Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky.. vďaka za privítanie aj gabrieleslivkovej.. ;-) Takže odpoviem na otázky aspoň stručne, lebo to potom nikto nebude čítať.. :-D Skončila som bakalára na pedag. fakulte v Prešove, teraz pokračujem na magisterskom externe..no prácu bohužial nemám... :-| ale som optimista a verím, že ma čaká niečo lepšie.. ;-) Môj priateľ má 27 rokov, sme spolu 2 a pol roka, no oficiálne sme vyšli s pravdou von pred 2 rokmi a 1 mesiacom.. :-D a od marca spolu bývame v jeho domčeku.. je to zaujímavé.. byť žienkou domácou.. :-N O svadbe zatiaľ len v hrubých rysoch.. ;-) Je tu niekto z Košíc alebo okolia Košíc? A nevie niekto o absencii učiteľky v nejakej MŠ? :-D Ďakujem. Teším sa na pokeci a na krátke info o vás ;-) zatiaľ ahojte.. ;-)
Odpovedať
Dakujem vam velmi pekne na vas nazor, velmi si to cenim....jeho sestra ma pris k nam na navstevu na vianoce, lebo ona zije v australii. Budem si ju musiet pozvat na kavicku a pekne si to s nou vydiskutovat... ;-) Ona je velmi zlata, super si s nou rozumiem ale podla takejto muziky tancovat ja nebudem... :-| s priatelom sme spolu par mesiacov..viem ze niektory si myslia, ze sa nahlime atd. ale s nami je to troska ina story. :-D No a troska lepsie sa predstavit, pracujem v Londyne v modnom odvetvi takze sa mi splnil moj zivotny sen :-) Mam skvelu karieru, ale dlho v nej nezostanem, lebo koli nasej svadbicke sa budem stahovat naspat na moje milovane Slovensko. :-) Len tak mimochodom, neviete o nejakej diskusnej teme, kde si pisu novomanzelky a snubenice zijuce v Londyne?? Dakujem vam velmi moc za vase rady :-) Zajtra si vezmem mojho neposlusneho na vysluch a pekne mu objasnim co je vo veci ;-)
Odpovedať
No ahojte... Takze ja sa volam Ada, s priatelom sme spolu 1,5 roka, svadbicku planujeme tak o 2 roky.. Obaja este studujeme. Ludka, kedze som zo ZA, tak ti neviem poradit :-D A zatial sme v tejto teme z Kosic dievca nemali. Tak tak... Vacsinou su tu zo ZA, BA, Praha a aj Trencin sa tu vyskytol ak sa nemylim :-) Ja inak studujem socialnu peagogiku. Barborka, to si mala hned povedat, ze jeho sestra zije v Australii.. No aj tak to prehana si myslim. Treba si ju zavolat na kobercek. A kolko mesiacov to spolu chodite? A co vlastne robis v tom modnom odvetvi? Dobre vediet :-p Ako si sa k tomu dostala? Pridavam ti tu diskusiu na temu Londyn :-) Dufam, ze najdes co potrebujes. Inak ak chces hladat nieco na tychto strankach, tak ti staci do fora napisat, co chces najst a ti to vyhodi vsetky temy. A je tu teda toho pozehnane. http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... Beaaaaaaaa, Erikaaaaaaaaa, Gabikaaaaaa, Vladkaaaaaaa, kde ste? :-D To je s vami strasne....
Odpovedať
Caute Kocky! Ludka vitam ta medzi nami ;-) Ja sa volam Aňa, s priatelom som 6 rokov, on je v 5 rocniku na vyske a ja vo 4, tak svadba bude asi o 2 roky.. Chcem si zarobit nejaky ten "gros" a zariadit spolocne byvanie skor ako sa vezmeme, lebo predstava, ze sa vydam a nebudem mat nic "svoje", ma teda odrazda.. Barborka myslim, ze by si svojej buducej svagrinke mala taktnym sposobom naznacit, ze ti jej prilisny zaujem o tvojho praitela trosku prekaza.. Hlavne si to treba vydiskutovat, aby z toho v buducnosti nevznikali zbytocne problemy! A inak kocky, mam super spravu! Ta moja modna navrharka mi nakoniec usila saty po kolienka, su prekrasne, takze tie dlhe zelene rusim, a budem mat krasne satenove cerveno-cierne x-) som z nich nadsena, presne sa mi trafila do vkusu.. a viete co je sranda? Ze priatelova sestra bola tiez v tom studiu a si ich obzerala, ze by si ich pozicala na svadbu, a ked jej teta povedala, ze idu mne, tak sa zasmiala.. a este jedna kocka, co ide tiez na tu svadbu, tak aj ona si ich skusala, ze by si ich poziacala.. Ale nie, ony su len moje :-) tak som rada, ze som takto dobre pochodila.. A co vy dievcata? co mate nove?
Odpovedať
Ahoj princess007. No chodime spolu 4 mesiace...zasnuby hned po troch mesiacoch :-D No, pracujem v dizajnerskom odvetvi topanok a riadim 6 obchodov v londyne :-D Tak moj drahy ma co robit, aby vydrzal ten napor skatul od topanok u nas doma :-D ak by sa ti zaziadalo po peknom pariku daj vediet :-D Dakujem za tip idem kuknut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zdravim vas kocky. stare aj nove;-) my sme sa vcera vecer vratili z LM, mali sme doma svagrovcov so 4rocnym krpcom, tak sme si to s Tomom pekne uzili, pohrali sa, maly je uzasny.. len svagor je na neho prisny, Tomas mu dohovaral, taky starostlivy, juj, on bude taky uzasny tatino x-) starostlivy, mily, ale dosledny :-D som sa rozhodla, ze idem hladat nejaku brigadu s detmi, lebo mi uz harasi, cele dni a noci len o detoch, tak si to nejako vykompenzujem...uz mam zivotopisy v dvoch detskych centrach (sukromne skolky) tak snad sa mi nieco podari a nebude ma to tak trapit. a co mate este nove? Adi, zateplene? Erika, jazdis? :-)
Odpovedať
caute baby, vitam nove tvare. ja nic nestiham, tak nam dnes pokaslali rozvrh, ze to nie je normalne. za tyzden mam napisat seminarku a este sa naucit aj na zapoctovu pisomku. to kvoli tomu ze nam tak super doplnili rozvrh. este som aj nachcipana. tolko o mne. jaaaj a este si musim najst brigadu na vikendy. Bea este namam vodicak, v stredu chcem ist na policiu si podat ziadost. potom budem uz aj jazdit. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. Ludka, takze ja som Gabika, s priatelom sme spolu uz 5 rokov, ale svadbu este neplanujeme, lebo obaja studujeme v BA. Adi, no co moja? Chybali sme ti? :-) Aj ja som postrehla, ze sa tu uz nemej pise, ale aspon z mojej strany to je kvoli skole, uz sa to zacina a uz musim riesit vela veci, este si aj robotu hladam... Ale priebezne to tu vsetko sledujem... ;-) Bea, ty si fakt zavisla na tych detoch. :-D Ty budes mat asi aj celu futbalovu jedenastku, ked uz budes mat tie svoje... :-) Erika, obcas ani ja neviem, kde mi hlava stoji, ale neboj, casom sa to ustali... ;-) Barborka, v kutiku duse ti zavidim tie topanky, to bol kedysi aj moj sen. A fakt to vsetko riesite rychlo, ale ked sa mate radi, tak preco nie?! Hlavne nech vam to vyde, potom nezalezi na tom, ako dlho ste spolu chodili...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tu viem byt prakticky aj kazdy den, ale nemam na co reagovat, ked ostatni nepisu :-p akurat cez vikend som bola bez pc, radsej som sa venovala rodinke... Gabi, dari sa s brigadou? mne zatial nie, je to sice len druhy tyzden, co hladam, ale som myslela, ze to pojde rychlejsie... ked nic nebude do konca oktobra, idem do Careffuru na pokladnu, 92Sk/ hod :-D to je najhorsia mozna alternativa, ekonom v pokladni 8-) Eri, tak si potom pekne jazdi, aby si sa trenovala, ja som nesedela za volantom asi rok, heh, hanba mi :-p ale co, ked nemam dovod...ked si kupim svoje, naucim sa to znova :-D co mate este nove? my sme asi vybrali zasnubny, pojdeme objednat, lebo Tomo ho chce mat doma (a ja vlastne tiez x-) )
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ďakujem za vaše predstavenie.. ..dnes som bola v jednej obci vzdialenej par km od nás, odniesť žiadosť o prijatie do zamestnania do MŠ.. a čo my povedali? že kde som bola doteraz? :-N ešte pred mesiacom krvopotne zháňali učiteľku so špecializáciou do MŠ, no keďže nikoho nezohnali, prijali učiteľky so špec. na 5-9. ..že radšej hocikoho ako nikoho.. :-S ..no keby som ja bola vedela, že mám odniesť žiadosť aj tam... ]-( ..sedím na zadku, peniažky sa míňajú a tam som mohla už mesiac robiť..a presne to, čo chcem- pri detičkách..no som zvedavá ako to vyriešia a či sa ozvú.. držte prsty.. ..je mi ľúto, že si nevieme vzájomne poradiť, keďže ja som z ďalekého východu.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ludka, tak to drzim palce, aby sa ozvali.... ja som poslala dva zivotopisy do detskych centier, no neviem, asi nic z toho.... tusim tu dopyt prevysuje ponuku, asi fakt skoncim v tom careffure :-) ale co, prachy treba, tak sa musime posnazit dako... tazky zivot studentsky :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute, vkuse som teraz robila aby som mala aspoň akú takú výplatu, keďže som nastúpila v podstate na konci mesiaca :-p vítam nové baby :-) Bea ja by som chcela písať bakalárku o genderovej socializácii v predškolských zariadeniach v Prahe takže o rok asi tiež budem tráviť čas v skolkach, dúfam že s tým nebudú problémy :-) inak máme v rodine zrazu veľa bábetiek, no depka ;-) a aký prstienok si si vybrala?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, Bea aký zasnubný ste vybrali? máš foto? :-) a neboj, ty si šikovná určite neakú brigádu nájdeš. ;-) teraz budem chvíľu pri pc ja. posledný čas chodíme s Vilim naraz domov, takže sa k internetu ani nedostanem. ja mám teraz písať seminárku na strategický marketing. vôbec sa mi nechce a budúci týždeň ju musím poslať mailom. takže ju musím dokončiť skôr ako budeme mať prednášku. :-S ináč u mňa nič nové, akurát sa mi zhoršuje choroba. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
erika a čo ti je??ja mám nádchu a hrdlo mám v ohni :-S to je asi vo vzduchu
Odpovedať
hlava ma strašne bolí, mám upchatý nos. toto sa opkuje cez zimu v kuse. preto mi predpísala alergologička lieky na posilnenie imunity, ale asi to vôbec nezabralo. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja to isté, hlava, nos a ešte k tomu hrdlo... :-( sú to lieky čisto na predpis?
Odpovedať
Profilova fotka
caute.... ja tak nenavidim tu prekliatu ekonomicku, az mam co robit, nech to trochu predycham. akoze neviem, jak mam skoncit tu skolu, robia nam same naprieky. ma nastvali zas :-( ]-( fotku prstienku vam dam, az ked ho kupime x-) nech to nezakriknem... mozno v piatok by sme sa na neho mohli ist pozriet. pekny je, biely, biele ocko a na obrucke take malicke kamienky, ale nie tak klasicky, ze okolo ocka, ale okolo obvodu. ved uvidite :-p Vladi, to mas super temu, si to trosku uzijes... nam temy pridelia, aj ked ktovie kedy ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. babule ani kus vam nezavidim tie vysoke :-D :-D :-D ja som stastna ze na niajku nechodim, ale chcem, ale az casom :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bea a čo ti zas vystrojili?? :-. nely ako sa inak máš? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, neverila som ze su tu aj take zubrienky ako my rocnik 87 :-D A pozeram ze diskusia na 72 stran je fakt paradne dlha :-) Taaakze, my sme s priatelom spolu viac ako 2 roky, ja studujem, priatel pracuje, no od buduceho roku aj on ide drat skolske lavice, takze svadbicka tak skoro nebude :-|
Odpovedať
Bea co sa stalo :-. Vladi su to lieky na predpis, ale nazabrali, inac by som nebola chora. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
to charlize: ďakujem, aj tebe to prajem, lebo poznám ten blbý pocit, keď niet "do čoho pichnúť" a peniažky sa míňajú.. :-| No baby, myslela som, že len ja som tak málo odolná.. :-N ..mám upchatý nos, pri prudkých zmenách polôh sa mi zatočí hlava, nevládzem ani upratať..od piatka sa cítim zle a už vo štvrtok vyzerala podlaha príšerne, takže si viete predstaviť ako to u nás teraz vyzerá? :-N ..des a hrôza.. :-D
Odpovedať
ludka ja som na tom podobne. nos mám ako vodopád a ešte aj červený, vyšúchaný od vrckoviek a stáleho smoklenia. hlava bolí non-stop. som biela ako stena, kruhy pod očami. no čistý postrach. :-D a to sa mám ísť dnes fotiť na vodičák.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca: aj sestra sa ma dnes ist fotit, a tiez je prechladnuta, tak sa vyvaluje doma, to by bola fotka keby isla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ericca: neviem, neviem, či si neopisovala mňa.. :-D ..no nič..musíme to vydržať a bojovať, kým nás tá bolesť aj hlieny neopustia.. :-D
Odpovedať
zajtra zbenem za svojou lekárkou, aj keď mi nič extra nepredpíše aspoň neaké kvapky do nosa a tak. ja som sa bola fotiť na vodičák, teda rovno som podala žiadosť. fotku mi neukázali tak to bude prekvapko, že čo tam mám za ksicht. :-D :-D :-D popísať som sa podpísala ako malé decko. :-N
Odpovedať
Ahojte :-) Soni, vitam ta tu. Ale nas tu teraz je :-p Nam vcera nesiel net, tak som mala povinny oddych :-D Inak nam stale prerabaju domcek, a vyzera to pekne:-) Nove nemam nic, tiez si hladam nejaku brigadicku, ale mozno to necham tak.. ved mam toho dost v skole.. A narobim sa este dost, ak daju ten dochodkovy vek do 65 :-D Tak na co sa snazit :-p Mam pocit, ze nic nestiham..Vsetci chcu somariny a tvaria sa, ze je to to najdolezitejsie na svete...
Odpovedať
Profilova fotka
princess007: dakujem krasne :-) Co studujes? Ja tlmocnictvo, som v druhaku. Tiez som si nieco zhanala ale makat v nocnych hodinach za najnizsiu mzdu sa mi moc nechce. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute caute, dnes mam uzasny den, hadajte, co mam nove??? x-) kuk album, viac nepoviem :-D baby, v skole tym kretenom sibe, nam dali povinne volitelne predmety pocas povinnych prednasok, vcera nas jedna teta vyhodila z prednasky, lebo ze jej sa nechce nas ucit, ze nas je vela, vraj sa mame ist stazovat na dekanat....no dnes sa daco nastastie poriesilo, ale aj tak, pochopite?? chore... kaslat na nich... drzte sa s tym zdravim, ja zrejme tiez pochoriem, vsetci su chori okolo mna, v skole, v buse, a budu aj doma, to dlho nepotrva :-D co hovorite na novy album??? cakam chvalu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bea blahoželám, je náááádherný x-) x-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?