Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm nepríjemné...my sme prednedávnom oslavovali 2 ročky :-) tak dúfam že nezistím niečo podobné :-D ja tiež nikde veľmi nepriznávam že cez net, lebo to osobne neuznávam, ale Peťkovi som proste odpísala a išlo to..inak nikomu neodpisujem :-) takže osud
Odpovedať
Miska, myslel to tak, ze ju chce skor :-) Tak o 2 roky.
Odpovedať
ja som na tom rovnako, nikomu neodpisujem. a to, že sa mi michal ozval, bol asi fakt osud. a tak to už potom išlo. zistila som, že jeho sestru poznam, aj jeho švagra a byvaju nedaleko nas. moj otec s jeho švagrom je dobry kamoš a prednedavnom začal pracovať v jeho firme
Odpovedať
Vladi a preco nehovorite, ze ste sa spoznali cez net? Ved je to normalne. Samozrejme, kebyze ten dotycny bol uchyl, tak by som sa s tym nechvalila, ale ked je moj nastavajuci, tak nemam problem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby dajte nejaký recept, lebo ja mám občas pocit že mi z tej svadby preskočí, najradšej by som ju mala hneď hneď :-N
Odpovedať
Aky recept? Na to, aby si sa brzdila? No neviem, neviem. Ja si zatial len stahujem obrazky, takze u mna pohodka :-) Este tak nejancim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
adi , to len tak, lebo každý sa strašne začne smiať :-S :-D neviem no... dakedy sa zoznamovali na jarmoku a tanečných :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vladi, aj ja mam ten pocit....no bojim sa, ze na to liek nebude, len ta svadba.... Adi, Mato chce svadbu skor? to je super, nie? som si myslela, ze on sa neponahla kvoli praci, skole.... a to prekvapko, krasne, idem hned vynadat Tomasovi, ze este take nemam :-D Miska, ty nie si vynimka, ved ty si super!
Odpovedať
ajaj, na to nie je žiadny recept. ked ťa to chyti, tak ťa ti už nepusti. ja kvoli tomu častokrat nemožem zaspať, lebo stale na to myslim. :-D včera som bola pozrieť s mamou 1 znamu a jej mesačne babätko. a to ma chytilo viac ako ta svadba. hned večer som už na nete pozerala kočiky ... ale musim skonštatovať, že svadba ma teraz drži viac ako tužba po dieťati, i ked aj ta je dost silna....
Odpovedať
Adi, no to mas super priatela, ked chce svadbu skor ;-)
Odpovedať
My chceme svadbu tak rovnako :-) Ale rodine hovorim, ze neskor.. Ved este ich to nemusi zaujimat.. Ked to pride, tak sa o tom dozvedia :-) No nie? A o 2 roky je podla mna optimum.. Sama neviem. Mozno o 3 roky, ked budem mat po skole :-)
Odpovedať
Profilova fotka
povedzte ako je možné že sme sa tu tak krásne stretli...vydaja chtivé a bábochtivé :-D mňa to niekedy tiež chytí, potom že nie nie až o pár rokov...atď... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
booože baby, vy mi čitate myšlienky, tak sme naladene na rovnakej vlnovej dlžke ;-) tak sa tu dobre s vami citim... aj ja si myslim že 2 roky je take optimum, možno 3. ved dovtedy je kopa kopa času...
Odpovedať
no myslim, ze je to tym, ze tie co paria na diskotekach, nemaju krasny vztah ako my tu, sa tu proste nepritrafia :-) asi tym to bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vladi, aj ja chcem tak ze ma to aspon obcas prejde.... ale mne to huci v hlave furt :-( uz neviem co so sebou niekedy.... hlavne tie deti. Adi, 2 roky, ja viem :-) aj ja chcem, ale aj zajtra by som brala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My sme sa cez net nespoznali - nasi bratia su byvali spoluziaci a my sme sa stretli najskor v skole, potom na ich chate. Nejako sme sa pol roka zoznamovali, potom mi napisal:Prajem dobru noc! v domienke, ze nemam jeho cislo, tak som ho trocha ponatahovala, ze neviem, kto je. On mi vypisoval, ze ma pozna, ze sa mu pacim a blablabla. Nevedel, ze sa mi paci aj on... :-D A na dalsech chate sme sa dali dokopy. Najlepsie bolo rano. Ked sa kamarat zobudil, pozrel na nas (to uz sme boli spolu) a povedal: "no konecne!" otocil sa a spal dalej... Inak, uz mame ten hotel rezervovany. Je to trosku iny, ale tiez je velmi pekny... :-)
Odpovedať
hmm, a babo aj mna chyta :-) dost... len este nemozeme. alebo aj mozeme, ale.. sama neviem. skola, praca. treba ho zabezpecit. ved to poznate ...
Odpovedať
Gabi a kde je ten hotel? Inak daj si foto :-) Uz tu mame vsetky :-)
Odpovedať
no super Gabi, že sa podarilo rezervovať nejaky hotelík ... mne huči stale v hlave svadba. su sice chvile, ked mi mysel zamestnavaju ine veci, ale svadba bude hrať vždy prím. aj deti...raz ano, inokedy zasa že mam čas, načo sa ponahlať. a takto to ide stale dokola...
Odpovedať
Profilova fotka
adi, veď to,tie myšlienky, že sme v podstate zabezpečení, máme byt, stabilnú prácu (Peťo)... takže keby prišlo, nič hrozné by sa nedialo :-) ale potom ma napadne, aké mám ešte plány, a bábo sa do nich akosi nehodí..aj keďmám občas takú predstavu že jakmile doštudujem, otehotniem, lebo sa mi nechce pracovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ach kocky, vy ste take rychle....nestiham ani citat :-) ale co vam poviem, chcem byt uz velka, chcem si moct robit veci a nie ich len planovat. ale este chvilku vydrzim no, snad sa dostanem raz aj k realizacii vsetkych planov. Gabi, super, ze si mozes uzit dovolenku..... mozno ten druhy bude este aj lepsi, co vies :-)
Odpovedať
My dvaja s Matkom to mame zase tak 50/50. Na jednej strane aj ano, lebo po nom velmi tuzime. No na druhej strane, sa chceme vziat, chvilku si uzit este spolu bez deti, cestovat a tak :-) Myslim, ze ked budeme na to naozaj pripraveni, tak ani nic nebudeme hovorit. Proste to vycitime :-) No nejako sa prediera na svetlo sveta ta moja tuzba po babatku castejsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ach, castejsie? tak to sibe len mne este.... ja ked vidim niekde babatko....koniec sveta.... Tomas je racionalny a rozumny, chce deti a nechce to odkladat, ale chce sa vediet postarat a zabezpecit ich, chce sa starat proste ako vzorny tatko. ale mne ked huci v hlave, tak vidim len to brusko, len ten babatkov ksichtik....ajajaj...
Odpovedať
Profilova fotka
cestovanie je možné aj s bábom :-) kus zložitejšie, možno to tiež má svoje kúzlo, ale chápem.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Boze, baby. Ja si precitam par prispevkov, napisem svoj a potom zistim, ze vy ste zapisali uz dalsiu stranu... :-N Ja tiez tuzim po svadbe, aj babatku, ale tiez ma lakaju aj ine veci, ktore sa tazko realizuju s babom... =-) Ten hotel je pekny, tak dufam, ze bude aj dobry. Je v Tatranskej Lomnici, takze super poloha... :-) Adi, tu fotku si chcem dat, ale cakam na jednu, taku fajnu. Len este ju tu nemam. Tak dufam, ze to bude coskoro. Ale kuknem daku, ktora by sa zatial hodila. ;-)
Odpovedať
Gabi, na aku fajnu foto čakaš? na svadobnu už? :-D my čo sme mali hotel rezervivany počas dovolenky, resp.penzion, tak bol super. akurat že tam vrgali postele už :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gabi a odkiaľ ty si, že idete na víkend do Lomnice?? :-) vrzgajúce postele sú veľký problém pre mladé páry :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, je sice svadobna, ale nie z mojej svadby. Aj tato je sice odtial, ale to je uz nedela - popravky... :-) Tam som s mojim drahym. Na tej druhej som sama... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som zo ZA. V Tatrach som poriadne nebola - nejaka turistika a tak. Tak som tam velmi chcela ist. Vilko suhlasil, aj ked on chcel ist radsej pocestovat po Europe. Tak som mu slubila, ze si moze vybrat nejake mesto a ja pojdem, ked ide on so mnou. A vybral Pariz. Tak som zvedava, ci pojdeme. Ale uz sa tesim... :-D
Odpovedať
Tak som tu :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?