Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
kedže doma nam video už doslužilo a stužkovu mam na kazete, tak ju už nemam na čom prehravať... ale nerada sa na to pozeram
Odpovedať
Profilova fotka
nekukam to cele...to by som umrela od nudy...pozeram len program :-)
Odpovedať
my sme mali trapny program, hlavne ked sme so spolužiačkou robili karaoke :-D ja čo neviem spievať a noty mi nič nehovoria... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mi nieco hovor...ja nemam o notax sajnu od 1. rocnika na ZS ale stale som mala z nej 1tku. A ani neviem ako. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali trapny program...a vobec, nebavme sa o strednej, som rada, ze som odtial prec :-D
Odpovedať
no to aj ja, nemam na nu zle spomienky, ale dobre je teraz a nevracala by som sa do minulosti. uzavreta kapitola...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za privitanie:-) tak aj ja napisem v skratke nieco o sebe ako vcielkamaja :-) studujem sociologiu v Trnave, teraz ma caka Bc.rocnik, priatela mam styri roky, tiez studenta,takze s tou svadbickou je to zatial trosku komplikovanejsie. ale tusim sa pridam k vam baby,co sa chystate poziadat svojho draheho o ruku :-D lebo ten moj sa akosi k tomu zatial nema...aj ked,samozrejme,rozhovorom o svadbe sa nebrani x-) takze asi tak o mne...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, ja vas asi pretrhnem. 8-) Ked som cely den v robote, idem sa unudit, ze nemam co citat... Ale ked pridem z roboty domov a hodinku nie som na nete, tak sa potom neviem docitat a trva mi dost dlho, kym to preluskam... :-| Ale nie, v pohode. Vsak na to to tu je, aby ste kecali... ;-) Miska, vitaj. Pekne, ze si k nam zavitala... :-) Slniecko, ja idem teraz do tretieho rocnika. Som na dennom. A matematikarku poznam - Mojzisova, co? :-) Ja som mala Simonku, ale tiez bol svojsky profesor... Ako viac profesorov na nasej univerzite, ze Bea?! Vies o com hovorim... :-D Adka, tiez ti davam za pravdu, ze sa tu neobjavila este ani jedna hadka, ved preco aj. Respektujeme nazory tej druhej a nikomu nic nezazlievame. Musim povedat, ze na tomto fore su aj ludia, ktori tu nanucuju svoje nazory inym, co sa mi nepaci... ]-( Inak aj mna by zaujimalo, co bolo to prekvapko... Alebo ta do izby nepustil celu noc? :-D Robim si srandu... ;-) Babulky, inak ani ja nechodim velmi na diskoteky. Tiez ma to tam nelaka - aspon nie tak casto. Idem, ked je dobra nalada a dobra partia - vtedy viem urcite, ze sa zabavim. A potom na to spominam nejaky cas a preto nepocitujem nedostatok takejto zabavy... S kamaratmi sa stretavam casto, tak nepotrebujem ist este niekam na diskoteku, kde aj tak nepocujem vlastne slova... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali aj celkom fajn program akurat ze na videu je to nehorazne tmave lebo ta restika bola debilne nasvetlena ]-(
Odpovedať
ahojte babizne, pekne ste sa tu rozkecali za tú chvíľu čo som tu nebola. :-D ja mám so strednej 3 či štyri dobré kamošky. strašne fajn baby, ale vídam ich len niekedy keďže som furt v komárne teraz. ja som už spomínala, že sme mali hroznú stužkovú, zbuchnutú narýchlo s oničom programom s tromi vystúpeniami a potom voľná zábava do polnoci. našťastie to tak dlho netrvalo. no o tej OF je to pravda, a ak je to v ba také voľné nechcite vedieť čo je u nás. chcem sa vás spýtať, nemáte pocit, že napriek tomu, že vám pribúdajú roky ľudia na vás stále pozerajú ako na decko? ja s tým pocitom bojujem tuším odjakživa. na základke som si myslela ak sa dostanem do 9 ročínka, budú ma brať vážne. nestalo sa. to isté som si povedala, že sa stane ak zmaturujem. nestalo sa. to isté si vravím teraz, že možno ak dokončím výšku.... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
eri...ja mam tiez ten pocit ze stale ma povazuju za decko
Odpovedať
som sa bála, že mi už hrabe. :-N moja mamahovorí, že dospejem až vtedy keď ona zomrie. to radšej aby som nikdy nedospela.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ericca, jasne, je to hrozne. ale to asi dlho potrva....asi kym nebudu deti velke :-D lebo aj ked sa ti babo narodi, tak si furt mlada neskusena mamicka....:-p co uz. ale ako vravim, budeme vecne mlade, a usetrime za plastiku :-D to sa podda...dufam :-N mi to vadi tiez.... Gabika, to vies, zrazu to tak na cloveka pride a musi pisat a pisat :-D danulicek, my sme obaja tretiaci, brigadujeme ale popri skole. a myslim ze nebyt toho, ze buduci rok riesime byvanie (po Bc.) tak bude svadba 2009. len kvoli tomu, aby sme si stihli nasetrit dost, sme to odlozili (si chceme platit sami) . a nahodou ja musim pochvalit silno mojho Tomasa, odkedy uz vie datum svadby (som mu oznamila :-p, teda precital si tu na fore ) tak pozera po zasnubnom, po obruckach, snazi sa... ale davame si nacas, nech sa neciti pod tlakom...ved na to tu mam kocky, aby ma pocuvali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Najsmiesnejsie je, ze prave moji rodicia, ktori najlepsie vedia, kolko mam rokov ma beru za dieta. Ked som maminke povedala, ake saty si predstavujem na moju svadbu, tak mi povedala, ze co blaznim, ze si mam este uzivat mladost, kym som mlada (myslela, kym som este dieta)... Chodim s nimi na vselijake vylety a tak stale vo mne vidia tu malu dcerenku, ako kedysi. A neuvedomuju si, ze oni v mojom veku uz mali prvorodeneho syna... =-) Ale zvykla som si, asi to uz nezmenim... ;-)
Odpovedať
tak mna tiež beru ešte ako decko, teda nedavaju mi to otvorene najavo, ale niekedy sa to da vycitiť a bez slov.. :-| nuž ale ako bejby sa citim, ked som spolu s priatelom a jeho sestrami, ktore su už vydate. jedna ma 31, druha ma 37, ich manželia maju okolo 38. priatel ma 28 rokov...a čo ja??? ako mlaďatko, ktore ma iba 23 rokov... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mi nieco hovor...mna beru pomaly jak 15 rocnu a uz ma to riadne stve ]-(
Odpovedať
mňa na sťastie rodičia berú dosť vážne. to skôr pri svokrovcoch mám pocit, že ma majú za náhradné dieťa. náhradu za syna, ktorý sa odsťahoval a oženil.
Odpovedať
Gabi, tak ja s rodičmi nechodim už nikde, zasadne to dlhši čas odmietam. vlastne už par rokov...spolu ideme len na povinne rodinne oslavy. moji rodičia sa brali, ked obidvaja mali 19 rokov. o 2 tyzdne po svadbe otec odišiel na vojnu, vtedy bola povinna 2-ročna vojna. takže mam fotky, kde otec je v uniforme, ja v perinke a pestuje ma na rukach :-D mama si už pomaly zvyka na predstavu, že z domu odidem, lebo ma tu maju niekedy akokeby za služku, ktora drži chod celej domacnosti, lebo mama je zaneprazdnena a stale sa len rozčuluje. ked vystrčím päty z domu na 1 den a pridem až večer, tak je zle. ale zvykla si už aj na to...
Odpovedať
Profilova fotka
Mna raz dorazil jeden animator na dovolenke. Opat som bola s rodicmi sama, bolo to pred rokom. Lezala som na lehatku, opalovala a citala som knihu. Prisiel ku mne ten chalan - mohol mat tak nad 25 - a zacal ma "balit". V pohode som s nim kecala, aspon som si precvicila moju biednu anglictinu. Neskor sa ma pytal, kolko mam rokov. Ked som mu povedala, ze mam 20 (pred rokom), tak skoro spadol na zadok. Vraj vyzeram na 15-16 a nie na starsiu. Ale rozhovor sa rychlo skoncil a viac ma uz ani nepozdravil. Asi si myslel, ze som jedna z tych mladych "sliepociek" (ak to tak mozem nazvat), co hned skocia s nim do postele, ale ked zistil, ze som starsia, uvedomil si, ze by to mal asi so mnou tazke a nic by neziskal... :-D Este ze si uvedomil, ze mozno aj ked vyzeram mlado, rozum mam primerany minimalne mojmu veku (aspon myslim ;-) ).
Odpovedať
Profilova fotka
Miska, nech si zvyka. mne dnes ocko oznamil, ze ja alebo brat proste budeme s nimi byvat az do smrti, bud tu, alebo on kupi 2 domy a budeme byvat spolu, jeden dom mne, druhy bratovi, ale podmienka, ze dochovame rodicov....samozrejme to budem ja, brat je dilinko, ten radsej ujde ako by mal sa o nich starat...potesi, ne? no co, tak sme asi este male, co mame robit. chceme zit velkacky zivot a zrejme preto spravime vsetko, co je v nasich silach....okolie to bud prijme alebo nie, ak nie, tak kaslem na okolie :-D
Odpovedať
Erika, moji "svokrovci" mi pripadaju ako mkoji starí rodičia a ked som u draheho, lebo ten bva s rodičmi, tak sa citim ako na vylete u babky :-D ale je tam cool, super. svokor srandovny, svokra by stale len kecala...
Odpovedať
tak ja sa radšej odsťahujem akoby som mala ostať doma. domček prenecham bratovi, nech sa stara :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Miska, u mna zauradovalo to, ze som sla do BA - ukazala som im, ze sa viem o seba postarat (aj ked od nich dostavam peniaze, lebo si este nezarabam, ale viem s nimi hospodarit...) a oni si zvykaju, ze raz tam nebudem. Tak im aspon este doprajem nejaky ten spolocny vyletik, ale uz zacinam bravat aj mojho Vilka, ked je to mozne. Boli sme aj spolu na velkonocnej lyzovacke - len ja, Vilko a moji rodicia... Bola sranda sledovat tu situaciu... :-D Ja s maminkou v pohode a Vili chodil s ocinom, akoby bol jeho syn - rozoberali, ktory svah je dobry, kde co je - fakt ako syn a otec... A to mi bolo smesne. :-D Ale bola som rada, ze si vybudovali rodicia s nim taky vztah (aj ked to bolo este pred lyzovackou)... :-) Ozaj, neviem, ci som sa to uz pytala, ale ako u vas prebiehalo zoznamenie s rodicmi? Ako ste vasim predstavili toho vasho?
Odpovedať
Gabi, to mna raz takto začal nejaky "čávo" baliť, ale na mestskom smetisku :-D :-D mala som asi 16 a doma sme robili poriadok v pivnici a strašne vela veci sme povyhadzovali, tak sme to išli zobrať na smetisko za mesto. a tam došiel ten casanova a mohol mať vtedy okolo 25 rokov, teda aspon na tolko vyzeral. to tak ale byva, že tí starší si myslia, že "aha mladé kuriatko, toto mi skoči na hocičo"...
Odpovedať
Profilova fotka
charlize,my sme tiez obaja tretiaci,hoci priatel je o rok aj cosi starsi.taktiez sa snazime vyriesit otazku peniazkov,az mozme riesit dalsie veci.takze uvidime,ako sa to vyvinie. no ale pravdepodobne sa pridame k tym,co budu mat svadbu najskor v r.2010.no a charlize,ja som sa odvazila k vam pridat prave preto,ze vy by ste mohli chapat moje vylevy:-))) a ano,aj ja mam dojem,ze ma beru stale ako decko.najma mamina,ktora mnoho veci nedokaze pochopit,aj napriek tomu,ze mam stvorrocny vztah.a take debaty s nou o svadbe...nepripada do uvahy....takze to nasim treba len nakoniec oznamit a pozvat ich na svadbu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, som smutna. Prave som vypisala rezervacny formular do jedneho hotela, kam chceme ist s Vilim na vikend. Mali tam napisane, ze po odoslani vas hned skontaktujeme a dohodneme sa na podrobnostiach. A oni stale nevolaju... :-( Dufam, ze uz nemaju plne, ja tam chcem ist... Uz sa na to tesim mesiac. :-S
Odpovedať
danulcek, tak ja sa s mamou tiež nebavim o svadbe. len prednedavnom sme sa pohadali, reps.jej zasa niečo vadilo, a vykričala mi, že ona mi svadbu nezaplati...a to bolo cele, čo sa svadby tyka. no jej problem, ešte 1 hadka a poviem jej, že ked nechce, ani na nu nemusi ist, lebo by minula benzin v aute, lebo to by sa na svadbu musela dopraviť... predstavivanie rodičom...hmm...dobra otazka. bolo to hrozne nečakane a neplanovane. ked k nam michal prišiel, tak priniesol flašu vina, tak važne to zobral. bola doma len mama a tej som vobec nepovedala, že k pride navšteva :-D s otcom sa michal spoznal neskor, ale maju dobrý vzťah. teraz sa už rodičia na neho vypytuju, že kedy pride...rozumeju si. michal je dosť empaticky, dokaže počuvať, čo vyhovuje mojej mame, lebo ta sa stale na nieo sťažuje a on ju vypočuje. postupne sa zoznamuje s celou mojou rodinou, tak ako ja s jeho. a nikdy nenamieta, ked chcem, aby sme išli tam a tam na navštevu x-)
Odpovedať
Gabi, to ani nam hned nevolali. sice to bolo z cestovky, ktora kontaktovala prislušny hotel. volali až o 3 dni myslim...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak uz sa aj ozvali. Vraj maju plno... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
zoznamenie - den predtym ako sme spolu zacali chodit som ho vychvalila pred rodicmi, ten den ako sme spolu zacali chodit som ho vecer dovliekla domov, ze mama to je Tomas, s nim budem teraz chodit. oco nebol doma. par dni na to sla mama do nemocnice asi na mesiac, tak preto taka rychlovka :-D a potom si ho oco strasne oblubil, lebo nam doma pomahal, kym bola mamka v spitali.... oni ho vobec maju strasne radi, prijemna zmena oproti ex, toho neznasali :-D danulik, podla mna ta malokto tak bude chapat ako my tu :-D a to nam nefandim, to je fakt :-D a gabika, neviem ci primerany veku, lebo mna niekedy tak rovesnici prekvapia :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?