Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak toto by som nechcela. ked mam uz raz dieta, tak by som sa mala on vediet postarat. Ci uz uplne sama, alebo s niecou pomocou. Ale urcite by som to nenechala cele na niekom. A ani slobodna mamicka by som nechcela byt. Ked sa ten chalan vedel o to postarat, aby to tak bolo, tak sa ma starat aj o nasledky. Takych ludi nemam rada! Keby sa mne podarilo mat dieta pred svadbou, tak by som sa vydala a obaja by sme sa museli starat o to dieta - ved ono nemozeza to, ze jeho rodicia si nedavali pozor. No, ale to je vec kazdeho. Kazdy ma na to iny nazor. Moj je tento...
Odpovedať
Hmm, Gabi ale vies.. Nie vsetci chlapi su taki zodpovedni, aby sa kvoli "decku" viazali na cely zivot a nie vsetky zeny spavaju len s muzmi, ktorych skutocne miluju.. A preto,ked sa im nahodou "pritrafi", tak je jasne, ze sa nezoberu.. A niektori zbabelci sa proste zdekuju a viac ich neuvidis. Su rozne pribehy a rozne osudy. Niektore zeny to maju naozaj tazke. Ale je jasne, ze ked by mala to dieta s niekym koho miluje a kto miluje ju, tak potom v dietatku problem nevidia.. To je cele :-) Ak je tam laska, tak nie je o com. Ak chyba, potom je problem... Inak breee ranko, hehe :-)
Odpovedať
Tá spolužiačka čo sa nedokázala postarať o dieťa: ona sama bola zanedbaná, jej mama bola v detstve hviezdov, nezvládla slávu. následkom bolo, že mala príliž skoro dieťa. nestarala sa o ňu, bývala u starých rodičov, tých tiež neposlúchala. tá spolužiačka vždy robila v škole problémy spravila zo seba k**** medzi vojakmi, prepadla, potom nechala školu a dala sa dokopy s chlapíkom ktorému tiahlo na 40. otehotnela, dieťa ju vôbec netrápilo. keď sme boli na prestávke prišla tam v zime aj s malou len tak nalahko oblečenou. chúďa bábo. ináč ten chlapík sa o malú pekne staral len holka nie. naposledy som o nej počula, že sociálka jej zobrala dieťa. takže to malé bude mať asi podobný osud. :-| Slobodná mamička: mala priateľa, ona sama je z rozvedenej rodiny a bojujú o byt lebo jej otec sa odmieta vysťahovať aj keď mu našli náhradné bývanie. strašne túžila po bábetku. chalan to tiež tak cítil. tak nechala školu kvôli túžbe po bábetku. asi rok po narodení malej si chalan našiel inú ale malú chcel do opateri. tak sa hádali o dieťa. podľa toho čo viem chalan jej ešte stále robí problémy aj keď malá je s ňou. lepšie povedané práve kvôli tomu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja poznam zasa taky pripad. Teda ten chalan chcel mat najskor nieco so mnou, ale vedela som, ktora pre neho bije, preco chce babu a tak. Asi po tyzdni som mu povedala, ze nechcem s nim nic mat a asi za 15 minut vystartoval po mojej kamaratke. Ja som ju upozornovala, co je zac, ale ona sa na mna urazila (vraj som na nu ziarlila, lebo on jej povedal, ze prave ON ma poslal niekam). Asi mesiac spolu chodili, ale chlapec sa nicoho nedockal, tak ju podviedol s jednou holkou. Kamaratka to s nim skoncila. Ti dvaja to spolu tahali asi rok, potom sa rozisli, ona tajila tehotenstvo az do osmeho mesiaca, potom mala kriticky porod. Dieta bolo nastasite v poriadku. Oni sa nezobrali, zili spolu asi pol roka. Holka chcela ist za pracou do Nemecka aj s malou, ale chalan chcel ostat v ZA, tak asi tri roky sa sudili o dieta a to uz neviem ako skoncilo. Prave preto som velmi rada, ze mam svojho Vilka, pretoze viem, ze keby sme mali babo, tak takato situacia urcite nenastane. Este dieta nechceme, ale keby nieco, tak sa urcite vezmeme a budeme sa spolocne o neho starat. Dokonca mame uz aj plan - tyzden sa postara jedna babka, tyzden druha a my sa s nim budeme iba hravat... :-D Ale to myslime len zo srandy, samozrejme ta by sla bokom, keby to prislo a starali by sme sa o neho uplne vazne! Tak ako sa patri... ;-)
Odpovedať
ja som si tiež robila srandu, že keď budem mať dieťa jeden víkend bude u našich druhý u svokrovcov a mi s ním budemem cez týždeň. :-D je dosť pravdepodobné, že to tak nebude lebo moja svokra strašne rozmaznáva svojho vnuka a mne to leze na nervy. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Joj, ja rozmaznane deti nemam velmi rada. Ale to je tiez len o vychove a vsetko zalezi na osobach, pri ktorych to dieta vyrasta.
Odpovedať
ani ja, on ten malý nie je rozmaznaný len keď sa u nás objaví tak svokra ho obskakuje a dobre, že ho nenosí ako krála. všetko mu dovolí a švagor keď to vidí tak ho ide roztrhnúť a potom sa hádajú.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam takku sesternicu - je najmladsia v rodine a na svet prisla s mensim vekovym odstupom, vsetci sme uz bol skolaci, ked sa narodila. A babka s ujom ju tak rozmaznavaju, ze... Vsak teraz je len piatacka na zakladnej a mala uz viac mobilov ako ja. A vsetkym rozkazuje. Som zvedava, ci niekedy dostane facku od zivota.
Odpovedať
ja si od takýchto rozmaznancov nenechám nič páčiť, keď nenapomenú rodičia napomeniem ja, ak nepomôže pritvrdím. a nech sa idem pre mňa za mňa sťažovať aj na lampáreň. :-p 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja to so sesternicou riesim tak, ze ked je v pohode, tak sa s nou normalne bavim, ale ked zacne mat tie svoje chvile, tak ju zacnem ignorovat a vtedy si uvedomi, ze tym nic nedosiahne... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute holky, ste sa rozkeckali;) ja som spat v LM, sme sami doma, tak si to pekne uzivame, ako rodinka, hehe... som spravila veceru a dezertik, hodime sa k telke a pekne si uzijeme tych par dni...sa uz velmi tesim, ze od buduceho leta budeme celkom sami, konecne si budeme trosku zivota uzivat, ako sa bude pacit nam... u vas nic nove s byvanim Eri? a ja sa tesim, ze je konecne teplo, ved je leto a vsetci doteraz nadavali, ze je skaredo....a teraz nadavaju, ze je teplo :-D len ja sa vytesujem :-D ale v auguste budeme malovat, aspon nam bude pekne schnut - Katka uz si domalovala? a potom robotu nahanat, no tesim sa. Gabika, a kde robis?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Bea. Ja teraz len brigadujem. Ocinko ma firmu, tak uz treti rok mu tam pomaham takto cez leto. Ale od septembra si chcem najst v BA nejaku pracu na part time, tak popri skole. Dufam, ze sa mi nieco podari najst. Ty by si co chcela robit? Akym smerom sa takto poberas? Babulky, o tyzden v sobotu idem bratrancovi na svadbu... Uz sa velmi tesim. :-D Zasa bude dalsi dovod, preco sa cela rodina budeme moct naraz stretnut. A este si aj zatancujem so svojim milacikom. :-) Dufam, ze to bude super svadba.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, ja som tiež ročník 87 a za tri týždne sa idem vydávať. Celé som to od začiatku nečítala, ale asi Vás tu nie je veľmi veľa, ktoré sa chystáte už vydávať alebo už ste vydaté.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. tak to ti srdecne gratulujem! A vidim, ze je tu dalsia Zilincanka... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem, už sa teším. A Ty si odkiaľ?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tiez zo ZA, ale zo Soliniek. Na Vlcincoch mam rodinu a vela znamych... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Môj drahý je zo soliniek. Ale rodinu mám aj ja na solinkách a veľa bývalých spolužiakov.
Odpovedať
Profilova fotka
A ako sa vola? Ci ho nahodou nepoznam... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Juraj Šušota
Odpovedať
Profilova fotka
Nic mi to nehovori. To nevadi... :-) Dufam, ze budete spolu velmi stastni! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to dúfam aj ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To netreba dufat (zo strany manzelov), to treba vediet. Ale ja si myslim, ze vy to uz obaja davno viete, mate v tom jasno, inak by ste sa pre taky krok nerozhodli. :-) A kedy presne mate tu svadbu? Uz mate vsetkonachystane? kde budete mat hostinu?
Odpovedať
Profilova fotka
Pracujem v advokátskej kancelárii a tu je toľko rozvodov, že človek ostane niekedy úplne zaskočený. Svadba je 23.08.2008 a hostina bude na vlčincoch pod kostolom. Tam je taká sála.
Odpovedať
Profilova fotka
To poznam, sesternica tam mala birmovku. To tam budete mat dobre, nemusite daleko chodit z kostola... :-) Rozvody su bezne, ale hadam to vas pripad nebude. Asi si myslim spravne, za sa "nemusite" brat kvoli babatku. Ci uz sa budete aj rozrastat?
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, nečakáme bábätko :-) A čo sa týka rozvodu, treba veriť, že to nebudeš náš prípad a robiť všetko pre to.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ahoj alenka, gratulujem k svadbe! som pozerala nedavno tvoj album;-) a su tu uz povydavane, aj popripravovane kocky, my si to nechavame na 2010, obaja studujeme, buduci rok ideme spolu byvat, tak rok na to spravime svadbu. kocky, boli sme dnes na "nasom" zamku, kde bude svadba :-D www.grandcastle.sk kto chce... moje dojmy;-) tak zamok . prichod k nemu okolo takej krasnej skaly, vyzera akoby trcal z lesa. pred zamkom jazierko, kacicky a velka cesta :-D hlavna hradska, ale vnutri bolo tichucko. upravena zahrada, vystrihana trava, cistucko, ohromne mily personal, casnik nas obskakoval ako v Hiltone, mozem vam este nieco priniest, nic vam nechyba, ste spokojni? zlaty bol, a fesak :-D varia vyborne, velke porcie, ceny na region trosicku vyssie, na bratislavske pomery vyborne. steak co by u nas stal 700 tu 500, palacinky obrovske, tona tvarohu, smotany, ovocia cerstveho (mala som ako hlavne jedlo, fakt porcia) 150 ... inak dobry vyber, uz mam aj predstavu o svadobnom menu... sedeli sme na terase, slniecko, slnecniky, pekne, prijemna atmosfera velmi, vies, to clovek tak citi...a vnutri v restike mali prestrety stol cca pre 15 ludi (ako pre nas X-) ) a pekne, kvetinky, vsetko zrekonstruovane velmi s citom, pekne, pacilo sa mi to. dnu sme moc neboli, teda v hoteli, ale pojdeme o rok a to si tam rovno potom zarezervujeme svadbu :-D pacilo sa nam velmi... presne sa nam to hodi na nase plany - lebo kto este neviete, tak my planujeme svadobny vikend pre 15 hosti....:-)
Odpovedať
Helooo :-) No my sme s drahym prave donatierali plot :-P Som utahana... Bea, to vyzera fakt super ten zamocek.... :-) Tesim sa s tebou :-) A si mi spravila chut na palacinky...:-) A ake je to tvoje svadbone menu? No a my zajtra ideme do Bojnic a potom do Prievidze na letisko. Uzasne tam varia. Sa tesim :-) A v sobotu asi skocime na Janosikove dni :-) Cau Ali. Vitam ta tu :-) A preco si nedas do albumu aj fotecku s drahym? Inak kocky.. Som si zmazala album. Iba nechtiky som nechala. Sa mi niektore veci prestali pacit. Tak som to vsetko vymazala a ked pride spravny cas, tak si to tam dohodim :-) Inak dnes mi prave drahy oznamil, ze ak sa posnazi, tak ma od noveho roka pracu istu :-) Tak sa s nim tesim :-) A Gabi.. Ja byvam pri Solinkach :-)
Odpovedať
Boooze, same smajliky v tej mojej sprave, hehe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, nad menu sme trosku rozmyslali, ked sme papali dneska, tak nejake extra predjedlo, urcite nie sunkovu rolku :-D pacilo sa mi, co jedol Tomas, tri druhy masa na grile, k tomu paradajka, kus roztopeneho syra, paradajkova omacka - a teraz sa podrzte - z paradajok, nie z kecupu alebo co, a krokety...tak nieco na ten styl hlavne jedlo, este slepaci vyvar, to ma u nas kazdy rad, potom nejaky lahky dezert, ochutnavku vin, a potom sa pokraja najuzasnejsia torta na svete a nedavno som sa rozhodla, ze ked mi neupecu podla mojich predstav, tak si proste upeciem sama....tak som sa rozhodla :-D myslim, ze by som to zvladla.... aspon by mi chutila :-p vy uz mate predstavu? Alenka, co budete podavat? a ozaj, vy uz pracujete? Gabika, aku firmu ma ocino? ja pomaham odvzdy nasim cez leto, teda parkrat som mala brigadu inde, ale inak stale, mame pneuservis a take autickove veci, tak robievam uctovnictvo a inak permanentne webstranku.... rodinna fitrma je fajn, len sa tazko dava vypoved :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aďka, ja som si to ani neuvedomila, až pred dvoma dňami mi to Juraj tiež vravel, tak to budem musieť nejak napraviť :-) Charlize, áno pracujeme, ja už od skončenia školy a keďže Juraj má už 26 rokov, tak on už dhšie. A čo sa jedla týka, to rieši moja mamina s Jurajom, mne to je jedno čo budeme jesť, ale určite budeme mať okolo desiatej nejaké šaláty a miešané ovocie, to nám veľmi chutí. Ja sa skôr starám o výzdobu a tak okolo.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?