Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
všade nabrali veľa ľudí, neviem čo tým sledujú.
Odpovedať
v oblasti kancelarie :-D sukromna firma... ja ako externista by som s tebou uplne nesuhlasila... ale to je vecny boj externisti vs. denni... knihy mame rovnake, profakov tak isto... akurat ze vsetko ucivo mame prebrat za 3 konzultacie (cize ide viacmenej o samostudium...) a testy mame tak isto rovnake (aspon ked sme my robili spolu s dennymi mali sme vsetci to iste...) beriem ze na to mozno prihliadaju pri ustnych, ale fakt to neni med lizat... denni sa stale vyhovaraju na to ake to maju externisti lahke, tak preco nejdu tiez na externe?? kto sa chce ucit bude sa ucit aj tak ja naopak nedokazem pochopit, ako mozu niektori denni nespravit skusky... zase az take hrozne to nieje, externisti sa ucia po nociach... denni tak chodia denne, maju k tomu obsirny vyklad, cvika... a aj tak nespravia... ja nemam proti dennym nic, ale nemam rada ked niekto tvrdi ze externisti maju vsetko zadarmo... aj od nas vypadlo kopec ludi. ale radsej do toho nebudem vrtat
Odpovedať
ja som na dennom, prednášky máme ako externisti, celý deň jeden predmet, sem tam aj cez víkendy. takže tiež mi zostáva len samoštúdium.
Odpovedať
a zas ked pocuvam kamosov, byvalych spoluziakov a pod. ako sa v tej skole "nadru" tak je mi do smiechu... v kuse zabavky, ozran party, behanie s kamosmi... ucenie tak 3 dni pred skuskami... a potom to zhrnu tym ze "studentsky zivot". je ale pravda ze su vsetci na intrakoch, tam je to asi trochu ine... len ked od vsetkych pocujem to iste, tak posledne co mi napadne je ze chudata, ako sa v tej skole mucia :-)
Odpovedať
prednasky nemame cely den jeden predmet, ale dopoludnia jeden, popoludni dalsi... cize necele 4 hodiny na jeden predmet (vratane prestavok)... a ked k tomu urobia take chaosy ze ti konzultacie zrusia a namiesto biednych 3-4 mas este biednejsie 2-3 tak to nie je boh vie co...
Odpovedať
asi tak, ja sa nemôžem sťažovať, že by som mala neaké náročné štúdium. ale niektorý profáci sú svine a naschváľ ti veci sťažujú. ja som doma, takže žiadne ožran párty som nezažila, intrák je o inom. ale aj u nás sa to líši v závislosti od fakulty. OF sa všeobecne považuje za najľahšiu.
Odpovedať
my ked sme zacali tak hned na prvej konzultacii nam profka povedala, ze ci sme si vedomi, ze sme si vybrali najtazsi odbor... neviem co je na tom pravdy, ale povedala nam to ale verim, ze ked nastupi nejaky gymnazista, ktory nemal zaklady ekonomiky a vsetkeho co sa k tomu viaze (ako to maju obchodne) tak v tom moze mat dost dobry bordel... oni zas maju navrch v matike :-N
Odpovedať
u nás to tak vôbec nevyzerá, len pár ľudí z 50 dokáže reagovať na otázky počas hodiny. a to sú všetci z OA a gzmplov okrem mňa. takže ešte aj mne to lepšie páli ako poniektorým.
Odpovedať
:-D tak ti gratulujem aku mas strednu?
Odpovedať
odevnú prosím pekne :-D
Odpovedať
hmm tak to klobuk dole :-) akoze nemam nic proti tej skole, to vobec... ale ja by som sa z obchodnej velmi tazko odhodlala ist napr. na medicinu :-N tak ako si si to dala ty, uplne ine zameranie
Odpovedať
na VŠVU mám málo talentu a ekonómia sa dá dobre využiť v dnešnej dobe.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Bea, ee, ziadne klimatizovane izby ;-) My uz mame plan ako si to tam uzijeme. Na nete sme si zmapovali cely ostrov, povyznacovali vsetko zaujimave, zoberiem si auto a budeme spoznavat krasy ostrova. Tak, tak. Ja nie som typ, co sa len tak vyvali na plaz. Sice aj to nie je naskodu. Ale to vydrzim max. tak 3 dni.. Inak co ste to tu pisali.. Ja netvrdim, ze zdrazovanie je len kvoli euru. Ale moj nazor na celu tu saskarnu je taky, ze Cesi asi robia dobre, ked cakaju. Im sa ekonomika posilni a typ padom budu mat eura za lacnejsie a ten skok pre nich nebude taky velky ako napriklad u nas. Oni su prespekulovani. A co sa tyka zdrazovania tak jasne, ze potraviny idu hore, ked ide hore aj voda, elektrina, benzin... Polnohospodari sa nemozu spoliehat len na dazdovu vodu :-D Proste je to cele naprd, ale v podstate mi je to este jedno :) Ok, idem sa ja ucit :-) Este nic riadne neviem :-p A inak ja mam tiez uplne iny odbor na vyske. Strednu som stravila na obchodnej akademii a v tom by som aj pokracovala, ale kedze z duse nenavidim matiku, tak som sa dala na socialnu pedagogiku ;-) tiez uplne o inom. no mne to nevadi. Z kazdeho rozku trosku :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, teraz som si vsimla, ze su tu aj rocniky 87..mozem sa pridat??
Odpovedať
Aďa ja som to nemyslela v zlom. nelynka ja píšem aj sem aj tam, ale ináč som 88. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky, takto ma okaslal internet, moj volny den a net nesiel az doteraz :-( Slniecko, zle si ma pochopila...ja si nemyslim, ze vy to mate v skole lahsie. Myslim si, ze zit tak, je lahsie, rozumej zarabat. Ja nemozem nechodit na cvika, aby som mohla byt v praci, nemozem vynechat ani mnohe prednasky, lebo by mi tu skusku proste ti debili nedali. Takze ak by som chcela hned po skole dieta, musim aspon na druhom stupni slusne zarabat...takze ak sa mi nepodari najst dobre platenu brigadu alebo polovicny uvazok, kde mi vyjdu v ustrety s casom, tak viac do prace skratka ist nemozem :-( a to mi bude chybat. viem, ze sa ucite rovnake veci ako my, z tych istych knih. Ale skratka ucit sa doma a cez tyzden moct byt v praci, je narocne, ale tiez dobre co sa zarabania tyka :-P A ja som z gympla a studujem ucto, sme na odbore piati :-D ale da sa zatial... Teda aspon nemam len ucto. Adi, wau, ty si aka akcna :-D ale ja by som tiez chcela vidiet aj ten ostrov, to je fakt. porob pekne fotky. Nech si to aspon na dialku uzijem :-D Ericca, kasli na to, ze hovoria, ze OF je najlahsia, hovoria, ze FHI je najtazsia a som tu...podla mna pre kazdeho je narocne to, na com mu zalezi a comu sa venuje. Vitaj Nelynka, krasne fotky zo svadby :-) tak nam napis nieco o sebe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ericca som si vsimla..ja som origos 87... :-D dakujem charlize za privitanie a aj za pochvalu fotiek, snazili sme sa :-D :-D no co by som o sebe napisala? budem mat 21 o par mesiacov, som v Prahe, tu pracujem aj zijem a asi aj zit nejaku tu chvilku zostanem...mam manzela :-D uz (zajtra) 2 mesiace...skoncila som gympel, zacala som vyysku v KE, z ktorej som odisla po prvom semestri.. a neviem dalej, pytajte sa ked nico chcete vediet :-D :-D
Odpovedať
ale, nech si každý trepe čo chce :-D mňa to baví, aj keď pred skúškou sa mi nikdy nechce učiť a potom sa modlím aby som prešla. ale aj tak ma to baví.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca a aku skolu robis?
Odpovedať
ja som na ekonomickej v NZ, podnikanie v obchode a cestovnom ruchu.
Odpovedať
Profilova fotka
mna by to bavilo, keby to nebolo niekedy take nefer... akoze ludia, o akych presne pise Slniecko, maju lepsie znamky ako my, ja sa idem zodrat, chodim na vsetky cvika, vsetky prednasky, popri do prace a staram sa o domacnost. Opita som nebola nikdy a bola na dvoch zuroch za dva roky... a niekedy som rada, ze mi proste to E daju.... to ma nebavi :-P Nely a teraz chodis do skoly? Uz tu mame jednu kocku, co je v Prahe, niekedy na jesen tusim chceli svadbu... Takze manzel je z Prahy?
Odpovedať
Profilova fotka
juj, to by ma nebavilo..chcem si urobit dialkovo popri praci skolu aj ja tu v prahe ale stale neviem prist na to co ma bude bavit..hm :-S
Odpovedať
ok charlize, v pohode ;-) ja sa nehnevam, ani nemam preco... ved si kazdy moze povedat co chce, vivat demokracia :-D ja som priznam sa isla externe hlavne kvoli zarabaniu, praci, praxi... aj ked je toho casu potom menej vsetko sa da naplanovat... a keby sa nahodou prihodila rodinka tak myslim ze je to tiez lahsie, nejake rocky uz budem mat odrobene takze aspon aka taka prax... a popri drobcovi sa da stihat aj skola... a tym ze teraz robim si setrim na krajsiu buducnost :-) a tiez jasne ze chapem ze studovat jednotlive odbory je uplne odlisne... kazdemu vyhovuje nieco ine... hlavne ze mame tych chlapov ktorym sa mozeme postazovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
charli nie nechodim teraz do skoly, odisla som zo skoli koli skuskam a aj scasti koli manzelovi, chcela som byt s nim a a na velku noc si po mna prisiel a odviedol si ma sem...je z Kosic a v prahe je uz skoro dva roky...
Odpovedať
a čo robí tvoj manžel? koľko ste spolu?
Odpovedať
Profilova fotka
robi tam kde ja, v distribucnom centre kauflandu..on nahana ludi aby robili to co maju a ja sedim za PC a nic nerobim :-D :-D :-D sme spolu cca rok a pol..zhruba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Slniecko, aj chlapov, aj vas tu ;-) Ja sa snazim nahanat prax popri skole, vyse roka som robila v jednej firme back office, teraz som dala ku koncu aprila vypoved, a od septembra idem nanovo robotu hladat. Dnes byt absolvent bez praxe, to je profesna samovrazda. Bohuzial... tym padom pre nas nie je skola len skola, ale aj praca, Tomo robi uctovnika brigadnicky. A aj kvoli detom, potrebujeme sa popri skole uz niekam dostat, nie az po skole sa zacat zaoberat pracou, byvanim, detmi...to by som skor ako po 30ke prve nemala...a to nechcem... Nely, hladas skolu, co ta bude bavit? Parada. Ja som si vybrala pragmaticky pristup, nieco, co ma uzivi :-P niekedy ma to aj bavi, ale len obcas, to je fakt :-P ja to beriem ucelovo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charli, mna ked nico nebavi tak pri tom dlho nevydrzim...vid prva vysoka..vydrzala som tam semester a isla som do Prahy..ale zase ma to svoji vyhody..tu staci ze poviem ze mam gympel a mam nastupny plat 18tisic kc..na slovensku robi spoluziacka byvala tolko kolko ja, este aj viac a ma 9500sk..nemas tu problem najst si robotu.. tento rok uvazujeme o hypoteke a domceku talk uvidime co poriesime, ak nebude este predtym rozvod... :-D :-D
Odpovedať
ja som zvolila ekonomickú tiež z praktického dôvodu, ekonómia sa dnes dá využiť skoro všade. mňa to celkom baví. dúfam, že ma to aj uživí. :-x
Odpovedať
Profilova fotka
ericca myslim ze uzivi, to by som sa nebala..ekonomov zhanaju dneska vsade :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?