Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Bea ani nevieš ako veľmi sa teším na ďalšiu jazdu.
Odpovedať
Ahojte.. Videli ste dnes tu temu? Umrtie partnera.. Hrozne smutne :-(
Odpovedať
Profilova fotka
adi, videla, je to hrozne.... na take veci radsej ani nemysliet.... ako sa inak mas?
Odpovedať
No teraz celkom dobre :-) Vcera sme boli na pltiach, neviem ci som to tu spominala. Uz mam mismas z tych tem :-D A drahy siel prave domov na 2 dni, tak som sama. A ty sa mas ako? Co mas nove? :-) Inak som vcera skusala ten puding, co si mi pisala a mnam. Mlsanica :-D
Odpovedať
Baby a asi sa idem konecne prinutit ucit sa anglinu a franinu. Uz si nic nepamatam.. Hrozne...
Odpovedať
Profilova fotka
ada, neverim :-D ja som sa neprinutila, som sa chcela cez prazdniny ucit a miesto toho robim vsetko ine :-N sedim pri compe, Tomo v praci, ale ide zajtra domov, tak poriesim nejake damske jazdy, nech mozeme bez svedkov ohovarat :-D inac dneska sa mi snivalo, ze mame svadbu, v Primacialnom palaci, a mala som biele korzetove saty so zlatou vysivkou....akoze pekne boli, ale v real life by som si nikdy take ani neskusala :-D ale slusalo mi to, ako vzdy :-D a na hostine sme mali kralika a bola to obrovska hostina, cela cela rodina tam bola...a dnes mi prisla pozvanka na bratrancovu svadbu :-D tak neviem, ci sa mi nesnivalo o jeho nahodou :-D
Odpovedať
noo, to je mile :-) prisnit sa moze kde co.. mne sa poslednu dobu stale sniva o medvedoch. a kricim zo sna.. pravidelne. minule mi drahy hovoril, ze som v noci nadavala ako pohan. som sa len smiala :-D vobec netusim co sa mi snivalo. alebo ina hlaska.. sa rano zobudim a drahy hovori, ze: vies co si zas kricala? a ja, ze nie. a on: tatino vyvesaj si pradlo. pocujes maaaa? :-D no sranda so mnou. vzdy ma chce drahy nahrat, ale potom zmlknem. skoda no :-) a inak sa mi pred tyzdnom snivalo, ze sme na Maldivoch a bolo nam tam uuuzasne. a zamilovala som sa :-D do ostrova Bora Bora :-D som si zas prestudovala nejake tie stranky a je tam tak kraaasne 8-) Bea a nezamyslas nahodou kupit saty cez Ebay? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adik, mne stale dokola, babatka, tehu, svadba... ale ked je to pekny sen, aspon sa taka spokojna zobudim... a tiez som zvykla kricat zo sna, ale uz to preslo. po hokeji som kricala vacsinou Gooool a brat ma chodil budit, sme mali este spolocnu detsku, mi hadzal vankus na hlavu, lebo on rano vstava a ten hokej ide hrat :-D chudak. saty neviem ci chcem kupit, to budem az ten posledny pol-tristvrte rok pred svadbou riesit, ale skor pozicat ako kupit. jedine ze by to bolo fakt nieco uzasne vyhodne, a potom asi predam. ja mam alternativ :-) a Bora Bora milujem, to keby som mala dat za svadbu 360 tisic ako tuto jedna mlada pani z fora, tak urco idem tam a mame svadbu "jak hovado" :-D mne by sa to pacilo... Tomas chce mat aspon rodicov na svadbe, tak ti by si museli priplatit :-D viete si predstavit mat svadbu na nejakom exo ostrove?? sami dvaja a more, piesok, plaz?
Odpovedať
predstavit si to viem, ale ci by som to nejako extra chcela, tak to povedat nemozem. ja som za klasiku :-) typicka slovenska svadba :-) to sa mi paci. na taky ostrov si pojdem uzit romantiku a tak, ale svadbu mam len jednu a som Slovenka, tak preto to chcem tu :-) a ty si to vies predstavit? :-D no ja mam zalusk na saty prave cez Ebay, ale este to vobec neriesim :-) no aspon viem, ze sa take nieco da, hihi..
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, tak predstavit si to viem, mne sa paci take, ze len my dvaja, na plazi pri zapade slnka, lebo pre mna taka slovenska svadba nic neznamena, pre mna je svadba o nas dvoch.... takze mne by sa to pacilo. ale je to nerealne, tak sme si to prisposobili na nase pomery :-D a myslim, ze celkom pekne;-) saty, neviem, ja pojdem na svadobny veltrh na jar, nech si spravim predstavu, co sa vobec da kupit/pozicat a co mi slusi, a potom pred svadbou budem vyberat... saty a kytica, to bude asi posledne, lebo to sa najviac bude menit. kedze miesto je, vyzdoba sa zladi s miestom, hudbu nechceme, kameramana nechceme, hosti nechceme :-p a fotit sa budeme urcite.... no kytica a saty, to sa moze velmi zmenit.... :-)
Odpovedať
Nechcete kameramana? A preco? Teraz robia krasne videa :-) A mozu ti ho spravit podla tvojej predstavy.. Nie len take suchariny ako kedysi boli. Ja chcem hudbu, kameramana aj fotografa :-) Vsetko :-D Ale zatial som nevypatrala ziadneho super fotografa v ZA.. no este mam casu a casu :-D Viete. Niektori si povedia profesionali a odfotia vas s lampou nad hlavou alebo s odseknutou rukou.. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, na co mi bude kameraman? to video pozerat nebudeme, bude nas tam 5a pol, nebude sa tancovat, ziadne tradicie, ziadne zvyky, odobierky, redovy, nic :-p ani za svet :-D takze nebude co tocit... to skor rozmyslam nad dvomi fotografmi, ze sesternica-poloprofik a profik... nech su obrazky poriadne, bude ich 5000 a hotovo :-D ale vymyslela som, ze rodicom nedame ako darcek po svadbe album, ale tu fotoknihu, co je to teraz za hit.... je tam 40 stran, a da sa to dost pekne urobit. a fotograf.... ja si uz teraz vyberam fotky od bab zo svadobnych albumov, tie potom hodim na CD a ukazem - ze taketo mi urobte, inak nezaplatim :-D my budeme proste velmi specificka svadba :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no tak to si viem predstavit :-) veeelmi netradicna svadba. ale urcite krasna :-) ja este nemam ani jedneho fotografa. jedine z Kosic.. ale to mi je naprd.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-D jaj bea som sa fajne posmiala...je super že sa v tom zhodujete, a je to len a len vaša svadba ;-) ja budem chcieť fotografa a ešte neviem či aj kameramana lebo brat robí kameramana ale zas nechcem také čudné zábery :-D :-D ani ja nechcem veľmi tie tradičné zvyky, nanajvýš rozbíjanie tanierov...mne to proste príde ako divadlo pre babky... a tie tam nebudú takže hurá ;-) ale neodsuzujem to, vravím je to každého osobná vec a niekomu sa to páči ... inak, som našla jednu reštiku na Petříne, jaaaj baby tak nádherne tam je, úžasný výhľad ale čítala som také že prenájom stojí 30 000 kč, tak ma to trochu vydesilo ]-( my sme tiež premýšľali, že by sme išli niekam k moru, ale nechcela by som mať za svedkom upratovačku alebo podobne.. no a keby som mala pobyt platitť aj svedkom s partnermi tak zbohom :-S eri to by som sa asi poskladala..a som vydesená že prvá jazda a už v meste, preboha veď ja sa budem báť jazdiť po meste aj o 20 rokov...fakt ťa obdivujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bea, ja chcem tiez hudbu, kameramana (mozno aj dvoch, aby z toho urobili nieco ako film) a profi fotograta + vela fotakov od svadobcanov... Tiez som skor za taku tradicnu svadbu, ale aj taka mala, sukromna je tiez pekna a urcite zaujimava, hlavne, ked to tak chcu obaja. Adi, skus si v ZA najst Štalmacha, fakt super fotograf - mna fotil na oznamko a kamaratke bol aj na stuzkovej a fotky boli na jednotku - neboli take bezne a otrepane a dobre poradil... Ak bude fotit aj v case mojej svadby, tak budem velmi vazne uvazovat nad nim. Inak, tiez som citala tu temu o umrti, fakt hrozne. A urcite to je len par z mnohych podobnych pribehov. Fakt strasne. Neviem, co by som ja robila v takej situacii... :-( Minniepha, urcite by si sa neposkladala. Ja som nemala ani trenazer a moja prva jazda bola divna. Najskor mi 45 minut hovori, na co sluzia vsetky tie kombiky a packy na palubovke, ako s nimi urobim zle svokre (haha, snazil sa byt vtipny :-| ), potom som urobila jedno koliecko cez cvicisko a zaparkovali sme pred branu, kde mi dal stlacit krabicku, kde bol ovladac od brany. Potom sa brana otvorila a povedal, ze sama som to chcela. Aj ked som sa toho bala, nebolo to az tak hrozne. Sice mi parkrat skapal motor, ale vraj to bolo nadpriemerne... Takze dalo sa! A teraz nemam problem jazdit po meste.
Odpovedať
Praveze mna tie nase slovenske zvyky fascinuju.. Rozbijanie tanierov, odcepcenie, tanec.. Vsetko. Nechcem sa moc opicit po svadbach zo zapadu. Proste kazda krajina ma svoje zvyky a mne sa tie nase velmi pacia :-) Ale kazdy mame iny nazor :-) Ani ja som nemala trenazer na autoskole a do mesta som isla naostro. A vsetko v pohodicke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, kazdy par si musi najst ten svoj sposob svadby.... my mame len babku, nikto netancuje u nas a s rodinou sa nevidame prilis casto... z toho vyplynulo, ze nebudem platit stretnutie rodine po 30tich rokoch, kde si nebudu ani vsimat nas dvoch, ked netancujeme, nepotrebujeme DJa, zvyky nas nebavia.... takze sme sa nasli a kedze sa nam to obom zapacilo, tak zavladla spokojnost :-D ja kazdej prajem, nech to vyjde podla jej predstav (a viem, ze aj vy mne) Vladi, tak hostina na Petrine, to uz ano...ale aj ten Strelecky ostrov je krasny... a niekde okolo Prahy si nepozerala? Mozno by sa naslo nieco podobne, a nie ani take drahe... nieco mi napadlo, obzriem sa po tom a hodim sem link.... mozno ta to zaujme;-) a vodicak kocky, my sme ziadnu skusobnu nemali, sadla som do auta, dvakrat som sa rozbehla a zastala a uz sme isli po Blave.... trikrat mi skapal motor na prvej hodine, takze pohoda :-D ale teraz moc nejazdim, len ked treba. ked si kupime svoje auticko, tak potom :-p
Odpovedať
Profilova fotka
pre Vladku: http://www.virtualtravel.cz/zamek-lou... nehovorim, nie je to najblizsie pri Prahe, ale je to fakt parada;-) na nas zamok to isto nema :-D 8-) ale mozno aj ano :-D
Odpovedať
Jasne, ze ti prajeme, aby si to mala take krasne ake to chces ty :-) A este krajsie :-) My budeme mat urcite taku strednu svadbu, ak sa to teda da tak nazvat. Okolo tych 60 ludi urcite.. Cela nasa rodina. Uz nasa :-) A inak sa mi v hlave plodia skvostne plany, no zatial o nich pomlcim :-D Keby sa to podarilo, bolo by to nezabudnutelne. Myslim, ze pre vsetkych :-)
Odpovedať
Vladi ja som najprv jazdila mimo mesta a keď videl, že to v pohode zvládam tak ma nakoniec zobral do mesta. sranda je, že aj mimo mesta bola premávka a tam som to v pohode zvládala, až keď sme prišli do mesta tak som začala trošku zmetkovať. mne sa to veľmi páčilo. až na to sprosté decko, čo ma vystrašilo.
Odpovedať
Profilova fotka
bea ten zámoček vyzerá dosť dobre, a je to okres Nymburk, to je blízko Prahy, len neviem či sa chcem vzdať tej kaplnky v botanickej...už len pre tie fotky :-D :-D a zdá sa mi to trošku veľké nato že nás tam bude dokopy 20 ...oco navrhol že by sa postavil nejaký cateringový stan u neho na záhrade ( je dosť veľká), ale ja nechcem mať hostinu v podstate doma na dvore...to už radšej nejaká pekná lúka a na nej stan... hodím sem link tej reštiky na Petříne: http://www.nebozizek.cz/cz/svatby-fir... inak som premýšľala nad hudbou a mám pár vychytávok: 1. http://www.youtube.com/watch?v=MQOKEW... 2. http://www.youtube.com/watch?v=Lr6ZYQ... 3. http://www.youtube.com/watch?v=OZQKqj... 4. http://www.youtube.com/watch?v=bQtlrB... tak urobíme anketku že ktorá je najlepšia :-D :-D , hrozne sa nudím ... erika, aj tak obdivujem, že si jazdila prvykrát a šlo ti to... ja som sedela za volantom asi 20krát a viem akurát chodiť po parkovisku a pri štarte ma ešte stále hegne...raz mi ocino dal šoférovať v noci na kraji mesta ( bola nedeľa večer v decembri), a chcela som zájsť do takej vedľajšej uličky, v zákrute mi zhasol motor a oproti auto...sranda to moc nebola...alebo raz som išla po takej starej ceste pri Revúcej a nejak som spanikárila, chcela som sa otočiť a zabrzdila som asi 10cm od takej peknej priepasti.. :-D no ako z filmu ;-)
Odpovedať
Vladi ja som za posledné dva George Michael alebo soudntreck z filmu duch. ja sa strašne teším na ďalšiu jazdu. neviem sa dočkať. strašne ma to bavilo. x-) x-) x-) ja chcem autooooo. zajtra ma čaká prvá pomoc, budem tam trčať od 9 od rána až do druhej tuším. a potom musím frčať za klietkou.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby mozem sa k vam pridat :-)
Odpovedať
caute :-) boze jeden den si to tu necitam a potom to dobiehat to da zabrat 8-( :-D ja som tak isto nemala trenazer, vacsinou som jazdila po parkovisku, a ostre jazdy mimo cviciska som mala len styri a tak som sla na skusky ]-( dalsi termin skusok mi nevyhovoval pretoze boli matury, tak som sla na skorsi ze bud alebo... a este ako naschval semafory na najvacsej krizovatke v meste nefungovali a ja som stala na cele "kolony" bea vasi vedia ze uz mate termin? otec mi vykladal ako siel babku ziadat o ruku mojej mamy :-D tak naznacoval ze by to tak malo byt a bla bla... ale rastovi som hovorila nech ma neskusa poziadat pred rodicmi, to by bolo divne :-S erika urcite sa na jazdeni stanes zavisla 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahok hedunceka, no jasne, ja ta poznám z babetka.sk však?som ti fest držala prsty :-) a máme rovnaký predbežný termín svadby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj minni ja neviem uz to bolo asi davno ze?potom som sa prestahovala na modreho kona :-D :-D :-D a dakujem vidis takze mame dost spolocneho 87 a 19.9.2009 :-D :-D dufam ze nam to prinesie stastie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda nepísali sme si, len som poctivo čítala ;-) no jasné, že nám to prinesie šťastie, my sme tu všetky také štístka že baby ? :-) x-) a aký si presne mesiac?
Odpovedať
Ahojte :-) hedunecka, vitam ta :-D krasne fotky v albume :-) Vladi, som za posledne 2 pesnicny :-) Aj ked si viem predstavit este nieco ine, len neviem co :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som skorpionik :-D :-D november ahoj princess dakujem zatial nic moc ale prave sme sa s drahym zhodli na farbe takze zacnem pomaly kukat ja mam jednoznacne vybratu tuto pesnicku vzdy mi pri nej tecu slzy http://www.youtube.com/watch?v=Jt-NwA... milujem ju aj na modrom konovi ju mam pri albume a drahemu sa tiez velmi paci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
..vidim ze tu vie kazda o kazdej vsetko dopodrobna...charlize ty si sa ma pytala ze preco som sa vydavala...nebolo to len z lasky ale hlavne kvoli tomu ze sme cakali male...ale bohuzial nam to nevislo a pred dvoma mesiacmi som potratila
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?