Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu som mojko, ale idem uz spinkat..cmuuuk :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nely, ano, zamok, ale ved uvidime. misha, vitaj, tak gratulujem k svadbe;-) a preco mama? ja teda moju mamu nenecham ani pol slova do svadby povedat a 2 roky si budem vsetko do najmensieho detailu planovat sama :-D strasne ma to tesi. tak misha, ved daj nieco o sebe;-) a o zenichovi :-D
Odpovedať
Zdravim :-) Ja som taka utahana kocky.. Vcera sme presli cely Vaclavak, boli kuknut orloj a akurat sme tam prisli, ked sa zacali hybat tie postavicky :-D Som sa tesila ako male decko. A potom sme boli v muzeu erotickych pomocok.. No teda kocky. Som zostala dost mimo z niektorych veci. Ze existovali uz aj predtym taki uchylaci... No a taka zlata kocka nam dala 200 kč este zlavu na vstup. Ale mali sme zabavu. Nelutujem. A kedze sme vcera s drahym oslavili 1,5 roka, tak sme boli na paradnej veceri v mexickej restike.. No to jedlo bolo proste waw.. Uz davno som si tak nepochutila. Chceme ist este kuknut zoo, letecke muzeum, troska do mesta a tak :-) No a potom asi zamok Konopiste a Hluboka. Uvidi sa :-) Nelka, tak dufam, ze babatko vyjde. Velmi, velmi drzim palceky. Beatka a ty co mas nove moja? vsetko po starom? :-) Inak si vsimnite ako skoro som dnes hore :-p Som sa premohla, hi. Misha, gratulujem. A povvedz nam nieco o sebe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Ako sa tu mate? Co mate noveho? Adi, ja ti tak zavidim. Ja by som strasne chcela ist do Prahy, som vzdy tadial len prechadzala. Drahy tam so mnou nechce ist, lebo ma tresta za to, ze ma tam pozyval na Silvestra a ja som odmietla... :-S Musim ho nejako presvedcit... My ideme uz teraz vo stvrtok do tych Tatier a popri turistike tam chcem aj nejaku romantiku, tak dufam, ze cosi bude... :-D Nelka ahoj, ja som Gabika. Tesi ma! ;-) A co je tvojmu muzickovi, ked je na lieceni? (ak nechces, nemusis...) Dufam, ze sa vam babo podari a budu z vas stastni rodicia. ;-) Misha, aj ja sa pripajam ku gratulacii. :-)
Odpovedať
ahojte baby vy ste toho zas popísali, nestíham čítať a to som tu nebola len 4dni. :-D ja som bola u nás na záhrade, upratovali sme dvor. taký menší relax. telka a net mi moc nechýbali. aj keď som sem sem-tam mrkla. ;-) my máme zápius už tento piatok. vy ste na tom ako so školou?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Erika. Ja my mame zapis az 17.9., takze este mi to este nejako nedachadza, ze za par dni uz bude opat skola. Ja mam este prazdniny(pracovne :-S ), tak si ich uzivam. Potom bude uz len skola. Ale uz sa tesim na tie spolocne akcie, co ma cakaju. Skoda, ze to tak rychlo ujde. :-(
Odpovedať
ja som mala veľmi vydarené prázdniny. aj keď bez brigády. u nás bude vraj tento druhý ročník dosť hustý. podľa druhákov je to najťažší ročník. v trtiaku je vraj dosť voľno. tak som zvedavá. dúfam, že nebudem musieť prenášať.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja jeden predmet prenasam, ale to u nas vacsina, takze v pohode. Neviem, ako je to u nas, dost to zalezi aj na profesoroch, ktorych dostaneme. Dufam, ze tento rok budem mat vsetkych pohodovych... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak kocky som v 11tt tehotenstva a svadbu planujeme len od 15.8 tak preto mi to vybavuje mama lebo ona je zbehla v takych veciach... zenich je moj jediny najkrajsi najuzasnejsi milaclik...velmi sa lubime... moj Gabko ma 2 rockov ja mam 21 on pracuje ja som este chudobna studentka... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sorry 23 rockov ma moj Gabko :-D
Odpovedať
tak toto je hrozné. mala som dnes piatu jazdu. zas s tým nepríjemným chlapíkom. a ako naschvál zas som spravila chybu. nevedela som odbočiť na vedľajšiu cestu a skoro som nabrala stĺp. :-( ten chlapík si asi o mne myslí, že som debil alebo čo. presnejšie, nie asi ale určite. okrem tejto chyby som ináč jazdila normálne. všetko v pohode. ja asi na ďalšej hodine teórie sa dohodnem so šéfkom nech nerobím skúšku s týmto inštruktorom. síce na skúške naviguje policajt. :-| sakriš. pokaždé keď som jazdila s týmto Ferom tak som niečo zbabrala. prvý krát som skoro narazila do nákladiaka, druhý krát som skoro narazila do auta za mnou, a teraz skoro do stĺpa. misha666 ahoj :-)
Odpovedať
ahojte baby, ako sa mate? Erika, ja ked som robila vodičak a mala som skušobne jazdy, skoro všetky jazdy mi vyšli tiež s takym dosť neprijemnych inštruktorom, stale po mne len kričal a nadaval mi do madarov...no fakt, tupec to bol...to boli hrozne jazdy, nemam na to dobre spomienky ]-( a chyby som robila aj ja, a dosť často, ani 1 jazda sa nezaobišla bez chyby. ale skušku som urobila na prvy krat. Včera som bola u priatela, zasa doma grilovali. vždy, ked pridem, tak griluju :-D oslavovali sme, lebo švagrinkej sa včera v noci narodila dcerka Ela x-) dneska som jej bola vybrať nejake vecičky. z tolkych krasnych veci som jej ani nevedela vybrať ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja nechápem takýto ľudia načo idú vôbec učiť. ]-( som si vedomá, že to bola moja chyba, že som nevytočila poriadne volant a neskoro som preraďovala a tak. dokelu ale na takéto situácie tam má tie pedále pod nohami aj on!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, nad tym sa nezamyslaj. Oni nam chcu len dokazat, ze zena za volant nepatri, ze muzi su nieco viac... Ale ked budes mat vodicak a jeho stretnes za volantom, urcite budes ty lepsia vodicka, ako on. U mna to tak bolo. Ten debil nevedel ako sa ma soferovat.
Odpovedať
teraz je to už jedno. mám po jazde. s tým chlapíkom budem musieť ešte jazdiť tak či tak. budem ignorovať tie jeho výlevy emócií.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som nemala problem s autoskolou kedze uz od 15 rokov som jazdila s ockom na aute aj na traktori...tak som mala iba 2 jazdy v meste a 3 na cvicisku ...ale test som urobila len LTT na 50b :-D ericca...ved mu povedz nech sa k teb sprava normalne
Odpovedať
ten moj tupelo inštruktor učil niekde na strednej škole chalanov a bol zvyknutý, že po nich stále kričal a tak kričal aj po mne. a okrem toho, ked bol naladovy, to bolo nanevydržanie. brrrrrr ]-(
Odpovedať
na mňa inštruktor nakričal, že prečo som netočila volant. či som nevidela ten stĺp, že také niečo sa mu ešte nestalo. keď som mu neodpovedala spýtal sa či som onemela a ja mu na to s úplným kľudom, že nie. :-D potom to už išlo tak ako predtým. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala super insrtuktora v autoskole, dokonca mi trosku aj pomohol pri skuskach, testy som robila na 2X :-D :-D :-D :-p a jazdu uplne vpohode, na lade 23.12 :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute. Eri, neboj, tazko na cvicisku, lahko na skuskach a na ceste 8-) vies aki debili vodici budu na teba kricat z ostatnych aut? aj ked nic neurobis? :-p moj instruktor bol super chlap, trochu slizky erotoman, ale ucil dobre. bol krotky, lebo raz zatrubil ako instruktor na auto pred sebou na semafore, ked ostalo stat na zelenej a chcel si zastat ziaka (za nimi nadavali na autoskolu) a z toho auta vyliezol chlap s bejzabalkou a rozbil im predne okno :-D ale to je fakt, to auto sme videli, ziadny joke 8-) misha, tak to gratulujem k babatku! a studujes? ja sa snazim polovicku presvedcit, ze by sme babo popri Ing zvladli (sme rovnako stari, spoluziaci, tretiaci) ale nie a nie mi to prejst :-( tak musim vydrzat... Adka pekne skoro vstala v tej Prahe :-D tam som ako doma, pojdeme tiez dakedy na jesen, mam tam rodinu...
Odpovedať
ahojte Bea ja si myslím to isté. len je mi divné, že s jedným inštruktorom robím takéto blbé chyby a s druhým nie. to je niečo ako bermudský trojuholník či čo. =-) Misha neviem či si už niečo o sebe písala, pls napíš. ;-)
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... tak toto nemá chybu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, aj ja som na to pozerala, ze to je dost dobre, ale odvazne... :-D
Odpovedať
si neviem predstaviť, že by som si dala také oznámenie. je to fakt originálne, ale veľmi odvážne. u nás by asi polka rodiny skolabovala keby uvideli také oznámenie. :-D :-p
Odpovedať
ahojte, no keby moja rodina uvidela taketo oznamko, tak by ani na svadbu neprišli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som to oznamko Tomovi ukazovala, ale nesuhlasil :-D ze az taki originalni byt nemusime...:-D idem sa dat ostrihat, som zvedava, co z toho vzide :-D sa tesim, uz ma nudia moje vlasy... tak vecer napisem, ci nevyzeram az moc divne... :-p
Odpovedať
Bea asi by som mala nasledovať tvoj príklad, už sa mi zunovala moja ofina. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
S mojou rodinou by to asi tiez bolo podobne a mozno, keby som to videla hotove, tak by som aj ja skolabovala... :-D Bea, potom tu hod foto. Aj ja planujem ist ku kadernicke, ale nechcem nic extra, len to skratit tak o 10cm, lebo uz mam strasne skazene vlasy. Som raz experimentovala a dala som si urobit jeden uces - bol pekny, ale nechcelo sa mi ho stale upravovat, tak si to chcem nechat dorast na povodny... Len keby to tak dlho netrvalo... :-|
Odpovedať
ja som si naposledy farbila vlasy minuly rok v novembri a farba chytila strašne tmavo, až skoro na čierno, čo sa mi vobec nepačilo. neskor som mala vlasy hrozne suche, take o ničom. a povedala som si, že vlasy si už farbiť nebudem najbližší rok. a ani si ich nefarbim. teraz to už dosť vybledlo, hlavne cez leto a farba mojich vlasoch je teraz taka normalna hneda, nič tmave. minuly rok som zažila brutal šok. bola som blondina a kadernička zo mna urobila brunetku, a dala mi na vlasy uplne iny strih, ofinu mi urobila. pačilo sa mi to, len škoda, že tu kaderničku nemam doma, lebo po umytí vlasov sa mi moj "novy učes" už vobec nepačil...
Odpovedať
baby mám na vás otázku. chceli by ste žiť ekologicky a zdravo? ja hej, ale kým bývam so svokrovcami sa to nedá. ako ste na tom vy?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?