Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
no strašny problem, a ešte ked sme čítali v Knihe hostí, kolko mladomanželov tam stravilo svadobnu cestu, tak sa ani nečudujem, že to tam tak vrzga. idem od vas babky klebetnice, rano musim skoršie vstať a isť do školy ]-( najhoršie je na celej VŠ je, ked su nejake problemy a treba ich riešiť cez študijne...nenavidim študijne ]-( ale inak vam prajem prijemny večer :-) bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som z PP :-) oooch Paríž, išla by som hneď x-) to je moj sen tam ísť, ja zase milujem Tunisko, išla by som tam každý rok...
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, Miska. Viem, o com hovoris, tak nech sa ti to podari vybavit. Prajem prijemny zvysok vecera. Aj ostatnym, lebo aj ja idem off. Tak sa majte vsetky krasne! :-) PS: Dufam, ze v nasom hoteli nebudu postele vrzgat... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
včielka, dobrú noc a pekné sny o svadbe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj tebe gabi :-)
Odpovedať
Ved to je jasne, ze cestovat budeme aj s babom :-) Ale este chceme aj bez neho :-D
Odpovedať
Vladi a vy sa mate ako? Co mate nove?
Odpovedať
Profilova fotka
ale tak žijeme, v piatok ideme na Slovensko, Peťo ide do Chorvátska na pánsku jazdu... ]-( hrozné, keď si pomyslím že ja sa musím učiť vtedy..ale v sobotu ideme s mamou do Poľska trochu pozrieť čo nové na trhoch :-) a vy ako?
Odpovedať
my v pohodicke. zajtra ideme do rajeckych do Afrodity, a potom ide zlato na 3 dni domov. a ty sa ucis? a co?
Odpovedať
Profilova fotka
fíha, idete vegetiť? :-) nechala som si jednu skúšku- úvod do historie na september , mám na to ešte týždeň a pol a ani som nezačala, takže sa s ňou možem rozlúčiť..ale nejako ma to netankuje.. :-) neznášam dejepis...a teraz mám stresy lebo 1.septembra začína zápis predmetov a máme nový informačný systém, v ktorom sa vobec nevyznáme..taže je veľká pravdepodobnosť, že všetky čo chcem, budú zabraté... :-S to je vždycky strašný boj o miesta, pretože nemáme ani jeden povinný predmet, všetko si volíme a každý chce tie na ktoré netreba chodiť :-D tento semester som mala školu raz za týždeň a hodinu a pol... :-)
Odpovedať
tak to si mala uplne supis. ja mam len utorok volny.. a ty ides do druheho?
Odpovedať
Profilova fotka
hej do druhého ročníka...rok som mala pauzu po strednej..inak ešte nadviažem, naša stužková bola úplne perfektná, zabávali sme sa do pol siedmej ráno a bolo to najkrajšie čo som zažila, aj dozvuky.. :-) my sme robili repete v programe a s kamoškou sme tancovali na Diridondu :-D nemáš nejakú fotečku zo stužkovej peknú? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja? no ja mam vselijake fotecky :-D my sme mali srandovny program, nenacvicovali sme skoro nic riadne, ale sme sa zabavali. bolo super. az na to, ze ked sme vyhnali o 3 rodicov a konecne sme boli sami, tak DJ trapny povedal, ze uz bali. to boli 4 hodiny rano.. ale spominam na to rada :-) a dozvuky boli tiez dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
tak šupi sem na chvíľu nejakú :-) šupnem aj ja, aspoň sa posmejeme :-D my sme rodičov vyhnali hneď po polnoci, po básničkách 8-)
Odpovedať
Radsej ich nejdem zverejnovat :-p A mam ich na notebooku, takze tak :-D Akej si mala farby saty?
Odpovedať
Profilova fotka
oki :-) ja ružové ako cukrík, ružové topánky, ružová kabelka :-) a ty?
Odpovedať
ja bledunko modre :-) a chodievate na plesy? ja som si kupila take krasne saty na ples. cierne so zlatym a k tomu nadherne boticky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nechodievame :-( Peťo na to zrovna nie je...ja by som išla hocikedy a hocikde :-) jej a nemáš fotku?
Odpovedať
fotku z plesu mam, ale nie je tam tie saty vobec vidno :-( no zas ich tento rok prevetram, tak sa tesiiiim :-) a som sa cudovala, ze ten moj na to aj je :-D s nim je taka zabava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to závidím :-) ja strašne rada tancujem, chodila som dokonca na spoločenské tance a nemám to kde využiť, fňuk :-S skúsim ho tento rok presvedčiť , navnadila si ma ;-)
Odpovedať
skus :-) moj predtym nikdy nebol, ale nejako sa nebranil :-D a chceme ist spolu na kurz latino tancov x-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, to je super x-) poznáš? http://www.youtube.com/watch?v=5AfTl5... na to sa dá tancovať super vášnivo ;-) my sme chceli śť s kamoškami na brušné tance, tak to skúsim nejako dohodnúť, už sa teraz teším :-D
Odpovedať
Jeej, to je telepatia :-D Akurat osm to s drahym pozerala. Chvilku pred tym ako si to sem dala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je fakt sranda :-D tak si iďte zatancovať :-D
Odpovedať
Som mu hovorila, ale nechce :-p Inak, akurat sa divam a maju kurzy uz od spetmebra.. A rozmyslam ci si dat cisto Salsu alebo Latino, kde je Cha-cha, jive, rumba a take... Ja som na to uz predtym chodila a laka ma Salsa.. No neviem. Co povies?
Odpovedať
Profilova fotka
tie tance sú úžasné, jedine salsu neviem ani ň...z ostatných si ešte pamatám základné kroky, z waltzu dokonca celú zostavu :-)
Odpovedať
Ja si uz nepamatam skoro nic :-D Ale ta Salsa.. No vyzera to dobre. Idem omrknut youtube :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja :-) tuším mi to kamoška spomínala, ale to už radšej brušné tance, lebo salsa je párový tanec, nemala by som partnera
Odpovedať
no na brusne sa chystam tiez, ale na to si nechavam cas. teraz je posledna moznost ist s drahym na takyto kurz, lebo ak sa zamestna, tak nemame sancu.. :-S a ta salsa vyzera uuuuzasne :-) potom si to dame k prvemu tancu, hi :-)
Odpovedať
Kocky, ja nemozem :-D pozrite si to. je to take krasne. my sme sa s drahym tak nasmiali :-D:-D:-D http://www.youtube.com/watch?v=HFeyNU...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?