Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale vždy sa to predať/ odstúpiť... to presviedčam samu seba :-p uch och...
Odpovedať
Caute :-) No sa bavite o satach ako vidim :-) Ja rozmyslam, ze si zaobstaram uplne nove od Pronovias alebo si dam usit nejake cez Ebay :-) Ale este sa uvidi :-D No na Wanted by som aj sla. Ale ja sa radsej divam na to doma, nie v kine. Doma je to take utulne, mozme sa tulkat a vychutnavat si filmik len my dvaja. Tak si to stiahnem a bude :-D No a kniha Biela Masajka.. Pocula som o nej, ale nemala som stale cas si to precitat... Teraz vlastne nemam cas skoro na nic :-p minniepha: ako sa vlastne volas? nejako mi to vypadlo :-N A tie saty su pekne. Mne sa pacia :-) Ja som rada, ze zijeme v tejto dobe. Mne sa vobec nepacia niektore staromodne saty.. Este si ich niektore zeny davaju. Ale je to ich vec... Som stastna, ze je teraz taky obrovsky vyber :-D ja si urcite budem saty vyberat min. pol roka 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Volám sa Vladka a ty? tiež nie som zrovna na mená :-D hrozne sa mi páčia, čo si teda o tom myslíš? viem že to je šialené.. :-N
Odpovedať
čo sa módy týka som rada že žijem dnes, bo tieto posledné roky... no svadobné šaty boli otrasné. aj keď neaké také romantické ako mala Sisi by som prijala. :-D
Odpovedať
hmm dobra vyzva bea :-D mas pravdu, aj podla mna baby chodia ale nepisu... ked je kazda taka zdochla ako ja :-N sem chodim pravidlelne niekolkokrat za den, ale sa mi nechce pisat. tak to potom zhrniem za par dni naraz x-) ja sa strasne tesim na Narniu princ Kaspian, jednotka bola super, sa mi velmi paci... lenze, v kine je akurat v ten vecer, ked odchadzame na vlak... vlak odchadza z pezinka o 23.26, film zacina o 21.15 a trva 149 minut... takze by sme mohli kuknut aspon dve hodinky a potom bezat na vlak :-D knihy som citala tak isto, teraz sa mi ani nechce ani nemam co... najradsej mam thrilery z lekarskeho prostredia, nie prilis idylicke, skor napinave a prekvapive. v ikare mali teraz bohovsku akciu na knihy, som si ich vybrala 13, rozne zanre... a dokopy stali len 1100 korun aj s dopravou... pritom normalne knihy, ziadne braky... len tusim ze som tu akciu prepasla :-( my sme sa zoznamili na diskoteke, dodnes nechapem ako to vobec bolo mozne... sa mi rozum zastavuje :-D sme boli s kamoskami na vyjazde a tie to spiskali, ja hanblivka obrovska, on najvacsi "zaletnik" slusne povedane... no sme sa este v ten vecer dali dokopy, ani som nevedela odkial je a ake ma priezvisko chapete :-D a teraz s oblubou hovori ze nikdy neveril v lasku na prvy pohlad, kym ma nevidel... :-D
Odpovedať
Vladi ja som Adka (Adriana, nie Andrea :-) ) A co si myslim o com?
Odpovedať
Ak narazas na saty, tak by som ich este nekupovala.. Este je casu dost, siat sa ti este zapaaaci, a ked nie, tak podla mna nebude taky velky problem ich najst.. A este si ich musis skusit, bohvie ako ti budu sediet. A co sa tyka kupy siat nastalo, tak si myslim, ze to nie je zle.. Sa potom kludne predaju. Ja si chcem nejake doviezt zo zahranicia. Chcem nove saty. Take ktore nemala predo mnou ziadna ina... ;-) Viem, ze je to mozno divne.. Ale proste chcem mat na taku vyznamnu chvilu nieco vlastne.. A cez ebay si kupis saty za 6 tis. - uplne novucicke a potom ich predas.. A mas to ako za pozicanie. Len s tym rozdielom, ze tam ti tie peniaze nevratia :-D Tak sa mi to snad podari tak,ako by som si vysnivala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej kocky, konecne trosku pisete :-D kde su vsetky nove baby? moja vyzva nebola uspesna :-( mozno casom... viete co, moj spoluziak zo zakladnej sa ide v auguste zenit.... to su mi veci...som si vzdy myslela, ze budem prva, som sa chcela vydavat v 16tich, no dako z toho zislo, zenich sa zblaznil...teraz mam noveho a s nim mam cakat do 2010, chapete...zatial sa vsetci ozenia, vydaju, deti budu mat aj odrastene...dokelu, nemozu aj druhi okolo mna chodit na vysoku, aby museli cakat? :-P mne sa nechce cakat, ale ja som taky netrpezlivy clovek...trpezlivosti sa ucim pri Tomasovi, ten je, boze, pokojny jak nejaky rybnik...sak rybicka je to, no. ja ho taham, on ma brzdi... ake ste znamenia? a verite na to vobec? ja som lev, a vsetko na mna sedi ako uliate, Tomas je taka vodnarska ryba, ale sedime si dobre. a tie saty kocky, ja sa bojim teraz vyberat, lebo som nasla moje vysnivane tiez za 6 tisic, ale proste sa bojim, ze by sa mi prestali pacit za taky dlhy cas ci co...ved ta svadba je taaaaak daleko :-( to uz bude snad cely svet zosvadbovany a kazdy bude mat doma minimalne skolaka :-P a ja nic, nic, ako v Hollywoode, aj tam vsetko odkladaju :-P
Odpovedať
:-D :-D :-D Bea nestresuj. aj na teba dôjde. a ostatný ti môžu potom len závidieť, že máš školu a to najlepšie svadba a deti ťe len čakajú. oni budú už dávno zarezávať v práci a topiť sa v plienkach. ja som rada, že mám svadbu už zasebou z toho dôvodu, že ma opustil ten ošiaľ so šatami. páčia sa mi moje čo som mala. dokonca som sa nevedela dočkať polnoci kedy ich konečne prezlečiem. boli krásne, na fotkách ešte krajšie ale 12hodín v nich behať mi úplne stačilo aj keď boli pohodlné. mňa teraz chytila panika z pôrodu. čítala som článok v Eve. či má byť muž pri pôrode. spýtala som sa svojho a povedal že pri tom nechce byť, že tam nemá čo pohľadávať. bude ma navševovať a aj pred pôrodom bude so mnou ale pri samotnom pôrode nechce byť. tak som si predstavila, že pri mojom šťastí budem s nevrlími neochotními ľuďmi obklopená. no proste des. to je moja nočná mora. pôrod plus neochotné hnusné sestričky a lekári.
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, idem spat, lebo zajtra vstavam, ale musim ti len k tomu porodu napisat.... ze Vili zmeni nazor podla mna, ked uz pride na vec, to za prve, a ze si mozes zohnat porodnu asistentku alebo dulu, ked to bude aktualne, a ona sa bude o teba starat... takze to bude urcite v pohode, z toho si nerob horor...nahodou ja sa na porod tesim, lebo podla mna ked je clovek pripraveny, tak to musi byt dobre, a kedze ja sa pripravujem uz od 15tich (a ktovie, kolko este budem :-P ) tak budem pripravena 8-) a potom vam tu budem vyplakavat, ako ma to prekvapilo :-D uf, idem spat, sa mi bude snivat o svadbe alebo o babatkach urcite, mam furt plnu hlavu deti :-D
Odpovedať
Jeemine Bea. To ti ujde ako voda, neboj sa. Zachvilu ti tu budeme radit, ze co a ako :-) To sa neboj. Ja si este sama na svadbu pockam, ale nechavam tomu cas. Teraz si este uzivame. Inak som dnes rozmyslala, ze co kupit drahemu na promocie.. Bude na buduci rok koncit, tak neviem. Co poradite.. Erika, ten clanok som citala aj ja. A ja sa nebojim. Moj drahy povedal, ze sa na to tesi, ze so mnou bude, ze sa nemam bat. A ze ak by niekto vyskakoval, tak ho hned uzemni. A ja som rozmyslala, ze pojdem rodit (ak by k tomu doslo samozrejme :-D ) do Banskej Štiavnice. Maju tam super vybavenie, mily personal, dostanes izbu, kde budes s manzelom, babatko pri sebe a tak. Samozrejme za priplatok, ale to mi za to stoji. A tesim sa na to. Ja si z toho hlavu moc nerobim. Prezilo to tolko zien, preco by nie ja. A este som sa naschval draheho pytala,ze ci chce byt pri porode sam od seba alebo len kvoli mne. A on, ze samozrejme, ze chce. Ze si to nenecha predsa ujst. Ani on sa nevie dockat :-) No a tiez povedal, ze si plne uvedomuje, ze budem nanho zla, budem ziapat, ze on za vsetko moze, ze nech sa da vypchat a tak.... Lebo som mu dala uz prednasku 8-) No myslim, ze pre mna samu bude lepsie ak tam bude.. Nechcela by som byt sama. Potrebujem niekoho kto bude pri mne, hladkat ma, rozpravat sa so mnou, a popride ma osprchovat, dat mi vodu, pomoct dojst na wc a tak... Ja uz mam toho dost precitaneho a niektore pribehy su fakt priserne. Tak som stastna, ze ten moj je taky aky je, a ze sa toho neboji. V mojich ociach je to hrdina, lebo nie je bohvieco vidiet svoju zenu kricat, a trpiet a krutit sa v bolestiach a ja sama by som porod niekoho ineho asi sama nezvladla.... No potom ten pocit, ked sa to narodi a daju mu ho do narucia a obaja sa rozplaceme.. tak to je uz nieco :-D Ach jaaaaaaaaaaaaaaj :-N
Odpovedať
Bea, a ty kde cerpas info o babatkach a porodoch? Len na konikovi? Mne sa moc teda uz nechce luskat kazdu tu temu...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Aďa ja si myslím, že ešte zmení názor. no nútiť ho nebudem ak nechce. drahý je nanervy aj z toho ak sa nad niečim rozplačem, nevie ako má reagovať. takže si myslím, že aj z toho dôvodu nechce byť pri pôrode. ináč ja veľmi dúfam, že kým ja budem rodiť v kn sa zlepší nemocnica o milión percent lebo teraz je otrasná. ak sa to nezlepší asi budem hľadať inú alternatívu, buď NZ alebo DS. o nemocnici v DS som čítala ako ju zmodernizovali tak by mohli neaké prach vraziť aj do nemocnice v kn. sa hovorí, že do nemocnice v kn chodia ľudia iba umierať. dosť krutý vtip ale viac menej vystihuje situáciu. svokra tam robí a tiež sa všeličo dozvie čo "smrteľníci" nie. zas na druhej strane ak by som bola v kn, svokra by mohla prísť aj mimo návšetvných hodín keďže tam robí. aj to má svoju výhodu.
Odpovedať
Profilova fotka
čavte, fuu to je debatka :-D ja už mám toho tiež načítané až až ...a nejako sa toho nebojím, ja mám každý mesiac také bolesti, že koniec... ]-( absolútne nefungujem, a to mám už od strednej tak, v prvý deň som nikdy nešla do školy 8-) ja dúfam že budem rodiť v Prahe buď tam kde Vereška, alebo v jednej súkromnej, vravím si, že porod je príliš vážna vec, tak si radšej priplatím..ide o dva životy, možno aj tri :-D chceli by ste mať dvojičky? ja určite nie, keď tak aspoň 5 rokov po sebe.. a pýtala som sa Peťa už minule, keď mi to skoro týždeň meškalo ( odmietam prášky), že či bude pri porode a povedal že jasné, aj to som rada ...ale určite budem chcieť aby bol len pri hlave :-D a detičky máme tak naplánované že o tie dva roky (od dnes presne 2 x-) ) sa vezmeme, dorobím si Mgr. plus asi Dr. chcem...a potom to znamená o 6 rokov... je to akurát, ale či vydržím...vždy som strašne chcela deti, kľudne aj hneď a keď išlo do tuhého, zrazu som zistila že nie som pripravená...sranda čo? :-N inak baby len tak som spomenula tie šaty na bazári a on že ukáž, tak som mu ich ukázala a vraví kúp si ich =-) :-.
Odpovedať
čo sa šiat týka ja by som sa nevrhla hneď na prvé =-) tak ale to je môj názor, poučila som sa z vlastnej chyby. ja som si to tiež predstavovala tak, že drahý by bol len pri mojej hlave. aby som sa ho mohla držať a nadávať mu, že zavšetko môže on. :-D ja nie som pripravená mať dieťa tak sa na tú myšlienku, že raz to aj tak rpíde psychycky pripravujem. čítam články hlavne v časákoch. žiadnu knihu som si ešte nekúpila. bolo by to nápadné a určite by si mysleli, že plánujeme mimi. svokra by bola rada, ale naši asi nie. chcú aby som dokončila školu aj keď vravia, nech si robím čo chcem. ja mám plán dorobiť Bc., ďaľkovo Ing. a protom pracovať aby som mala neakú prax a potom môžu prísť deti. dovtedy snáď sa na to už budem cítiť. aj keď sa viem postarať o bábo, synovca som neraz strážila sama už odmalička, ale nervy som mala nadranc. som sa musela strašne ovládať.
Odpovedať
Tak ja som prave vyprevadila milacika domenkov a pride az v sobotu... Erika, preco si sa musela ovladat? Ja neviem, ale mna deti chytili az okolo 17-tky.. Predtym som ich nejako nemusela.. No a teraz ich zase milujem. Pridu mi krasne, rozkosne, milucke... :-) A kebyze sa pritrafi, tak som stastna aj s drahym. Sice keby bolo na mne, tak chcem aby boli zabezpecene. Ale urcite nie som typ ako niektore moje zname, ze kebyze otehotneju, tak idu na interupciu. To by som nikdy nedokazala. A este keby to bolo dieta toho, koho najviac na tomto svete milujem. Neviem.. Nepochopim tie baby... Tak na co lezu do postele s niekym s kym nechcu dieta.... To je od veci.. Je mi z toho na zvracanie.. Inak som sa uz vyssie pytala, ze co mi poradite kupit drahemu na promocie. Vlastne na jar ci kedy konci a ja to chcem mat premyslene... Nechcem si to nechat na poslednu chvilu... Co by ste mi poradili?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som čítala len babetko.sk a tak...a rozne stránky, je toho po milú jarmilu :-Dpráve že ja sa vlastne o bábo ani neviem postarať, teda určite viem, len som nemala ešte tú možnosť..občas som uspávala sesternicu, ale to je nič...myslím že naši by skolabovali keby som bola tehotná...moja mama neprežije ani svadbu, vobec o tom nevie... :-(
Odpovedať
Akoze nevie? Vy planujete svadbu a vasi to nevedia? =-) A kedy ta poziadal o ruku? A kolko ste vlastne spolu? Uz si nic nepamatam....
Odpovedať
Aďa dávala som na synovca pozor keď švagrovi zomrel otec malý mal len necelé 2mesiace. viem že to bolo prirodzené že každú pol hodinku plakal, ale ja som nikdy nevedela čo chce papať, napiť, prebaliť, uspať a niekedy plakal len preto že ho pobolievalo bruško, chlapcov zvykne nadúvať. a bola som s ním od rána do večera. keď prišli domov som bola rada, že ma má kto zastúpiť. Ja by som tiež nešla na potrat keby som otehotnela, ale zas na druhej strane nechcem mať dieťa kým nie sme zabezpečený a neosamostatníme sa. to by bolo od nás nezodpovedné. Mini veď svadba bude až o 2roky. majú čas aby sa s tou predstavou skamarátili. ;-) vtedy budeš mať už Bc. nie? a čo kúpiť na promócie?! na to fakt netuším. ja neviem čo sa zvykne kupovať. ja by som to riešila fľašou kvalitného vína alebo tvrdého napr. wisky. ja neako nie som expert na darčeky. väčšinou kupujem niečo praxtické aby to potom neležalo v kúte alebo na povale či v pivnici.
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem, lenže som sa s ňou rozprávala a povedala že so svadbou máme začať tak o 7 rokov :-. mama sa totiž s Peťom nemajú v láske, som z toho nešťastná... Na promócie som raz kupovala také drahé luxusné pero kde bolo vygravírované meno už aj s titulom .. :-)
Odpovedať
Hmm... No celkom zaujimave napady na tie promocie. ja som zas rozmyslala nad hodinkami.. Drahy po nich velmi tuzi. Letecke... Tak bud to alebo neviem co. Ale kedze on bude koncit Ing. a ja Bc. tak si chceme dat spolocny darcek a to vikend niekde v nejakych kupeloch, alebo na nejakom hrade.. Proste si to uzit :-) Mne by sa pozdaval aj taky Cesky Krumlov.. Vladi a kvoli comu sa nemaju v laske. Ani Peto tvoju maminu nemusi? Ja neviem, ale asi by som sa snazila s mamou porozpravat.. Ona to podla mna pochopi.. Ved si jej dcera.
Odpovedať
heh no mne mama tiež povedala, že proti Vilimu nič nemá, ale neteší ju, že je o toľko starší a že sa beriem tak skoro, ale dúfa, že spolu budeme veľmi šťastný. :-N Aďa tak potom už máš darček vymyslený. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ani my dve nemáme ktovieaký vzťah, takže sa o takých veciach vobec nerozprávame.. hej je to medzi nimi vzájomné, je to príšerné keď sme všetci spolu... Peťo sa aspoň snaží kvoli mne, ale mama sa rozčuluje nad všetkým čo sa jeho týka a keď o ňom začnem hovoriť, aj sa odo mňa otočí...to mi robila za všetko..
Odpovedať
Vymysleny je, ale neviem, ze ci ho zrealizujem. Preto hladam inspiracie.. Mozno, ze sa mi zapaci nieco ine :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, ja som to chcela tiež urobiť na výročie, ale nemám na to financie momentálne ale poradím ti jeden hotel, ale je to fáááákt drahé..ale stojí za to:) katerinaresort.cz :-)
Odpovedať
Vladi diky :-) Je to super. Ale nemyslim, ze by moje zlato chcelo wellness vikend.. Ja som chcela nieco take, kde by si to uzil aj on... Ale aj ja samozrejme :-)
Odpovedať
ja viem čo by chcel môj drahý, nový počítač, ale netuším kde by som naň naškrabala. :-N teraz som začala predávať kozmetiku a výživové doplnky tak ale to si musím zháňať zákazníkov a nie každý sa nechá presvečiť. :-| ten spoločný víkend je fakt super nápad. :-) ja sa neviem dočkať kedy budem môcť organizovať ten náš. bo drahý furt vymýšla. ]-(
Odpovedať
Erika a co vymysla? Ja by som to rezervovala a by sa uz nemohol vykrucat... :-D
Odpovedať
som vymyslela, že nech ideme na víkend do Esztergomu, povedal, že nech sa spýtame uja čo má dom v Mederi, či by nám ho napožičal na víkend. teraz zas povedal nedávno že či to nie je predsa len moc blízko (do susednej dediny chodíme na záhradu, cca 6km od Medera), že si tam zájdeme kedykoľvek. (čo je blbosť lebo bicyklom sa mu tam ísť nechce a autobusy nechodia príšil často cez víkend aby sa to oplatilo.)
Odpovedať
Hm.. treba len nanho zatlacit...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?