Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Fiha, pekny pribeh Erika. No Bea, ty tie fotky menis :-D
Odpovedať
budem sa snažiť dať fotky čo najskôr. no ja som mala prakticky len 14 :-D dokopy sme sa dali na deň detí a ja mám narodky až 16. :-D :-D :-D niekedy mi pripadá, že dokelu to sa stalo mne? je to ako R.Pilcherová
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, je to sranda, ze si bola taky soplos a pritom ti to vydrzalo;-) ja byvaleho nenavidim, teda nie je to nenavist v pravom slova zmysle, ale je to take nieco :-) som hovorila Tomovi, ze aspon nemusi ziarlit, lebo pekneho slova som na neho nepovedala...a to sme spolu boli 3 roky, celu strednu, ale ja som sa tak zmenila za tu dobu, ze sme nemohli byt spolu :-) ale aj on sa zmenil strasne, hlavne, kazdy sme sa vyvijali uplne inym smerom :-D Adi ano, ale tato mi tu snad chvilu vydrzi...aspon viete, ako vyzeram :-D
Odpovedať
ešte som zabudla ti odpovedať. chceme ísť niekam na predĺžený víkend len ešte nevieme kam. možno do maďarska alebo blízke okolie kn. ešte neviem. musím niečo vygoogliť.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, nejake kupele! Kupele su najlepsie... uplna parada :-) a tam pri hraniciach ich je tooolko, a take krasne! Urco najdete nieco poriadne. Nasi boli v Egeri, ale to je dalej, blizsie je ich ale tiez dost...ale nie ze Sturovo, tam je moc ludi...take pekne kupele, ako Dudince, alebo ten Eger, to je fakt super, romantika a pohodicka. A aj ceny sa daju;-)
Odpovedať
hej. ja som by som tiež bola rada keby sme vyviazli v kúpeľoch. ja ich zbožňujem. len ešte musím nájsť niečo pekné a presvedčiť Viliho. 8-)
Odpovedať
Fiiha, kupele. Dala by som si povedat :-D Teraz by mi bodla masaz, bazen 8-) Hmmm, joj.
Odpovedať
Profilova fotka
My chodime do Vysokych Tatier a do Dudiniec, Piestan, Trencianskych Teplic...ale to je vam vsetko daleko...mozno tie Dudince :-) ale oni mavaju perfektne akcie, na predlzene vikendy... hotel Flora napr. ;-) Ale najde sa aj na hraniciach nieco pekne, mozno v madarsku lacnejsie, aj ked ktovie...
Odpovedať
No ja som v kupeloch nebola ani nepamatam. Ja skor more. Tam sa zrelaxujem az az :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, Ericca, tak ako skuska? Adi, ako? Dufam, ze si naucena... a zbalena :-D
Odpovedať
Ee, este sa akoze ucim :-) Z 10 lekcii viem 2 :-D Haha. No som zvedava, ze ako dopadnem. Sa mi to nechce. Zbalena este nie som. To staci v stredu poobede, lebo ideme o polnoci. To je v pohodke. Uz som zvyknuta. A ty ako? Co cely den robiis? Mne dnes pride drahy...
Odpovedať
spravila som!!!!! juchúúúúúúúú!!!!! a ak sa podarí tak toto budú moje svadobné len biele! http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Erika, tie su kraaaaasne :-) Strasne sa mi pacia. No som zvedava, ci sa ti to podari zarezervovat na ten termin. Bodaj by. A gratulujem ku skuske :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, gratulujem a tie saty su krasne... uz si ich mala oblecene alebo ? Budu ti slusat... daj vediet, ako pokracujes :-) adi, ja sa uz trochu ucim, Tomo pride zajtra, tak sa tesim, uz mi je smutno... sa mi sniva o babatkach stale :-P hrozne....
Odpovedať
no tieto sú na môj termín rezervované, ale pani pôjde v nedeľu po nový tovar a objednala ich v bielom. ak budú mať tak sú moje. zatiaľ som ich neskúšala. budúci pondelok idem na skúšku šiat. ďakujéééééém :-) som strašne šťastná, že mám z krku tú skúšku.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, a mozem mat otazku? Kolko tak stoji pozicat taketo saty? to je sranda, ze budes menit tyzden pred svatbou saty :-)
Odpovedať
možno vymením možno nie. ak ich budú mať v sklade, tak mením. 6500sk za požičanie šiat + doplnky ako závoj, rukavičky, kabelka/pompadurka, vanúšik pod prstene, a ešte niečo ale to si už nepamätám. nechcem sa nechať veľmi uniesť, lebo ak tie šaty nebudú zbytočne sa sklamem, tak to beriem s rezervou.
Odpovedať
erika to mas pravdu... radsej sa netes, lebo to nevyjde.. ked sa nebudes tesit, tak sa to podari 8-) uvidis :-) ved aj tie saty predtym mas nadherne. tak sa nestresuj. budes kocica.a Vili bude slintat :-D kocky drzte mi zajtra palce, este to neviem :-N :-N :-N tam idem len tak. ze bud alebo :-D Bea - ty nase babatko. Aj ja som mala take obdobie. Aj Matko dokonca ;-)
Odpovedať
viem, že sa mu budem každopádne páčiť. ja som o takých šatách vždy snívala. nechcem to zakríknuť, ale dúfam, že sa v nich budem vydávať.
Odpovedať
no to je jasne, ze sa mu budes pacit. o tom nik nepochybuje. kocky, ake ste znamenie? ja som lev :-D aj Bea, vsak? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som lev a som posadnuta detmi...a najviac ma poslednou dobou stve, ze vsade citam o samych 20 rocnych snazilkach, tehulkach a maminkach.... to by som aj ja chcela.... ach jo, ale ja si este pockam... Adi, ja to mam od 15tich, to nie je obdobie :-) Ericca, a Vili videl saty? Ja som rozmyslala, ze neukazem Tomovi ani obrazok, nic... aby mal prekvapko...snad ti to vyjde s tymi satami. Je pekne si plnit sny... Adi, drzim ti palce, urcite ti bude stastie priat a vyjde to ;-)
Odpovedať
Ale myslela som o tom snivani ;-) Ci to sa ti sniva uz od 15 o babatkach? :-) A to s tymi satami a ukazovanim partnerovi.. Hmmm, tazka otazka.. Asi by som mu ich ani ja neukazovala. A ked som mu povedala, ze mu ich teda neukazem, tak mi povedal, ze sa pozrie na moj album a bude 8-) To je ale hrozne. On ma takto spehuje :-p
Odpovedať
ja som blíženec. Vili tiež a v čínskom sme obaja draci. :-D nevidel, ani ich nechcel vidieť a ja som chcela nech ich vyberá spolu so mnou. on to chce mať ako prekvapenie. nie z poverčivosti. som ho nahovárala nech aspoň tie čo nevyhrali, ani tie si nechce pred svadbou pozrieť. ešte jedna vec je nie celkom istá, že sa budeme fotiť v hummeri. možno. Aďa držím palce, nech sa darí. ;-)
Odpovedať
Erika, Bea dakujem :-) V Hummeri? No toto :-) idete pozicat ci mate znameho?
Odpovedať
Profilova fotka
Tomo na svadbu nechodi, len na strechu... tam mame domceky a este jeden album s nabytkom... sem nechodi. tak ale ine je vidiet obrazok a ine na tebe. ja mu ich neukazem, bude prekvapko, zoberiem ich v ciernom sacku, obleciem si ich sama na izbe so svedkynou a potom len vyjdem von a bude prekvapko :-D Adi, ja vela citam, strasne ma zaujima vsetko o babatkach...uz od 15tich... takze som skoro uz vzdelana :-D ved tolko ani vysoka netrva, kolko sa ja tomu venujem :-D ale tak, bavi ma to, viac ako chodit pit niekam von ... a sniva sa mi casto, tiez uz dlho. lepsie by mi to padlo, ako skola :-) ale hlavne, ze po skole sa budeme moct snazit a vsetko okolo, zarobime popri skole a po skole uz budeme manzelia, takze to bude fajn :-D
Odpovedať
Citas uz dlho? No fajn, tak to mi potom poradis :-p Ja mam este nejake nezrovnalosti. Ale moje vedomosti sa veeeelmi zvysili odkedy navstevujem konika. A to pravidelne :-) a vy mate na streche album? idem kuknut teda ;-)
Odpovedať
Bea, fakt pekne ;-) My sme si kupili v januari novu postel. Taku velku a vysoku, s ekokoze. No bohovska. Strasne super sa na nej spi. A hlavne som nechcela ziadne prditko, co sa hned rozbije a ktore je velmi nizke. Teraz mame ooobrovske letisko, na ktorom sa da santit ojojoj 8-) Inak mas super vkus.
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, my mame doma patro na spanie..xi..160x200cm..ale staci to..este aj macka sa knam zmesti :-D :-D ale do domceka by som strasne chcela okruhlu postel..stoji nejakych cez 30tis.ale je super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, diky za poklonu, my mame malu postel, 140ku, ale vacsiu nechceme ani za svet :-D aj tak spime nalepeni na sebe, takze netreba... budeme az do domceka kupovat, skor nie, nebude treba... tato je taka obyc, drevena, ale je fajn. staci kvalitny matrac, ja som spavala dlho na matraci na zemi, bez ramu, a ako my bolo dobre :-D no mozno sa k tomu vratime, matrac nevrzga :-D :-D Juj a budeme mat domcek...teda nic realne, ale mame som povedala, ze uvazujeme nad LM, tak mi ani nevynadala :-D a tym padom, ze by sme isli do LM, mohli by sme si to dovolit :-D takze tak. potom uz len uvahy, ci novy alebo stary prerobit. no uvidime, rozhodne sa na to tesime :-D
Odpovedať
Nely, okruhlu? Myslis, ze je to prakticke? :-D No neviem si to predstavit :-D :-D Ale raz som videla na VOXe, co tam prerabaju byty ako urobili orientalnu spalnua tam dali taku krasnu okruhlu postel s baldachynmi.. a straasne to bolo pekne.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?