Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Jooj kocky. Ani ja pauzu neuznavam... Moj drahy mal predtym taku kravu sprostu, a ked isiel na 3 mesiace do Anglicka, tak povedala, ze chce pauzu. Akoze nechapem ja, nechapal on. Ona mu ani raz nezavolala, neprezvonila, nenapisala.. A potom sa vratil a uz s nim zrazu chcela chodit ako po starom, ze sa nic hrozne nestalo. To o com je? A pritom mala inych, ked bol prec. Neznasam ju... ]-( ]-( 8-( :-x :-x On sam lutuje, ze s takou uboziackou vobec nieco mal... Ja ked niekoho lubim, tak ho lubim, nepotrebujem trapne pauzy a neviem co este. Ak si clovek chce dat pauzu, nieco nie je v poriadku... Bud sa to teda vyriesi, alebo sa rozidu. No nic medzi...
Odpovedať
Profilova fotka
Moj Vilko tiez, ked chodil s byvalou, tak skoncili s pauzou (trojmesacnou), ale potom zacal chodit so mnou. A raz nas videla byvalej najlepsia kamaratka a Vilik povedal, ze aspon konecne pochopi, ze je koniec. Mne to nedalo, lebo som nechapala a vysvetlil mi to. Vraj sa s nou chcel rozist, ale ona ho nahovorila na pauzu, ze nech si oddychnu a tak. Ale on bol uz davno rozhodnuty. Tak aby ho "neotravovala", pristupil na pauzu... Ako dobre (pre mna)! :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte :-) to ste sa rozpísali kto to bude po vás čítať??? :-D spravte mi z toho neaký mini výcuc. :-N
Odpovedať
hello girls, aky ste mali den? doobeda som bola nervozna a pod tlakom hrozneho stresu, ale všetko sa vyriešilo. v meste ma zastavil nejaky chalan, bol to akokeby promoter nejakeho vyrobku či služby, čo poskytuje nejaka firma. no a pytal sa ma, či mam 18 rokov. 8-( prave vtedy som bola najviac nervozna a uponahlana, tak som na neho vyletela a spytala som sa ho, že na kolko teda vyzeram. a on : " no ked ste nahnevana, aj na 30 rokov..." tak som mu vravela, že už len z toho dovodu, že mi tipol vela rokov, sa s nim nebavim a zdrhla som :-D
Odpovedať
Ahojte :-) No ja som dnes mala damsku jazdu trosku, takze fajn den za mnou :-) Miska a z coho si bola vystresovana?
Odpovedať
Adka, aj ja som dnes bola za kamoškou trošku pokecať. v škole sa neda všetko prebrať. a včera mi dosť pomohla, je doktorandka na našej fakulte a tak som jej musela za to moooooc podakovať. zaniesla som jej čokoladu, nech pribera dievča :-D vystresovana som bola z toho, lebo mama bola rano zasa dosť akčna a predviedla svoju nervovu show...a musela som za nu aj s bratom vybaviť jej obchody, a tym sme zabili pol dňa. a brat prišiel ešte včera večer o pol jedenstaej domov z prace, uťahany ako vol a skoro rano som ho musela budiť. tak tiež mu nebolo do reči a dosť bol nervozny, tak ako ja...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak my uz sme doma aj s burcakom :-D pekny domcek sme videli, presli sme sa, este sme sa u kamosa zastavili ockovho cestou. no v pohode :-)
Odpovedať
mnaaaaaaaaam burčak, dala by som si... ahoj Beatka moja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj myska Miska, tak pridite s Michalom a cestou do Ikei si mozete kupit :-D :-D a kde su tie nase ukecane kocicky? :-D
Odpovedať
ved to aj svokor urobi, o chvilku ma zber hrozna :-p
Odpovedať
Ahojte dievcata :-) Tak coze mate nove? Ja som pred chvilkou vstala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby...ja sa dobalujem, mažem rožky a podobne, lebo okolo tretej odchádzame 8-) už sa teším domov, som si rozkázala nejaké jedlo, čo si sama nerobím takže budem celý týždeň jesť ako divá :-D bavili ste sa o pauze, moj bývalý chcel pauzu, lebo že si potrebuje všetko rozmyslieť :-S no ja som samozrejme našla niekoho lepšieho a on sa ozval asi po dvoch mesiacoch že či to nemožeme dať znova dokopy 8-( trapoš... takže pauza pre mňa znamená rozchod... inak baby, neviete ako by som si mohla objednať niečo od Tiffany & Co. ?? neskušali ste niektorá objednávať z Ameriky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, tak ja dnes oddychujem, trochu ma hlava pobolieva... neskušala som objednavať z USA ešte nič a ani sa nechystam. vlastne cez net som ešte nič neobjednavala, lebo ja...neveriaci Tomaš... ale dnes som dostala bižuteriu, ktora vyzera ako svadobna a možno raz aj bude svadobna ;-) kombinacia perličky a štras, a strašne je to jemnučke, naušnice aj retiazka. to som si musela "povinne vybrať", ale pači sa mi 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Miska, ukaz bizu;-) Vladi, moj brat stale nakupuje cez eBay, vsetko, oblecenie, tabak, elektro...a vzdy vsetko prislo, kvalitne a lacne, mame doma baliky z New Yorku, Hong Kongu, Taiwanu, Australie.... fakt, klop klop, vzdy vsetko v poriadku a bez starosti. akurat musis mat pay palovy ucet alebo embosovanu kreditku, bez toho sa nepohnes ked chces nieco riesit cez net... Adi, to si pekne potiahla ;-) ja vzdy sa zobudim o osmej, ale nechcem budit Toma, tak este zaspim a spim do desiatej :-p
Odpovedať
ahoj Bea, nechce sa mi ani pohnuť, leniva som dnes ako voš. ked sa trochu zaktivizujem, tak urobim foto a dam ho sem ;-)
Odpovedať
Jooj Bea. Ja som spachtos :-) Este som si aj poobede schrupla. Ale to sa mi len obcas stane, ze som aka leniva. to keby ste videli mojho draheho. Ten keby mohol, tak prespi cely zivot :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tomas nerad vstava, rad dlho spi...ale zas cely den, to nie :-) my si aj iny program spravime :-D to moj oco, ten aj tyzden v kuse, potom vstane, da si kavu a ide dalej spat :-D
Odpovedať
spachtošky, za to ja nerada dlho spím, taky ranostaj som ;-) michal je pravy opak, ten keby mohol, spi stale
Odpovedať
Profilova fotka
to ja viem, sak ty mi pises od rana od siedmej, to mam cez prazdniny noc :-D ale cez rok vstavam skoro, mozno preto...:-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babenky :-) pekny podvecer vam prajem
Odpovedať
Ahoj pepi :-) Tak akoze sa mas? Co mas nove? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dokopy nic cely den som riadila a konecne mam oddych
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ahoj, my sme dnes nic nerobili a uz vobec neupratovali :-) ozaj Pepi, si mi nepisala, ci poznas toho mojho chlapa;-) ani z videnia? a tebe vychadza sko skola, si maturovala len minuly rok? adi, lebo oni spolu chodili do skoly, teda do jednej budovy...
Odpovedať
Ze co? :-D Nejak si stojim na kabli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no pepi a moj Tomas spolu chodili do skoly, do jednej budovy..... ;-)
Odpovedať
Jaaaj .-) Uz rozumiem. Dnes som cely den nejaka otapena :-p
Odpovedať
Adka, neboj, nie si sama... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to sme asi vsetci... ja dnes ani nerozmyslam radsej :-D co sa budem silit :-D
Odpovedať
rozmyslanie boli a strašne unavuje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to si budem setrit na statnice, nebudem riskovat, ze si miniem celu schopnost prekonat sa a premyslat, a potom na statniciach budem cumiet ako puk :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?