Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Vladi, preco? No neviem... Mozno na druhe videnie bude pekna :-) Ale inak nic moc... Zatial 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, ja som dnes bola v starej robote pozriet, sme skocili na obed, na kavicku, potom som vykupila polku obchodov :-D a kamoske k narodkam som kupila taky krasny set, salku, podsalku, tanierik, lyzicku v uzasnej krabici.... a Tomasovi som kupila krasnu pohladnicu, k druhemu predvyrociu sobasa x-) :-D :-N a Praha je krasna... len treba vediet, kam a co. na Parizskej zmrzlinu, pred Paladiom jahody v cokolade, v Chodove zmrzlinu, zakusky, chlebicky a najradsej zo vsetkeho na Malostranskom oblozene chlebiky a potom sediet v parku a kukat na Vltavu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, kocky. Tak aj ja sa uz mozem "pochvalit", ze som uz oficialne tretiacka. Aj ked som opat dostala papier, ze nesplnam podmienky pre dalsi rocnik. Ale na to som si uz zvykla. Vzdy sa pri mne objavia nejake problemy v pocitaci. Takze uz si z toho tazku hlavu nerobim. Viem, ze to nie je moja chyba, ale chyba profesorov, takze to neriesim. 8-( Ja sa uz tak tesim na Vianoce a vianocne trhy. Tie minulorocne boli super, pretoze som ich prezila so super ludmi. ;-)
Odpovedať
tak ja som mimoriadne zvedava na tieto vianoce.budu to nase prve spolocne vianoce a este neviem kde ich budeme spolu travit.ci v kn so svokrovcami alebo doma s nasimi v ba.asi tusite kde by som chcela byt ja.jasne,ze doma.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte rovesnicky... aaaaaaaaaa, pomoc, ja sa o tyzden vydavam, comu som nesmierne rada a strasne sa uz na to tesim, ale som uplne v koncoch s nervami, vy ste nestresovali? co mam robit, aby som aspon nachvilku nemyslela na to, ci vsetko dobre dopadne... atd.
Odpovedať
Profilova fotka
erika to máte zložité, skúste byť aj tam aj tam, ja som tak prežila celý život keďže rodičia sú rozvedení :-N a teraz chcem byť aj s Peťom, to aby sa človek rozkrájal ;-) dnes som bola na pohovore ohľadom brigády, teda VPP v obchode s luxusným spodným prádlom a zajtra mám prísť na skúšku, tak mi držte prsty :-) vyzerá to byť ako dobrá práca aj dobre platená ;-) Bea ty by si len papala :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute. Vladi, to preto, ze drzim dietu :-D tak nad tym jedlom aspon rozmyslam :-D drzim palce k brigade, aj ja sa zacnem uz po niecom obzerat... tinulka, neboj, vsetko dobre dopadne, ved ste to krasne naplanovali :-) saticky mas krasne, zenicha uzasneho, co ti viac treba? :-) budeme ti drzat pasticky;-) eri, my sme sa tiez o tom dost bavili, teda o spolocnych Vianociach, a dohodli sme sa, ze kym nebudeme mat deti, tak budeme kazdy so svojimi rodicmi, potom kazdy rok jeden pojde za druhym na striedacku. a ked budu deti, uvidime :-) ta dohoda nam vyhovuje. gabi, to je skvele, ked ta takto stresuju hned od zaciatku, potesi cloveka :-) my zas mame mat cely odbor jeden predmet ako PVP a dali nam len jedno cviko. a ze oni si vyberu, koho tam na to cviko daju - a podrzte sa, prekryva sa to s nasou povinnou prednaskou :-p su to hviezdy, budeme si musiet cvika vydupat. je to radost ta vysoka skola :-D
Odpovedať
bea pri takychto pripadoch som rada,ze som v nz.je tu sice chaos ale mensi ako v ba. tinulka to sa neda nemysliet na taketo veci.ja som sa na svadbu strasne tesila ale aj tak mi nesli z hlavy myslienky typu co chyba,co sa pokazi atd. s vianocami neviem co bude.vili uz minuly rok chcel aby sme zostali spolu na sviatky.otazne je kde.mne nie je prijemna predstava vianoc so svokrovcami v kn.
Odpovedať
Ahojte dievcata :-) Tak ako? My s drahym, ked sme sa bavili o vianociach a ze s kym ich budeme travit, sme sa rozhodli tak, ze pokial nie sme svoji tak kazdy so svojou rodinou.. No a pokial sa vezmeme, tak sme uz jedno a budeme to riesit tak, ze stedry den a vecer budeme doma - tam kde budeme spolu zit a na druhy den - cize na 1. sviatok vianocny pojdeme k nim domov :-) Teda navstivit svokrovcov a tak. Myslim, ze sa to da krasne sklbit.. No zalezi aj na type svokrovcov, vsakze.. Niektori si potrpia na to, aby mali vsetky deti pri sebe - to som citala taky pribeh.. Ze sa zobrali, svokra chcela mat synceka pri sebe doma, tak s nim musela aj jeho manzelka a deti a jej mama, ktora nemala nikoho iba tu svoju dceru, tak bola na stedry vecer uplne sama. To by som ja nikdy nedopustila. Aj keby sa neviem kto na mna urazil.... No vzdy budeme spolu, to je iste.. A ked budu deti, tak nebudem predsa s nimi pendlovat hore dole prave na Vianoce. Chcem, aby mali svoje vlastne vianoce doma.. Myslim, ze je to normalne... :-) Starky sa navstivia az potom :-D Tinulka, neboj sa, ty to vsetko zvladnes :-) A musim povedat, ze tie druhe saty, ktore budes mat teraz na svadbe ti pristanu ovela viac :-) Velmi pekny vyber :-)
Odpovedať
Ja som na tom podobne ako princess, aj my s priatelom travime stedry vecer kazdy vo svojej rodine. Po veceri vsak k nam pride a dame si darceky.. A na druhy den chodim ja k nim na slavnostny obed, tam je cela rodinka.. Celkom mi to takto vyhovuje, a ked budeme manzelia tak sa chceme striedat, raz jedny vianoce u nas doma a raz u svokrovcov.. Aby to bolo spravodlive ;-) Tinulka satocky mas kraaasne, budes nadherna nevesta, juj trrosku ti aj zavidim, ze uz bude s teba novomanzelka x-) aj ja sa na to uz moc tesim, ale este ten rocik si pockam.. errica ty si narodena 16.6.88? ja som 16.6.87 :-D to je sranda
Odpovedať
stuplicek hej som.baby co by ste robili na mojom mieste?mne vyhovuju vianoce doma.aj ked mam ten pocit,ze zostaneme v komarne :-/.bud by som chcela vianoce vo dvojici alebo u nas doma v ba.ja sa v kn necitim doma aj ked tu byvam vyse roka.
Odpovedať
Erika, chapem, ze je to pre teba tazke.. Ale fakt neviem. Myslim, ze by sa mali vianoce travit tam, kde clovek pocas roka zije... A kedze vy ste uz manzelia, tak to vyzera asi tak, ze budete v kn... Ale zas.. Na druhy den pojdete do ba a mozete tam byt cely den.. Ono to je tazko takto.. Chapem, ze cches byt doma so svojimi, ale vlastne uz aj svokrovci su tvoji. Treba si len na to trosku zvyknut.. Premoct sa a potom to pojde lahsie. A ked sa raz osamostatnite, tak potom to uz bude bez debaty :-) Budete sami dvaja, pripadne s detickami :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
erika, tak si so svokrovcami dohodnite skoršú večeru, a potom večer choďte do BA, nie je to ďaleko :-)
Odpovedať
No neviem, ale ja by som asi dve velke vecere nezvladla :-D A pri stedrom stole sa patri ochutnat zo vsetkeho. To by zo mna bola ina gulicka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja toho veľa nejem, vždy mám extra navarené, nejem kapustu, huby ani ryby... :-D inak toto som našla na ebay akože vau http://cgi.ebay.com/Brand-New-White-S...
Odpovedať
Su krasne :-) Ides menit saty? :-D
Odpovedať
erika, my sme to riešili tak, že na večeru a cez deň sme boli u našich a potom okolo 7 sme išli k svokrovcom. A predtým roky sme tiež boli u našich. Tak by to nešlo? Bola by si aj so svojimi, aj svokrovci by boli spokojní, nie? alebo naopak, navečerajte sa v kn a potom chodte do BA.
Odpovedať
Profilova fotka
Adi to asi nie, ale kochám sa :-D domi presne tak by som to riešila ja a vlastne aj budem, teta (svokra) chce aby som bola aj u nich..minulý rok som im aj zdobila stromček :-D
Odpovedať
Minniepha tie satky su kraaasne, a aj ta cena je fajn.. len isto tam bude drahe postovne.. erika a aky nazor na to, kde budete na vianoce ma tvoj drahy? Ja by som to tiez riesila tak, ze u svokrovcov by sa zorganizovala skorci obed, tak o 17,oo a potom by ste sli ku tvojim rodicom.. nikde nie je napisane, ake velke porcie musis zjest, tak by si si dala vsade menej, ale aspon by si viac toho vyskusala a mohla porovnat, kto lepsie vari ;-) kocky, mam na vas jednu otazku, no ako som uz pisala, idem na svadbu (mojho priatela brat sa zeni) no a budeme prva druzba a riesim taky problem: neviem ci si mam dat saty dlhe alebo pokolena.. co zatial viem tak vacsina ide v satach pom kolena, lenze ja som nic zatial nenasla, co by ma zaujalo.. ale v jednom modnom studiu maju krasne tmavozelene dlhe saty.. tie sa mi pacia, ale ked neviem, ci to nebude blbe, ked vacsina bude mat kratke saty.. poradte mi.. co si myslite vy?
Odpovedať
Profilova fotka
stuplicek, ja si myslím že to nebude blbé, nevesta tiež bude mať dlhé šaty ;-) ale nie, ja by som si dala dlhé tiež v tejto zime, ale zas nech nie sú vyslovene plesové... no alebo nejakú sukničku s blúzkou hm?
Odpovedať
Minniepha suknu si nechcem davat, budu to mat take noblesnejsie, tak chcem aj ja trosku take "krajsie" oblecenie.. Aj priatel mi povedal, ze tie zelene saty su krasne, a oni budu mat okolo 100 ludi na svadbe, tak povedal, ze aj keby som bola jedina v dlhych satoch tak sa tam "stratim".. pojdem este pozriet znova o tyzden a uz sa budem musiet rozhodnut.. len som chcela vediet aj nazory Vas, ze co si myslite, dlhe ci kratke saty by mala mat druzicka..
Odpovedať
Profilova fotka
kľudne si zober tie dlhé zelené ale daj si to odobriť nevestou :-)
Odpovedať
Vladi šatičky sú prekrásne x-) x-) x-) Vili chce zostať v kn. ako je to dobrý nápad tá skoršia večera u svokrovcov, ale problém by bol dostať sa do ba v normálnom čase. :-| auto nie je a vlakom/busom by to bola cesta minimálne na 1,5hodinu. asi sa budem musieť zmieriť s tým, že tieto vianoce nebudem tráviť doma. :-(
Odpovedať
Ozak kocky.. Tak ma napadlo. Ako budete oslovovat svokru po svadbe? Budete hovorit mama, alebo stale teta, alebo tykat? Ja som nad tym minule uvazovala a na nic som neprisla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
myslím že budem hovoriť teta a vykať.. mamu mám len jednu a tykanie si absolútne neviem predstaviť aj keď spolu vychádzame super :-)
Odpovedať
ja svorke aj svokrovi vykám, oslovujem teta (meno), ujo (meno). tiež mám ten názor, že mamu mám len jednu a nikoho iného tak nehodlám volať. tykať im nechcem, mi to príde blbé. svokrovci sú tak starý ako moji rodičia, vžiadnom prípade im nebudem tykať. raz sa ma svokra spýtala po svadbe "ešte stále som teta" a jej na to "veď mi nikto nič iné nenavrhol". ak chcela aby som ju volala inak mala mi to povedať, švagrina si so svokrovcami tyká a oslovuje ich menom.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Stuplicek, kludne si mozes dat dlhe saty, na bratrancovej svadbe sme mali vsetky sesternice kratke saty, len jeho sestra - druzicka mala dlhe. Aspon z nasej rodiny, lebo ked sme sa potom vsetci svadobni hostia stretli, tak od nevesty mali tiez dlhe saty - nebola tam jedina a aj keby bola, tak to vobec nevadi... Erika, skusala si Vilimu povedat, ze by si chcela, aby ste boli v BA? Ale vazne... Resp. skus mu to oznamit, ze budete v BA a potom na druhy den pojdete do KN. Mozno aj on sam ti navrhne nejake riesenie tejto situacie... Alebo sa skuste dohodnut a chodte niekam na pobyt. Nebudete ani v BA, ani v KN. Len vy dvaja. Co ty na to? Ja si neviem predstavit, ze by som tetu a uja volala inak ako teta a ujo. Aspon na teraz by mi ine oslovenia prisli divne...
Odpovedať
baby je to divné, že svokrovci mi stále pripadajú ako cudzí ľudia? bývam tu už s nimi vyše roka. sú fajn, vychádzame spolu dobre. aj keď si sem tam lezieme na nervy, ale to je normálka. no nie je to celkom ono. svokra má sestru, ktorú poznám dlhšie ako ju. ona mi skôr príde ako rodina, než svokrovci. u svokra tak isto, on má aj sestru aj brata, u neho mi tiež je jeho sestra bližšia ako on sám. je to normálne? =-)
Odpovedať
baby, vy aspon nejako oslovujete svoje (buduce) svokry. Ale ja nijako. Nikdy sme sa k tomu nedostali, normálne im vykám, ale ked ich mam nejako osloviť, tak absolutne netuším ako...a verner si s mojimi rodičmi tyká, takže to je úplne o inom.
Odpovedať
Ahojte :-) No ja som sa az teraz dostala na net.. Sme boli dnes v Polsku, a strasne tam lialo. Tak som nachladla.. Dufam, ze to bude coskoro ok... Co sa tyka oslovovania svokrovcov, tak ja sa na tom dohodnem s nimi hned po svadbe. A mam pokoj :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?