Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
hej bea na pokracovanie, som v praci :-D a este v piatok som si bola ista ze zmokneme jak kurence lebo prsalo a bolo chladno. v sobotu som mala obavy akurat z toho co mi kadernicka vykuzli na hlave lebo mam kratke vlasy, ale chvala bohu to v ramci moznosti zvladla a vlasy mi drzali az do pondelka x-) od kadernicky som sla na kozmetiku, odtial friskom domov, tam 15 minut na oblecenie (to uz ma doma cakal rasto aj so soferom, zdobili auto) a hned sme sli do mesta na fotenie. trochu som sa bala ci ta fotografka nebude nejaka urazena ked bol predtym ten problem, ale bola uplne v pohode. fotenie bolo super aj ked zo zaciatku trochu divne, pomedzi to tadial behal kameraman... odtial sme sli ja k sebe a rasto k sebe domov, este ho nafotila doma pri obliekani atd... a zacali vypytovanie, medzi tym fotografka letela k nam domov aby stihla nafotit aj mna, to uz dosiel zenich so sprievodom ale fotografka ich zrusila ze musia tak 10 minut pockat lebo ma nestihla nafotit :-D (inac oni vzdy vo vsetkom meskaju, ale akurat na toto museli prist skor). tak si dali jednu cigaretku na ulici a mohlo sa pokracovat vo vypytovani u nas :-D ja som sa cele vypytovanie usmievala jak blba, rodina na gauci slzila a ja usmev... tak sme sa presunuli cela kolona ku kastielu kde mal byt obrad, niektori mali otazniky/namietky preco nemame svadbu v kostole atd... ale nakoniec bol kazdy - aj my dvaja - prekvapeny aky pekny bol obrad v kastieli, super atmosfera, pekny spev a prihovory atd, fakt pekne :-) ani sme neboli nervozni. v restike sme zametali tanier, dali prvy tanec a sli sa zas fotit. potom sme mali spolocnu polievku, potom pripitok s hostami, potom fotenie s hostami, potom unos a potom redovy... tak strasne ma boleli nohy ze sa mi chcelo plakat 8-( zbehlo to strasne rychlo a doteraz je mi luto ze sme sa v kuse niekam nahanali a dokopy ani neboli s hostami, len prehodit slovo a idem dalej... ani som si poriadne nezatancovala lebo sme mali stale nieco na programe. my sme si to s rastom uzivali, ludia sa bavil v kuse tancovalii a chvalili hudbu jedlo atd... len mi je fakt luto ze som na nich nemala viac casu :-S prezila som aj redovy az sa divim a potom po polnoci sme uz mali cas si zatancovat aspon trochu, len bolave nohy nedovolili... vyzdobu sme balili este pocas hostiny, cast hosti tancovala a cast balila, takze ked dohrala hudba mali sme vsetko ukoncene a sli sme prec o cca 5tej rano. rodina domov my do penzionu, tam prebehlo vsetko ako ma byt :-D takze skratene boli sme spokojni az nad ocakavania, hostia sa vyborne bavili, vyzdoba bola pekna, jedlo chutne, pocasie vyslo len ma nenormalne boleli nozky a jedine co je mi luto ze sme nemali viac casu na hosti... tak prepacte za tak obsiahli popis :-N
Odpovedať
a este :-D s cim som nebola spokojna bola kytica, jednak navysila cenu (stala 64 eur, povodne vravela 40) ale rastove pierko sa rozpadlo v podstate hned po prvom foteni, len sme ho umelo udrziavali pri zivote... moje kvety 19 kal boli uz na druhy den od stonky hnede akoby zacinali hnit a "rucku" som mala obviazanu bielou organzou ktoru po kope drzala priesvitna lepiaca paska!!! kytica za 2 tisic korun a lepena lepiacou paskou?! hmm aj taka skusenost... a na kopec drobnosti ktore som chcela som sa nakoniec vykaslala lebo mi prisli uplne nepodstatne, aj tak to bolo uplne super, taky dobry pocit pri srdci x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeeej, katka, to je ono, treba pekne pisat, vela a s chutou :-D Parada. Na drobnosti kaslite, mate uzasne zazitky pozitivne a to je dolezite. To uz sa len tesime na fotky! x-)
Odpovedať
Katka hlavne že ste sa dobre bavili vy aj hostia ;-) a budete mať fotky pekné :-) už sa teším kedy ich uvidím.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute. Co mate nove? My sme mali fajn rande s Erikou, budeme chodit spolu v stredu na ranajky :-) Gabika, nemas v stredu rano skolu? :-) A dnes sme boli v Eurovei pustat lampiony a zelat si :-) Velmi krasne to bolo :-)
Odpovedať
cawte :) fotograf ma na fotky 60 dni podla zmluvy, takze zatial neviem kedy budu ale urcite sem hodim sa pochvalit ;-) a vcera sme zase pozerali dvd, pritom som si myslela ze ho uvidim raz po svadbe a potom najskor za 10 rokov ale co narobime ked sa nam tak paci :-N bea na balony som tiez chcela ist, ale rasto bol oberat hrozno a nestihli by sme to, a ja kedze som taka leniva som sa uskromnila s pizzou a pritom myslela z pohodlia gaucovky na balony ze to musi byt super :-D na vikend ideme zas domov, tesim sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Bea, my sme tiez boli pustat zelania... :-) A bolo to krasne! Skoda, ze sme sa nestretli. A v stredu zacinam az o 11:00, vy budete kedy chodit na ranajky? Ale inak, je to dobry napad. Kati, ja sa pripajam ku gratulantom, fakt ste museli mat krasnu svadbu, tesim sa na fotky! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zenuse,ako sa mate? Ja tu chdim uz len jak smrad, ako rychlo sa objavim tak rychlo zmyznem, ale momentalne som bez notasa, ta to tazko sicko.. Katka aj ja sa pripajam ku gratulantom a moc sa rtesim na fotecky, ale hlavne ze ste si to uzili ako sa patri.. Baby aj ja chcem chodit na ranajky, berete ma? :-D My inak setko po starom, mozno trosku lepsie ako predtym, ale to bude tym, ze neni telka :-) Uz sa strasne tesim domov, uz by som sla aj hned, ale tak musim vydrzat dajak este par mesiacov..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, smiem sa pridat?aj ja som 87...a svadba bude o tri a pol tyzdna :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Jasne, ze sa mozes pridat! Vitaj medzi nami! :-) A mozes nam o sebe porozpravat aj viac! ;-) Nelynka a ty ako? Zdravotne uz lepsie? Ja som sa uz z toho dostala, ale vzdy ked mi je trosku chladnejsie, mam strach, ze sa mi to vrati! :-| A ostatne babulky, vy ako? Co nove? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Gabika, no budeme sa stretavat rano o 9:00 :-D medzi prvou a druhou hodinou. A Nelynka, jasne, ze sa mozes pridat! :-D Kedykolvek. A Gabi, ved mozeme skocit na kavicku cez skolu, som v pondelok poobede, v utorok od 11 do 20 :-D a v stredu doobeda. Daj vediet, kedykolvek, dohodneme sa aj s ostatnymi :-) Cukrik vitaj a uzivaj posledne pripravy a stresy, rychlo to prejde :-) a uz mate vsetko? Kludne napis, budeme sa tesit. Nelynka, ja to furt hovorim, bez telky je lepsi zivot. Uzivajte, nech je uz len lepsie... katka, ved aspon nejaske fotky ukaz, urcite mas aspon od rodicov alebo kamosiek, nie?? Zvedave sme :-D
Odpovedať
ahojte, Nely poď do Ba a budeš s nami chodiť na raňajky :-) Gabi ja v stredu končím o 11.00 tak niekde sa stretneme nie? Bea tak to sa stretneme aj zajtra začínam 13.30 a som až do ôsmej večer. Cukrík napíš nám niečo o prípravách a o sebe, my sme zvedavé ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte zenuse, ste zlate ze ma berete, snad raz sa mi podari dojst aj na zapad :) Gabi neni mi lepsie, prave letim z prace rovno na pohotovost, cely den curam krvave tak radsej idem.. Cukrik ahoj, teba som uz sto rokov nevidela, ani neviem, ze budete mat svadbucku..:-) gratulujem
Odpovedať
Profilova fotka
Nelynka, snad ok, davaj pozor na seba, sak to neni sranda toto... oddychuj trochu. A manzel nech ta obskakuje laskavo.... Eri , Gabi, stretneme aj o 11tej v stredu, sak my sme s Eri na dolnej chodbe v starej budove pri bufete, tak dojdi Gabi za nami ;-) budeme tam :-D Zajtra mam v starej, ani neviem kde, predmet co som vlastne este nemala, lebo mam cviko aj prednasku a minule odpadlo, tak som zvedava :-D A so sefkou zo starej roboty idem na obed zajtra, tak budem mat novinky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
beus neboj nic, uz je ovela lepsie, jak som vcera dala tabletku uz.. Doktorka, stara invalidka, ale slovenda a bombova..sestricka tiez super, snad prvykrat som mala pocit ze ich tam neotravujem.. Tak dneska kus oddychujem, drahy nevari a bude vegetoc.. Inak premyslam, ze by som nam objednala wellnes pobyt, len na jednu noc, s tym ze tam je vecera pri svieckach, sauna, virivka privatne, sampanske, ranajky z donosom na izbu a masaz..tu jednu noc zvery vydrzia vpohode a neni to ani tak drahe a trosku zmenit prostredie treba..tak uvidime :-)
Odpovedať
Nely to je skvelý nápad, sa zregenerujete na takom mini jedno večernom pobyte :-) a kam by si chcela ísť, už máš aj vyhliadnuté miesto?
Odpovedať
Profilova fotka
Suhlas, nelynka skvely napad, romantika musi byt ;-) dobre, ze je ti uz lepsie...
Odpovedať
Profilova fotka
Nelynka, mozem len odporucat, my sme sice boli dlhsie, ale taky pekny romanticky pobyt stoji za to! ;-) Erika, Bea, v stredu zacinam o 11:00, takze to budem musiet byt na hodine. Ale v utorok mam od 13:30 do 18:30, tak vtedy sa mozeme stretnut. :-) Vsak urcite sa uz na nejakom tom stretnuti dohodneme! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
eri bud lazne bohdanec alebo plzen, este uvidim :) Beus, to ano, romantika musi byt, len ked slovo romantika pre mojho nic neznamena ta to tazko no :) Gabi, ja hlavne potrebujem teraz menit casto prostredie, pretoze cim je blizsie odchod domov tym sa to viac vlecie..
Odpovedať
Gabi ja mám zajtra jedinú jednu prednášku hneď ráno 7.30 :-N tak ale keď nebudem mať nič lepšie na robote dobehnem :-) Nely čo ty vieš, možno sa mu to zapáči. atmosféra zapôsobí na neho. ;-) Bea dnes som bola na pohovore v Avrise, nevyzeralo to tak že by ma veľmi chceli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
erika,nemyslim,ze by to na neho zaposobilo..mam to doma kazdy den a nic :-D
Odpovedať
Nely ty vieš lepšie predsa len ako ja :-) my sme mali s drahým romantický výlet keď bol stredu sviatok. boli sme v Ba sami dvaja. išli sme na hrad, potom sme sa zastavili na kávičku u sestry v bare, išli na večere do Hostinca pri schodoch. perfektne tam varia. taká som bola happy, lebo veď on nikdy nikam nechcel ísť keď bol tu a teraz aj Aupark sme pobehali aj sme mu kúpili tričko. to vám bol skvelý deň. x-) x-) x-) by som si ho rada zopakovala. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
eri to je skvele, chlapi sa menia ako pocasie..raz je tak, potom zase inak.. Neboj nic, urco si to coskoro zopaknete :-)
Odpovedať
ja som sa tiez cudovala ze sa mu chcelo vobec nieco robit teraz na dovolenke :-) pobehali sme hrady, jaskyne, slovensky raj, aquaparky, wellness, obedy, vecere, boli sme v polsku plus ine atrakcie... az som sa divila ze bol taky iniciativny x-) baby dobru chut vam dnes zelam na stretku ;-)
Odpovedať
Nely, fakt sú ako počasie :-) mohol by byť viac krát do roka taký akčný :-D Katka, dali sme len rýchle stretko s Beou. Gabi neprišla. asi nestíhala. čo mi pripomína... Gabi pošli tvoje číslo do IP nech ti nabudúce môžeme zavolať, že kde si. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute caute. Tak ja dnes same skvele spravy :-D vybavila som v skole uz vsetko a dokonca, predstavte si, moja teta veduca diplomovej prace mi schvalila temu aku chcem, ze je super, ze som sa nadchla a viem co chcem a ona mi schvali hocico :-D Takze idem pisat o rodine na SVK, o tom, preco ludia maju deti, nemaju, kolko, co im da stat a tak. Mam velku radost, cele to bude rychle a o mne a vzdy ma to zaujimalo :-) Gabika, posli to cislo a vidime sa v stredu pred 11tou :-D v Starej budove pri bufete dole :-) S Erikou sme v kontakte kazdy den, sa oplati prestupit do BA do skoly :-D ze? :-D Jaj a este sa vam musim pochvalit, Tomas si objednal z internetu taku burinu, asi 4 druhy kvietkov, tak z neho bude normalny zahradkar :-D Mam z neho radost...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, babule. Tak ja som zasa po prazdninach nejaky cas v BA a uz mi je smutno za Zilinou... :-S Skola ma nebavi, teda, aspon zatial ma tie predmety nezaujali (az na 2 vynimky), stale mame problemy s byvanim, opat nam stahovanie posunula majitelka o tyzden. Ale no co narobim, este rok musim vydrzat. Erika a Bea, skoda, ze sa mi nepodarilo s vami stretnut! Mozno nabuduce! ;-) Bea, len nech sa toho muzicek drzi, stale je lepsie, ked sa hrabe v niecom doma, ako by sa z neho mal stat casom workoholik... :-) A to, ze chlapi su ako pocasie, to je asi od prirody, niekedy fakt nechapem ich myslenie! Ale asi preto ich mame aj tak rady, nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beus bomba tema, o tomto by som xj ja vedela pisat romany :-) A bud rada veru ze to toma bavi, budes mat peknu zahradku dom.. Ja som po tych antibiotikach jak tehotna..nenormalne uz tyzden bolest brucha jak pred mrchou, takze bude mat asi silne grady teraz, predvcerom sa pridali prsia, to ani nepametam kedy ma tak boleli a nafuknuta som jak balon.. No fuj atb..fuj. :-/
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, a tehu to byt nemoze? No hlavne, ze uz si zdrava....niekedy treba aj lieky prezit.
Odpovedať
Profilova fotka
beus to tazko :-D tehu ani z laknutia :-) To vstko tie atb..ono uplne vporiadku nie som, zabrali asi len na 1/2 a zacinam sa bat, ze mi to preslo na vajecniky..pockam do stredy, ci nedorazi mrcha, alebo aj skonci az dorazi a pojdem ku gyndosovi sa ukazat...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?