Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dostala som tú prácu :-) a bea, budem robiť v Palladiu :-D možeš potom prísť pozrieť do Intimissimi
Odpovedať
ahojte kocky, ja svojich buducich svokrovcov oslovujem teta a ujo.. ujovi vsak niekedy poviem len tak zo srandy aj dedko ( uz ma dvoch vnukov ), ale on sa na to nehneva, len tak na mna kukne a usmeje sa.. a vykam im obom.. neviem, pride mi to zvlastne im tykat, nie som na to zvykla, a mam k nim predsa len akusi uctu a respekt, a jednoducho si to nedovolim.. princess kde ste boli v POlsku? ja by som chcela ist na buduci vikend.. minniepha gratulujem k pracicke ;-) uz len aby si vela peniazkov zarabala
Odpovedať
Stuplice - boli sme v Polskom Tesine. Vladi, super, gratulujem :-) A co je to vlastne za praca?
Odpovedať
Profilova fotka
Vladi, gratulujem k praci;-) no dam ti vediet, ked tam pojdem, pridem ta pozriet :-D Adi, super, aj ste pokupili? ostatne kocky zdravim a k teme - ja som vysadena na oca, takze neviem, ci budem svokrovi hovorit oco, skor krstnym, a svokre kludne mama. ja sa s mojou hadam do krvi, ked sa neodstahujem, tak ju mozno aj zabijem...niekedy uz fakt neviem :-( ]-( Eri, nebud smutna, povedz Vilimu, ze nechces na Vianoce nebyt doma. a ze doma si stale v BA, az kym nebudete byvat vo vlastnom... ja myslim, ze by to mal chapat. tak mozno stedry den v BA a 25. rano do NZ? aj to sa da... my sme boli v Brne, brasko mal zavody. sme treti, chvalim sa :-)
Odpovedať
Vladi super, že si dostala tú prácu. Bea ešte uvidím ako to budeme riešť, snáď nájdeme neaký kompromis. ináč v NZ mám školu. :-p a aké závody mal tvoj brat. Aďa v Poľsku ste boli nakupovať?
Odpovedať
Erika, ano nakupovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, prepac, aj som myslela Komarno, ale som sa pomylila :-) viem, ze tam nebyvate... ja myslim, ze ked sa o tom porozpravate, tak sa dohodnete. Brat jazdi okruhy, na Skode Octavia...
Odpovedať
Bea v pohode. minule mi na to inštruktor pvedal ako si to všetko pamätám keď behám na toľko strán. :-D sa nečudujem, že niekoho to mýli. ;-)
Odpovedať
eri my sme vianoce riesili tiez tak ako stuplicek... minuly rok aj ked sme uz byvali spolu, bol na veceru a darceky kazdy u seba doma (lebo sme to tak aj obaja chceli), a toho roku to bude myslim tak isto... po veceri pride rasto k nam, dame darceky, zazelame si s celou rodinou a uz ostane u nas... na dalsi den idem ja popriat pekne sviatky k nim... kym nie sme svoji, potom neviem... budeme striedat, inac to nevidim... a doma sami ostavat nebudeme, kedze sme od rodiny daleko, boli by to take "smutne" sviatky... kazdy si chce tu atmosferu uzit s blizkymi
Odpovedať
no kým sme spolu len chodili boli sme na vianoce každý so svojimi rodičmi a na Štefana Vili prišiel k nám do Bratislavi. len teraz neviem ako to bude keď už sme sa vzali.
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, co nove? my sme dostali dva PVP, takze v letnom semestri snad budeme mat len tri predmety :-D a pisali sme si so zamkom, dohodli sme si rande na jar, spravia nam prehliadku, dohodneme predbeznu rezervaciu a nejake veci :-) strasne sa obaja tesime :-D x-) co mate nove? uz zarezavate v skole? my naplno teda, dve cvika uz odpadli, zajtra mame cely den... a ja hladam intenzivne brigadu :-)
Odpovedať
no brigádu zháňam intenzívne aj ja, len nič nie je tu v okolí. skapal pes. 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Eri, to ma mrzi, neda sa niekde pobehat po obchodoch, aspon predavacku na vypomoc alebo tak? ja idem v pondelok na pohovor, tak mi drzte palce :-) snad z toho nieco bude, este uvidime, co ponuknu. na vikend ideme do LM, tak sa tu drzte...aj ked to tak vyzera, ze vas tu vela nie je ;-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Skola len zacala a mne uz lezie na nervy. Ona je cela naopak! :-S Bea, kam ides na pohovor? Ja som zasa vcera bola cely den na nete a posielala som zivotopisy a vyplnala formulare... Az mi z toho sibalo. Dufam, ze si nieco najdem. Lebo pondelok, stredu a stvrtok mam volny, tak sa mi tu nechce len tak sediet.
Odpovedať
Ahojki! Tak ja som sa dnes uz treti den zbytocne valila do skoly!! Zas vsetko odpadlo a nikto o tom nevedel a ta teta sekretarka tvrdila, ze sak nam mail posielala.. No zahada, ze nam nedosiel ani jeden.. tak som sa riadne porozculovala a sla domov.. Co sa tyka brigady, tak ja jednu stalu mam, ale to je len v piatky navecer ( rozdavam noviny a je to celkom fajn zaplatene - v podstate dostanem za 2 hodky 180 Sk a nenarobim sa ) tak aspon cosi je :) Baby neviete o nejakej akcii cez vikend? By sme s priatelom chceli ist niekam kuknut - v Pezinku je vraj vinobranie, tak nieco take.. A prosim Vas nievete kedy byvaju husacie hody v Grobe, alebo kdekolvek inde?
Odpovedať
tak ja som spravila dnes skúšky v autoškole!!!! x-) x-) x-) budúci týždeň si idem dať sparviť vodičák! :-D bude sa oslavovať!
Odpovedať
stupli hej, zajtra zacina v pezinku vinobranie :-D minuly vikend bol u nas v modre, tak sme sa vykolotocovali do zasoba 8-) obisli sme vsetky kolotoce v raci, aj u nas niekolkokrat... az sa hanbim priznat kolko sme na nich rozbili, ale urcite to stalo za to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute. Erika, gratulujem !!! Tak parada, dufam, ze vsetko prebehlo v klude a bez stresu.... tak vela stastnych kilometrov bez nehody 8-) Gabi, ja mam tiez uz par CV vonku, zatial nic, v pondelok ze recepcia v hoteli, nejaka vypomoc a tak, aspon dufam, uvidime...moc tomu sancu nedavam, ale momentalne nie je ktovieako vela ponuk :-| a nasa skola je cela naopak :-D my sme tak chodili cely tyzden, mali sme jedno cviko zo 6tich ;-) stupli, moj Tomas roznasal noviny cez strednu, teraz je uctovnik :-) a v Grobe su hody celu jesen, ale ci je k tomu aj nejaka "ekšn", to vazne netusim, nechodim. Katka, aspon ste si to pekne uzili;-) my ideme o chvilu na vlak, tak sa tu majte pekne a uzite si otepleny vikend, ja snad v LM nezmrznem....a ved, musim si zvykat, co ked tam raz budeme zit :-D
Odpovedať
ďakujem :-) :-) :-) sa teším, dúfam, že mi krsný dovolí jazdiť na ich lagúne.
Odpovedať
Ahojte dievcata :-) Erika, gratulujem :-D No kocky. Tak aj moja skola je cela naopak. Zbytocne sa tam trepem pomaly kazdy den. Vsetko odpadava, vsetci chaosia, nikto nic nevie. No strasne nieco.. Temu bakalarky mame dat vediet do 30.10 a teraz mala zlu naladu, tak nam to dala do buduceho tyzdna. Chapete? Ja nemam slov. Nemam chut studovat, behat hore dole ako krava.. Nemam. Sa tesim, ked drahy dostane nejaku pracu v zahranici a vypadnem s nim prec. Aspon na 2 roky. Nieco nasetrime,potom sa vratime a spravime si babo :-p x-) x-) Keby to bolo take lahke, ze? :-D Teraz nam utepluju dom, tak je tu vsade bordel... Ale aspon to uz bude peknucke :-) Ja si to uz pomaly zutulnujem. A uz aj viem, ze aku budem mat hore obyvacku x-) Sa tesiiiiiiim. Teraz srsim napadmi..Az mi je to divne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Erika to je úžasné, gratulujem!!! :-) :-) povedz aké to bolo? baby ja škola stále nič, už brugádujem ako divá ale po mesiacoch ležania je to celkom náročné :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, aj ja som ´87-ka :-) je tu niekto z Košíc alebo okolia? ;-) to ericca: gratulujeeem ;-) ..viem sa vžiť do tvojej kože, mňa to čaká onedlho tiež.. :-N ..závidím ti..už by som to chcela mať za sebou a "behať" kade-tade legálne.. :-D
Odpovedať
Ahoj ludka. Vitam ta tu.. No dnes to tu vyzera, ze tu skapal pes :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jej, princess, srdečne ďakujem, si milá.. :-) ..dnes je také počasie, že sa ani nečudujem.. ja sa tiež cítim pod psa.. :-N
Odpovedať
No ale tu fakt asi skapal pes :-D Ved baby, kde steeeeeeeee? :-) Ludka povedz nam nieco o sebe.. My sme tu velmi zvedave. Napr. ze kolko si s priatelom, ci studujes, pracujes a kedy planujete svadbu :-) Inak akurat som dopozerala to Cat girl a som sa tak nasmiala... No niekedy pekne traposili.. Ale Mastalir to zvladol skvele...
Odpovedať
ahojte...som tu celkom nova, ale rada by som s niekym poklabosila... :-D
Odpovedať
buduci rok si beriem toho najuzastnejsieho cloveka na svete...vela som pre neho obetovala a koli nemu sa buduci rok budem stahovat spat na Slovensko a ponecham svoju karieru, svoj zivot, zacnem kompletne od zaciatku a stanem sa zienkou domacou :-) je tam ale jedna vecicka, ktora ma troska znepokojuje a to je jeho upatost k jeho rodine...starsia sestra ho stale berie ako male dieta (27 rocneho) a ked jej neodpise na sms alebo jej jeden den (ano, presne jeden den nezavola) tak jeho sestricka alarmuje celu rodinu! A ked sa jej uz konecne ozve, tak ona na neho s prepacenim navrieska a on so stiahnutym chvostom sa chova ako maly chlapcek a oslovuje ju "zlatino"...Myslite ze si mam zacat robit obavy?? ;-( Ona je strasne zlata, nic proti nej nemam, ale toto mi troska na nej vadi...Myslite si, ze iba prehanam? Ja ho velmi milujem a viem ze je to TEN pravy a nechcem pre nic za nic vyvolavat zbytocne hadky...Poradte co si myslite...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Barborka. Vitaj v tejto skupine... ;-) Mas velmi zaujimavu situaciu. Neviem, aky mas vztah so svojou buducou svagrinou, ale ja by som na tvojom mieste isla za nou a sama medzi 4 ocami si to s nou vydiskutovala. Ze po svadbe (aj pred nou) si to uz nezelas, ze je pekne, ze sa boji o svojho brata, ale ze teraz si tu uz ty. Samozrejme ju nemozes zrusit uplne, len jej pekne oznam, ze nech to neprehana. Mozno to pomoze (ale fakt to zalezi od vasho vztahu). ;-) Inak, Ludka aj teba tu vitam! A baby kde ste, naozaj to tu prestalo zit... :-N
Odpovedať
Ahoj barborka :-) Vitam ta tu. No zaujimavy pribeh, co si nam tu napisala. Takto ti poviem. Pride mi to ale fakt divne.. Musi sa s tym nieco spravit, lebo potom ti bude tvoja svagrina zasahovat do zivota, aj ked budete svoji. A to, ze ju oslovuje zlatino? To nemyslis vazne..Moj nazor je, ze je to fakt divne... Nehnevaj sa za uprimnost. Ale je to predsa len jeho sestra. Ved moj priatel ma oslovuje zlatino. Keby mi to povedal brat, tak sa divam, ze ci je kompletny.. A Gabika ma pravdu, musis si to s nou vydiskutovat a ked to nepojde podobrotky, tak... Ked si predstavim, ze by mojho priatela buzerovala jeho sestra, tak si to predstavit ani nemozem.. pretoze on by si po hlave skakat nenechal... Proste Barborka,mate sa brat, uz to asi vsetci vedia, nie? Tak nech ho necha "draha" svagrina na pokoji a nech sa mu nemontuje do zivota. Nema 12 rokov, aby nanho ziapala len preto, ze sa JEJ neozve. Horsie by bolo, keby sa tebe neozval, no nie? :-D Na toto treba dat bacha, lebo ked ho ma teraz pod palcom, tak nevies, ze ake to bude v manzelstve.. Bude sa ti starat do vsetkeho.. Ja som tu citala o svagrinach vela zaujimavych veci a niekedy mi je az zle. No tym samozrejme netvrdim, ze aj jeho sestra je taka. Len jej asi treba ukazat, ze kde su hranice.. Ale si uznajte.. Ja som citala na konovi, ze sa zobrali a mali uz asi aj dieta.. No neviem presne. Ale pointa je v tom, ze manzelova sestra volala bratovi aj o tretej rano, ze nech pre nu ihned pride, ze je v meste, nechce sa jej volat taxik a tak.. Proste ani prosim, ani dakujem. Nic. Len rozkazala a bracek musel prist aj keby sa neviem co dialo. Tak tak... Citlive veci, co uz.. Ale ja by som to urcite riesila :-) Barborka, este nam o sebe nieco povedz :-p Studujes, pracujes? Kolko si s priatelom? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dlho som sa tu neukazala, co tu mavate nove?? :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?