Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Ahooojte kocky :-) Tak mi sme uz dorazili. Oddychnuti, opaleni a stastni ako blsky. Teeeda Erika. Hotova hviezda z teba. Seklo ti to. Fakt super. Som na teba vtedy myslela. Sa mi aj spoluziacka v ten den vydavala :-) Dufam, ze potom este pridas nejake fotecky. Ale som rada, ze aspon tieto si sem stihla dat. Ste museli byt inak utahani :-) Bea, gratulujem k datumu. Ten Tomo sa fakt nezda :-D Smirak jeden 8-) No a mali sme sa fakt super. Bolo krasne pocasie, super voda, more cistucke, pozicali sme si auto a urobili koopec fotiek ;-) A mali sme tam aj zemetrasenie :-D Len take slabsie, ale stacilo mi :-p sme s drahym akurat spali poobede a sme sa zobudili, pozreli na seba a uz na nas klopali, ze mame vyjst von. A jeden chlapik sa akurat sprchoval tak vyskocil len v osuske opasanej okolo pasa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, super, bude to ine, hlavne s manzelom si na dovolenke este nebola, co :-D katka, strasne gratulujem, to je fakt parada! a to ze mas vysledky, uz je aj poradie? a v tatralandii sme este neboli, zajtra pojdeme do Jasnej, trosku do hor :-D Adi, super, zemetrasenie :-D tesim sa, ze ste si to uzili, a nevratili ste sa nahodou traja??? :-D ved daj vediet, ked budu fotky na pokeci, pojdem pozret, som zvedava :-D ale hlavne, ze ste sa mali dobre...
Odpovedať
Bea, traja sme sa urcite nevratili :-D Na fotkach uz pracujem.. Booze, ale je toho teraz vela. Tolko mailov a neviem coho este :-D
Odpovedať
Aďa to máš zážitok, že zemetrasenie. to nezažiješ u nás doma. potom daj aj ty fotky. ja sa snažím pozháňať ešte od hostí čo fotili, takže ešte budú neaké. Bea som zvedavá aké to bude. my dvaja niekde ďaleko od všetkých príbuzných.
Odpovedať
Erika videla som nove foto. Peknucke :-) A kde ste dnes vsetky? Haaaaaaa???
Odpovedať
:-) postupne este neake pridam. my ideme na zahradu. prajem pekny vikend vsetkym. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, my sme boli dnes v Jasnej na vylete...pekne, dobry vzduch, len strasne mrtvo, skapal tam pes proste... restiky zatvorene... tak sme museli obedovat v 4 hviezdickovom hoteli... Adka, fotky uz mas na pokeci? pekny vikend prajem, my ideme zajtra do mesta, je tu jarmok :-D ze jaka dedina :-D
Odpovedať
Bea, este nemam fotky :) Sme dnes kosili a hubil burinu, lebo za tie dva tyzdne sa nam zo zahrady stala hotova dzungla :-D tak nebol cas. ale cez vikend dam :) a uz mame aj maleho Mila doma, tak aj toho tam supnem, hehe :-) Ja nejdem nikam, milacik ide pozriet domov a ja sa idem este ucit na anglinu :-p
Odpovedať
Aďa mi sme na tom boli podobne, záhrada zarástra burinou tak, že sme ju nespoznali. :-D sme ju dávali dokopy, ale ešte zostalo roboty aj na budúci týždeň.
Odpovedať
ani tu nikto nie je. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak my uz sme v BA, sme oberali jahody v LM, velke ako moja past a sladuckeee.... Adka, uz su fotky? zvedava som.... ja sa do nasej zahrady radsej ani nepozeram, az ked bude po zajtrajsej skuske, lebo sa bojim, ze by som sa ani ucit nemohla :-D radsej sa veru idem, lebo ju potrebujem spravit....
Odpovedať
Ahoj Bea, čo ťa zajtra čaká?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj Eri, mala som dnes statistiku, no uvidime ako to dopadlo, zajtra este programovanie, no nejako to snad prezijem, medzicasom hladame last minute do Chorvatska... ako sa mas? co nejaka brigada?
Odpovedať
ahojte. no foto este nemam. inak to steniatko sme museli dat spat, lebo nas Ben ziarlil... tak tak. mi bolo smutno. ale dal sa do rodinneho domu, tak som rada. v byte by sa zbytocne trapil.. Bea, naj ponuky lastminutiek mas na www.invia.sk. tam najdes super veci.
Odpovedať
mam sa fajn, brigada sa crta neaka, ale nechcem to zakriknut.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Adi, na Invii som nasla nieco, uz som to dala overit, uvidime... skoda, ze Beny ziarlil, nam ziarli skrecok :-D ale sme sa dohodli, ze ked budeme byvat, kupime si morca :-D a fotky malickych nemas na azete? Eri, tak to drzim potichu pasticky, snad to dopadne, aspon by ti usiel cas, a aj korunky sa zidu... o skuske ani nejdem pisat, ten clovek ma rozculil...vsetkych 25 co nas bolo, vyhodil... tak o tyzden....
Odpovedať
Bea tak to je dosť ohubu, ináč aj ten náš inteligent nás rozdelil do 3skupín po 12ľudí ja som bola v poslednej. o jednej sme začali a o pol tretej skončili. asi pred pol hodinou som prišla zo zámkov.
Odpovedať
Caute kocky. No my sme dnes boli cely den na vylete na Sulovskych skalach, tak som taka utahana :-) Inak ja uz mam rocnik uzavrety, vsetko hotove. Len anglinu som si nechala na september. Aj tak ju budem mat v predstihu, lebo ju mam robit az v 3. rocniku. :-)
Odpovedať
Aďa to máš dobre, ja nemôžem uzavrieť ročník bo náš inteligent nám chce dať opravák z informatiky až v septembri.
Odpovedať
Hm, najhorsie je mat blbych profakov.. Ja sa uz teraz obavam dalsieho rocnika a hlavne bakalarok. No zatial si uzivam prazdniny aj s drahym :-) Este nejaku tu brigadicku najst a som spokojna.
Odpovedať
Tak v tom máš pravdu. Nadarmo sa učíš ak máš profáka "inteligenta" čo ti nedá skúšku boh vie prečo. nás už teraz upozornili druháci na jednu profku čo učí medzinárodný obchod. za každé keď chýbaš na jej prednáške ti dá napísať seminárku. a ak sa jej nepáči tak ti ju dá opraviť. :-S
Odpovedať
No tak to su uz fakt pripady pre cvokarov... Nepochopim. Bea, ty co stvaras? Ani tu nekuknes... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som bola dnes s mamou nakupit, potom som mala vysledky, tak som spravila Statistiku, uz mi chyba len to programovanie od toho debila, ale na to kaslem, v utorok tam pojdem, ked mi to da, tak ok, ked nie, tak si pytam FX a buduci rok ineho profaka....alebo mu tam vynadam, podla toho, aku budem mat naladu :-D sa tesim do toho Chorvatska, trochu zmenit vzduch, asi to uz fakt potrebujem, mam skoly plne zuby :-D asi ako kazdy... a tiez sa celkom bojim bakalarok, statnic...no ale vacsi debili ako my to zvladli, tak preco nie my, ze :-D co mate nove? Ericca, svadobny vikend sa planuje? Adi, fotky! :-D
Odpovedať
plánujeme plánujeme, len sme sa ešte nerozhodli na kedy to dáme.
Odpovedať
Ahojte. No my sme boli na chate a dnes mame gulas, tak v pohode. A vy ako? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, my sme vcera boli na obede v pizzerke, potom na ostrelovani bratislavy Napoleonom, na kavicke v AuCafe a na mojite na mestskej plazi :-D akcna sobota, tak sme oslavili. Celkom mile to bolo. Dnes sme len upiekli kura a sedime pri bedni...sa tesim k tomu moru........cez tyzden idem zhanat opalovacie kremy, potapacske okuliare... :-D a pekne ma dnes boli krize, netusim preco :-(
Odpovedať
Bea, vsetko naj k meninam inak :-D My sme tak oslavovali vo stvrtok :-) A kedy to idete do toho Chorvatska? A ides len s Tomom?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Adi, dakujem :-D aj ja ti prajem dodatocne vsetko najlepsie...som nevedela, ze si Adriana :-D co sa clovek nedozvie... do Chorvatska teda ideme, v nedelu o stvrtej rano :-D ideme k Crikvenici, to je hore na Kvarneri, a ideme nakoniec len tak na blind. Sme sa dohodli, kedze som nasla dost volneho ubytovania, ze pojdeme len tak, najdeme na mieste, co sa nam bude najviac pacit... a ideme vsetci, rodicia, brat a my dvaja. Tak sa to snad bude dat prezit :-D ale celkom sa tesim, more, slniecko...
Odpovedať
Jeej, tak to je super :-D Ved si musite oddychnut.. To sa neda len cely rok studovat... No nie? :-)
Odpovedať
ahojte, Bea mi sme boli v Selcoch vedľa Crikvenici. si to poriadne uži.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?