Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No Adi, ja dufam, ze to vyjde, ale az po skuskach, skor nebudem o tom hovorit, iba ak by sa naskytla nejaka super prilezitost...sme unaveni a mame toho vela teraz. no uvidime. mne sa pacia tiez z beem.cz, mam ich vybrate aj v albume, tie sa pacia aj Tomkovi. Ved uvidime, co bude v ponuke, ked budeme zhanat nieco :-D a ja som tak rozmyslala, ze obrucky musia byt hlavne pekne, nositelne, prakticke, a aby sa rychlo nejako vyrazne nezosuchali...mne sa nepacia tie, co su dokola obriliantovane, nie je to prakticke, a aby som sa bala aj nieco robit....to nie. a su drahe :-D a zasnubny musi byt teda taky, aby bol nositelny cely zivot, a nie taky s obrovskym kamenom, co mi na ulici odrthnu prst kvoli tomu :-D taky akurat, radsej maly, ked diamant, a biely. a jeden kamen, biely, biele zlato.... tak sa mi to paci :-D
Odpovedať
Mne sa zas pacia tie obriliantovane dookola a s kamienkom tak akurat. Ja som taka straka a som strasne zatazena na trblietave veci 8-)
Odpovedať
Aďa presne ako hovoríš. objednali sme dnes alko a nealko. už je fakt všetko hotové asi. už len uviazať pierka, ale to až pred svadbou.
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, ake budes mat pierka? Ja by som chcela cerstve zelene, asi rozmarinove...len som zvedava, ci zozeniem...uz som rozmyslala, ze v to konkretne leto kupim nejaku peknu burinu rozmarinu v kvetinaci, a potom ju komplet osklbem pred svadbou :-D to by sa mi pacilo... neviem len, ako to bude naozaj :-D adi, aj mne sa to paci, ale ja chcem byt aj prakticka, aspon trosku :-) sa mi to zda neprakticke, by som to davala stale dole... aj obrucky pozeram podla toho, aby vydrzali dlho pekne, titanove z jednej strany, zlate zvrchu, a len maly kamienok.... takze tak :-)
Odpovedať
Bea to isté spravíme aj mi. rozmarín máme, ošklbeme ho a previažeme bielou stužkou. tým to hasne. ja by som taký krásny snubáčik prijala aj takto 2roky po zásnubách. :-D :-p asi keď si ho budeme môcť dovoliť tak si ho kúpim. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Super! krajsie ako tie vsetky umeliny dneska. mne sa to strasne paci. len to musi byt fresh....:-D Ericca, ked nebude snubacik, mozno bude narodeninovy, promocny alebo za babatko ;-) nikdy nevies... A tiez som rozmyslam, ze si ho kupim aj sama :-D :-D
Odpovedať
no veď presne, ono sa vždy nájde dôvod prečo by som ho mala mať. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak si ich zabezpecime... ja ked Tomovi oznamim, ze bude svadba :-D tak sa dohodneme aj za prstienok, tak budem vyberat trebars aj sama :-D
Odpovedať
ešte si mu to nepovedala? kedy sa chystáš? podľa mňa to schváli. dovtedy má dosť času sa psychicky pripraviť. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez dufam, ze to bude ako hovoris...chcem mu to povedat az po skuskach, respektive ked bude vhodna prilezitost.... vies co spravil ten profak, co nam este nedal terminy??? dal nam 1. deviateho, buduci tyzden. jeden termin.... dalsi ze uz neda napisal. debil. no aspon som nas stihla zapisat. idiot.
Odpovedať
to je fakt psychopat. čo je to za predmet?
Odpovedať
Profilova fotka
programovanie... je to idiot. ale kaslem na to, ja mam 10teho najtazsiu skusku, sa predsa nebudem ucit 9teho na jeho debilnu skusku.... proste tam pojdem, a ak mi to neda, tak to prenasam, kaslem nanho. uz je mi to jedno, tato skola je fakt uplne na hlavu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ako nám konečne informatikár dal termín 25. a teraz tí čo nemajú porobené skúšky zo štatistiky reklamujú. je fakt že štatistika ja za 6 a info len za 3 kredity, ale snáď sa nebude prispôsobovať väčšina menšine. no nie?!
Odpovedať
Profilova fotka
no, to je fakt... ale je to tazko. si vezmi, ze programko je za 7, maju ho 3 odbory (cca 360 ludi, trosku viac) a on dal na predtermin 150 a skusal ich mesiac potom na ustnej, a teraz asi mieni dalsich 150 (dost viac teda) a zase bude zrejme ustnu davat mesiac... mile, no. ale vravim, kaslem na to, neda, neda, necham si to na buduci rok...
Odpovedať
ja som si to isté vravela pri geografii v pondelok, nedá tak prenášam. a dala. ja som si povedala, že kvôli prkotinám si nervy ničiť nebudem. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne. najdolezitejsie je to pri tych predmetoch, kde si proste nevies pomoct... tento profak si mysli, ze po 10 hodinach cviceni sme programatori, ktori sa tym minimalne zivia...ja som myslela, ze sa budeme ucit principy, aby sme to chapali, ale on si mysli, ze tym proste zijeme uz roky, ako on. a ak da na skusku 5 programov, co by programatorovi trvalo 3 hodiny (programujem, len v inom jazyku) a on si mysli, ze my (co nic nevieme, lebo nas nic nenaucil) to dame za hodinu.... na co sa mam potom ucit?? ved to nema zmysel.
Odpovedať
caute :-) jooj uz som tu dlho nebola... stalo sa nieco dolezite?? nechce s mi citat 5 stran dozadu... od minuleho stvrtka sa mi taha taka snura ze na zabitie :-| beham hore dole... a k pocitacu som sa dostala az teraz... hruza des :-S v sobotu som sa svojej polovicky pri vhodnej prilezitosti pytala na radu vas odbornicok :-D ze ci si mysli, ze si ma niekedy vezme... a on ze no, ano :-D
Odpovedať
ako takto to u nás funguje na informatike. ukázal nám kde v exceli sa nachádzajú funkcie (od databázových po matematické) opísal nám asi 5 funkcií z jedného okruhu a zadal príklad. po 2min sa spýtal či to máme. jeden inteligent zahlásil áno. "dobre! tak ideme ďalej." a ako sa treba dopracovať k výsledku nepovedal. 8-( on to vie tak automaticky predpokladá, že to ovládame aj mi.
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, presne, uplne rovnako :-D to tusim vsade funguje na tejto nasej skole... nasa informa vyzerala uplne rovnako. zapocet som potom robila za celu triedu :-D je to hrozna, neviem na co je potom dobre, ze mame vobec tie predmety. ale co uz :-( aj tak by som si inu skolu nevybrala.... Slniecko, nic vazne sa nestalo :-) stale skuskujeme a moj Tomo stale nevie, ze som nam naplanovala termin svadby. Ale ved on sa to dozvie...aj tak tajne dufam, ze si tuto diskusiu obcas cita :-D ahoj Tomo :-D ale asi skor nie... A Ericca ma svadbu za rohom, tak sa vsetky tesime skoro ako na vlastnu :-D a to uz si sa ho mala opytat, ze kedy :-D ;-)
Odpovedať
Janka to je super. :-) to už môžeš vymýšlať dátumy. ;-) ináč nič si nezmeškala. Bea ja by som inam asi tiež nešla. možno ešte prekladať z maďarčiny do slovenčiny, ale nič iné mi nenapadlo robiť. ja som zvolila NZ aj praktických dôvodou. aby sme sa s drahým nevídavali len caz víkendy ako doteraz. ja by som to v pohode zvládala, ale jemu sa to nepáčilo predsa len 3roky spolu chodiť a vídať sa len cez víkendy, cez zimu každý 2 víkend. ide to na nervy.
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, to chapem, ved ja som si Tomasa nastahovala domov este sme spolu ani rok neboli :-D ale vlastne sme spolu boli stale, v skole, po skole, cez vikendy ak nesiel so LM a potom vlastne uz stale :-D a aj to tak zostane, ja ho nikam nepustim... juj, by som mu tak rada povedala o tej svadbe. no to chce prilezitost.
Odpovedať
ja stále očumujem kde aké byty sú na predaj. no ponuka nie je bohvie aká. 1.250.000 za 2izbák v pôvodnom stave. to sa mi zdá príliž veľa. ja pevne dúfam, že to pôjde dole a dostaneme sa k neakému slušnému bytíku za normálnu cenu. veď rekonštrukcia nie je až taká dôležitá, aj keď to veľa krát závisí od stavu toho ktorého bytu.
Odpovedať
Profilova fotka
a pytala si sa uz v tej banke, ako to s vami vyzera? ved milion by hadam dali, nie? a Vili, on asi robi v KN, ze? A ist niekde na kraj mesta? neviem, ako to tam vyzera, uz som tam davno nebola... ono povodny stav sa musi vidiet, zavisi od ludi, co tam byvali, niekedy moze byt povodny stav v lepsom stave ako nedokoncena rekonstrukcia. a k vasim do toho domceka sa tak kedy mozete stahovat? ci to nevidis na blizku buducnost? ze ci by sa viac neoplatilo vrazit prachy do toho...dokoncit alebo zabyvat?
Odpovedať
úver by nám v pohode dali milión. len drahému sa nepáči tá predstava splácať 5tisíc mesašne po 25rokov a až v tedy to bude tvoje naozaj. chápem ho. ani mne sa to moc nepáči. tak sa snažím hľadať aj neaké iné alternatívy. na tom dome je ešte dosť roboty treba zvonka zatepliť a omietnuť. vnútri chýbajú dvere na izbách a kúpelkách, schody na poschodie, treba vymaľovať, parkety. to je ešte dosť.
Odpovedať
ericca chcete len byt? nad domcekom ste nerozmyslali?? tu na zapade su reality vo vseobecnosti strasne drahe... ci byty ci domy... podla mna az zbytocne nadhodnotene :-( ale co uz, clovek niekde musi byvat :-| my mame napr. byt po rekonstrukcii, ale neviem neviem okrem kupelne mi to nejak nepripada rekonstruovane... nie zeby bol rozbrakovany, ale ked si pozriem ine fotky po rekonstrukcii tak to vyzera inac :-N ale toho roku by tu mali menit okna za plastove, dufam... inac ten byt v ktorom teraz byvame ma vraj hodnotu okolo 2 melonov, co sa mi tiez zda strasne vela :-p
Odpovedať
naši stavajú byt mimo kn, je možnosť sa tam nasťahovať ale nie teraz. a kým chodím do NZ do školy kvôli spojom je výhodnejšie bývať v kn.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, jasne, uz chapem... to sa potom naozaj oplati riesit inak...ale Vili by sa mal podla mna na to inak pozriet...lebo sice uver beries na 25 rokov, ale nikto nehovori, ze budete tolko splacat. pretoze ak aj ty pojdes casom do prace, kazdy rok nieco odlozite a vyplatite... my sme brali uver 1,3 (teda oco bral do firmy) a na 19 rokov.... kvoli splatke. lenze sme spocitali, ze ked mesacne odlozime len o nieco viac ako je splatka, po prvom roku to mozeme vyplacat po 20%...a teda by sme ho mohli splatit za 6. a to proste nevies, mozno prides k prachom, mozno len budes mat prijem, proste to vyplatis skor, ked to pojde. takze preco nie. ja by som do toho sla...
Odpovedať
Bea veď to sa ešte uvidí ako to poriešime. zatiaľ je najhlavnejšia škola a svadba. :-)
Odpovedať
Caute kocky. No tak sa idem s vami rozlucit :-) uz som pobalena, este si dam kupel a o polnoci idemeee. Ale aj tak mam naprd naladu. Dnes som sa stale len nahanala a este mi spoluziacka oznamila, ze profka bola na mna nasrata, ze som neprisla. A pritom som sa vyciarkla. A zevraj mi prepadol termin. Ina krava, ze? :-| Ale snad mi toto nepokazi dovolenku. Snad nie som taky debil, aby som nespravila trapnu, idiostku anglinu. Co si o sebe ta profka mysli. A som myslela, ze ona je v pohode. No neva... Tak sa tu teda krasne mavajte a posluchajte 8-) Erika tebe zelam, aby si si uzila svoj den a nech ti dopadne vsetko tak ako ma :)
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, krasne si to uzi, tesime sa na fotky... potom sa ozvi, budeme sa na teba tesit. Pozdrav Mata a poriadne si to uzite...ale ne ze si odtial priveziete juniora ;-) najprv svadba, jasne :-D Eri, jasne, najprv skola a svadba. Ved to uz mas skoro za sebou :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?