Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je skoda ale, ked ani kvoli tebe to nenecha... tomov oco fajci, ale len v praci, doma nikdy, raz si za zapalil doma, co sme spolu, ked bola navsteva, tak aby ten nefajcil sam. inak nie. ale tiez ho chcem ukecat, aby prestal, ma vysoky cholesterol a to je najhorsia kombinacia :-( ved sa snad casom umudri... alebo, co je horsie, tak az ked sa nieco stane... je fakt, ze moj krstny fajci, este chodil na dialyzu, odisli mu obidve oblicky z cukrovky, a on stale fajcil... nepomohlo mu to zrovna, uz zomrel ;-(
Odpovedať
dúfam, že ho niečo osvieti a prestane fajčiť. môj krsný zvykol ešte pred 10rokmi vyfajčiť 2krabičky za jeden deň a to Marsky čo sú silné aj pre koňa! teraz vyfajčí už len 1 necelú krabičku, občas celú za deň. no zdraví zrovna nie je. má cukrovku a všetko ho bolí, je extrémne chudý váži tak max do 50kg. kosť a koža.
Odpovedať
Bea, no este neviem ci mam tu skusku :-p Ved sa uvidi... A vy fajcite ci nie? Alebo ste niekedy fajcili?
Odpovedať
Ja nefajčím, ani som neskúšala. mne to je odjakživa proti srsti. Aďa dúfam, že si spravila. držím palce.
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, snad to bude dobre.... ja mam este tri, tak co :-P lenze ja nejdem na dovolenku, ako niekto :-D Nefajcim, nikdy nebudem, fuj. Raz som si zapalila, sama som bola doma, bola som zvedava. Nic mi to nepovedalo, tak som to nechala tak. Mne to smrdi a vadi mi, ze smrdi vsetko okolo, na mne... a moje milovane vlasy, si viete predstavit, ze by smrdeli nikotinom??? nikdy... to nie, to fakt nemusim...ale moj brat fajci vodnu fajku... :-) to mi tiez nechuti.
Odpovedať
Bea naprosto s tebou súhlasím.
Odpovedať
ahoj :-) no Bea hej, necham sa prekvapit :-D ja viem ze sa k tomu dokope (teda ak ho zo mna dovtedy neporazi :-N ) ja nefajcim... skusala som raz, so spoluziackami na brannom... to teda bola pecka ten vylet :-D ale ciga bola taka hnusna, fuuuj :-| a tiez neznasam ked smrdi za dymom, estelen pride ku mne a citim to... normalne mu pachnu po dyme ruky, ich ma vyudene... a ked sme vonku, tak zlava mi niekto fuka dym pod nos, z prava... z kazdej strany ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
No kocky, to ma mrzi, ze mate takych tvrdohlavych chlapov.... ten moj nema rad alkohol, no kvoli mne si obcas nejaky poharik vinka da, aj ked my teda pijeme vobec malinko, tak poharik rocne :-D ved to sa snad podda aspon casom, sa im povyhrazajte a casom to na nich dolahne mozno aj z vlastneho presvedcenia.... :-D alebo si to aspon budu mysliet :-D
Odpovedať
Bea, ty si potrpis na vlasy asi tak ako ja. Najskor sa na mna moj dival, ze kolko mam vselijakych balzamov, sprejov a neviem coho... A teraz? Uz sa pyta, ze "mozem vyskusat?" :-D :-D :-D Zlaty je noooo. A skusku mam za C :-) Taka som rada. bolo toho hrozne kvantum a este dala take otrasne otazky. Uz len anglinu zbuchat v utorok, v stredu zubar a v noci odchod :-) A to este v nedelu mame prve svate prijimanie. No mam toho dost. Ja som skusala len taky odvar z cigariet.. Tie mentolove ci ake. No fuj.. Som sa rozkaslala a stacilo mi. Mne staci, ze ked pri mne niekto fajci a hned idu vsetky veci do prania.. Lebo mi to otrasne smrdi. A ked som zacala s mojim chodit, tak nefajcil. A potom raz som mu nasla cigarety.. A to mal len 2 vyfajcene.. A ja, ze to co ma znamenat. A on, ze mal nervy, ze sa potreboval ukludnit. Tak som mu urobila prednasku, ze si to neprajem, ze mi to vadi a ze ukludnit sa moze aj zutim zuvacky. A viete co mi povedal? Ze: "dakujem laska, ze ti tak na mne zalezi" :-D :-D :-D A nic viac :-) Odvtedy som to unho nevidela a jemu to tiez smrdi.
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, gratulujem :-) to je fajn :-) Mas prve svate primanie? Teraz? Nejsi na to uz velka? :-P A Tomo si moc nepotrpi na vlasy, ale nase deti ich budu mat uzasne a huste, obaja mame take droty, mne sa zacali tento rok vlnit :-D Cigarety, to je fuj, chory zlozvyk. Ja nechapem, ako moze niekto hovorit, ze ho to ukludnuje... som isla v buse a chlap uz dva semafory pred zastavkou stal na schodikoch s cigaretou v papuli a cakal, kedy vystupi...zapalil si este na schodikoch. Akoze, ked mne niekto povie - neraz- ze sa musi o tretej rano zobudit a zapalit si, lebo ma abstak, tak je to chudak... nezavidim, fakt ze nie :-) nech si to nechaju :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak moj fajci krabicku za den, strasne som sa hnevala a aj hnevam za to lebo to ide strasne do penazi..raz si aj vstupil do svedomia a pozadal ma nech mu kupim tie zuvacky nikorett..a viete kolko to vydrzal? dal si jednu a s tym ze su silne vsetky ostatne ostali v krabicke..obmedzi sa na jednu krabicku na dva dni az ked nie su ku koncu mesiaca peniaze.... ale ze skodi sebe, mne a aj nasim nenarodenym detom, to nevnima 8-)
Odpovedať
Bea, akoze v rodine mame prve svate :-D Sesterka ;-) A ty mas krasne vlasy, tak co chces. No o tych abstakoch som tiez pocula.. Ubohe. Aby cloveku vladla jedna blba cigareta...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No uz som sa zlakla, Adi, ze chces mat svadbu v kostole a pritom robis primanie teraz :-D :-D Aj ked, preco nie :-) Nely, aj to je padny argument, ved od septembra vraj krabicku za menej ako za 100 SK nekupis. Ja by som to chlapovi neprepacila, ze takto hazarduje so zdravym, ze umre skor ako ja a necha ma tu samu, ze nebudeme moct mat deti, ze nebudeme moct mat zdrave deti a ze so mnou nevydrzi ani na veceri v nefajciarskej restauracii... Otrasne sebecke....
Odpovedať
Bud rada, ze mas Toma.. Moj ujo tiez fajci ako duha.. A ako to ide do rozpoctu. ved prefajci okolo 4 tis. mesacne
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som najradsej na svete, ze mam Toma :-D uz ho len ukecat na tu svadbu :-D
Odpovedať
Som zvedava ako dopadnes :-) A kedy sa ho to chces spytat? :-D Aj u vas je tak otrasne teplo???? Si musim kupit dake saty, lebo toto uz nie je normalne..
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ze je tu horuco :-D ale ja som domenko, my mame zimu, mame hrube mury... :-D juj, ale ja sa tesim, ze je horuco, mam z minuleho roka uuuzasne saty, tak ich konecne mozem znosit... kedy? po skuskach urcite, ked bude klud, pohodicka, a naskytne sa nejaka vhodna prilezitost...urcite to chcem stihnut v lete, a cim skor, nech ma neporazi. uz aj teraz by som mu to povedala, boze a ked som to vymyslela, tak sedel vedla mna, som mala co robit, cely den som sa z toho tesila :-D
Odpovedať
baby ja som tak strašne zaspala, že som prespala celé poobedie. a v noci nebudem môcť spať. :-S ale ešte stále som neaká oťapená. kamoška mi volala, že možno nestihne svadbu, ale ešte to nie je isté. jej priateľ je vojak a sú v Libanone a neaký chytrák im zabudol vybaviť víza domov. tak nemiesto 7. sa vrátia až 11.6. ešte bude musieť podať hlásienie, blbé papierovačky. chceli prísť z Fr autom ale takto. :-| to ja mám vždy takú smolu. keď sa na niečo teším, určite sa niečo posere! :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, neboj, kamoska to urco stihne, neboj nic, vsetko dobre dopadne... naisto, len nestresuj. ja neviem spat cez den...ale dnes su vsetci nejaki zaspati, unaveni...mozes mat pekny vecer aspon, predsvadobnu noc...alebo chodte niekam vecer, uzite si to, aspon budes poriadne vladat a zapijes zapocet :-D Ericca, ze mi das potom vediet, ked si budes vybavovat, ako to prebieha na studijnom??? Ak by som nahodou mala svadbu v tom piatom rocniku.....:-D
Odpovedať
no skôr tá predsvadobná noc bude :-D než ožran párty. ja ti zaspím cez deň hocikedy ale potom večer neviem poriadne spať alebo len tak podrichmávam. jasné, že ti dám vedieť, len mi to potom ešte pre istotu pripomeň. ja na to zabudnem.
Odpovedať
Profilova fotka
sak ja sa ta budem pytat vela, neboj sa :-D po svadbe, vsetko :-D to ta budem otravovat, pani vydata, kolko vydrzis :-D budes Nagyova, ze? Nenechavas si ani dve mena? Ja by som aj isla von, ale nikomu sa nechce so mnou :-( tak budem visiet na nete, zrejme... mozno skusim este niekoho ukecat :-D
Odpovedať
budem bez ová, nebudem mať prechyľovanie. poď von so mnou ja tiež nemám ísť s kým. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Super, bez -ova... gratulujem :-D to bude pekne, take moderne... ja som rozmyslala o dvoch, ale uz sa mi to nepaci, je to moc dlhe :-P a v pohode ti to dovolili, nebol s tym nejaky problem??
Odpovedať
nebol vôbec, ja mám aj tak neslovenskú národnosť, takže nikto neprotestoval.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak potom super, to je fajn. Ved ja sa ta popytam vsetko, len pockaj :-D ma budes mat plne zuby. Hlavne za to nase skolske studijne som zvedava, aj ked je fakt, ze moja terajsia studijna referentka by ma asi vyhodila z okna, ona este nie je vydata, tak by zavidela a zabila ma radsej :-D
Odpovedať
Bea dnes som bola za našou gestorkou, že sa mi bude meniť meno. ona automaticky kedy to máte svadbu :-D vravela nech si uzavriem tento ročník nech porobím všetky skúšky a potom v júli pošleme index aj isic kartu do ba na dekanát. toto je téma o priezvisku bez ova, ja som to tak zbežne čítala. niekde vyžadujú aby si mala inú než slovenskú národnosť aby si to tak mohla mať, inde to nevyžadovali, inde ti to dovolia zmeniť až po svadbe za poplatok cca 150sk. musíš sa potom konkrétne spýtať tam kde bude svadba. :-/ www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThr... - 46k -
Odpovedať
Profilova fotka
Zlata, dakujem :-) Ja si necham prechylovanie, Tomo ma take slovenske meno, takze v pohode... Ja keby bola svadba v septembri, tak bude asi po zapise, tak sa mozno skusim dako dohodnut, ze sa nezapisem a potom sa zapisem s novym menom, ale nebude sa mi chciet davat si robit novy isic... mozno ich ukecam, nech mi daju duplikat alebo aj nic. Ved v obcianskom mas napisane obe mena aj tak :-D
Odpovedať
veď ti dám vedieť, že čo som vyriešila. ;-) oki, idem sa venovať drahému. majte sa krásne.
Odpovedať
Erika a ty mas teda aku narodnost, ked si pisala, ze mas neslovansku? Ja sa prave cumim na panelak. Sledujete to?
Odpovedať
Profilova fotka
Adik, panelak pozerame z povinnosti pondelok, stredu a piatok...mama to pozera. utorok a stvrtok pozera Velmi krehke vztahy :-D vlastne obaja rodicia sa do toho nejako zazrali, telenovelisti.... mna teda Panelak nicim neoslovil, ukazovat takto verejne ludsku blbost, naivitu a alkoholizmus, nic pre mna :-D to je real life, v telke mam radsej taky filmovy zivot sledovat.... teba to nadchlo? ci to len sledujes?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?