Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak urcite. Myslim si, ze kazdy ma obavy z toho, ako to bude. Najskor ako to bude po svadbe, ako budu zit, ako budu fungovat. Potom pridu satorsti o deti, ako sa o ne budu ludia starat, ci budu mat vsetko, co budu potrebovat... Vzdy budu nejake obavy, ale ked ta situacia nastane, urcite bude riesitelna... To je ako s materstvom. Zena si to nevie prestavit, obava sa toho, ci neublizi dietatu, ci sa on bude vediet postarat. Ale ked pride na svet, tak sa to "materinske prejavi a skoro kazda zena vie, co ma robit... Vzdy existuje riesenie. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mám jednu známu, ktorá sa vydala asi tak pred dobrým rokom a stále tvrdila, že ona nevie čo bude s tým dieťaťom robiť a tak dookola, že načo jej bude. Ja keď som to počula mi až ťažko prišlo. A teraz je tehotná a neviem či to len hrá, ale asi to dosť ťažko to tehotenstvo po zdravotnej stránke znáša.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak neviem, ci to hra, alebo nie, zdravie sa velmi hrat neda. Ale povedat, ze naco by bolo?! To je dost zvlastny nazor. Naco sa asi rodia deti? Aj ja mam strach ako to budem niekedy zvladat, aka budem mamina (ako to zvlastne znie... :-D ), ale urcite raz chcem mat babatko a nie len jedno.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja už asi 7 rokov pracujem s deťmi - sama som v tom čase bola ešte dieťa aj keď také väčšie a neviem si predstaviť žeby som nemala vlastné, najmenej také tri :-) Ani mne nie je vždy všetko jedno, ale časom sa človek aj o deti naučí starať.
Odpovedať
Profilova fotka
No, samozrejme, situacia ho prinuti a aj ked chcem byt prave ja, ktora ho vychova (este aj ocino dietata), urcite prijmem pomoc o mojej maminky alebo rady inych... Myslim, ze nie je nic zle na tom, ak si necham poradit. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ak sú rodičia normálny a nechcú svojim deťom zle, určite im vedia poradiť a pomôcť, najmä pri prvom dieťati. Takže ja tiež očakávam, že moja mama bude okolo nás pobehovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Len sa bojim jedneho, ze ja budem ta "zla" mama a babka bude ta "dobra", co vsetko dovoli... :-D Ale nie, to sa dako zvladne a vyriesi... To by nam asi nasi neurobili... Inak, ako chces mat deti? Ja chcem mat naskor chlapca a potom dievca a tak trochu neskor este druhe dievca... Takze dokopy tiez chcem tri deti. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja neviem ako ich chcem za sebou, mne je to v podstate jedno, ale možno chlapec keby bol prvý bolo lepšie, ale tak toto neriešim. A možno neskončím len pri troch deťoch :-D uvidíme časom, čo sa vyvŕbi.
Odpovedať
Profilova fotka
No, vsak to. Ani pocet deti sa neda naplanovat a hlavne to pohlavie sa neda velmi riesit. Ale tak ked bude prve deivca, nezabijem sa ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Asi tak, ja som minule niečo počula, že aj pohlavie sa dá ovplyvniť, ale už neviem ako, nejak ma to nezaujímalo keďže to chceme nechať na náhodu. Ja ani nechcem dopredu vedieť čo čakáme, chceme sa nechať prekvapiť.
Odpovedať
C c c :-) O babatkach sa bavite :-D To bude mat Bea zase radost.. :-D:-D Alenka a vy kedy planujete? Ked dorobite domcek, tak hned? CI ako?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. áno keď ho viacmenej dáme dokopy, lebo tehotná s lopatou robiť nebudem :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ved to.. ale sa mozno podari aj tak :-p co ty vies :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak keď sa zadarí, nebudeme sa hnevať, ale skúsime ešte počkať, možno budeme prekvapení ako skoro to bude :-)
Odpovedať
no ved to.. a chystate sa na svadobnu cestu niekam?
Odpovedať
Profilova fotka
do čiech ideme, kedysi som tam zobrala moje deti zo zboru a je tam úplne super, tak tam pôjdeme spolu - ku Zlínu do jednej dedinky
Odpovedať
fiiha, no tak to mate super. a na kolko? a tu fotku tam uz daj Ali :-) S drahym
Odpovedať
Profilova fotka
doma som veľa času nemala a tu v práci nemám jeho fotku ideme vlastne od pondelka po svadbe do soboty, lebo v nedeľu už máme niečo iné a juraj aj tak nemôže veľa byť mimo práce ako živnostník
Odpovedať
A on co robi ako zivnostnik? :-) Teba pracicka bavi? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mňa celkom baví, stále niečo nové. Juraj pracuje ako robotník tam na tej škole cirkevnej čo pristavujú na solinkách.
Odpovedať
Aha, viem.. To ma fajn. A aj ty mas fajn pracicku... :-) Som rada, ze sa ti dari.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to som aj ja rada :-) a ty si privyrábaš popri škole?
Odpovedať
Vies co, robila som, ale potom som nemala na to cas. Teraz mozno zase zacnem.. Ako hovoris, popri skole. Inak si uzivam krasne prazdniny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je krásne mať krásne prázdniny :-) Ja už neviem čo to je, cez prázdniny zoberiem deti na tábor a tým sa to končí.
Odpovedať
A zachvilu svoje deti, ze? :-D A Jurko sa tesi na svadbu? Ci to ani nejako nesleduje, ze sa to blizi.. Ja by som bola nervozna uz mesiac pred svadbou, aby to bolo vsetko tak ako ma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak mi ženy to evidentne berieme inak, nehovorí o tom, že by bol nervózny, viacmenej všetko vybavujem s mojou mamou. Jeho sa opýtame a dohodneme. Ja som nikdy nebola taká, že by som strašne chcela toto a hento a tak a proste išla cez mŕtvoly za tým, ale táto svadba je dôležitá a čo chcem to si aj presadím. Sa mi doma smejú :-D
Odpovedať
ahojte, dobrú tému ste tu rozbehli. aj ja som si predstavovala, že čo a ako sa zmení po svadbe. v podstate som neakú zásadnú zmenu som nezaregistrovala. všetko pokračuje ako má. ale často si predstavujem ako budeme bývať, ako budeme mať deti. tiež mám pocit, že to nezvládnem.
Odpovedať
Ali, a ako vychadzas s buducimi svagrovcami. Ci tvoj nema surodencov? :-) Lebo co viem, tak nie kazdy si sadne :-( NIektori vedia robit aj problemy...
Odpovedať
Profilova fotka
Aďka, to je ťažko, oni sú zvláštna rodina. Juraj má dvoch bratov a sestru a jediný kto je normálny v tej rodine je sestra. Ku mne jeho rodičia nie sú zlý, nebývam s nimi často - asi raz za mesiac. Ericca, vy bývate zatiaľ u rodičov?
Odpovedať
Profilova fotka
Jojojoj, ako ste sa rozkecali... :-) Som na chvilu zdrhla, lebo som isla na nakup do Metra - samotny nakup trval 15 minut, ale v rade k pokladni som cakala 1,5 hodiny... Som tam skoro umrela. Ali, to mate takto blizko k svadbe a so svokrovcami sa vidavas len raz za mesiac? Aspon s nimi nemas problemy - vies, take ako robi svokra a tak... :-) Ja mam obrovske stastie, ze moji a Vilkovi rodicia sa uz poznali pred tym, ako sme sa dali dokopy... Takze som sa vyhla nejakemu tomu oficialnemu zoznamovaniu, lebo sme sa navzajom uz vsetci poznali... ;-) Baby, u vas ako prebiehalo to osudne zoznamovanie sa s rodicmi?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?