máte podobné problémy so školou ako ja. U nás mám eaktuálny počet skúšok 9, no katestrofa a skúškové od 5.12. - do 5.1. Kto to všetko zvládne, to je všetko tou novou dekankou. Stuplicek máš pravdu debili. A uvažuješ nad dačekom, my sme kupovalli bratovi knižku, také tie citáty do manželstva, dali sme to i s venovaním, to bolo pekné.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?