Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
hmm ako je to mozne, vsetko sa da ked sa nechce :-D napr. obrucky boli drahsie nez sme chceli (len obrucky a fotograf su dokopy 34 tisic, a to su len dve polozky zo zoznamu...), kameramana sme nechceli vobec lebo mame dobreho fotografa ale bude aj kamera (rodicia si vydupkali...) strasne vela malych par-eurovych somarin, ludi je viac nez sme planovali, v restike nejak zmenili podmienky predtym vravela ze casnici sa platia az po 22. hod po 100 sk na hodinu, teraz ked sme boli upresnit menu tak ze casnici sa platia pausalne 30 eur na hlavu, a je ich 6 vratane kuchyne tak zas nieco tam vyskocilo (to by ma ani tak nestvalo, lenze ti casnici len prinesu jedlo z kuchyne a tym ich praca konci, ja som myslela ze budu aspon doplnat kolace na stoly, pripadne pitie ak sa minie...) mali sme moznost objednat si vyzdobu aj priamo z restiky, ale ta je teda nic moc... mama dostala nakupnu horucku a tak trochu sa zblaznila, nakoniec som ju ukecala ze si spravime vlastnu vyzdobu, bude to lacnejsie ako sluzby agentury a spravime to presne podla nasich predstav... lenze mama zacala kupovat vyzdobu, momentalne je uz daleko za cenami agentury a myslim ze sa este nezastavila... aj ked je vyzdoba v restike v podstate dost jednoducha... mne dosla minuly tyzden konecne organza a ostatne blbosti, momentalne mam stres s poharmi objednavala som ich 25.7., chlapik pred 10 dnami pisal ze su hotove a zatial ich furt nemame tak sa bojim aby stihli dojst postou kym odideme... tak v skratke ako sa to da ;-) a zacinam mat nocne mory, skoro kazdu noc sa mi sniva ze sa na svadbe nieco pobabralo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fuuu Katka, tak to ste sa riadne rozsupli :-D :-D :-D No parada. Ale nech si to uzijete, preco nie. Aj mama sa vyzije na druhej strane. A nocne mory mas dako skoro, ja som posledne dva dni pred svadbou bola taka nervozna, vo stvrtok sa mi snivalo, ze som sa zobudila a nevedela som, aky je den, ci je sobota a nezaspala som a stihnem vsetko :-D nastastie to bol sen a bol len stvrtok, ale veru 3x som si to preverila, ked som vstala... Tak vam drzim palce, nech to dopadne a nech sa nic nepokazi veru, a uz nepredrazi :-) ale ftipne mi pride, ze presne opacne ako u nas, vsetko, co sme my vybavili prekvapivo vyhodnejsie, nez som ratala, tak vam sa predrazilo - obrucky, ratali sme 400 E, su za 200, restika, tam sme usetrili skoro polovicu oproti mojmu predpokladu, vyzdoba za menej ako za polovicu nakoniec a kameraman nam fakt nechybal :-D ved ani zo stuzkovej som video nepozerala :-D
Odpovedať
nase obrucky (kuk v albume) boli za 625 a to priamo od zlatnika takze v obchode by stali este viac. ale pravda je ze som si tam buchla briliant a rastova obrucka je cislo 75 ci 76 takze dost velka a tazka... dalo sa aj na tom usetrit ale zas sme si povedali ze vyzdoba bude jeden vecer, saty tiez... ale fotky a prstene budeme mat (dufam) desiatky rokov ;-) toto konkretne ma ani nestve ale tie blbostinky okolo s ktorymi som neratala ]-( a mama sa obhajuje tym ze teraz nakupi a uz bude mat pre sestry, len im zmeni farbu kvetov ci tak nejak. s tou kamerou je to dost divne, naposledy ked sme boli doma nas vytiahol natocit "posledne rande", no to teda bol trapas :-D bea a kolko ste mali nakoniec ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
Katuska, 18 ludi, lebo svagor so zenou neboli, ale stacilo nam to bohato, viac by som nechcela, ani keby si to sami platili :-D ale my sme taki ini, divni celi, netradicni, z toho si nic netreba robit :-D
Odpovedať
aale divni, neprehanaj.. jezis ved dnes cim viac divni tym viac in ;-) tak prirataj este 70 a vies kolko budeme mat my :-D co ti poviem vychodniarska svadba :-N a to uz sa 12 ludi odhlasilo. rasto povodne chcel tiez ze len obed, par najblizsich a pokoj... ale nejak som ho ukecala ze nech to stoji za to, spravime si peknu velku svadbu. hmm a potom sa stazujeme ze sa to predrazuje =-) a nakoniec je aj rad ze bude tolko ludi, a to este kopec kamosov pride popozerat
Odpovedať
Profilova fotka
cavte zeuse, straaaaaaaasne dlho som u vas nebol a naposledy ked som bola tak ste ma setky odignorovali, ale co uz, stava sa.. erika a preco budete polu tak kratko? ja som pri HAK mala tiez strasne migreny a ked som vysadila, zazrakom zmyzli.. ale tak, ja mam tu najlepsiu antikoncepciu na svete aka existuje :-D :-D :-D beusik aka bola dvolenka a ako sa citis ako mlada pani? Kati, my sme mali 51 ludi vratane nas..a cely svadba nas vysla asi na 100 000 plus minus..nemam to moc presne spocitane, ale strasne vela sme usetrili lebo vsetko slo po znamosti alebo kamarati.. inak ja sa mam dobre, vcelku, stale riesime ten nas malicky problem, a uz sa to riesi pridlho na moju trpezlivost tak neviem ako to nakoniec skonci :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Nelynka, som rada, ze si sa ukazala, ak sme ta odignorovali, tak to bola urcite len nehoda! Skoda, ze sa s vami vlecie ten problem stale, snad sa to nejako vyriesi :-( ja sa mam dobre, uz mam aj nove doklady, tak si musim zacat oficialne zvykat :-D na meno som si este nie.... ale postupne to pojde. Od jesene chceme snazilkovat, tak sa nam snad zadari... Eri ide do BA na vysoku, tak bude byvat doma s Vilim len cez vikendy...ale to podla mna este nevie, ze bude mat dobry rozvrh a bude do BA chodit len na 3 dni, tak to nebude take strasne :-D Katka, ved si to uzijete po svojom a hotovo. Svadba je len jedna, tak kaslat na prachy - tie boli a budu :-)
Odpovedať
bea presne tak, prachy boli aj budu. a svadba za to stoji (aspon ta prva nech je pekna :-D ) vcera sme zacali davat dokopy veci co berieme domov (alkohol, nealko, ozdoby ,oblecenie...) teda esteze mame dodavku inac by sme to nemali ako previezt :-N nely ahoj :-) tak to ste mali stastie na znamych, u nas je po znamosti len dj
Odpovedať
ahojte, Nely dufam, ze sa to uz coskoro vyriesi. Katka u nas bolo 60 ludi a vyslo nas to na 120tis sk. polovica sa vratila bud v peniazoch alebo formou darov. tiez sme mali dost vela veci po znamosti. s tym rozvrhom ak bude fakt taky dobry tak by sa patrilo nieco zarobit cez tie volne dni aby sme mohli usetrit nieco za tie dva roky. kde inde by som mohla najst brigadu ak nie v ba. pre zaciatok sa pytam po znamostiach ci nevedia o nejakej praci v kancli s flexibilnym pracovnym casom. co by bolo fajn... robit v kancliku pomocne administrativne prace. ak by ste nieco vedeli dajte mi vediet. ;-)
Odpovedať
ahojte kocky.. ako sa mate? ja som sa dnes vratila z dovolenky a cumim, ze sa to tu zase nejako rozbehlo :-) to je dobre.. konecne budem mat s kym pokvakat, hehe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beusik, tak to som rada ze si pomalicky zvykas, ja som jedine co vymenila bol obciansky a vodicak az po roku hehe :-D :-D ale tak vlecie, tov ies, ale uz sa to pomalicky riesi, ale ta ci k dobremu, to ani srnky netusia :-| a snazilkovanie, no to je uuuuzasneeee, verim ze sa vam zdari jedna radost, neboj nic.. :-D katus veru mali, nastatsie, bo inak by nas to vyslo fakt o 100 000 ak nie viac drahsie, boha..ked to tak spocitam..zlata svokra so svokrom.. :-D :-D erika neboj nic, nieco najdes, veru, usetrite a potom sa mozte osamostatnit a tiez pracovat na mimim.. ja to tiez vydim najskorej tak za dva roky, az pan boh da a zozenieme aspon 100 000 na zakladne upravy v dome aby sa dalo byvat..inak sme odkazany na rodicov.. princes a kde si bola na dovce? daj daku inspiration :-D a ako si sa mala.. no ze sa pytam hehe :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Aďa potom aj fotky pridaj nech si môžem "cestovať" :-D Nely zatiaľ to nevyzerá nijak slávne s brigádou. som čakala, že nájdem niečo skôr čo už. vyzerá to tak, že skončím v niektorom call-centre lebo inde nie je flexibilný pracovný čas. ale tak niekde treba začať. miminko ešte stále nebude u nás. ja vysadím preto, že tie dva roky spolu skoro ani nebudeme a je to zbytočné. aj tabletky stoja prachy. Bea a čo by si chcela ak by sa dalo vybrať. dievčatko či chlapca?
Odpovedať
Článok sa načítava...
nooo, na dovolenke bolo uuuzasne, teplucko, slniecko.. nie ako tu.. hned som prechladla a mam taku nadchu, ze az. boli sme na Thassose. a fotky na fb dam. len som sa k nim este riadne nedostala.. :-) Kati, uz aj tebe sa to krati. ja sa absolutne netesim na tie vybavovacky... mam z toho des. ja by som riesila len take prkotinky a detailiky.. ako farba toho a toho, ake kvety a tak.. a o ostatnom nech radsej neviem :-D este nas toho strasne vela caka. a uz je to menej ako rok. strasne rychlo to bezi. Bea, no to sa budem tesit, ked vam to klapne hihi :-) a mena uz mate predbezne pripravene??
Odpovedať
Profilova fotka
cauko, tak sme tiez naspat z dovolenky, ale hned by som sa tam vratila :-( hrozna zima, ja sa uz sice na jesen tesim, ale nie tak hned :-D joj Adi, chapem to, ja este musim riesit DJ ale nechce sa mi ani za nic, ale lupienky uz by som objednavala :-D Nely, neboj nic, vsetko sa vzdy vyriesi...kazdy mame obcas problem, ale vzdy sa musi vyriesit, akokolvek to dopadne...drzim palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, kocky. Tak co mate nove? Erika, ako krstna mama? Uz je lepsie? Slniecko, aka bola svadba (teda, este je, ale asi mas prijemnejsie povinnosti, ako byt na nete ;-) ) Dnes je asi svadobny den, tak dufam, ze pre vas vsetkych bude stastnym (v mojom okoli viem dnes o 6 svadbach, na jednej som aj bola zagratulovat). A aj ked dnes asi vsade prsi, snad su to len kvapky stastia! :-) Adi, no sup, fotky chceme vidiet., Este nie su na FB. Ale podla profilovky vam tam muselo byt vyborne (mimochodom, brat prisiel odtial velmi spokojny ;-) ) Vladi a vy ste sa mali ako? Inak, uzasne fotky, velmi sa mi pacili! Nely, uz sa to riesi pomalicky k lepsiemu? Srnky to uz urcite aspon tusia a usmievaju sa, ci? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky. Aj my sme sa vcera vratili z dovolenky, a rovnako ako Adka, som nejaka nakapata... ale to sa spravi, aspon nemam hned povinnosti, do skoly este 2 tyzdne cas, tak si poupratujem doma, pochystam vsetko, snad to rychlo ujde tento rok, sa mi vobec nechce. Ale budem optimista :-D Katka, ako bolo? Napis, ked budes moct, sme zvedave! Myslela som na teba. Nelynka, snad to vsetko dopadne a uz budete mat pokoj, pekne nasetrite a potom bude aj babo, zatial si mozete ine uzivat, len ked bude robota a muzik ta bude posluchat :-) Vladka, Adka, len si uzivajte pripravy, prkotiny, zhrnajte, zhanajte, ked budete takto priebezne, vyjde vas to ovela menej. A Adi, nie je s tym az tolko byrokracie, za 2 dni sme mali vlastne komplet vsetko obehane, akurat neviem ci nejaku cirkevnu pripravu mate, to nas obislo :-) Tak pekne uzivajte, ozvem sa a pekne sa chvalte, co a ako :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj a pytali ste sa, tak prve dievcatko, ale hlavne, nech je zdrave, mien mame strasne vela, az sa bojim chvilami :-) Ale ked bude chlapec, tak prvy isto Tomas, len ja chcem 2 mena, a MM je zatial trosku proti :-D
Odpovedať
ahojte, Gabi krsná je už doma z nemocnice. v piatok ju pustili domov. má sa dobre. dúfam, že to horšie už nebude. Kati, chceme fotky a detailný opis ako bolo. :-) Bea, ho spracuješ aby privolil ;-) a bude po tvojom, veď ešte máš čas dovtedy. :-D u mňa stále to isté, zháňam brigádu.
Odpovedať
Profilova fotka
Babule, kde trcite? Erika ma dobre spravy a ja som pisala s Luckou(Lunana) a ti cakaju kazdym dnom baby :-) Mno a inak nic, zima vonku za oknami, ja som nejaka nakapata, ale uz sa to zlepsilo, idem pomaly hutat nad vianocnymi darcekmi...nejake tipy? :-)
Odpovedať
ja som tu, ale keď nikto nič nenapísal tak som nepísala ani ja. :-D dobré správy budú neskôr. zatiaľ sme sa s drahým dohodli, že počkáme kým dokončím a tak isto ako Bea potom budeme bábatkovať. ale to len predbežne. na zajtra mi držte palce. ;-) nechcem to zakríknuť tak zajtra sa ozvem.
Odpovedať
ahojte.. no ja som sa uz spamatala, takze mi je uz ok.. len mi je stale zima. v robote to je vazne ako v psinci.. idem tam brat ohrievac, lebo je to tam jak u debilov. tento tyzden ideme vybavovat kostol, tak som zvedava, ze ako pochodime. pomaly kukam svadobne saty, asi koncom mesiaca pojdem nejake poskusat, aby som vedela, ze aky typ a farba sa mi vobec hodia. potom by som dala fotky, aspon mi poradite.. kamoska ma salon, takze to musim vyuzit, hihi. no ale aj tak si chcem saty kupit.. teraz sa daju vybrat fakt kadejake. A fakt dufam, ze buduci rok to bude s pocasim lepsie... lebo ak sa budem koncom augusta triast, tak dovi dopo.. Bea, nad vianocami uz aj ja rozmyslam.. mam rada, ked si to takto v predstihu nakupim, lebo ten zhon potom.. to nie je pre mna. ja viem len to, ze drahemu idem kupit nejake zmesy do vodnej fajky.. z dovolenky si jednu dopratal, tak je z nej vedla ako ta jedla.. takze aspon nieco viem :-D a potom asi nejaku mikinu peknu. a ostatne uvidim. to musi padnut do oka.. a este som rozmyslala, ze by sme si kupili PS 2 al. 3 :-D ale to je len v ramci uvazovania. aj ked mna by to potesilo, hihi. je to pre mna super relax. a ty mas nejake tipy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... Ja sa mam fajn, v ramci moznosti, zajtra idem do BA - pozriet nejaky byt a v piatok na zapis. A po zapise hned vyrazame s drahym na krasny vikend do Tatier. A uz sa tak tesim! :-) Juj, darceky. Tak to fakt neviem, co budem tento rok kupovat, nemam ziadnu predstavu! Mimochodom, v sobotu som bola pozriet na jeden sobas - kamarat s kamaratkou. A farar im tak krasne rozpraval, hovoril, ze im mozeme ich lasku len zavidiet. A priznam sa, ze im naozaj trosku zavidim, vlasne aj vam vsetkym, Adi je krasne, ze uz rozmyslas nad satickami. Viem, ze mna to tiez asi este len caka, ale tajne dufam, aby to bolo tak, ako som si to vysnivala. :-N Brrrr, ale uz niekolko dni mi je riadna zima. Uz si pripadam, ze je november a nie zaciatok septembra.
Odpovedať
Profilova fotka
erika, to hej, to skoda penazi ale ta vies, nahoda je blbec xixi :-D :-D minnie vyriesi, ale ta vies, na vsetko treba cas a ten ja akosi nemam na tieto problemi..potrebovala by som aby to uz bolo zahnane a nie stale nove a nove vec sa vynarali.. gabi, zatial nikto nic netusi a neusmieva sa..skor sa desia toho co este musia preskakat kym dojdu k zelenej luke plnej jedla a pitia.. erika tak gratulujem xixi..uz aj ty chytas baby booom ale ved tak to ma byt..aj ked len predbezne ale je dobre vediet kedy to pride.. co ja si mozem len domyslat, ked zaplatime toto, ked postavime tamto, ked urobime toto, ked zaplatime hento, ked zacneme byvat, ked budeme mat super robotu.. takze mi to vychadza asi tak..ze NIKDY..bohuzial..vali sa to zase vsetko..jedno sa vyriesi, padne druhe.. teraz sme pre zmenu bez elektriny, konecne nas prisli odpojit, po roku hehe..ja si z toho robim srandu ale tak co, ved tu budeme uz len pol roka maximalne :-D :-D :-D ale tak aspon vecne nesedim za netom alebo mm za telkou..tak to je na nieco dobre.. :-D :-D :-D
Odpovedať
Nely, na náhodu to určite nenechám.a zas momentálne ma to veľmi netrápi. len neviem ako by to bolo s príspevkami os SP. a nie je to až také ružové ani u nás s bábatkovaním. bývanie ešte stále nemáme a neviem či by sme zvládali spravovať dom... ale veď niečo bude. a ty ako v robote? darí sa aspoň tam? inak od dnes robím operátorku v callcentre. tam dúfam, že sa mi bude dariť. ostatné ako? ako idú prípravy?
Odpovedať
Profilova fotka
čaute, tak my pokračujeme tak že nepokračujeme, nemám teraz čo vybavovať :-D tak len obzerám, vybrala som oznámenia kuk http://www.pamas.sk/svadobne-oznameni... , ale ešte to je predbežné. oooch začínate s tými deťmi, nemožem sa nakaziť, priateľ mi povedal jasne, po škole... takže na to skúšam nemyslieť ale to sú ešte skoro 3 roky, a chytajú ma čudné nálady keď na to pomyslím.. erika blahoželám k brigáde, ja si tiež musím niečo nájsť..
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte! :-) No hned je to lepsie :-) Ja som sa dnes bola objednat na krv preventivne, nech si dam vyvratit vsetky mozne a nemozne choroby, co mozem mat, kym otehu, teda kym sa pokusime (uz nechcem prehanat s tym optimizmom :-D ) a o chvilu bude skola, tak to zase bude strasne letiet...ale dostala som vcera fantasticke vnuknutie ohladne diplomovky, tak mi drzte palce, nech mi veduca schvali napad a vsetko by mohlo ist lepsie :-D Eri, ktore si si vybrala? Drzim palce, ked budes potrebovat nejake rady, pokojne napis :-) Kedy nastupujes? Nelynka, a odchadzate naspat na SVK alebo ako ste to vymysleli? Ja vlastne ani neviem, napis mi kludne do IP...som zvedava. Gabika, ani sa nenazdas a budes planovat svadbu...my zase mozeme tebe zavidiet tie pociatocne zamilovane stavy, to napatie, tu radost a vsetko prvy krat!!! To my uz nikdy nezazijeme :-) tak si mozeme zavidiet navzajom...drzim palce s bytikom! Adus, super, dufam, ze dobre pochodite s kostolom, aby ste si sadli s fararom a vsetko... nech to mate podla predstav. A urcite budete mat krasne pocasie, uvidis :-) nezmrzni v praci :-) Zozeniem ti od brata link na nejake extra tabaky, on je uplny fajnsmeker, tak ti urcite dobre poradi :-D ja to neznasam :-p Ja s darcekmi este neviem, nejake knizky urcite nakupim, Tomovi rozmyslam nad hodinkami, ale to musim najst take spravne, a musim pobehat po obchodoch, aby som na nieco prisla... hlavne ocovi, to mam vzdy problem. Svokre kupim mozno nejaku exkluzivnu orchideu, a ostatnym neviem... potrapim si mysel, dufam, ze im budem moct oznamit radostnu novinu :-D
Odpovedať
krásne oznamká :-) :-) :-) myslieť na bábo môžeš, to ti nezakázal či? =-) ;-) no ešte si nefandím s tou brigádou. musím si na to zvyknúť obvolávať ľudí a ponúkať im produkty. Bea Crystal Call, nastupujem už zajtra na celý deň. nech si čím skôr zvyknem. ja na darčeky ešte nemyslím. nemám na ne, ale ak sa mi bude dariť tak okolo 20. vyplácajú. tak dúfam a budem sa snažiť. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem :-) no to mi síce nezakázal ale je to lepšie pre mňa :-N :-) ale lunanu pravidelne pozerám na koníkovi :-D fuu vy už darčeky na Vianoce, ja som ešte na to ani nemyslela, všetko zháňam týždeň pred, ale celkom mi to vyhovuje, vianočná atmosféra, davy ľudí v nákupných centrách :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fuuuuuu, baby dnes ste sa rozpisali... :-) Bea, ani to tak nie je, aj ked sme spolu kratko, mam pocit, ze sme uz spolu velmi dlho, vsetko vo vztahu ide velmi rychlo (nie zeby som sa stazovala ;-) ), az sa obcas bojim, aby to aj tak rychlo neskoncilo! Ale dufam, ze su to len moje zle myslienky a nic viac! Zajtra odchadzam za mojou laskou do BA a v piatok vyrazame spolu do Tatier, tak sa taaaaaaaaak tesim... :-N A aj ked by som sa teraz nechcela vydavat, musim najskor skoncit skolu, potom by som chcela aspon rok pracovat (aby som si nieco na tu svadbu zarobila a tak pomohla rodicom) a az potom svadba... A aj babatko! Len skor by som chcela, aby som sa rano zobudila a boli tie dva roky uz za mnou... S peknymi spomienkami a este krajsou buducnostou predo mnou! :-N Vladi, krasne oznamko! :-) Adi, a budete mat sobas u nas? A chcete aj nasho pana farara? Erika, gratulujem k brigade, dufam, ze budes spokojna! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabika, 2 roky prejdú rýchlo, ved odkedy tu už píšeme :-D ešte budeš mať skor mimi ako ja ;-) užite si v Tatrách, ale berte bundy :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?