Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, my by sme sa aj zobrali, teda obaja to berieme tak, ze sa raz urcite vezmeme. Ale ja nechcem svadbu o troch ludoch (tak 50) a kde na to vziat peniaze? Odhliadnuc od byvania... bejbiško by som este nechcela, na to sa citim sice, milujem deti, ale najprv treba zarobit, mat kde byvat, uzit si tu matersku potom. Predsa nepojdem po roku do prace. A kde by sme zo studentskeho platu vzali na plienky? Aj ked na latkove... nie je to take lahke dneska, v Blave urcite nie, na dedine sa mozno aj da, aj ta svadba vas tolko nevyjde. My sa ale urcite raz vezmeme a dovtedy tu budem nakukovat do vasich albumov a obdivovat vase krasne saty :)
Odpovedať
Profilova fotka
Presne,jak pise charlize.My jsme se vzali,protoze se proste mame radi :-D ,vime,ze jsme pro sebe stvoreni,ale mimco...na to si jeste pockame.Sice mame byt,ale mimco proste potrebuje poradny zazemi.ja jeste studuju,takze by to martin tezko sam utah...chodim teda na brigadu,ale stejne... A navic,nekdy mimca hlidam...jsou roztomily,dokudnezacnou rvat a kakat apodobne :-D ...proste na nej jeste nejsem pripravena
Odpovedať
Profilova fotka
cavteeeeeeeeeeeeeee...jaj jak zavidim seckym 87ckam co su uz vydate...my sme sa xceli vziat v septembri 2008, ale nasi sa tvarili nejak kyslo, nakoniec sme to presunuli na jun 2009, myslim, ze to bol lepsi napad ako ten september (kedze mam pred sebou ako studentka prazdniny a budeme si uzivat 8-) ), ale stale ticho zavidim tym, co sa beru skor..btw, kedze ste mnohe z vas studentky, nemate problem s financiami co sa svadby tyka? lebo akurat som si kukala tuna ceny svadieb na fore a nebolo mi teda vsetko jedno :-S
Odpovedať
Profilova fotka
kkkika: tak ja im velmi nezavidim lebo ako pises studenti nemozu mat horibilne financne prostriedky a veru svadba nie je lacny spas...Ako na svadbu mame peniaze aj pre 200 ludi ale treba sa aj nejak inac zabezpecit byvanim a tak... Ja chcem najprv skoncit skolu sa dobre zamestnat a az tak svadbu...
Odpovedať
No kedze mi tiez studujeme, tak to tiez s peniazkami nie je take ruzove :-) Ale co uz, student je student. Sice brigadujeme, ale na ten "naozajstny" zivot to v dnesnej dobe proste nestaci. Ved vsetko je take drahe a ked chceme babatko, tak na to sa treba naozaj zodpovedne pripravit. Nie hr hr a potom budeme plakat, ze to nezvladame. A svadba je veru inak draha. Sice sa da ako tak uskromnit, ale aj tak.. Ked to ma byt raz za zivot, tak si to treba uzit so vsetkym po com ti dvaja tuzia.. Si myslim :-D A ja tiez tuzim po svadbe, ale treba este pockat. Zatial sa tu budeme takto stretavat a casom uvidime, no nie? :-) A samozrejme obkukovat albumy a zbierat inspiracie na ten svoj nezabudnutelny dnik :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Princezna, presne tak to vidim. Ved to ma byt raz za zivot. Nevravim, ze je to zasadne to najdolezitejsie, mat velku svadbu, vela ludi, drahu. Ale aby bola taka, ze ked si aj za x-rokov spomenieme, bude to krasne :) Babatko este nie, to ma cas, hlavne kvoli skole a peniazom, ale na to este cas bude. Ale ta svadba, niekedy mam take stavy, ze aj zajtra by som zacala planovat. Aspon mame s kym, ze? 8-) Mali by sme si aspon to uzit :-D
Odpovedať
charlize: Moja rec :-D Uzivat si uzivame ;-) Ale ked vidim niektore tie krasne veci, saty a tak, az mi srdiecko stisne, ze aj ja chceeeeeem :-) Ved uz mam nastahovanych tolko fotiek, ze az. A priatel sa len potmehudsky usmieva, xixi. No mozno o 2 roky ;-) Baby.. to som zvedava, ktora svadbu bude planovat prva 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, ja do mojho stale rypkam, ze svadba sem, svadba tam, kde ake zasnuby a na kazdej svadbe v telke najdem nieco, co chcem aj ja:) Ozaj, kocky, ako si predstavujete svadbu? A rocne obdobie? Ja by som chcela vonku, v nejakom parku alebo tak, a je mi jedno, ci v lete alebo v zime. Viem, ze nie kostol...
Odpovedať
No ja urcite v kostole :-) A oslavu si predstavujem niekde na velkej travnatej ploche pri nejakom kastiely pod velkym stanom, kde by boli okruhle stoly, nadherna vyzdoba, horeli by fakle a nejake krasne lampiony :-) vsetko krasne zladene ssamozrejme. A pri kastiely preto, aby sa tam mohli hostia presunut, keby bola zima, alebo by nebodaj prsal. A rocne obdobie si predstavujem leto :-) Nejaky jun alebo jul ;-)
Odpovedať
kocky, kde ste?
Odpovedať
Profilova fotka
NO ja som tu...ved aj ja vsimam ze akosi sa to tu malo zaplna :-(
Odpovedať
lenkica: aspon ty napis ako si predstavujes svadbu ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja o svadbe este len snivam...este je to niekde v dalekej buducnosti pretoze studujem a studujem a priatel nech zatial zaraba hoc ho musim umernovat ;-) ale uz teraz pozeram nejake svadobne saty na strankach..ktovie ake budu letiet o take 4 roky...moda sa meni....a tie drahsie co teraz stoja okolo 13 000,- za vypozicanie potom uz mozno budu stat okolo 20 000,- cloveku sa az rozum pozastavii nad tymi cenami...a co sa tyka svadby tak neviem ci bude velka ci mala ale ktovie ako to s poctom pozvanymi nechcem prehanat... a co z tvojho hladiska? mas predstavu? 8-)
Odpovedať
Ja som tu uz nejaku predstavu napisala.. ale napriklad, ja by som si zelala taku strednu svadbu. okolo 60 ludi... pre niekoho je mozno velka, pre inych mala :-D pre mna tak akurat. a nic prehnane. hlavne vela kvetov a prijemne prostredie. a samozrejme ludia, na ktorych mi zalezi. saty chcem nejake princeznovske :) a biele :) korunku, zavoj. taka klasika :) ale inak taka jemna, nezna svadba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
som si vsimla jeden tvoj album kde mas same zdobene nechty..to je tvoj konicek? aj ich robievas??
Odpovedať
Nie, nerobievam :-) Sice by som rada, ale neviem to :-p Mozno len tak tie moje obcas prizdobim. Ja s tymi mojimi vselijako experimentujem :-D No a v albume je ich preto tolko, lebo som tu nic podobne nenasla, tak pre insipiraciu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A ja tiez snivam o svadbe:) A o detoch. Lenze ked si predstavim, ze by to malo byt teraz (ked si to tak realne predstavim, peniaze hlavne) tak sa az zdesim. Ako Lenka pise, tolko penazi... Asi udrzime poradie byvanie-svadba-babysko a teraz uz len co poriesime tie roky, ktore to zaberie :-D Pre mna ideal by bolo tak o rok zacat byvat, po skole svadbu a dalsie dva bejby. Ale zavisi to od penazi, my obaja studujeme, takze zas az tolko nezarabame. Asi si na svadbu vezmem uver 8-)
Odpovedať
Ahojte :) Som sice rocnik 88´ , prepacte ze som sa sem tak votrela :-N ale zaujala ma tema o ktorej hovorite...priority a tak...tiez planujeme s priatelom svadbu urcite niekedy ale povedat kedy je tazsie....on student v 4. rocniku VS, ja maturantka (A to mam v juni 20 :-| )...no a na to vlastne nadvazuje aj moja otazka - v akom rocniku studiu sa nachadzate? Mna totiz mrazi predstava, ze v 25-ke skoncim skolu....do skoly som sla totiz o rok neskor (ked som mala 7rokov) a ani na osemrocnom gymku som nebola...no a ja by som rada mala svadbu aj skor ako po statniciach...ale zas svadba sa pre mna rovna aj osamostatnenie sa od rodicov a to stoji velke prachy...a nehovorim o miminku....bojim sa ze ked "to" pride (teda mimino ale to chcem aj tak az po svadbe), tak nedokoncim skolu....a ja by som rada tu vysku mala.... Rozmyslali ste uz niekedy nad tym, co by ste robili keby sa vam, nechcem to povedat tak blbo ale, "prihodilo" mimino pocas studia? ja by som si ho vziat urcite nedala ale neviem si predstavit co by som robila..... V poslednej dobe si coraz viac uvedomujem ze tema svadba a dieta sa pomaly dostava uz aj do mojich vaznych planov a trosku ma to aj desi......pravdaze aj tesi a omnoho viac, jaj len keby nebol ten velky problem s peniazmi... niekedy mam pocit ze mlady clovek v dnesnej dobe sa uz ani nemoze postavit na vlastne nohy bez toho aby sa neupisal na nejaky 30 rocny uver.....nieze by mi doma s rodicmi nebolo dobre tak ale sak viete co chcem povedat..... ach jaj...mam take divne stresove obdobie...to bude asi tymi pisomkami maturitnymi ale nastastie to je uz za mnou inak som bola prekvapena ked som uvidela ze rocnik 1987 :) si vravim ze sak co take mlade baby uz myslia na vidaj ale sak ked sa dvaja maju radi tak preco nie :) a som rada ze mate take rozumne nazory(i???ja uz som totalne zmagorena z celej litiky a gramatiky :-S ]-( :-N x-) ...) bo s niektorymi babami vo vasom veku sa o takychto veciach vobec neda rozpravat.... no dobre...zas som sa nejak rozpisala tak uz radsej koncim :-) Tak vam zelam pekny vecer a pekny den zajtra :-)
Odpovedať
Ahoj veronice :-) Tak vitaj medzi nami ;-) Tak sa ti pokusim odpovedat na par tvojich otazok. Ja som v 2 rocniku na vyske a moj priatel je v 4 r. na vyske. A ja mam teraz 20, no ale mneto tak dobre vychadza. Ked ukoncim skolu, tak budem na prelome 23 a 24. Co sa tyka svadby, tak velmi chceme. Byvat by sme byvali u mojej maminy, na poschodi. To je ako jeden samostatny byt. Nam to tak aj vyhovuje a mne tiez, lebo nemozem nechat maminu samu. Nebolo by to odomna pekne a okrem toho, ja si neviem predstavit odstahovat sa zo "svojho" domu... Lenze ja som sama s maminou, takze je to uuuplne ine. Jasne, ze kebyze mam velku rodinu, tak sa chcem osamostatnit, ale mne to takto vyhovuje. Co sa tyka svadby, tak je to pekna predstava :-D A viem si ju predstavit aj pocas skoly,len clovek nikdy nevie, ze ako to vypali. My sa uz o nej rozpravame. Len moj drahy chce, aby to bolo vsetko krasne a aby sme tam mali vsetko po com tuzime. A na to potrebujeme co?? peniaze. Lenze zase nam - si myslim - by pomohli rodicia.Lebo tak sa to aj robi - ze ak mozu, tak pomozu. Ale neviem. A co sa tyka babatka, tak to mame jasno obaja :-D Chceme.. Niekedy az tak, ze hovorime,ze ho chceme hned. To hovori nase srdiecko.Ale hned nato sa ozve rozum a je to.. Tak cakame kym sa ten rozum niekam strati :-N Ale kebyze sa nam ten maly drobccek podari, tak sme stastni ako dve male blchy a ked sme tak nad tym rozmyslali,tak to mame vyriesene. Skolu by som neukoncila, len by som si dala odklad. to sa vsetko da zvladnut. naozaj. moja terajsia spoluziacka na vyske caka babatko a tiez si dala odklad. a moja tiez spoluziacka este v prvaku otehotnela a dala sa prelozit na externe. a teraz po roku zase nastupila na denne. a vsetko v pohode. Takze mi v tom problem nevidime. takze mi mame byvanie, mozme sa zobrat a babatka sa nebojime. no len ide o to, ze to nechceme uponahlat. vo mne sa to este tak bije. ze sice viem, ze babatko chcem, ale este si chceme predsalen uzit, lebopotom to budu predsa len starosti. a veeellmi velke. ale svadbu si viem predstavit aj o 2 rocky. ved to neznamena, ze musime mat hned dietatko. ale viete co? najlepsie to vyriesi osud. proste co sa ma stat, stane sa. a este cas.. vsetko to chce cas. veronice a ty sa neboj. pokojne dokonci skolu - drzim prsty na maturach a potom si daj prihlasku na VS. tam uvidis, ze ako ti to bude vychadzat. ako vela budes mat predmetov a tak. podla toho sa zariadis. a vy by ste nemohli zo zaciatku byvat u vasich? alebo u jeho rodicov? no jemine... to som sa rozkecala. uz sa aj priatel smeje :-D ze kto to bude citat :-p
Odpovedať
Ahooooooooj :) som rada ze si sa tak rozpisala, aspon mam prehlad, nech sa ti priatel nesmeje :-D Mno ja by som si vedela predstavit svadbu hned ako ziskam bakalara aby som mala aspon nieco v rukach lebo sak kto zamestna absolventku vseobecneho gymnazia....takto by som mala aspon to Bc. a keby sa uz potom aj babo prihodilo, vobec by mi to nevadilo a asi by som to teda riesila tym odkladom ale skolu chcem dokoncit stoj co stoj. Co sa byvania tyka, oni su doma 4 surodenci + 2 rodicia a my sme doma v jednej izbe dvaja surodenci a od leta aeste aj vodiaci pes v tom nasom projizbovom bytiku....verim tomu ze keby nieco tak miesto sa pre nas najde ale radsej by som byvala sama s priatelom aby nas maminka nemala na krku o dvoch viac x-) a prihlasku som si dala, na prirodovedecku fakultu na ucitelstvo biologie tak dufam ze sa to tam podari, mala by som ist bez prijimaciek, uz len na papier cakam... no idem teda zatial....tak ahoj a pekny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, to ste sa krasne rozpisali:) Som strasne rada, ked citam spravy od vas, ze tom nie som sama. V skole mam spoluziacky, ktore na svadbu vobec nemyslia a skor na nas cudno pozeraju, ked sa o tom s drahym bavime :-D My mame vyhodu, byvame v rodinnom dome s 2 bytmi. Zatial jeden prenajimame a byvame s nasimi, mame vlastnu izbu, v kuchyni si nezavadziame(rada varim), takze je to fajn. Ale po bakalarkach (sme druhaci) by sme sa chceli prestahovat do toho samostatneho bytu. Ten treba ale aspon lahko zrekonstruovat a zariadit...pozicku nam (tento rok) urcite este nedaju a o rok, ktovie, mozno uz budeme mat aj daco nasetrene a mozno budeme mat aj lepsiu robotu. Urcite spolu chceme zit, aj takto je nam dobre, ale vlastne je vlastne. A som zajedno s princeznou, od mamy by som nesla, sice tu ma oca a brata mojho, ale skratka tu mam urcite povinnosti... A svadbu, to je moj velky sen a milacik sa na to chyta, paci sa mu, ze by sme sa mali vziat. Mozno hned po skole. Skor neviem, ci to stihame...teda peniaze by mozno aj nasi ci banka pozicali, ale neviem, ci to chcem...Aj pocas skoly by bola svadba v pohode, ale tie peniaze... Babatko. Boze, keby ste vedeli, ako ja tuzim po babatku... ale viem, ze skolu musim spravit. Dufam, ze sa "nepritrafi" len tak nahodou, beriem HAK, chcela by som planovane baby, aby som nemusela utekat zo skoly kojit alebo kazdu sobotu do skoly... keby sa stalo, som superstastna, necham si ho, a vsetci sa budeme vytesovat:) Viem, ze kym nebudem mat vlastnu rodinku, deticky, nebudem uplne stastna. Moj Tomo je moje vsetko, ale ja to tak citim. Nemusi to byt zajtra, ale musi to byt skoro:) Veronika, drzim palce k maturite, vsetko je to v pohode. Ked uz to mam za sebou, zda sa mi to take malicherne...teraz maturujem kazdeho pol roka (skuskove) a ani mi to nepride...tazke jak svina je kazde, ale snad to stoji za to, teda ze budu aspon korunky a potom velka svadba, presne podla nasich predstav. Viete, to mna dost desi, ze keby mi ocko platil svadbu, snazila by som sa setrit, musela by byt tam, kde by chcel on, saty by som isto nemala najdrahsie, ale ustretovo vybrate.... vsetko to velmi tu svadbu ovplyvni, a to ja nechcem :) Kocky, ste skvele, som strasne rada, ze ma chapete 8-) je fakt super, ze netrcim z radu, teda ze - co ti sibe, svadbu? teraz? sak si mam uzivat a nie si zavesit na krk chlapa :-D
Odpovedať
viete, ja od maminky nechcem odist silou mocou ale predsalen, v trojizbovom byte 5 ludi + pes a po case mimino....to by asi neslo.....aj ked drahy si s nasimi rozumie ale predsalen, byt nie je nafukovaci....ale je super ze mate k tomu taky postoj a nenechate maminky same :-) ja keby som mohla tak tiez od nej nejdem moc daleko, sak ona je moja naj kamaratka :-) inak viete co? PRIJALI MA NA VYSKU!!!!!!!!!! Ale ze jak sa tesim? jak take deco x-) takze od buduceho roka budem na PriF UK :-D juch juch juch :-) Ak sa mozem spytat, co a kde studujete vy? no a s tym uzivanim si - a akoze s chlapom sa neda uzit si? Sak ked mate spolocne zaujmy ako my tak v tom nevidim absolutne ziadny problem....ja keby som mohla tak s nim byvam uz teraz :-D
Odpovedať
Jeeej veronice, gratulujem :-) Uvidis, ze na vyske ti bude super :-p Az na tie skuskove, hehe. No ja studujem Socialnu pedagogiku v ZA. Zaujimave, co? Malokto vie, co to znamena. Kazdy sa na mna diva, ze aka to skola, ze urcite nieco lahke a neviem co. Ale je tam strasne vela sociologie, pedagogiky, psychologie a takychto podobnych veci :-D Nieco ma bavi, nieco nie. Ale hlavne, ze tam NIE JE matika :-N Lebo by som asi nedostudovala. No a co sa tyka toho mojho odboru, tak je to praca s detmi, s problemovymi skupinami a tak. A vam musim povedat, ze je to velmi zaujimave a ze sa tam vela naucim aj co sa vychovy deti tyka. Takze zabijam 2 muchy jednou ranou. A inak moja spoluziacka sa ide tento rok vydavat, uz ma vsetko zarezervovane. A aka je zlata. Takze tak. Sice tiez chuderka pracuje... kde moze. ma asi 3 roboty popri skole. Ale sikovna je. A co sa tyka tych nasich maminiek.. No ja by som nesla,lebo by zostala sama a to ja nechcem. sice by mala Bena -- nas hafan, ale to sa samozrejme ako spolocnost nerata. Aj ked neviem, ze ake to bude v buducnosti. Drahy bude mat - teda ak boh da - velmi zaujimave povolanie.... Sa budeme asi prvych 5 rokov stale stahovat.... No neviem...Alebo skor, ze ak by som chccela kludny zivot, tak by som sa musela odstahovat natrvalo, niekam kde je letisko :-p No nic moc. To sa mi moc nepaci, ale tak co uz... Chcem s nim byt. A a to ma nuti konecne zacat jazdit na aute, pretoze len tak budem moct pendlovat medzi ZA a BA, pripadne Praha... Takze mozno, ze mi nic co som si vysnivala nevyjde a vypali to celkom inak. Ale zatial je pri mne a som stastna. ;-)
Odpovedať
princess, dakujem :) no to si teda myslim ze na vyske mi bude super (ano ano, az na to skuskove x-) )ale mna uz unavuje ucit sa kopec sprostosti ktore nebudem v zivote potrebovat a kazdy den sa stresovat ci bude pisomka alebo nie no konec...fakt sa tesim kedy uz konecne odidem.... he, ked sa budes ucit jazdit v blave, dam ti par tipov ako to tu prezit :-p :-D inak viete co ma nastvalo? na vianoce nasi kupili nove auto a stare nechali mne. Jazdim na nom asi tak raz za tyzden, vodicak mam uz rok a pol, nemala som ziadnu havarku a to auto vyzera jak keby som s nim po horach jazdila! V januari mi donho na parkovisku niekto tukol ale musel to byt riadny tuk ked mi predne svetlo o 3cm dozadu posunul a minuly tyzden mi niekto urval hmlovku!!! Je toto normalne? To uz ani statie na parkovisku v blave nie je bezpecne ]-( socialna pedagogika, to znie dobre :) no a hlavne ze ta to bavi :) a v ktorom si rocniku? asi v druhom, nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Najprv Veronika, takze gratulujem, ale musim ta vyviest z omylu, ucit sa kopec sprostosti, ktore nebudes potrebovat, to budes stale...mna sklamala dost vysoka, ale ako vravi princezna, nieco ma bavi, nieco nie. Hlavne, ze Toma som tam nasla, najlepsia vec na svete :) Na Ekonomickej sme, Fakulte hospodarskej informatiky, ja som taka pocitacova 8-) Jazdit je super, my sme motorova rodina, bracho zavodi, tatko bol zavodnik... v meste sa mi ale neoplati jazdit, byvame blizko centra, pracujem v meste, skolu mam blizko...tu clovek len prevozi benzin a nie je kde parkovat. No a co by som vam este povedala? Aha, uz viem, tak nejako takto by som si predstavovala miesto na svadbu: www.liptovskydvor.sk nehovorim, ze presne tu, ale nieco podobne hladam 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, nasla som to.... moj milovany drahy mi sice povedal, ze "u nas nic co by sa ti pacilo nepoznam" a ja som to nasla.... myslim, ze to bude tak stokrat drahsie, ako som planovala :D :D ale toto chcem....co si o tom myslite? http://www.grandcastle.sk/ uplne som sa do toho prave zamilovala..... :-D
Odpovedať
charlize, dakujem :) este furt sa tesim jak male deco :-) a co sa toho zamku tyka - niekto je tu fajnsmeker ;-) ale sak treba si uzit, no nie? :-) x-) ja si svadbu predstavujem uplne jednoducho...obrad s kamaratmi s rodinou a tak, vecera len s rodinou a na druhy den velka zurka niekde v tatrach na nejakej chate so vsetkymi srdcublizkymi kamaratmi :-) to by sa mi straaaasne pacilo :-) drahy o tych planoch este nevie ale sak na to mame este cas :-) no a vyska...vies, ja tam nebudem mat vela zbytocnosti si myslim lebo ako som tak pozerala ich rozvrh, vsetko su to veci co ma bavia a co aj tak budem potrebovat a budem musiet vediet takze sa fakt tesim :-) no ja a biologia - laska na veky vekov :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky,tak se zas po delsi doby hlasim z Prahy :) teda vy jste se rozepsaly!!docela fuska to precist. x-) tak ja studuju cestovní ruch,jsem v 2.rocniku,ale je to na obchodni skole,takze matika,statistika,ekonomie atd...me neminuly...jak pise charlize,cekala jsem od vejsky trochu vic,ale par predmetu,ktery me bavi se najde. Holky,to bejbatko bych taky chtela)nekdy si predstavuju,jak ho tady budu vozit po parku...),ale mam jasno,ze NEJDRIV tak ve 25,spis 27...jsou rozkosny,ale casto mam brigadu prave hlidani miminek a staci mi to.Kdyby se ,,nahodou" prihodilo,ze bych otehotnela,nevim,co bych delala.nikdy bych si ho vzit nenechala!ale pri skole si to proste nedovedu predstavit. manzelstvi,to je jina,vrele doporucuju.Uz to bude 5 mesicu od svatby a je to kazdy den krasnejsi a krasnejsi a my jsme zamilovanejsi a zamilovanejsi(jestli se teda da mluvit o zamilovanosti...spis se milujem cim dal vic :) ) Je pravda,ze mi pribylo mnohem vic prace...pri skole brigady,musim myslet,co manzelovi uvarim...ze nemuzu prijit ze skoly a hodit tasku do kouta...,ale drahy mi moc pomaha,takze je vse ok Hlavne ted makame na nasem bytecku...to ted zabira veskerej volnej cas...ale hrozne me to bavi!!!!! tak se holky mejte a piste ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Charlize...moc pekny misto na svatbu,ale asi to bude dost drahy teda...ale je fakt,ze svatba je jednou za zivot. Kdyby bylo uplne na me,tak jsme meli svatbu ve dvou nekde u more... Jenze rodina je z Moravy a neodpostili by mi to,takze nakonec jsme meli svatbu o vice jak sto lidech,vcetne nasich suprovych kamaradu a nemuzu si to vynachvalit...jsem rada,ze tam vsichni byli s nami
Odpovedať
charlize: noo tak to vyzera dost dobre, ten kastiel :-p este musim poobkukovat. ozaj kocky, ako si predstavujete svoju svadobnu cestu? do akej krajiny? :-) milacik chce Kubu, ja nejaku exotiku, ale skor nieco take, ako tie krasne chatky nad krasnym morom, kdesi na Maledivoch a tak. alebo Dominikanska republika, Seychely atd... Je toho tak straaasne vela. no a ja som dnes takaaa utahana... som si az teraz mohla sadnut za pc. ale pekne ste tu pokecali ako vidim, hehe.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?