Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
ja by som teraz ešte nechcela bábo, aj keď sa intenzívne priravujem na to, že raz budem matka. ešte som na to sama dieťa jednoducho. bavlna všeobecne je krčivá tak isto aj ľan. sú to ich prirodzené vlastnosti, ale pri spracovaní sa rôznymi kúpeľmi dajú regulovať aby boli menej krčivé. ďalšia vlastnosť bavlny je priedušnosť, savosť a hrejivosť. ale aj to závisí na ako hrubo je ba pradená, ako husto je tkaná tá látka atď. ináč C&A, Nike a H&M, Marc&Spancer používajú bio bavlnu a bio hodváb, a prírodne farbené látky. čo som našla ten článok na diva.sk tam to je písané. a kde nakupuješ fair trade veci? bo u nás sa ani to ešte veľmi nerozmohlo.
Odpovedať
1. ročníku veľtrhu zdravej výživy a ekologie BIOSTYL Bratislava v dňoch 25.-27.9.2008. v Inchebe
Odpovedať
Profilova fotka
fair trade v takych malych obchodikoch, etno shopoch, jeden skvely bol v starej trznici....a tiez ked sme niekde, aj v Cechach, Rakusku.... ked natrafim. A napr v DM Drogerii sa da najst dost takych produktov a uz sa snazia aj v hypermarketoch, v LM dokonca :-D do Incheby idem, to uz mam v kalendari reserver termin :-D :-D to uz bude skola, tak sa zastavim cestou :-D a ten clanok je dobry, na dive, ved treba sa prisposobit, nieco ano, nieco nie, neprehanat ale tiez vyuzit prilezitost, ked je :-)
Odpovedať
http://beo.sk/spolocnost/570-fair-tra... ako aj toto je článok na zamyslenie
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj baby, ja som u otca v Revúcej a mám sa nic moc... Peťo je v Chorvátsku, už mi príšerne chýba, s mamou sme sa pohádali, psík má zapálené oči atď no radosť :-| vidím že sa bavíte o eko, ja akurát triedim odpad, ale to je tak všetko...a deťom určite budem kupovať jednorázové plienky Pampers a podobne, nenávidím pranie :-) inak všimla som si že sa roztrhlo vrece s tehotnými ženami, sranda...ako keď sa mi páči tričko z biobavlny, som rada ale takých je veeeľmi málo..čo už.. inak, čo sa týka hor.antikoncepcie, odmietam čosi také brať, pretože nechcem aby mi to zrušilo prirodzený cyklus.. napr.keď čítam,že nejaká ženská tvrdí že odkedy berie HAK, tak cez ovuláciu má radšej sex atď,tak sa naštvem...aká ovulácia?žiadna predsa nenastane, všetko sa umelo potlačuje...neviem, ale voči tomuto som strašne zásadová a háklivá :-S
Odpovedať
ako ja nie som nadšená z toho, že beriem HAK tak ale nechcela by som mať už teraz dieťa. a tento spôsob je predsa len bezpečnejší ako obyčajné kondómi. tak ale každý má svoj vlastný názor. tak ja ak chcem triediť odpad tak tu kn na to nie sú zvlášť koše ak v ba, tu ani neviem kde zber surovín. akože sto rokov za opicami sa tu cítim niekedy. ale fakt. všetko je tu predražené, platy oničom, taká veľká dedina mi to tu pripadá, každý sa pozná s každým. :-S tu radšej fakt ísť na dedinu.
Odpovedať
Profilova fotka
Vladi, to ma mrzi, ze sa mas zle...to prejde, aspon sa budes tesit do Prahy;-) mne HAK nevadi, je nizkohormonalna, bezpecna, budem ju brat max 4 roky, potom pockam, kym sa telo rozbehne same a spravime si babo x-) a ja kondomom verim, ale sebe nie, ja v navale mojej tuzby po babatku by som bola schopna v slabej chvili Tomasa znasilnit bez kondomu :-D :-D telo sa s tym zrovna, ako so vsetkym, k ovu nedochadza, takze sa setria vajecniky aj vajicka, ked vysadim, cyklus znova nabehne a cele to ustrojenstvo by malo byt o to silnejsie, ako keby oddychnute.
Odpovedať
Profilova fotka
možno áno, ale proste sa mi zdá neprirodzené...a ovplyvňuje to ešte veľa vecí a tak...a napr. ja používam (teda Peťo :-D ) len kondómy a zatiaľ sme nemali problém...a keby sa náhodou niečo stalo, nevadí.. ;-) ja som v tomto čudná.. inak je tu taká nuda...je to nová výstavba na kraji dediny a okolo bľačia ovce, samé psy, kravy, kozy lúky....Revúca je síce len 2 km stadeto, ale pešo ísť =samovražda... a autom nemožem ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Vladi, v pohode, ved to je kazdeho vec, mne to nevadi. ja som to dost zvazovala, zbierala informacie a vsetko... teraz som spokojna, mozno sa ti o tri roky budem stazovat;-) nikdy nevies... to je hrozne, ze si tam taka odrezana od sveta, ved si citaj, oddychuj....to ti utecie.
Odpovedať
Cauky :-) No ja tiez odmietam brat HAK, podla mna je to velky hazard s telom... Inak som objavila ovulacny mikroskop :-) Stoji okolo 300 sk a podla slin zisti, ci mate plodne alebo neplodne dni.. Takze skvele :-D Ak by to bolo nejasne, alebo v blizkosti plodnych dni, tak staci pouzit kondom a je to vybavene. Ja sa chcem neskor spoliehat len na prirodzenu metodu. A v manzelstve uz vobec nechcem brat HAK. My sme si s drahym povedali, ze hned ako sa vezmeme, tak ideme naostro :-) No je to len moj nazor :-)
Odpovedať
Tu je stranka o mikroskope: http://www.tehotenske-testy.net/ovula... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Ada, to je dobra vec, uz som o tom citala... a budete mat futbalovu jedenastku... kazdy raz co doleti drahy domov, ti spravi dalsie babo :-D lebo ked pride akurat v case ovulky, tak mas smolu, sexik bude tak ako tak a babo na ceste :-D ja ked budem mat po babatku a odkojene, tak chcem Mirenu, chvilu pockame a spravime si este dve x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Nebudeme mat futbalovu jedenastku :-) To sa fakt nebojim. Ked sa to skombinuje s Billingsovou metodou, tak je to naprosto spolahlive. Len sa o tom tolko nehovori. A keby boli plodne dni a niekto nby ma proste chcel, tak stale je tu kondom, no nie? Ziaden problem :-) Lepsie ako hormony :-p
Odpovedať
ahojte ja som bola dnes na zápise no hrôza! mali sme prísť na 8mu tak som vstávala ráno ešte pred šiestou. ešte som aj bežať musela a keďže som mala opätky spravili sa mi krááásne otlaky. aby nebolo málo tak som tam na tú osmu nemusela ani byť. boli sme tam len do počtu. a o 9tej volal rektorke dekan fakulty, že trčia v zápche na D1. dve hodiny skoro tri sme presedeli, čakali, nič nerobili. aspoň toľko pozitáva, že isic som nemusela meniť a v indexe mi len prepísali meno. ale zas isic si budem musieť znova aktivovať takže sa pravdepodobne budem musieť trepať do ba a vystáť si tam tú šóru. takže hurá do škloly. večer sa chystáme na záhradu, tak ahoj v nedeľu večer. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. my sme dnes obehali obchody, brasko ma narodky v nedelu, tak na oslavu nakup a darceky. a zajtra ideme na svadbu bratrancovi, tak sa tesim. Eri, ISIC si musis aktivovat kazdy rok, o tom pokoj. Ale nemusela si ho menit? Kvoli menu zmenenemu?? nad tym som ja rozmyslala, ci nebudu starosti v tom piataku. Ani obciansky sa mi nebude chciet vybavovat, lebo rok po svadbe budem Ing, to zas mi bude treba novy OP :-D Adi, mna by BT nebavilo merat, hlavne by som si na to nespomenula kazde rano :-p ved kazdy po svojom, ja radsej HAK, potom tehu, Mirenu a potom este 2x tehu dufam, pohodicka. teraz na tych par rokov mi je HAK jedno, ved na nieco umriet musim :-D
Odpovedať
dobre ranečko kočky, ako sa mate?
Odpovedať
Profilova fotka
bre rano Miska :-p bry vecer odo mna.... hlasim, svadba pekna, saty take tuctove, smotanove, korzetove, s vleckou, takou smiesnou suknou z kuskov latky, nemam fotky este...ale ona je vysoka a chuducka, celkom jej slusali. rozpustene blond vlasy, zavoj a orchidee vo vlasoch za uchom, fesi tmavy oblek, detaily neviem. obrad dlhy, evanjelicky kostol. vela vela ludi. pekne to bolo, dali si krasnu zalubenu pusu, to sa mi pacilo :-D ked nieco, pytajte sa.
Odpovedať
Profilova fotka
tu skapal pes, no teda. uz ste v skole ci co? :-p si tu budem pisat sama so sebou za chvilu....:-D
Odpovedať
ahoj Bea čo nové? daj neaké fotky zo svadby čo ste boli.
Odpovedať
Profilova fotka
hodim nejake na azet. ked posle teta, dam viac. bola tam tma v kostole a nechcela som blyskat, lebo natacali video....zajtra zapis, budem cely den v skole, fuj.... taaak sa mi tam nechce :-(
Odpovedať
mi hovor, vieš aký bol u nás bordel na zápise? mal dojť dekan OF spolu s tými čo nás zapisujú. uviazli v zápche medzi ba a sc. hlavne že som vstávala skoro ráno aby som bola v nz na osmu. no des. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Bea, to uz mate zapis? Ja ozaj, to len nasa fakulta je taka oneskorena a mame zapis az o tyzden. A som zvedava na tie foto, aky mas na azet nick? Tento isty? Erika, to som prekvapena, ze to islo vybavit tak lahko v skole s tou zmenou mena. Dufam, ze s tym na statnicach nebudes mat problemy. Ale vsak to ti oni tak dali, tak asi vsetko bude ok... Vcera sme sa s drahym vratili z tych Tatier a bolo fakt super. Namiesto izby sme dostali krasny apartman a aj pocasie nam vyslo... Rada by som si to zopakovala. :-) A co mate nove? Tak vo vseobecnosti?
Odpovedať
Profilova fotka
http://fotoalbumy.azet.sk/briacharliz..., nick je briacharlize Gabi super, apartman;-) a co ste pochodili? Eri a ISIC si nemusis menit kvoli menu? ja by som nechcela na rok novy ISIC, ked budem v piataku vydata....
Odpovedať
Gabi nemal by s tým byť problém. :-) veď uvidíme, do štátnic je ešte ďaleko. u nás toľko nového, že cez víkend prídu roboši omrknúť barák a povedia koľko bude stáť zateplenie, aký materiál treba a tak. no a budeme kopať základy pre terasu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabi, videla si? co hovoris? podla mna tie saty za 17000 vypozicneho nestali....slusali jej, ale...nie su moj typ :-p zapis zajtra, strasne sa mi nechce. ach jaj. Eri, to je super, terasa. videla som albumik na strechce, krasne sa vam to tam uz rysuje. bude to peknucke podkrovie. ja sa tesim na zariadovanie nasho bytiku, uz nech je po statniciach. a terasu budeme tiez robit, ale len polozime take drevene veci na strk :-p
Odpovedať
Ahojte :-) Eri, pojdem kuknut album na streche :-) Inak tam moc nechodim.. Bea, tie saty fakt za 17 000 vypozicneho nestali, ale su na nej velmi pekne. Tiez by som si ich nedala, ale jej velmi pristali.. Inak to je strasne zdieranie... Tolko prachov len za saty, ktore mas 1 den. To fakt potom radsej riesit cez Ebay.. Tam je vyyyber.. :-) Ja mam zapis az 18 a 22 zaciname :-D A tiez som rozmyslala, ze kebyze sa vezmeme za 2 roky, tak aj tak budem musiet menit doklady este raz po skole... To sa mi moc nechce. Neviem, ze ci nepockame...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Adka. podla mna sa take saty dali zohnat aj za menej, tak za 8.... ale ktovie, kde ona zhanala a ci vobec, mozno prisla do prveho salonu a hotovo. su dost pracovne vytazeni. A doklady, neviem ako u vas, ja myslim, ze ISIC v pohode, ze by mi ho rok nechali a ked nie, je to 250 korun, a v indexe sa len skrtne meno... ja nechcem 2011 ako rok svadby :-D to som aj Tomovi povedala, 9,10 je pekne a potom az 12 :-D mne by sa pacilo 19.9.2009 ale nestihneme nasetrit proste. musim to vydrzat :-D o to by to snad mohlo byt krajsie potom... a ako sa mas? este si uzijes volno trosku?
Odpovedať
No este si trosku volno uzivam, ale som nejaka dochorena aj s Matkom.. On siel teraz domov, zajtra pride, ja tu musim upratat trocha, lebo je tu binec... Nic moc. A mozno, ze o tyzden budem robit skusku z Aj, co som nestihla pred dovolenkou. Chcem ju mat uz teraz, aj ked staci aj na konci tretiaka.. No ved uvidim.. Sa mi nic nechce. Ale aspon, ze nie je take teplo. U nas dost prsalo v noci, tak je super vzduch :-) A preco sa ti nepaci rok 2011? Mne sa praveze ten paci :-) Ale mne je to vlastne jedno, ze ktory rok :-D
Odpovedať
A pri zmene dokladov mi islo hlavne o obciansky a pas.. To sa mi teda nechce 2 x menit... Inak baby.. V tej Prahe mali take krasne snubaky, ze som tam skoro odpadla :-) Uz sa mi rysuje moja predstava. Vy si ho predstavujete ako? Vykladany, jednoduchy.. Maly, velky? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, tak sa pekne preliec, nech mas cez rok pokoj. Aj tu prsalo a ja zacinam pozerat po dakej brigade, odkladam to, co to vyda, nechce sa mi zas niekam chodit, ale potrebujeme prachy :-p Zasnubny chcem biely s bielym ockom, materialy su mi jedno. strieborny so zirkonom bude zatial stacit:-D a snubne dvojfarebne, Tomovi holy, mne s briliantikmi, 1 alebo 3. zatial mame vybrate titan-zlato, cervene alebo zlte. vlastne su v albume :-D a ty si ake pekne videla? opis tu predstavu :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?