Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sa pridávam, ale nie preto, že to čakáš.. :-D ..je nádherný.. x-) ..závidím ti.. :-D ..ale úprimne, neboj.. ;-)
Odpovedať
Bea, supeeeeer. Je krasny :-)
Odpovedať
Zdravim kocky! Bea prstienok je krasny, ako sa hovori: v jednosuchosti je krasa! A uz ho nosis poctivo? Baby pridavam sa do klubu chorych.. Hlava, hrdlo, sopel, kasel.. :-( je mi hrozne, dnes som ani do skoly nesla.. Ale hovorim si, ze je lepsie, ze ma to chytilo teraz, ako keby som za 2 tyzdne mala ist taka nascipana na svadbu, no sa tak utesujem :-( Sonicka vitaj medzi nami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, dakujem za chvalu :-) prstienok Tomas schoval, lebo sme sa dohodli, ze zasnuby budu oficialne a to na veceri s rodicmi po promociach, ich prekvapime :-D ale museli sme ho kupit, ked sme ho uz vybrali, Tomas sa spontanne rozhodol, ze si ho vezmeme, no x-) sa pekne liecte, my ideme s kamoskou zapit jej narodeniny, a vlastne aj ten prsten x-) a to som sa bala, ze si nebudem vediet vybrat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charlize: gratulujem!!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, aj ja uz kycham...snad to prejde cez vikend :-( esteze je skaredo, sme chceli robit v zahrade, ale asi dneska upracem a zajtra budeme lezat... liecite sa? ludka, som sa chcela spytat, ty si bola na skole na dennom na Bc. a teraz na externom Mgr? som ta nasla v tej skolkarskej teme...ja som tak rozmyslala, ze si viem na vysokej spravit ucitelstvo ekonom.predmetov, a ze popri Ing. by som externe dala predskolsku pedagogiku, ja chcem mat sukromnu skolku, ked raz pojdeme do LM zit, tak by sa mi to hodilo. Len musim zistit, ci sa to da zvladat popri inej skole..... s pracou si ako? uz mas daco? kde ste vsetky? lezite? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to charlize: áno, presne tak..neviem síce, ktorú školu máš na mysli, no pokiaľ viem, tak v Prešove je to na dosť vysokej úrovni, oproti napríklad Ružomberku alebo Levoči.. aspoň tí, ktorí to majú možnosť porovnať, to tvrdili..no a keď som to zvládla ja, tak to zvládneš aj ty.. :-D ..podľa mňa významnú rolu v tom hrá fakt, že už s nejakou vysokou školou dočinenia máš, teda vieš ako to chodí, čo sa od teba očakáva a pod. ja som prvé skúškové stresovala a vzdávala sa dopredu.. :-N ale, keď som "do toho prišla", tak som si našla systém a vedela ako na to.. 8-) ..je pravda, že čím viac povinností si človek pridáva, tým lepšie si vie zorganizovať čas a zvládať to.. ;-) ..ak ti nerobí problém spievať pred spolužiakmi, učiteľom alebo deťmi v MŠ, ak sa popasuješ s hrou na klavíri obojručne, ak budeš mať trochu času na výtvarnú, ak prejavíš záujem, kreativitu a samozrejme pozrieš sa sem-tam do nejakých poznámok, tak verím, že to pre teba nebude problém..vieš, že najdôležitejšie je aspoň navonok :-N prejaviť záujem o daný predmet u toho-ktorého profesora, pretože každý si myslí, že ten jeho je najdôležitejší..potom to ide ľahšie .. naozaj nejde o kvantum učenia, ale skôr o šikovnosť a ochotu prezentovať sa alebo strápniť :-D aj pred spolužiakmi.. ;-) ale je to sranda..držím palce..
Odpovedať
Profilova fotka
ludka, ja sa strapnim, mne je to jedno :-D akurat nemam sluch :-p ja by som dialkovo popri inzinierskom na mojej skole, teda v Bratislave, este uvidim, celkom nad tym rozmyslam, popozeram nejake moznosti :-D diky :-) mozno v BA to nebude na takej vysokej urovni, u nas su skoly (podla mna) dost mizerne :-D uvidime. asi by to bolo lepsie ako nejake pedagogicke minimum alebo co, hlavne by to bolo s detmi.
Odpovedať
Profilova fotka
damy, ste niektora na facebooku? mi len tak napadlo, ze tam travim cim dalej tym viac casu, ze by sme sa tam mohli najst.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
charlize: ..nie je zač.. ;-) :-D ani ja nemám sluch a tu som.. :-N ..ak máš rada deti, je to pre teba ideálna škola.. ja som rada, že som si to vybrala.. x-) a dalo mi to dosť aj do súkromného života, keď budem vychovávať deti, .. mám jasnejšie v tom ako postupovať, čo áno a čo nie.. ;-) ..tak správnu voľbu prajem.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
diky ludka, ja deti zboznujem, dlho som nad tym premyslala, ale nedalo mi to, radsej som vybrala nieco, co mi viac zarobi :-p lenze ak by sme naozaj isli do LM, spravime si babo a budeme tam zit, tak si tam asi len tazko najdem pracu, kde uplatnim nejako uzasne moje vzdelanie :-D ale vzdy som chcela mat svoju skolku, v BA len tazko, ale tam ano :-) a ako vravis, do vychovy vlastnych deti by to tiez mohlo byt nieco platne :-) nevies mi poslat, ake si tam mala asi predmety? staci priblizne, mozes aj do IP. alebo link na nejaky zoznam tvojej skoly? na bratislavskej som nenasla :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, určite pošlem, ale teraz musím bežať.. :-N ..mám jazdu.. ..inak aj ja túžim mať vlastnú škôlku, prípadne aj jasle.. x-) maj sa..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Bea, ja umrem. Akurat dnes som tam oxidovala na facebooku a nikoho som nenasla :-) Tak to je sranda. Inak som tam totalny novacik, tak vobec neviem, ze co vsetko sa tam da robit...
Odpovedať
Profilova fotka
ludka, stastnu cestu :-D tak sa potom ozvi, budem rada... a ja od mala chcem nieco, ze to bude podla mojho babatka, teda napr od pol roka zacnem zbierat deticky, mozu rast spolu a tak...alebo take nieco proste, po com bude dopyt, ale popri "materskej", takze by som bola s malym, ale mala prijem x-) pa
Odpovedať
Ze haloooo......
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, do ip meno a priezvisko, ja sa na tom celkom bavim, da sa, nasla som tam uz kopec znamych ...ale az vecer, mam rande s kamoskou, co mala prave zasnuby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ludka, aka bola jazda? ty mas auto a nemas vodicak? ty sa mas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charlize, jazda bola v pohode, 2x mi zdochlo auto pri pohnutí do kopca.. :-N ..ale žijeme a aj auto.. :-p :-D ..myslím, že máme rovnaké predstavy.. x-) ..detičky..to je moje.. x-) ..je to najideálnejšia kombinácia: mať prácu, ktorá ma baví, ale neodkladať pôrod toho vlastného.. a keď ho už budem mať, tak nech sme spolu čo najviac.. x-) ..čiže z toho mi vychádza len jedno..vlastná materská škola.. 8-) ..auto mám na naučenie..staré..nezháňala som ho vytrvalo, pritrafilo sa akosi samo.. :-D ..takže som ho kúpila, priateľ ho dá trošku do laty..nové gumy, nové svetlá..už ich mám doma..sú krásne.. x-) a tak bude spoločné.. a je to aj moja motivácia, aby som sa snažila ten vodičský urobiť v prvom termíne.. :-D :-D papa
Odpovedať
Profilova fotka
ludka23: vodicak zvladnes lavou zadnou ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sonicka_1: ďakujéém.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky super... luda, suhlas, dobra motivacia...a s tou skolkou, no este si to necham prejst hlavou, ale dnes rano som nad tym silno premyslala, ak to budem zvladat, co asi budem, tak si vezmem dve vysoke proste. no a co.. snad sa tym pohnem niekam dalej. a ako vravis, budem moct byt cim viac so svojimi krpcami... tak pekny vikend, vidime sa :-) ludka ked budes mat cas, tie predmety by mi bodli;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Charlize, tu sú všetky predmety z bakalárskeho štúdia na pedag. fakulte.. uff.. .. možno to pomôže aj niekomu inému.. ; ) 1.ročník Antropomotorika Biológia dieťaťa, školská hygiena, drogová prevencia Edukológia atletiky Edukológia plávania Hudobná teória, intonácia a rytmus Literatúra pre deti a mládež I Predškolská pedagogika Slovenský jazyk I Teória a metodika zážitkovej výučby Úvodná pedagogická prax Úvod do štúdia výtvarnej výchovy Úvod do štúdia matematiky Výtvarná expresia I Všeobecná psychológia Základy filozofie Základy práva Edukológia atletiky Edukológia plávania Hudobná teória, intonácia a rytmus II. Nástrojová interpretácia I. Pedagogická prax v MŠ I Predškolská pedagogika Psychológia dieťaťa Slovenský jazyk II Tvorba počiatočných matematických predstáv I Výtvarná expresia II Základy etiky Základy aplikovanej informatiky Základy politológie Základy a dejiny pedagogiky 2.ročník Pedagogická diagnostika Predškolská a elementárna didaktika Prax v MŠ II. Prax v ZŠ I. Rozvoj hudobnej a výtvarnej expresie Rozvoj pohybových predpokladov Slovenský jazyk II Technické praktikum Tvorba počiatočných matematických predstáv II Základy učenia o prírode a spoločnosti Grafický dizajn Hudobné praktikum Kooperácia rodiny a školy v súčasnom kontexte Netradičné pohybové hry a cvičenia Práca s náučným textom a hypertexom Výtvarné techniky a médiá Teória a metodika tvorby publikácií na PC Textilné techniky Didaktika predškolskej výtvarnej výchovy Hudobné umenie v edukácii Metodika práce s literárnym textom v predškolskom a mladšom školskom veku Prax v MŠ III. Prax v ZŠ II. Rozvíjanie matematického myslenia vo voľnočasových aktivitách Rytmická pohybová výchova Sociálna psychológia Teória školskej a mimoškolskej výchovy Základy logopédie Alternatívna performancia Dramatické formy literatúry pre deti a mládež* Rozprávky a matematika Praktická štylistika* Tvorivé písanie 3.ročník Edukológia predškolskej a školskej telesnej výchovy Komunikačné zručnosti v predškolskom a mladšom školskom veku Metodika Hv v MŠ a školských kluboch Prax v MŠ IV. Pohybové a športové hry Teória a metodika hry v materskej škole Základy prírodovedného a vlastivedného vzdelávania Hudobno-pohybová výchova Literárna výchova v materskej škole a v školskom klube Matematický krúžok Metodika využitia systémových a výučbových aplikačných programov Priestorové vytváranie Psychomotorické hry a cvičenia Tvorba projektov (PVP) Vlastivedná záujmová činnosť Základy posilňovania Hudba pre deti Pobyt v prírode II. Záverečná práca Elementárna aritmetika a algebra s didaktikou I Integrované vzdelávanie postihnutých Pedagogická komunikácia Písmo a písanie Prax v ZŠ III. Základy špeciálnej pedagogiky Didaktické praktikum z telesnej výchovy Výtvarné hry ..keby ťa niečo zaujímalo, pokojne napíš.. ;-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
Ludka, dakujem velmi pekne :-) popozerala som nieco aj na nete... ale nemusim absolvovat vsetky, ze? :-D skusim napisat este na studijne do Bratislavy, nech nemusim dochadzat na vychod, a uvidime... ja by som externe, neviem sice ako je to potom s tou praxou v skolach a skolkach... ale dost nad tym rozmyslam, mozno by ma konecne bavila skola. ekonomicku dokoncim, budem inzinier aktuar, ucitel v skolke :-D :-D no cela ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
DE ste? tu skapal pes, otvaram si krematorium :-(
Odpovedať
Caf bea, no kukam kukam, ze tu nikoho niet :-( Ako sa mas? a co nove? Ja som este stale nascipana, a sa mi nic nechce :-S Chcela som sa spytat, ze ci nemate niekto nejaky link na ucesy pre poloktrake vlasy? Neviem co s vlasmi na svadbu a uz sa to bliiizi.. diky
Odpovedať
Profilova fotka
stupli http://www.svetucesu.com/Photogallery... http://ucesy-cz.happyhair.cz/home/uce... http://www.ucesy.org/polodlouhe-vlasy... inak sa celkom da, nahanam brigadu, citam co nove v skole, trosku sa snazim zorientovat v mojej buducnosti, tak hladam nove informacie o vyskach, kam sa eventuelne chystam...
Odpovedať
Profilova fotka
a este http://www.ucesy.org/na-ples-fotogalerie a ked pokutres na tych strankach, mas inspiracie tak na 10 rokov :-D
Odpovedať
Jej dakujem veeeelmi pekne x-) si zlata, moc si mi pomohla.. Aj ja premyslam nad dalsou vyskou, vobec neviem ako sa orientovat.. co sa tyka brigady, tak som uz rezignovala, robim len toho distributora letakov a nic dalsie uz asi ani nezozeniem ]-( i ked rada by som, bo peniazky sa vzdy zidu a ja neznasam, ked si musim od nasich pytat, proste si radsej zarobim a mam vlastne, i ked nasi nemaju s tym najmensi problem mi dat koruny, ale ja si radsej zarobim svoje vlastne.. no hadam ma niekto chape, ako to myslim a citim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
stupli, vdacne.... ja rozmyslam, ze budem na dennom pokracovat na mojej skole a k tomu si priberiem externe nieco, co ma bavi.... uvidime. vyzera to slubne x-) dobre chapem, ako to myslis a citis, som rovnaka, neznasam si brat prachy od rodicov, nastastie odkedy brigadujeme obaja, sice byvame s rodicmi, ale to je tak vsetko, co od nich berieme, existujeme celkom samostatne, nakupujeme si potraviny a vsetko, vreckove si nepytam uz vyse troch rokov, dokonca niekedy varime pre celu rodinu za svoje, takze sa da. buduci rok to bude lepsie :-D
Odpovedať
ahojte baby, tak ja som sa neako dala dokopy lekárka mi nechcela dať silné lieky aby mi alergologička mohla spraviť testy. to ani neviem na kedy sa s ňou mám dohodnúť. :-| niečo musím vymyslieť. cez víkend sa u nás v dome malovalo, máme vymalované na poschodí, plafón kúpeliek a malú izbu na prízamí. zatiaľ len na bielo. chlapík čo ním bude zateplovať dom a robiť fasádu sa prišiel porieť ako to vyzerá, zobral si nákresy a spraví kalkuláciu na koľko nás to vyjde. sa teším. zas sa niečo u nás deje. x-) aj základ terasy je už hotový. :-) v škole nuda, samý zhon do štvrtka sa musím naučiť strategický marketing. asi to nezvládnem, som na to lenivá. zas budem stresovať deň pred zápočtom. :-N Bea album je super a prsteň ti závidím. :-N čo je to facebook??? Ludka aká bola jazda? mňa jazdy strašne bavili. :-) teraz už len čakám kedy budem mať hotový vodičák...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?