Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
A este toto :-D http://www.youtube.com/watch?v=36t4zr...
Odpovedať
Profilova fotka
ježííš to je zlaté :-D :-D všetky sú zlatučké, ale to prvé video je trošku srašidelné ;-)
Odpovedať
strasidelne? :-D a co je na tom strasidelne? ved je to kraaaasne :-)
Odpovedať
Vladi, chcem sa spytat. Ideme s drahym do Prahy a potrebujeme najst nejake vhodne a lacne ubytko. Len na prespanie. Nevies o niecom dobrom?
Odpovedať
bre ranečko baby, ta ja sa znova chystam o chvilku do školy, moje vyavovanie uradnych veci sa už pomaly chýli ku koncu, tak dufam, že zajtra do bude všetko ok. semester začína 22.septembra u nas, a fakt sa tešim do školy...začiatky mam vždy rada. hlavne ked viem, že tento semester musim dorobiť 1 predmet iba :-D musim najsť už len medzotym nejaku dobru brigadu. chcela som niečo na TPP, ale to asi nebude možne kvoli letnemu semestru a nemala by som ani čas na pisanie bakalarky... ked ste sa bavilo o šatach na stužkovej, ja som mala bledomodre šaty, korzetove. boli krasne, len mi padala sukna,, lebo ja mudra hlava som si dala sťahovacie silonky a stiahli až natolko, že mi sukna cely večer padala. ale viac by som si ich už neobliekla. aka nahoda, aj ja som so spolužiačkou spievala Diridondu :-D uplne odveci...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko... Ja som opat v praci... Uz od siestej. :-| Tie deti su krasne, milujem ich smiech... :-D Ked ste sa rozpravali o tych tancoch, tak ja som teiz tancovala spolocenske, potom som presla na ludove, ale kvoli skole som musela skoncit. A teraz by som zasa rada isla niekam a tiez ma laka salsa - je to uzasny tanec. Ja som mala tiez ruzove saty, ruzove topanky, ruzovu kabelku a ruzovu ruzu vo vlasoch, takze som bola ako cukrik. Ale to len preto, lebo som nanutila Vilkovi, aby si v UK kupil ruzovu kravatu. Suhlasil, ale len pod podmienkou, ze ja budem mat ruzove saty. A tak to aj dopadlo.
Odpovedať
Ahojte kocky :-) My ideme dnes s drahym asi do tych Rajeckych, trosku sa zrelaxovat. Ja som bola rada, ze som mala na stuzkovej modre saty, lebo vsetky moje spoluziacky mali bud ruzove, oranzove alebo bordove :-) Takze som troska svietila :-D No uz som si aj zistila, ze kedy sa da zapisat na salsu, takze nas to caka asi v septembri... A vyhrala to u mna teda salsa. Fakt super tanec :-) Len sa trosku bojim, ci nie som moc velke drevo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Poradim ti, zistite si, ci maju napustene bazeny, lebo nam sa naposledy stalo, ze mali plavecky bazen vypusteny, tak sme boli len v saunacha a v horucom bazene. A bolo to strasne, lebo sme boli dost rozhoruceni, nedalo sa kde schaldit... Drevo nie si - salsa je lahka, staci sa len vlnit podla hudby. A ta ta urcite chyti. A potom sa uz budete ucit len dalsie kroky... :-)
Odpovedať
Gabi, ale my ideme do Afrodity. Na 2 hodky. A rozmyslam, ci si nedam masaz, lebo mam zas problemy z chrbatom. Pred rokom som behala po rehabilitaciach... Dufam, ze nebudem musiet znova. Asi zacnem cvicit Pilates... Salsa je lahka? No to som zvedava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja viem, my tam tiez chodime. Ale zrovna ten studeny bol vypusteny, lebo ho cistili... My chodime na 3 hodiny aj so saunovym svetom. Ja som salsu tancovala len doma s Vilkovym bratom, ktory chodil na kurzy. Ale od viacerych zucastnenych som pocula, ze to nie je tazke... Vies tancovat Chachu?
Odpovedať
ahojte, tak ja sa dnes mordujem s informatikou už 2hodiny a už mi z toho šibe. a to je len pár strán. ráno som bola jazdiť, bol tam ten istý inštruktor ale auto bolo iné. namiesto suzuki swift doniesol škodu fábia s ňou sa jazdilo úplne prefektne. nemala takú citlivú spojku ako včera suzuki. tým pádom som robila aj menej chýb. x-) akurát zaraďovanie pri semafóre mi trocha nejde, zabúdam sledovať späťák. :-N ja si o sebe mýslím, že neviem tancovať neako extra dobre, ale rada si trsnem. na svadbe som to využila. :-D salsu slebo chachu som nikdy neskúšala. Vili ten vie tancovať, ale ak nemusí netancuje. 8-( ja som mala na stužkovej sestrine šaty zo svadby, vyzerala som v nich ako vo vreci. sestra bola totiž tehotná keď sa vydávala, v 6mesiaci. boli pekné bordové, až na to, že miestami mi boli voľné... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, ja som cely cas jazdila na starom Fiate Punto, poslednu jazdu som isla tiez na Fabiu a aj skusky som na nej mala. Tiez to bol riadny rozdiel, co bolo lepsie pre mna. Aspon som to potom na skuskach mala lahsie... :-D Na Fabiach sa dobre jazdi, lahko sa ovladaju...
Odpovedať
Článok sa načítava...
zistila som. ináč sranda je, že prvú jazdu som mala tiež na suzuki, ale na druhej a oni sa líšia tým, že majú rozdielne spojky. inštruktor nám to vysvetľovaľ na teórii. mal pravdu, dve rovnaké autá dve spojky s rôznymi spojkami. strašne ťažko sa mi zvykalo na tú citlivú spojku. viem, že na skúšky dajú vždy dve suzuki, ale bola by som radšej keby nám dali oranžovú suzuki a červenú fabiu. :-N určite by to bolo lepšie. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ide o to, ze ci je auto na benzin, alebo na diesel... Benzin je narocnejsi, treba tam viac plynu a jemnejsiu pracu so spojkou. My sme mali tiez dve auta na skuskach - fabiu a punto, ale mohli sme si vybrat, na ktorom chceme jazdit. A az na dvoch sme vsetci isli na fabiu...
Odpovedať
Profilova fotka
vcielka, to je sranda s tou diridondou :-D žeby sme boli rovnako šialené? adi, pozisťujem ti niečo, lebo najlepšie je ísť na kolej, ale už začína škola, takže to bude ťažké nájsť volnú izbu... ide o to koľko chcete dať najviac za ubytko..napr. Magická zahrada má noc od 500 kč, čo je super :-)
Odpovedať
Vladi ako idú tvoje prípravy na svadbu? naposledy si aj ty vymýšlala so šatami. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
erika moje prípravy idú tak, že nejdú :-) dohodli sme sa že do Vianoc sa definitívne rozhodneme, lebo oco má hrozné kecy okolo toho atď...občas mi je tak smutno z toho, no aký je rozdiel v tom či budem Bc. alebo nebudem??aj tak si to nikde nebudem písať..to možu všetci potom hovoriť že až po Mgr. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Vladi a to tvojmu ocinovi vadi, ze to bude cez skolu? Ja si myslim, ze v tom by nemal byt problem. Ja by som sa kludne vydala aj cez skolu, akurat s babatkom by som pockala az po skole. Ale ci budem mat moje rodne priezvisko, alebo manzelovo si myslim,ze je jedno... Vsak svadbou sa nic nemeni, co sa tyka skoly. Alebo ano? :-N
Odpovedať
asi tak, ja som si povedala, že bývame spolu tak na čo ešte čakať. síce vtedy mi ani nenapadlo, že budem musieť meniť index aj isic kartu. :-N kedy si vlôastne povedala rodičom, že sa budete brať?
Odpovedať
Profilova fotka
to už si nepamatám, ocinovi už dávno...totižto Peťo ma neoficiálne požiadal o ruku pred rokom a pol :-N ale skor ako taký sľub.. no ako oco povedal že mu to je jedno, ale aj Peťo že sa chce oženiť keď budem Bc. že bude taký hrdý či čo..ako keby to nebolo jedno..s bábom chceme ešte dosť dlho počkať ale starší ľudia to nechápu, keď sme to povedali jeho rodičom tak hneď že a prečo, veď na deti máme ešte čas atď. :-S to mi je jasné že Isic a údaje upraviť a všetko, ale to je minimum...proste manželstvo si stále ľudia spájajú s deťmi, preto po škole... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
To hovorim aj ja, ze manzelstvo nezanmena hned deti. Vilkovi rodicia to mali tak. Ujo chodil ako vysokoskolak za tetou - stredoskolackou (co sa jej rodicom nepacilo). Neskor sa vzali, ale teta este studovala. Tak najskor pekne dostudovala a po piatich rokoch od svadby mali prveho syna, druhy prisiel o dva roky neskor. A nemali s tym ziadne problemy.
Odpovedať
veď to je na tom strašne blbé, že oni si myslia, že keď sa vezmete tak rovno si spravíte 10detí či čo. mňa to ani nie, že vytáča, ale znechucuje keď sa ma niekto v kuse pýta kedy plánujeme bábo a či už náhodou nie je na ceste a podobné keci. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, preco len desat, ked tak tak uz futbalovu jedenastku, nie? :-D U teba sa mozno pytaju aj preto, lebo vela ludi este nevie pochopit, ze v nasom veku sa chceme vydavat a vydavame sa. Myslia si, ze je za tym dieta, ale to tak nie je vzdy... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
presne...no ale čo sa mám hádať do krvi? ak si budem pevne stáť za tou svadbou o rok, može sa stať že sa to zmení na nepríjemnú povinnosť a to nechcem... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Datum uz mas, tak v com je problem? Povedz, ze ak to zalezi len na tom Bc., tak nech si to rozmyslia, lebo nechas skolu... Alebo to by na nich neucinkovalo?
Odpovedať
Profilova fotka
to určite nie :-) to radšej vydržím nech sa na to tešia
Odpovedať
ahojte, tak som už doma konečne zo školy. všetko vybavene, len dufam, že aj koniecbude uspešny, aby som mohla nastupiť v septembri do školy...najviac ma dojalo študijne oddelenie. tam su take tupe nechapave kravy.... aj ja si myslim, že nezaleži na tom, či sa zoberiete cez školu alebo až po škole. dnes som nad tym uvažovala cestou busom :-) a keby sa aj pritrafilo dieťa, tak škola sa preruší na rok a ide sa potom dalej. poznam babu, ktora sa vydala v prvaku na výške, lebo ostala tehotna, a prerušila študium na rok či dva, a teraz normalne pokračuje...i ked su tam už aj ine starosti ako len učenie
Odpovedať
jeziiis baby vy ste sa zblaznili?? od vcera citam vsetko, ale som estelen na 56. strane =-) nemam dost psychickych sil citat to vsetko :-D som stastnaaa lebo zajtra padam domov, na styri dni :-D sa tesiiim... zatial som sa docitala aspon nieco tak sa tak isto pridam, aj ked oneskorene.. zoznamenie sa s nasimi? bez srandy to trvalo cca 10 mesiacov kym som ich zoznamila, rasto sa strasne bal... teda nasi su ok ale bal sa :-N nemame problem s nimi travit cas, alebo dovolenku... rasto je u nas fakt ako doma, pozna celu rodinu... chodi so mnou na oslavy a tak 8-) a teraz ked sme sa odstahovali tak to uz vsetci beru normalne, teda ked pridem s nim.. s nasimi je to este lepsie odkedy niesom doma, mama by ma stale len stiskala a ked si nevolame tak 4 dni tak ze preco si sa neozvala :-D a v mojom ocovi ma rasto "vzor"... takze fakt taka idylka :-D co sa tyka brania ma za decko, jasne ze sa to obcas zadari... ale my sme mali doma vzdy taky liberalny system, vypocuju ma, ja poviem svoj nazor... samozrejme ze mam obcas ruzove okuliare a nie vo vsetkom sa pohodneme, ale ked vidia ze sa viem o seba postarat a je mi dobre tak sa asi zmenil aj pohlad na to ze som decko... co sa tyka ostatnych ludi mimo rodiny ti si to budu mysliet stale... keby ste ma stretli na ulici tak si myslite ze mam max 16, bez srandy... odkedy sa pamatam nikdy mi nikto nechcel uverit ze mam tolko kolko mam...
Odpovedať
ja som rodičom predstavila Michala po 4 mesiacoch a s jeho rodičmi som sa spoznala až po 8 mesiacoch :-D nieže by som sa bala, to vobec nie, len aj to bolo nečakane, že ma k sebe zobral...
Odpovedať
Profilova fotka
nasi sa s mojim priatelom spoznali na stuzkovej...zapacil sa im od prvej xvile :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?