Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
charliz zatial sme nepozerali, riesime este tie dlhy a asi jul, august skusime obehat baky co nam povedia a este musim cakat na zmluvu a to je najdvolezitejsie....ta zmluva aby som mala na neurcito :-S
Odpovedať
Profilova fotka
my sme tiez nemali vela penazi pred svadbou, vpodstate ziadne, trochu sme si dlhy narobili, ale stalo to zato..sice vela veci by som menila keby som ju mohl amat este raz ale nelutujem ani jedinu sekundu toho dna...a stale mam v pameti, ked som povedala ja svoje ano, taky divny ton som mala a seci sa smiali... :-D a ked to povedal Fero tak som zrazu mala taky divny pocit ze podvadzam mojich rodicov :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ale Nely :-D urcite to bol krasny den, ved bol vas... my nechceme zase investovat prilis vela penazi do svadby, chceme platit sami (aj ked ktovie, co na to povie moj ocko) a chceme malicku svadbu, max 20 ludi, teda 15 ale mam tam rezervu :-P tak jasne, pockaj na zmluvu a potom porieste banky, to bude fajn, v lete bude klud, aj v bankach toho nebudu mat tak moc, takze preco nie... snad sa podari, ako vy budete chciet...
Odpovedať
Profilova fotka
ani my sme nechceli ale Fero ma velku rodinu, moja rodinka, kamarati, no 49 ludi aj s kameramanom, fotografon, DJom a s nami... a nas to cele vyslo cez 100 000,- vratane siat, obleku prstenov a tak.... ale rodicia platili celu hostinu napolovicu a len to stalo okolo 50 000 - 60 000
Odpovedať
Profilova fotka
fu, tak to je dost Nely... ja dufam, ze nas to vyjde dost malo, teda nie 5 korun, ale menej ako 100 ... uvidime... no a casom sa uvidi, ci rodicia budu chciet prispiet, ale ja myslim, ze stihame nasetrit dost :-D a rodinu mame velku, obaja, ale svadbu chceme malicku a potom im posleme fotku akurat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
charliz, tak my sme si povedali, ze takato oslava nie je kazdy rok a ked rodicia pomozu, preco by sme nepozvali skoro vsetkych z rodiny..ako vela ludi este z ferkovej strany neprisli, ale ti co prisli povedali ze nelutuju a ti co neprisli povedali, ze ked pocuvali aka super bola svadba tak ze lutuju ze si nenasli ten jeden den aby tam prisli... a ako na vela veciach sme setrili..svadobnu tortu sme mali zadarmo, kolace vpodstate za smiesne peniaze...saty som mala za 4000sk, ferko oblek za 2500sk...fakt na vela veciach sme usetrili...isli sme na nasom auticku, sama som si ho zdobila vecer o 23h pred svadbou :-D
Odpovedať
ahojte, hlasim ze zapocet z fin. matiky mam uspesne za sebou x-) x-) x-)
Odpovedať
cawte :-) charliz je sice pravda ze si rastina na ten prsten nedava obrovsky pozor :-N ale stale ho nosi, lebo je odomna :-D a na nete som videla ocelove prstene, ale niektore boli take leskle, asi lestene a niektore boli matne... rasto ma ten matny... to je jedno, dolezite je to preco ten prsten dostanes ze ;-) ked ste sa bavili o pocte ludi, my ideme teraz koncom juna na svadbu, kde len z nevestinej strany bude cez 80 ludi!!! strasne ze? akoze nie strasne, ale peniaze si mohli odlozit (cakaju mimi)... eri gratulujem k zapoctu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca gratulujem, teraz sa mozes plne sustredit na zajtra :-D x-) boooze ja sa tesim :-p
Odpovedať
ďakujem :-) baby ja už mám doma šatičky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, gratulujem.... a ktore nakoniec? tie povodne? drz sa zajtra, budeme cakat na spravy potom :-D jasne, ze nie hned zajtra.... My sa normalne tesime aj za teba :-D
Odpovedať
eri teraz som si kukla tvoj album a strasne sa mi paci ta flasa ;-) ja som ani nevedela ze sa davaju nejake darceky :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja som rozmyslala, ze ako darceky kupime rodicom fotoalbumy a spravime im plne, mozno aj s nejakymi komentarmi... nic lepsie mi zatial nenapadlo. Esteze mam tolko casu :-D Ale tam, kde chceme svadbu, maju aj vinnu pivnicu, tak ak budu mat nieco vynimocne, tak im aj vincisko kupime :-D
Odpovedať
tu strasne fuka vietor :-( ako je u vas?
Odpovedať
ahojte, Bea zostávajú tie pôvodné. ja sa budem snažiť podať info čo najskôr, hneď ako sa spamätám. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, krasne si uzi zajtrajsi den, a nezabudni, ze treba povedat Ano;-) :-D a potom sa ozvi, budeme sa tesit...by sme ti mali zacat vykat, ked uz budes pani :-D Katka, aj tu strasne fuka, no napriek tomu sme sa vybrali von... celkom prijemne bolo nakoniec.... pekny vikend kocky...
Odpovedať
Bea zabudni na vykanie a to hneď. :-p Áno som nezbudla povedať, len sa mi trochu ruky trasli a jednou rukov navliecť prsteň no, ale zadarilo sa. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, to je parada :-) nemas fotky? aspon nejake mobilove? :-D Co by som sa pytala :-) ty by si mala napisat taky sumar, tazka noc, ake bolo rano, pripravy, fotenie, atmosfera, rodicia, chapes :-) take tie klasicke veci :-D a kludne to skopiruj aj sem, aj do 88 :-)
Odpovedať
uff, ja si idem asi ešte pospať a potom hodím neaký suma sumárum :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Este ides spat?? :-D ti nestacilo? no dobre, tak sa vyspi, mila pani a potom napis...a zozen dake fotky :-D pekne sny...
Odpovedať
ako to začalo všetky viete. celý týždeň som niekde behala, skúšala som make-up, šaty, účes, nechty som si dala spraviť, bola som na kozmetike, štvrtok a piatok bolo treba uložiť alko, nealko, koláče a podobné veci do chladničky hotela takže som sa veľmi nenudila a preto som vám moc ani nepísala. v piatok mi ešte kamoška volala, že jej nikto nevolal kvôli mojim popolnočným šatám, holka čo sa s ňou mala stretnúť, aby doniesla šaty sa jej nedkázala dovolať. povedala som jej nech sa na to vykašle, zavola som mame nech mi donesie moje čierne šaty. Vili povedal, že nechce aby boli čierne nech si idem ráno kúpiť nové. večer som chcela ísť už o 10tej spať, ale neako sa mi to nepodarilo, zaspala som cca o 11tej a potom každú hodinu som sa budila. o 5tej ráno som to vzdala, išla do kuchyne a naraňajkovala sa. o 7mej som už sedela u kaderníčky, o pol 10tej som už bola u vizážistky a medzi tým som si stihla kúpiť aj popolnočné. 10.45 som sa už išla prezliekať do svadobných a išli sme sa fotiť. fotenie bolo strašne faj, veľa sme sa nasmiali srandu sme si robili. potom sme sa vrátili do hotela, prišli hostia, konečne som sa najedla. keď sme išli na mestký úrad Vili začal byť nervózny. došli sme, teta si nás zavolala aj svedkov a vysvetlila čo sa bude diať, vypýtala si občianske. ja a Vili sme jej ich automaticky podali, sa zasmiala, že nie naše treba ale od svedkov. :-D kráčali sme do obradnej siene, som pozerala len pred seba, vnímala som len toľko, že sieň je plná. všetko prebehlo v pohode, len sa nám trochu triasli ruky keď sme si vymieňali prstene. potom opadla tá troška nervozity čo na mňa sadla. Vilimu padol kameň zo srdca. :-) potom sme sa už len zabávali, žiaden problém sa nevyskytol. boli sme až do 5tej do rána. ešte sme potom hodinku pomáhali upratovať. no a v hotelovej izbe sme si pospali do 10tej a znova sme sa pustili do upratovania. asi toľko. kvety čo sme dostali sme si pár nechali a ostatné odniesli na hroby. dnes sme boli odniesť zákusky svokre, svokrovi a k Vilimu do roboty.
Odpovedať
Profilova fotka
No Ericca, krasny den :-) teda vlastne cely vikend... skopiruj to aj holkam do 88, budu sa tesit... tesim sa na fotky. a ako to dopadlo s tymi satami popolnocnymi, co si si dala sit? a fotili ste sa pred obradom, co Viliho reakcia na saty a teba-nevestu? :-) ja sa chcem fotit az po obrade, aby ma Tomas videl pred obradom prvy raz ako nevestu, v satach, s ucesom, zavojom.... vyzera to krasne, este raz vam obom vsetko len to najlepsie do zivota, nech sa vam krasne dari!!!
Odpovedať
tak som vám dala pár fotiek čo som vyprosíkala od kamaráta čo to fotil. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, su krasne! velmi sikovny chalanisko teda.... velmi vam to slusalo, bola si faaakt krasna! Ada ked pride, sa aj zblazni :-D :-D tak super, pekne ste si to uzili...aj sa citis inak? :-D
Odpovedať
cítim sa skvele, ja som sa znova zamilovala. x-) x-) x-) tie šaty čo som si dala šiť zostali u kamošky na intráku. tá kamoška čo mi ich šila odcestovala, povedala spolubývajúcej nech sa spojí s Hankou mojou družičkou a dá jej šaty. nevedela sa jej dovolať a tak spolubývajúca odcestovala domov. a tak šaty zostali na intráku v ba. :-D a ja som si kúpila nové čo sa mi zídu aj na promócie. 8-) fotili sme sa pred obradom, bolo to aj lepšie, potom sa mi už neskôr vyťahal účes a podobné veci. takto mám fotky "kým som bola čerstvá." :-D Vili mi vravel, že už bol strašne zvedavý a keď ma uvidel, že bol príjemne prekvapený si ma obzeral. :-) dnes bol so mnou vrátiť šaty a som mu ukázala aké som si ešte skúšala, povedal, že tieto boli dobrá voľba. takže som sa mu jednoznačne páčila.
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, tak to je super!! Je krasne, ze si stastna. Ved na to by svadba mala byt, aby ste si to uzili a krasne spominali, aby ste si silno silno uvedomili, aki ste stastni, ze sa mate... Je super, ze to bolo take krasne, mozete na to este dlho spominat. hlavne pri hadkach :-) ale tych aby bolo co najmenej. pekne si to uzivajte, je to este take cerstve... a co ten vikend v kupeloch? :-)
Odpovedať
ten víkend musím naplánovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, to je mi luto, ze to nedopadlo, snad dnes, budem ti drzat palce... daj vediet, snad sa ti podari, co bude treba...pripadne sa potom skus odvolat, na ekonomicku casto bravaju tych, co sa odvolaju, lebo vela ludi nenastupi v septembri....drzkaj sa...
Odpovedať
:-D aa slniecko zasa svieti, hreje, ziari :-D :-D charlize diky, asi si mi pomohla... musim sa pochvalit ze dnes mi to vyslo, mam vsetko, aj matiku :-D nejak som ratala, pocitala... a dobre som pocitala x-) takze hor sa hor, skola vola :-) eri budete mat romantikus v kupeloch?? charlize bola si uz v tatralandii??
Odpovedať
jj, bude romantika. teda dúfam. :-N sa teším, ešte sme nikde neboli sami dvaja na dovolenke. vždy len s kamarátmi a tak. toto bude pre mňa niečo nové. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?