Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
som si všimla, že je neaký nerozhodný v poslednej dobe. sa strašne podobáme aj ja mám také stavy. ale potom sa rozhodnem konečne.
Odpovedať
no aspon, ze sa rozhodnes :-D
Odpovedať
Profilova fotka
poznám, som váhy :-)
Odpovedať
my sme obaja blíženci, máme radi zmenu a tak stále vymýšlame. dnes mi písala kamarádka, že jej maminu v utorok pochovali. mohla mi povedať skôr, bola by som išla na pohreb. zomrela na rakovinu. pár strán dozadu som vám o tom písala. je mi to tak strašne ľúto. bola to milá pani mala niečo cez 50. ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, vy ste sa rozbehli! :-D moja vyzva zabrala na vas a nie na tie baby, co sem este neprispievaju :-D svagor prisiel vcera domov, tak som nebola pri pc, ale pohoda, ide za frajerkou, si nasiel taku so 4rocnym synom...ale zatial si dost rozumeju, tak sme vsetci radi...len sme ju este videli len na fotkach.... tak idem k tym veciam, co tu riesite... citam baby-cafe.cz a emimino.cz asi odkedy vznikli :-P potom babetko a rodinku, konika, predporodnapriprava.sk a este koooopec zahranicnych stranok a na co narazim...take ze plienky.sk, pleny.cz atd, ja budem totiz ekomatka, viete 8-) moji rodicia o svadbe vedia, ze bude, je im jedno kedy, aj sa obcas spytaju, ja im vravim, ze poviem, ked bude cas. svokrovci sa s nami nikdy o tom nebavili, ale im by nevadilo ani vcera... nastastie sa mame vsetci navzajom velmi radi, co je prijemna zmena, s byvalym sme nemali rodinne vztahy ok. Adka, o darceku popremyslam, a nechcete si kupit nieco do spolocnej domacnosti? ved to uz budete tak skoro naozaj zit, nie? tak ako tu postel? ale spolocny vikend by bola pekna odmena...my za odmenu ked budeme obaja Bc ideme byvat sami do samostatneho bytu, takze vsetko, co si kupime, bude za odmenu :-D no na dnes snad staci, neviem, kedy pridem, ale pekne piste, ja si rada precitam :-D
Odpovedať
No ja mu chcem dat praveze darcek, ktory bude len jeho :-) Spolocny vikend bude spolocny darcek, ale myslim, ze si zasluzi nieco, po com tuzi a bude to len jeho. Napr. ako tie hodinky. Ma dost tazku skolu, niekedy sa cudujem ako to zvlada. Tak mu to chcem vynahradit :-) Zasluzi si to. Povodne som chcela nejaky naramok, prsten, retiazku.. Ale nie je to ono. A myslim, ze tie hodinky budu skvele. Uz som mu aj naznacila.. LEbo som si chela byt ista, ze ich chce. No a mu to bliklo a ze ziadne hodinky mi kupovat nebudes.. Pretoze stoja okolo 15 000.. Ale to by mi nevadilo. Asi skor jemu :-p Ale ved sa na to da nasetrit :-) A zijeme len raz. Sebe by to nekupil, lebo on radsej dopraje inym ako sebe. Tak som sa preto pre ne rozhodla. A fakt si ich zasluzi. Potom vam ich ukazem. Musim ich riadne poobzerat :-) Inak ja som lev a moj je blizenec. Veeelmi zaujimava kombinacia, pretoze sme obaja strasne tvrdohlavy :-) Bea, no tie stranky vyzeraju super. Asi ich aj ja zacnem navstevovat :-D A vy idete byvat do bytu? No toto :-) To sa vam bude sladko zit :-) A co si planujete ako prve spolocne kupit? Erika: to mi je luto
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, to mi je ľúto, hrozné dačo...mne starkého včera operovali už asi 5 krát za rok, ale našťastie je ok... ja som v takých veciach úplne nemožná a mimo, len revem.. :-( baby inak pre mňa to bol šok bývať s Peťom, ja som v živote neprala, nezametala , wc nečistila a tak :-D a keďže som bývala len s mamkou odmála, zrazu keď som prala slipy, tak to bolo fest čudné :-D ale na všetko si človek zvykne, hlavne keď ten druhý pomáha.. mám otázku pre všetky, hnevá vás niečo na partnerovi/ mužovi? :-) Mňa asi to, že sa občas nahnevá pre úplnú hlúposť, ale myslím že to je dosť bežné :-)
Odpovedať
mám na dnes aj pozitívnu správu. konečne mám dvd so svadby. 3hodiny nestrihaného záznamu a 3dvd čo sú zostrihané. jedno pre nás, jedno pre mojich rodičov, jedno pre svokrovcov. :-)
Odpovedať
Mna na mojom nic nehneva.. Jedine to, ze je niekedy tvrdohlavy a moc utiahnuty do seba... ale to len niekedy..
Odpovedať
Profilova fotka
erika, tak rada by som tu videla, pozrite si to aspoň stokrát aj za mňa ;-)
Odpovedať
minni mi hovor daco... namiesto normalnej vecere sackove potraviny, chlebik s niecim, nieco s chlebom :-D a prve cca 3 mesiace sme sa fakt zrali, myslim hadali, boli nervozni... nie stale, ale obaja sme boli taki podrazdeni, zrazu aj s niekym byvas, musis sa starat o byt, nemas take sukromie na ake si bola zvyknuta... zarabas sama na seba :-S po vianociach sa to ale nejak zlepsilo, zmenilo... a teraz by sme nemenili, ja by som rada sla domov ale uz by mi to bolo strasne divne... takto je to super ako je teraz :-D vcera sme sli vecer vonku na pizzu lebo sa nam nechcelo varit :-N a sme zhodnotili ze sa mame celkom dobre. nielen materialne zabezpecenie, ale tak celkovo klud, pokoj, tak ako si to zariadis x-) certime sa na seba aj teraz to urcite, aj sa hadame aj placem obcas z navalu hnevu a stresu (ale to pouzivam ako strategiu :-D ) ale to je myslim prirodzene... skor by som si asi nevedela predstavit ze by sme sa zobrali a zacali byvat az po svadbe :-S by sme sa do mesiaca rozviedli :-D :-D ako eri nic v zlom, ale pri nasej kombinacii... neviem kto je viac tvrdohlavy ci ja alebo on :-N
Odpovedať
no ja som s tym ani taky velky problem nemala, ked u nas zacal byvat :-) skor som si nevedela zvyknut, ze co za cudo mi to okupuje postel a kradne perinu.. a vidite? teraz som par dni bez neho a neviem to vydrzat... sice sa tiez pochytime. a teraz dost casto, lebo mame toho obaja vela.. hlavne on. no vzdy pridu aj pekne dni. a tiez si dost poplacem. inak by ma asi vystrelo. to myslim, ze je to v kazdom vzathu. aj burky musia byt :-) inak by sme si nevazili krasne dni.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my sme tiež obaja strašne tvrdohlaví, som síce váhy, ale mesačné mám baran a myslím že prevláda :-p a on je kozorožec... ja by som už teraz tiež nešla domov, som rada že si možem robiť čo chcem, samozrejme v medziach ;-) aj my sa občas hádame, ale napr. o tom kto ide so psom vonku a tak..hlavný problém je že som stále doma a nudím sa, Peťo príde z roboty a je unavený... takže dosť otravujem :-D ale sú dni, keby sme sa najradšej zjedli od lásky x-)
Odpovedať
my sme on kozorozec a ja byk :-D :-D ked poviem ze nebo je cervene tak proste musi byt cervene :-D on to iste...
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, hodinky budu super.... ja som k narodkam kupila taky znackovy naramok, dlhsie som nad tym rozmyslala, ale povedala som si, ze si to predsa zasluzi....ja zas radsej davam darceky ako dostavam...Adik a kedy mas narodky? ja 26, tiez som lev, Tomo ryby, ja taham, on brzdi.... to je jedna z veci, co ma obcas hneva, on ide na vsetklo tak pomaly, s rozumom, ze to ma cas.... a ja hrrr a hned. a potom ma este stve, ze malo rozprava...obcas aj cely den vkuse a inokedy z neho nedostanem slovo...ale som rada, ze pisete, ze aj vy sa obcas pohadate. my sa nehadame, ja sa totiz urazim hned po prvom jeho krivom slove a je po hadke. sa radsej zatnem, ale nastastie sa nemame zatial dovod hadat. a buduci rok pojdete do samostatneho bytu, mame 2bytovy dom, ale vsetko svoje, vchod, plynomer.... proste budeme totalne samostatni, teraz sme len tak napoly.... a prve si kupime asi podlahy. su tam linolea a to nechceme..a viem co, zachodovu dosku! :-D to sme si tak vymysleli, ze to chceme nove :-D juj a viete co? mne nepripadalo ani minutu cudne, ked sme spolu zacali byvat. ja som bola taka nadsena... na tomto fakt neviem najst nic zleho, to som rada, uvidime, ako to bude casom. ja si casto hovorim, ze tomas bude dobry manzel a tatko, len dufam, ze to tak vydrzi, ze sa to proste nezmeni dako na rutinu alebo co, to ma asi jedine trochu desi, to bude ale asi zlymi skusenostami...sa uz blizi cas, ked sa to zacalo kazit v minulom vztahu, tak mam asi trochu obavy....
Odpovedať
Ja som 7.8 :-) no ja by som sa tiez najradsej zatala a bol by pokkoj. kolko sa vies najdlhsie hnevat?
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, vies ze ani neviem.... podla toho, o co ide asi...keby to bola vazna vec a fakt by mi na tom zalezalo, tak by som asi vydrzala. my ked sa aj povadime, tak len za blbost, takze dovecera som kludna. ale keby bolo nieco vazne, tak chvilu urcite vydrzim....akurat mi svokra rozpravala, ze sa tyzden nebavila s muzom, a keby sme neprisli, tak by sa este stale nie.... aj ona je lev :-D
Odpovedať
no super... ja som zas taka temperamentna.. co na srdci to na jazyku. si to musim hned vyjasnit.. a potom je niekedy este horsie ako keby som bola ticho. a ked to nahodou vydrzim, tak len pokial ideme spat. v posteli sa prehadzujem a proste aj tak sa mu prihovorim.. lebo on je omnoho viac tvrdohlavy. viete poradit nejaku taktiku? :-D
Odpovedať
princess to poznám....ja som tiež veľmi temperamentná, niekedy ked bolo toho príliš veľa až výbušná......a ešte k tomu aj tvrdohlavá.....ale žiaľ aj môj bol tvrdohlavý, a potom prišiel problém,ktorý vlastne ani nebol problémom, zbalil sa o bez slova odišiel, bez toho aby vedel,že nič sa nestalo......a to sme už riešili svadbu aj spoločné bývanie...a zrazu tá bublina praskla.....takže ponaučenie pre mňa do života, je radšej mlčať ako ublížiť človeku,ktorého najviac milujem....lebo nič neraní človeka viac ako nejaké bez rozmyslu a v hneve vyslovené slová
Odpovedať
maria22: tak to mas pravdu.. to ma mrzi, ze to tak dopadlo. a zachranit sa to nedalo? ved.. keby si mu to vysvetlila, tak by to mal pochopit... inak ty si tiez rocnik 1987? ci nie? :-)
Odpovedať
áno princess 007, som augustová 1987......neviem, ešte dúfam,že budem mať nejakú možnosť mu to vysvetliť, pretože je to skvelý ale i veľmi citlivý človek,ktorého nadovšetko milujem, len stále nie je schopný si so mnou sadnúť, a porozprávať sa o tom.....mám pocit,že asi nechcel rozchod, len svojim dalším výstupom som tomu pomohla ja.....a teraz sa obidvaja trápime
Odpovedať
hmm, tak to je smutne. a kolko uz nie ste spolu?
Odpovedať
skoro 4 mesiace, ale stále mám pocit, akoby odišiel teraz......a potrebovala som aj trochu času, aby som sa dala dokopy, a uvedomila si,že nechcem žiť bez neho, len teraz neviem či nie je neskoro.......nechceš písať cez ip
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, maria, to je mi luto. snad to nejako vyriesite.... zas na druhej strane - netvrdim, ze je to vas pripad, ja som sa v minulom vzathu nedokazala dokopat po 2 a pol roku k rozchodu, aj ked som uz vedela, ze to nie je ono, a az naozaj velka hadka, kedy sme si povedali uplne vsetko, nas donutila oboch konat. a bolo to naozaj dobre, lebo ako stale vravim, keby sme sa nerozisli vtedy, musela by som sa s nim rozist kvoli Tomovi a to by uz nebolo az take dobre.... :-D a ze by som to urobila urcite :-D inak co je toto za leto? uz som doma z dovolenky vyse tyzdna a za cely cas svietilo slnko jeden den....otras.... konecne mam volno a musim cele dni sediet doma. inak pojdem na vikend domov do BA sama, oslavit doma narodeniny a potom sa zas vratim a budeme skoro tyzden sami tu, strazit dom :-D tak sa tesim, pekne si uzijeme vlastny dom :-D vy mate co v plane? mali by sme vymysliet novu temu na diskusiu....len nic o detoch prosim vas, lebo mi z toho uz sibe :-D
Odpovedať
cauky.. no ani mi nehovor... ja mam uz depky z toho pocasia. tu stale prsi. o nervy.. sa citim ako keby bol april. Bea, a ty co porabas cele dni? ja len na nete oxidujem, potom sa ideme obcas s muckom prejst a kukame telku. dake filmy, co som postahovala. a inak nic. a mam chut ist niekam do kelu. zeby dalsia dovolenka? 8-) mozno chorvatsko. este porozmyslam :-D :-D :-D inak ani ja sa nechcem bavit o detoch, lebo mam z toho tuez riadnu depku.. som si skusala perfis tricko.. no ale tam by chybal taky mily doplnok. brusko :-) tak ni z toho :-p dobre no, ina tema.. hm.. uz si rozmyslala nad tym aku hudbu, skupinu chces na svadbu? :-)
Odpovedať
ahojte zeny :-D co porabate? ja som akurat nasla zopar super stranok,tak len surfujem :-D a vy ani nepisete... no toto :-S drahy siel lietat, tak som sama...
Odpovedať
ahojte, tak ja som dnes bola robiť na dve hodinky. nemám nič nové tak som nepísala. pozerá, filmy, čítam knihy. prišli mi z učebnice z účtovníctva tak sa asi začnem pomaly pripravovať. ešte stále nemám občiansky tak sa neviem prihlásiť do autoškoly. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
caute, my sme presli vcera cestou pesi z mesta po tejto casti, kde byvaju Tomovi rodicia a nasla som jeden celkom pekny potencialny pozemok :-D takze mozno raz.... a boli sme na pizzu a vecer kukali telku. dnes sme chceli ist na vylet do Hradku - je tam ten zamok, kde chce byt svadba, ale nesli sme, lebo je hnusne a mne sa teda nechce v takom pocasi vystrcit ani spicku nosa. tak som uvarila obed, kukli sme Pana prstenov 2, a teraz ideme cakat na rodicov. zajtra mozno ten hradok. Adi, ved nemusite na dovolenku, naplanuj nejake vylety, po kopcoch, zamkoch, inych miest...ja mam teraz plan, na vikend idem sama domov, narodky s nasimi a kamoskami oslavit v BA a potom zase sem, budeme skoro tyzden sami, tak tiez naplanujem nejaky program. a sme sa vcera akurat dohodli, ze na vyrocie (november) naplanujeme nejaky vikend v kupeloch x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj, adi, kapelu ziadnu, ked tak nejake CD pustime, ja moc zivu hudbu nemusim, a k tej malej veceri, par ludi, to by asi ani neslo :-P
Odpovedať
Bea, ja praveze chcem dovolenku :-) Este chcem ist niekam k moru.. Snad to vyjde 8-) Ja som dnes nebola nikde.. Lebo milacik robi jeden projekt, tak nebolo kedy... a v akych kupeloch chcete ten vikend? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?