Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
my bývame zatiaľ u svokrovcov, kým dokončím školu. nie je to bohvie čo. máme jednu izbu 3x6m.
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, ani sa nenazdas, cas ubehne a budete mat krasne vlastne miestecko, kde budete mat miesta az dost... ;-)
Odpovedať
S jeho rodicmi som sa zoznamila tak, ze mi proste ani nepovedal, ze k nim ideme.. Lebo ja by som nesla. Strasne som sa hanbila. Ale potreboval ist do Ruzomberka zaletiet lietadlo na letisko.. Tak som isla s nim. A odrazu len volal ocovi, ze nech po nas pride.. A ja, ze co? A on, ze mi chce predstavit rodicov. Skoro som skolabovala. Tak sme isli za jeho maminou a potom sme isli na letisko vsetci spolu a odtial sme sa vratili zas domov. No a o par tyzdnov som k nim isla na svadbu a potom na ples :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to si mala zaujimave, aspon si to mala rychlo za sebou a nemusela si sa na to nejako extra pripravovat... :-) Ako som uz pisala, mala som vyhodu v tom, ze sa nasi rodicia uz poznali - najskor to bolo len na rodicovskom nasich bratov, potom sedeli spolu na stuzkovej a neskor sme sa stretavali na lyzovackach... Takze sme sa vsetci navzajom poznali. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, my budeme tiež u nás doma spať v obývačke, ale nič iné nám momentálne neostáva, keďže sme nestihli prerobiť dom. Mňa tiež jedného dňa zobral juraj k nim domov, lebo po niečo išiel, tak ma predstavil a to bolo všetko, zas sme išli preč. Ani mi nevadilo, že to bolo také krátke :-)
Odpovedať
ja dúfam, že tie dva roky do konca Bc. prežijeme bez väčších konfliktov. malým nezhodám sa nedá vyhnúť len nech sa nevyskytne neaký zásadný problém. už som to tu pár krát spomínala, že Ing. si chcem dorobiť diaľkovo aby som mohla pracovať a prispievať do spoločného rozpočtu bo teraz len míňam. a chceme ísť do rodinného čo je už skoro hotový.
Odpovedať
Profilova fotka
a čo študuješ?
Odpovedať
podnikanie v obchode a cestovnom ruchu na ekonomickej v NZ.
Odpovedať
Caute baby no hej 8.8. magicky datum tak som zvedava co mi to prinesie hihi no viete co neviem nejako som si povedala , ze sa chcem 8.8.vydavat ani som nevedela co to je z aden a mala som stastie, ze to je piatok. Lebo ja byvam vo Viedni a tu sa vydava cez tyzden, ale my to ideme hned potom oslavovat na Slovensko. tak mi to naozaj super vyslo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To je vlastne už tento piatok :-) Tak nech Vám to výjde.
Odpovedať
baby ja by som si tak rada zopakovala svadbu so všetkými tými prípravami x-) babrborka tešíš sa? ja som bola posledný týždeň vo vytržení od šťastia.
Odpovedať
moc krat diky ja tiez dufam, ze to bude ok nlo vies co uz sa tesim v sobotu som sa opila a nechcela som sa vydavat ale od tej doby mi je dobre ani nie som nervozna a fakt sa tesim :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Všetky tie prípravy majú svoje kúzlo. My tomu hovoríme: chaos, stres, panika. Bez toho to proste nejde :-)
Odpovedať
no to mas pravdu ja som stresovala uz pol roka pred svadbou a teraz uz asi nevladzem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja by som uz tie stresy, cahos, paniku chcela riesit. Ja som trochu taky organizacny tym - vybavila som nam celu stuzkovu, celu vyzdobu som zariadila. A vcera som sa sklamala, ze nemozem ist pomoct bratrancovi s pripravou, lebo oni to maju v cele saly... :-( No, uz sa ale tesim na to moje pripravovanie. Fakt sa to chystam uzivat si na plno. A Barborka, ked uz mas ten magicky datum, tak ti zelam, aby aj ta piatkova svadba bola magicka ako aj cely zvysok zivota s tvojim manzelom!
Odpovedať
a ty kedy sa budes vydavat? no ja tiez rada planujem ale ked sa mi do toho nikto nemiesa a to je pri svadbe nemozne! kazdy sa mi do toho miesal moc krat diky diky uz som fakt na vsetko zvedava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa este nejdem vydavat - este obaja studujeme... Mne sa mozu do toho miesat, lebo ja som baran a som riadne tvrdohlava, takze si vzdy presadim svoje. :-)
Odpovedať
ja som naeké extra stresy neprežívala, ani som nemala záchvat, že sa nechcem vydávať. no tak ale každý prežíva prípravy a svadbu inák.
Odpovedať
no ja som byk takze v pohode bude podla mna :-D
Odpovedať
Hello :-) barborka potom hod fotky, hej? :-) nech zbierame inspiraciu. no ja sa na tie stresy teda netesim. ked si mam pomysliet co vsetko treba, kolko to bude stat, tak sa mi ani vydavat nechce :-p
Odpovedať
no tak to ti verim mna to tiez prilis netesi ale co uz ;-) tak so to vyskusam no ked sa na tych fokach nebudem tvarit ako trubka tak urcite hodim par fotiek
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som asi trochu po Tunisanoch - ti su schopni minut cely majetok, aj zobrat si uver kvoli svadbe, ved je raz za zivot a oplati sa to... Nie zeby som aj ja chcela zrujnovat seba a rodicov, ale tiez si to chcem riadne uzit a investovat do toho...
Odpovedať
no ved prave nas podporuju rodicia ale aj tak to stoji kopu penazi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Stoji, ale nelutovala by si to potom casom, ze preco si si vtedy nedopriala? Samozrejme, da sa setrit na mnohych veciach, ale vyskrtnut to zo svadby len kvoli rozpoctu? To by som asi neurobila. Ked to raz chcem na svadbe, tak to tam chcem... ;-)
Odpovedať
no ved hej preto nas to aj tolko stoji :-D ale nevadi ved hovorimze to je len raz v zivote(teda dufam)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale ano, ja vam to zelam a urcite nie som jedina, tak by vam to mohlo spolu vydrzat... To by ste nas vsetkych sklamali... :-D
Odpovedať
:-D no necham esa prekvapit hihi ale nie ja si to velmi zelam aby nam to vydrzalo
Odpovedať
Profilova fotka
A uz mate vsetko prichystane? Alebo este zhanate na poslednu chvilu? Inak, kolko hosti budete mat (velka, alebo mala svadba)?
Odpovedať
n obudeme mat okolo 60ludi takze taka stredna svadba :-) ale uz mam eskoro vsetko len musime urobit zasadaci poriadok
Odpovedať
Profilova fotka
Inak, to by ma zaujimalo, ako to idete robit s tym zasadacim. V Anglicku som sa s tym uz stretla, ale na Slovenskou som este nebola n asvadbe, kde by to bolo pouzite, aj ked viem, ze u nas je to uz uplne normalna vec. Akym stylom idete oboznamit hosti o tom, kde maju hladat svoje miesto?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?