Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
cawte :-) vcera som tu uz nebola,, ale vidim ze ste zahrady rozobrali do detailov :-) my mame doma veelku a peknu zahradu, s kozubom, altankom, maly rybnicek, kvety, ovocne stromy x-) a mne to velmi chyba ist si len tak sadnut alebo sa prejst... tu sme zavreti v byte a do prirody sa dostaneme akurat ked si dame s rastom kavickovanie na spolocnom "dvore" alebo ideme na ryby... ako tak citam tak si vsetky planujete svadby, deticky a tak... kto z dvojice s tym zacal?? nejak ste s tym vyrukovali vy alebo vase polovicky?? my sme spolu tiez dost dlho a viacmenej je nam jasne ze chceme aby to tak bolo nadalej :-D ale neviem ako mu nadhodit temu nasej spolocnej buducnosti :-| nechcem ho do nicoho nutit, ale keby sa vyjadril nejak konkretnejsie ako to vidi on...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Tak 24 mam opravak :-D Ta teta ucitelka sa na nas skerila, normalne z toho mala radost, ze sa este uvidime. Tak som jej to dopriala teda, tolku radost :-D Katka, so svadbou som zacala ja, proste som sa ho raz opytala, ci si mysli, ze si ma raz vezme... a on hej, myslim, ze hej. A ked bola prilezitost, tak som vzdy nejaku narazku mala. Pekne saty, pekna vyzdoba, pekne miesto na svadbu, mala svadba, velka svadba... a tiez to tak vyplynulo z toho, ze proste chceme byt uz navzdy spolu, tak nie je co riesit... A svadba, to je taka pekna udalost, dievca si ju vysniva, a chlapovi v idealnom pripade oznami :-D a ja ho v lete ukecam, a svadba bude september 2010 a hotovo 8-) A deti, to je kapitola sama o sebe. Proste mi sibe, moje biologicke hodiny biju ako o zivot. Keby som bola, docerta, Ada, vidis, ja zas v inych veciach... keby som bola trosku menej racionalna, urcite mam uz aspon zarobene na babatko :-D
Odpovedať
Ahojte, poslušne hlásim, že mám o jednu skúšku menej. sa tešíííím. no mala by som si prezrieť angličtinu, z taj mám zápočet zajtra. mne tiež strašne chýba, že si nemôžem odskočiť len tak na záhradu. preto sa snažím ísť tam čo najčastejšie (na záhradu). tu som zavretá medzi 4 stenami, aj keď idem von nie je to úplne ono. u nás so svadbou začal drahý. a ja som začala o bývaní. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charlie ja som tiez presne takto zacala so svadbou...stale nejake narazky, vybrala som dva datumy a pri prvej prilezitosti som to zo srandy povedala pred jeho rodicmi...a fero neprotestoval :-D :-D prave naopak, chytil sa toho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, ja dufam, ze aj Tomo sa toho chyti. Uz mam datum, v lete ho na to skusim ukecat, nejakym sposobom ho do toho natlacim a potom bude mat dost casu, aby sa s tym zmieril a mozno ma aj stihol poziadat o ruku, nie? Hehe...ved uvidime, ako to dopadne. Dam vediet :-)
Odpovedať
Ahojte. No mne uz prasi z toho ucenia :-p So svadbou sme zacali tak nejak spolu. Podobne ako Bea hovorila... Ze som sa spytala, ze ci si mysli, ze budeme spolu navzdy a tak. V podstate to islo samo. My sa vela a casto rozpravame. Myslim, ze komunikacia je velmi dolezita. Potom som nejako zabludila na tuto stranku a nejako ma to chytilo :-D Ale ak svadbu, tak asi az o 2 rocky.. mozno o 3. No aj tak to nezavisi odo mna. Poziadat ma o ruku musi on - teda v mojom pripade. Nastastie 8-) Ja chcem, aby to urobil sam od seba, ked to bude citit. A do toho mu ja kecat nechcem. A pre mna to bude prekvapenie. Nechcem si to vsetko naplanovat. Staci mi, ze viem, ze ma lubi, ze chce byt so mnou a ze si ma chce vziat za zenu ;-) Aj ked mam niekedy take tiky, ze mu poviem, tak ma uz poziadaj o ruku, alebo podme sa zobrat... Radsej som ticho :-) Ked to ma prist, tak to pride. Nechcem to silit. A mozno najskor pride drobcek a potom sa bude musiet tatinko zariadit :-N Ale to by som chcela asi az po svadbe. No vsak uvidime. Clovek mieni a Pan Boh meni. Tak tak :-) Bea, teba ten datum fakt nejako chytil :-) Inak, ktory mesiac je podla vas vhodny na svadbu?? Podla skusenosti.. Ja som chcela bud jun al. september. Aby nebolo tak teplo, ale svietilo slniecko.. Nechcem sa v tych satach roztopit a drahy by v obleku asi tiez pistal, keby bolo okolo 35 stupnov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, presne, jun a september. Konkretne ten 2010 :-D ja svadbu 2011 nechcem, bude diplomovka, statnice, a ak by sme nahodou (akoze financne, bytovo) mohli skusat babo hned po skole, tak ja som povedala, tehotna sa vydavat nebudem, slobodna matka nebudem...a je to jasne :-D chapete, ina moznost nie je. Takze 2010... a takto, keby sme sa teda dohodli, ze by suhlasil, tak ma moznost, dva roky mi urobit prekvapko a poziadat ma o ruku. On sa s tym zatial vyrovna.. ved na co to odkladat az na neviem kedy?? Nie je na co cakat, ked vieme, ze spolu byt chceme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
charlie suhlasim s tebe, nie je preco to odkladat..my sme 3.3. oslavili prve vyrocie co sme spolu a 29.3. sme uz mali svadbu..a sme spolu stastna az na par malickosti ale to sa da celkom prekusnut... ved ked sa mame rozist rozideme sa ci budeme sobaseny alebo nie.. co sa tyka mimina, ja som sa tiez nechcela vydavat tehotna nikdy..potom som bola tej myslienky, ze ked budem tehu tak si ma ferko skorej vezme a aj rodicia nebudu tak proti, ked budu vediet ze sa berieme vpodtsate koli dietatu, ale je to podla mna hlupost...velmi malo manzelstiev ktore sa bali koli dietatu vydrzalo alebo bolo stastnych... a inak babulky, nemyslite si, ze otehotniet je tak jednoduche ako sa zda..my mame za sebou umele oplodnenie a nic a to sa aktivne az na vynimku 2 mesiace snazime skoro rok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, presne tak, ja sa proste nevydam s vedomim, ze si ma berie kvoli tomu malemu...bud chce mna alebo nie, ja viem, ze nie kazdy to tak vidi, ja to chapem, ale proste to tak podvedome vnimam.... a s tym tehu... Nely, ono je to hodne o psychike..si vsimni, ze najlahsie otehotnie ten, kto to necaka. A to len preto, ze na to vobec nemysli, takze nestresuje, ak jej meska MS, si mysli, ze to je pre 100 dovodov a nie tehotenstvo. Takze skor ani nepotrati, lebo nenervaci. Moj kamos sa raz vyspal s kockou, maju 4mesacneho syna :-) sesternica zbalila chlapa, on sa s nou prespal, a maju 3 rocnu dceru :-) to tak proste je. A priklad za vsetky peniaze. Teta so strykom sa snazili 15 rokov o babo - teraz neprehanam, naozaj - a proste skusili vsetko, prirodzene, umele, proste vsetko. Nikdy to nevyslo, tak sa podujali na adopciu, mali uz fotku toho chlapca doma a ona otehotnela celkom prirodzene... a ona nie je jedina, koho poznam, ze sa to stalo. Vsetko je v tvojej hlave....
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem charlie preto som na to po umelom prestala mysliet a beriem to tak ze ked to pride takto pride a nikto to niajako neovplyvni..zaoberam sa vecami ktore by som chcela vyriesit skorej ako pride dieta a momentalne neviem ci som blba, ale nejako sa necitim na to ze by som sa mala starat o babo..samozrejme ked pride, tak budeme stastny, ale ked pocka aspon par mesiacov, tak budem len rada...stale sa bojim ze sa o neho nebudem vediet postarat..
Odpovedať
Profilova fotka
budes sa vediet postarat, neboj sa. vsetko je to v tebe, budes konat instinktivne a budes ho lubit, to je najdolezitejsie. ja nad tym casto rozmyslam, vy to mate ine, ked nestudujes a manzel je starsi, mate prijem.... my studujeme obaja, urcite by sme to financne nezvladli a skolu nenechame, to by nam rodicia neodpustili a my sebe asi tiez nie. beriem HAK a viem, ze ked to budeme naozaj chciet, budeme mat prachy, budeme si moct dovolit zit len z Tomovho platu....tak proste vysadim a budeme sa snazit. ja vravim, keby som bola starsia alebo nestudovala alebo neviem, tak ho chcem hned... a ked pride aj napriek HAK, nevadi, budeme sa tesit, lebo deti chceme... bolo by to ale o dost tazsie pre nas vsetkych...
Odpovedať
Profilova fotka
charliz ja viem o com hovoris...tiez ked som studovla brala som HAK a ti poviemze som sa aj bala ze otehotniem aj napriek tomu..ked som ale nechala skolu a prisla za mojim uz manzelom, tak po nejakych trosch mesiacoh mi doslo ze je to clovek s ktorym chcem mat deti a zit snim navzdy a to som predtym pri ziadnom z byvalych necitila...a bolo ich celkom dost...tak som mu to povedala a opytala sa ho coby urobil keby som zostala tehotna...tesil sa ako maly chlapec...a ked som mu dva mesiace na to doniesla pozityvny test, tak svietil ako mesiacik od stastia..ale bohuzial o dva tyzdne prisla mrcha..cize zamlcany potrat.. ale posilnilo nas to... je to pravda, ze mame prijem, ale aj dost veci na krku co sme chceli mat este pred babom..ako je auto a tak.. ale uz to bude dobre, mam lepsiu praciu ako predtym, mam taky isty plat ako on po 2 rokoch, tak to bude lepsie..a ako som uz pisala, oktober, november a skusime poziadat o hypoteku a uvidime ci bude domcek ako strasne chcem alebo nie...a ked bude tak uz moze so spokojnym svedomim prist aj babetko, lebo viem, ze budeme vo svojom... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jasne Nely, presne viem, ako to myslis, ja to s Tomom citim rovnako, ze proste s nim a uz navzdy, ten pocit je uplne jasny. Nie je to zamilovanost, je to skratka tak, ze MY :-) Je mi luto, ze sa vam babo nepodarilo, ale urcite to bude dobre, aj s tou hypotekou, s byvanim, budete mat pohodu, a budes aj ty kludnejsia... takze drzim palceky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
charlie, ked sa to s peniazmi da dokopy tak bude ok, citim to..ked sa neviem s manzelom porozpravat, tak mu napisem lista on si to precita..je to niekedy pre mna jednoduchsie, ked mu nieco nechcem povedat do oci..alebo ked viem ze mi na to aj tak nic nepovie..dobra komunikacia to je :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ze vyjde... ved mate prijem obaja, uz dlhsie, vek dobry....pohoda ;-) pokukaj dake dediny blizko prahy, tam bude domcekov :-D neboj nic, to sa podda... zleho uz bolo dost, vsetko bude dobre.
Odpovedať
juj ste toho popísali nestíham čítať. ja beriem tiež HAK a som si tak vravela, že keď budem mať doštudovanú školu ju vysadím. a nech sa stane čo sa má stať. ja tak rozmýšlam, že ak chcem deti veľmi s tým čakať nemôžem. ani nie tak kvôli sebe ako kvôli drahému. ten vekový rozdiel je v tomto prípade trochu na škodu. veď tak ako sa zmenšuje šanca otehotnieť ženám po 30ke, podobne je to aj u mužov. znižuje sa výkonnosť. síce ani nie tak výkonnosť ako kvalita. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ericca moj ma 29 a rakovinu za sebou a mozno aj pred sebou...myslim ze vek velmi nehra rolu, sak si zober Gotta :-D :-D :-D ale skorej alkohol, cigarety a zivotosprava...
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak Ericca, sa budes o neho dobre starat, budete zdravo papat a sportovat, tak to pojde;-) stihnete aj tie tri :-D Ericca, dnes som zase revala pri Grace Anatomy ako mala. ta HAK je hrozna...a tiez to tak zamyslam, po skole, ale az ked sa dohodneme, ze teda chceme, teda neviem si predstavit, co by ma odradilo...sibe mi uz teraz a nie ze o 3 roky :-D
Odpovedať
no cigarety sú jeho slabosť a má aj rizikové povolanie, je zvárač a to im povedali, že znižuje kvalitu. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak nech uz nefajci, od svadby napriklad :-D a zacnete sa snazit hned po skole, ved ak pojdes na dialkove na druhy stupen, zarobene aj odrobene mat budes... bude to dobre :-)
Odpovedať
no sľúbiť mi to sľubil, že od svadby nebude fajčiť, ale ak to nerobí kvôli sebe ale kvôli sľube je dosť nepravdepodobné že prestane.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak mu musis povedat, ze to je kvoli vasim nenarodenym potomkom, a nie kvoli tebe alebo nemu.... to je predsa najdolezitejsie, nie?? tak mu to treba podat...:-D
Odpovedať
v tomto som veľmi pesimistická, ale skúsim niečo na neho vymyslieť
Odpovedať
Profilova fotka
nakup mu nicorette a zuvacky a nech sa chlapec snazi...lebo ked nedajboh raz zisti, ze si tym nejako uskodil, uz bude neskoro prestavat...tak mu to treba podat...ale to neprajem, to je len argument...
Odpovedať
k tym cigaretam sa tiez pridam... aj ten moj fajci, a nie malo :-( uz x-krat prestaval, ale maximalne na den, dva... vravim mu ze nemusi uplne prestat, len nech to aspon obmedzi na minimum... ale on si stale hlada cestu ako to nejde, nie ako to ide... a ked sa aj snazi, tak ma z kazdej strany chalanov kamosov, ktori fajcia... to sa potom tazko odolava ;-(
Odpovedať
inac diky za "rady" ako nadhadzovat temy buducnosti :-D vybite ste dievcence... ale podstatny je vysledok ze ;-) ako ste ma navnadili na ten rok 2010 ani by ste neverili... a podla mojich vypoctov nam v tom roku vychadza sieste vyrocie na sobotu :-D clovek nikdy nevie, necham sa prekvapit 8-)
Odpovedať
Caute kocky.. No ten moj nastastie nefajci. Ale ked sme sa este nepoznali, tak zevraj fajcil, no aj to tak, ze 5 cigariet za tyzden. ale za to moj tatino, tak ten fajcil cely zivot. stale skusal prestat no mu to neslo. az teraz - je tomu skoro rok, co nefajci. zo zaciatku bol nervozny, ale teraz v pohode. stale len zuje zuvacky :-D no uz nie tak ako na zaciatku. a co ho pohlo k tomu, aby prestal? jednoduche... mame znamu primarku a ta mu povedala,ze fajcenim sa zuzuju cievy, a potom nasleduje odkrvenie koncatin.. co znamena, ze moze nastat amuputacia.. tak toho sa tak zlakol, ze si vstupil do svedomia a prestal. lebo cievy mal uz velmi zuzene.. tak tak. aspon uz tak nesmrdi :-p ja mam po skuske, ale teda... no neviem, neviem. sa dozviem az cez vikend.. A co sa tyka HAK, tak ja ju neberiem. a ani nemam v plane... co sa ma stat, sa stane :-) moje zlato mi to vyslovne zakazalo a ja teda nemam chut ladovat do seba hormony....
Odpovedať
Katka ten môj tiež len hľadá výhovorky prečo by to nešlo, prečo neviem prestať fajčiť. tiež okolo neho každý fajčí a najhoršie je, že fajčí len tak z nudy aby mal čo robiť. tejto logike fakt nerozumiem. môj otec fajčil predtým tiež. cca v 30ke prestal a teraz je medzi prvými čo nadáva na fajčiarov. mama fajčí štýlom zapáli si polovica ak nie 3/4 cigarety jej zhorí v popolníku. sestra so švagrom fajčia najviac. no samých fajčiarov mám okolo seba. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
No Ericca, tak aj ty si fajciar...ja neznasam ten smrad cigaretovy a cigary este viac, bleee... jedni znami, radsej sa k nim ani nehlasim, vzdy sedeli v takej zafajcenej miestnosti, okna zavrete, dvere zavrete a deti sa hrali na zemi...ze ved dym sa drzi nad podlahou a nech si deti zvykaju...mantaci.... Treba ich strasit, zo zdravotneho hladiska je to to najhorsie co moze byt, dobrovolne sa otravit... ja viem, na nieco umriet musime, ale na co tomu pomahat :-P Katka, mna tu baby namotali na ten 2010, uz som im aj vynadala, ale ten datum sa dostal pod kozu, takze je to jasne... a nechas sa prekvapit? Takze to nechavas na Rasta, ci ta poziada o ruku? Adi, ja sa neladujem hormonmi, ja mam kruzok :-D a gratulujem ku skuske, dufam, ze nie predcasne ;-)
Odpovedať
na neho to nezaberá, ináč aj svokor fajčil, prestal a teraz im nadáva prečo toľko fajčia. má pravdu. ja s tým drahého tiež budzerujem, že zasmradí celú izbu, že keď ho chcem pobozkať je to ako popolník lízať a tak... a nič :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?