Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Bea srdečne blahoželám :-) :-) :-) Prajem vám len to najlepšie, nech vám to vydrží a vitaj v klube vydatých. ;-) :-D Ostatné ako sa máte?
Odpovedať
no ahojte kocky :-) bea to ma uspesne za sebou, fotky uzasne :-) neviem sa vynadivat.. a teraz to uz chyta mna :-D uz postupne nakupujem, pripravujem, najradsej by som to mala z krku.. ale tak trosku si to aj uzivam :-P mame uz salu, fotografa, kapelu.. takze som spokojna :-) este kostolik zarezervovat a je to v suchu. pohare mame objednane- vobec nevysli draho, comu som rada, lebo naozaj nie som ochotna platit horibilne sumy za tovar len kvoli tomu, ze to ma pred nazvom "svadobne". ostatne veci stale hladam, porovnavam a uz sa nam vela veci rysuje, z coho sa velmi tesim :-) Gabika, tebe tiez gratulujem :-) videla som aj na fb. fesaaaaaaak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, Adi, tak vidim, ze opakujes po Bei, ale dobre, ze ta to chyta, tak treba! ;-) A dakujem! Aj ked sme spolu velmi kratko, ale ja som stastna a ani sa mi nechce verit, ze som mohla byt bez neho! Uplne ho zboznujem a nemozem bez neho byt! Tak len dufam, ze tentokrat sa to podari a nebudem sklamana! :-N (Erika, to je aj odpoved pre teba, ze ako sa mam :-) ). Inak, baby, od stvrtku robim v banke, som si myslela, ze aka to je super praca, ale co ja viem?! Trosku som z toho sklamana, prekvapuje ma ten pristup a sposob vedenia. A co vy? Co mate nove?
Odpovedať
Profilova fotka
My odchadzame na svadobnu cestu, ked pridem, tak vam napisem, malo by byt aj viac fotiek, tak ponahravam, hned ako prideme :-) Budem na vas mysliet, comp nechavame doma, tak si aj oddychneme :-D Tesim sa. Gabi, super! Len si to uzivaj, ten krasny osial a omamenie, to mi trochu chyba :-) Je to krasne, tie zaciatky. A banky su podvod, naoko skvele podniky, ale realne... Adi, super, len si to pekne uzivaj, nam to tak rychlo preletelo, a zrazu je po vsetkom. Nebyt tych priprav, ani neviem, ze sa nieco dialo :-D Takze len do toho, cim dlhsie, tym lepsie! Eri, dakujeme! Ty sa mas ako, co nove? Dari sa? Co leto? Ostatne zdravim a vidime sa! Pa
Odpovedať
Ahojte :-) Aďa uži si prípravy. ani sa nenazdáš budeš mať svadbu a prebehne to véééľmi rýchlo. treba si to poriadne vychutnať. Gabi super :-) teším sa, že to takto dopadlo. aj ty si užívaj krásne chvílky. dúfam, že ich bude neúrekom. Bea ja teraz čakám na list zo školy. podala som si odvolanie. čakám ako na deň súdny aby som sa mohla už konečne nejako zariadiť. teraz sme už druhý týždeň s drahým u nás na dome. zas nemajú čo robiť. je to to isté ako minuké leto, ale naraz a nie po kúskoch. je to síce fajn, že máme na seba čas. ja varím, nakupujem upratujem a on leží a nič nerobí :-D no aby som nebola tak mi aj pomáha. polieva záhradu, obšieta sa okolo prípravy jedla a tak. :-) celý minulý týždeň sme sa chodili kúpať tak bolo strašne horúco. cez víkend sa ochladilo, dnes sa však už zas chystáme k vode. tým pádom trénujem svoje vodičské schopnosti. len takto sa peniažky len míňajú a nič sa nezarobí resp. skoro nič.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute zienky :-) Ako sa mate? My sme sa vratili zo svadobnej cesty, bolo super, pekne sme sa pobavili, oddychli si, a zajtra ideme do LM, Tomas bude krstny svojmu novemu tyzdnovemu synovcovi, v sobotu :-N Mno, ale tak potom hned v utorok ideme do Ciech zase na dlho, takze si oddychneme a spamatame sa z toho :-D Mno a inak pohoda, pomaly si zvykam, kamarati mi hovoria pani M. a je to fajn :-) Tak vas zdravim! :-)
Odpovedať
Ahojte, Bea super. tak aj naďalej sa máš na čo tešiť. ja mám úžasnú novinku :-) prijali ma na druhý stupeň :-) :-) :-) takže o dva roky budem dúfam už Ing. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Baby, super, take pekne novinky... :-) (teda, Erika, o tebe viem uz s FB ;-) ) Gratulujem aj k synovcovi a krstniantku v jednom, aj k prijatiu na druhy stupen! Ja sa pomaly balim, v pondelok idem s rodicmi na dovolenku. Najskor som ich presviedcala, nech ma este zoberu, ze uz posledny rok, ze za rok uz nebudem studentka, ze nech neostanem sama doma... Tak idem! Ale teraz sa netesim, lebo mam pocit, ze budem sama tam. Najradsej by som to vymenila. Sice sme s Adom len mesiac spolu, ale mam pocit, ako keby to bolo dlhsie. A stale by som chcela byt len s nim! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
čau baby, po dllllllllllllllhom čase vám píšem, kuk do pasu :-D x-) erika gratulujem k prijatiu a gabika tebe k novej lásočke, držím prsty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute! Najprv, Vladka, gratulujeeeeem! Napis viac, kedy co a ako, parada, tesim sa s tebou :-) Gratulujem a uzivaj, strasne rychlo to prejde, teraz uz konecne pisem z vlastnej skusenosti :-D Gabi, ako sa dari? Stale zalaskovana, spokojna? My sme sa vratili z "druhej svadobnej cesty" a budeme robit zase daco doma, kupime si za svadobne prachy nove postele, kreslo, upratujeme a zutulnujeme bytik, k svadbe sme zavesili novu zaclonu do kuchyne a kupili si novu deku na gauc, chceme take drobnosti este porobit, aby bola po roku zase zmena :-D takze teraz si budeme uzivat doma, akurat doklady by som si mala ist este vybavit :-S no ale aspon to bude uz vsetko za nami :-) Ako sa mate, co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem :-D no už máme rezervovaného Tomáša Záhumenského, a hotel Flora pri Spiššskej, takže základ by bol :-) ešte premýšľame nad DJom ale neviem či ho treba.. koncom septembra ideme domov, tak pojdeme za farárom, chcela by som na obrade aj katolíckeho farára aj moju pani farárku (evanj.), počula som že to ide, tak držte palce, veľmi by sa nám to páčilo :-) a vtedy to aj oznámime, ešte sme odvtedy neboli doma.. ale moj otec už to vie :-) jej ja zbožňujem zariaďovanie, najradšej by som každý rok sťahovala aby som sa mohla činiť :)) ja by som na svadobnú cestu chcela isť do anglicka, na vidiek do nejakého cottege x-) http://www.english-country-cottages.c...
Odpovedať
cawte :-) ja som tu tiez strasne dlho nebola, vlastne este pred beinou svadbou tak dodatocne bea este raz strasne vela stastia a lasky v spolocnom zivote ;-) boli ste obaja velki fesaci a vyzerate fakt stastne na fotkach tak nech vas to drzi x-) zmenilo sa teraz za tych par dni nieco hmm?? teraz sa idem tiez trochu pochvalit, konecne uz mame vsetko x-) teda nejake prkotinky este treba ale to su fakt drobnosti... len asi budeme na poslednu chvilu menit fotografa, u toho co mame teraz mame balik za 700e... ale teraz v sobotu nas bol kameraman tocit na "poslednom rande :-D", pozeral na tie fotky a povedal ze su dobre, ale ze take spravi kazdy lepsi fotograf za 200-300 ecok co je teda dost rozdiel :-S tak neviem co robit... aj obrucky uz mame a su uzasne x-) len cakam kedy dojdu postou pohare a kompletizujem tombolu. domov dojdeme az v stredu pred svadbou tak dufam ze sa postiha v pohode. a na dovcu ideme do tatier, penzion uz rezervovany...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, ja v podstate nic nove zatial nema. len starosti ale zatial je to v celku ok. len dufam, ze sa to nezhorsi. to by som len tazko zvladala. my sme mali ist na vikend k balatonu ale pocasie vyzera dost na nic. asi nikam nepojdeme. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, tak my mame nove postele a nove kreslo :-D akoze investicia po svadbe :-D Katka super, ze uz mate vsetko, nasi kamosi maju svadbu 2.10. a akurat sme vcera prebrali vsetko, co im este treba, trochu sme im pomahali, tak to vyzera, ze uz maju vsetko, a este aj babatko na ceste :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, kocky! Tak ja som uz spat z dovolenky, bolo super, ale lepsie by bolo, keby to nebola dovolenka s rodicmi, ale s niekym inym... ;-) Takze, Bea, to je aj odpoved na tu otazku - zalaskovanie sa stupnuje a stupnuje. Uz sa tesim do BA, lebo priatel tam teraz zacal robit, tak cez tyzden nie sme spolu, ale aspon si potom vikendy uzivame na plno. :-) Vladka, super, pekna sprava. A Kati, vam sa to uz tiez pomaly krati... U mna stale klasika, nic nove. Akurat brat uz maju dohodnuty natvrdo datum (zlati su, prisposobili sa mne, aby som uz mala po statniciach :-) ), ale teraz zacali chodit po hradoch, lebo sa zapojili do sutaze o svadbu v sobasnom palaci v Bytci, tak snad sa im to podari vyhrat. :-) A vy co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute! Dari sa vam? Ja mam pocit, ze sa kratia prazdniny, co sa mi hnusi, lebo v septembri uz musim pisat diplomovku a nechce sa mi ist naspat do skoly :-D neznasam to tam... Ale tesim sa, ze bude oktober, lebo od oktobra by sme chceli zacat snazilkovat, sice neviem, ci sa podari babo hned alebo az potom, ale uz aj samotny fakt, ze to realne bude, je uplne super :-D Ja som spravila zatial prvy velky krok, pridala som sa k snazilkovskej skupine na MK :-D Este si zalozim DNP a zacnem papat nejake vitaminy :-) Gabi, drzime brachovi palce, pekne im pomahaj, aspon si to uzijes! Lunana nechodi? Uz sa jej to krati...
Odpovedať
Profilova fotka
Kde ste zeny? Idem do LM, tak ked sa vratim, nech tu nesvieti moja samomluva....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bea, ja tiež občas trpím samomluvou :-D to už začínate snažilkovať, juuuuu to závidím x-) tak len zdravo papaj a podarí sa hneď, budem držať palce :-) ja som spadla zo schodov, takže mám krásne nabitú píšťalu... pomliaždeninu na kosti vám fakt neprajem 8-( v sobotu odchádzame na dovču, tak asi budem kulhať aj v mori .. erika aké starosti?
Odpovedať
Profilova fotka
Vladi, ved ja tiez len cakam, ci sa Erika ozve, co maju nove a ci uz je vsetko ok, no uvidime... uzi si dovolenku a neboj, more nohu vylieci :-) aspon nebudes prehnane aktivna :-D My o chvilu odchadzame, akurat som dorobila bagety do vlaku a ideme sa pobalit...
Odpovedať
ahojte, baby moja krsná mama je v nemocnici. infarkt, zápaľ priedušiek a pľúc, z tohto sa síce už dostala, ale na svoj vek má v zlom stve pečeň a obličky. už vyše dvoch týždňov je v nemocnici. v utorok ju pustili domov a večer sme mohli volať záchranku. má slabé srdce. tak teraz je znova v nemocnici na JIS-ke. tak sú to dosť nervy, či sa uzdraví alebo nie. lekári povedali ak sa uzdraví tak len veľmi pomaly alebo nie. tak sa bojím toho najhoršieho. inak by to mohla byť idilka. celé leto sme u nás na domčeku s manželom a užívame si kým neodídem zas do ba.
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som teda nebola prehnane aktívna ani so 4 zdravými nohami :-D erika to mi je ľúto, ale musíte veriť ..moj starký bol na tom veľmi zle, už mu nedávali ani šancu a dneska chodí na bicykli na výlety ;-) takže držím prsty, uvidíš to bude dobre
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, to mi je luto, ale neboj, dobre to dopadne! Treba mysliet pozitivne! ;-) Vladi tebe prajem krasnu dovolenku! A Bea, aj ked si to mozno precitas az potom, uzi si Liptov... Ja nemam nic nove, vsetko po starom, chodim do prace kazdy den, akurat ma hnevaju moje opakovane zdravotne problemy. Ale co uz, uz som si zvykla. Len akurat dnes som bola velmi hladna v robote, tak som sa schuti najedla, az som si spalila polovicu ust. :-N A zajtra mi ma po tyzdni prist drahy, tak sa na neho velmi tesim, mame naplanovany na sobotu vylet na Oravsky hrad! :-) Ma byt pekny, slnecny vikend, tak si ho treba este uzit. A ozaj, na september planujeme vylet do Parize, len este cakame, ako sa Adovi vyjadria v praci, ci dostane volno. ;-)
Odpovedať
cawte... eri hlavne ju nejak psychicky podporujte, aby sa nevzdavala a drzala ako tak optimisticky, z vlastnej skusenosti viem ako to dokaze pomoct ;-) ja nemam tiez nic nove, ani sem nepisem hoci chodim pozerat kazdy den. dokoncujem mensie blbosti ako menovky, pierka, tombolu atd... pomaly zacinam trosicku stresovat co sa pokazi, nestihne, vyleti zas nejaky novy problem. a som dost sokovana z toho ako sme prekrocili rozpocet :-S ale uz sa strasne tesim ako bude po svadbe, pokoj a klud, dovolenka x-) bea uz si si zvykla na priezvisko?
Odpovedať
ahojte. ďakujem za podporu. včera som bola v nemocnici pozrieť krsnú. vyzerá oveľa lepšie. lekár povedal, že stav má stabilný. čo je dobré. jasné, že ju podporujeme. ja sa jej snažím vždy povedať niečo vtipné keď som s ňou. aj to funguje. čo ma teší lebo aspoň na chvílu ju to rozveselí. vždy jej hovorím, že ju všetci čakáme doma nech sa rýchlo uzdraví. veď to poznáte. baby má niektorá z vás skúsenosti s vysadením hak? samozrejme spýtam sa aj lekára. len som zvedavá. inak u nás len toľko nové, že s manželom budeme spolu posledný týždeň a odteraz sa zas budeme výdať len cez víkendy. som ho prehovárala nech ide so mnou ale nechce.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute. Tak my sme uz doma... Eri, mrzi ma krstna, ale vidis, este sa to bude pekne zlepsovat, to bude fajn... drzime palce! Ja som vysadila minuly januar HAK, normalne som douzivala balenie, prislo krvacanie a uz som nepokracovala, v pohode mi prisla MS, ale asi po pol roku zacala haprovat, predlzil sa mi cyklus, nepravidelna, to uz sa vyplavili hormony z tela a teraz o januara ako hodinky, 28 dnovy cyklus, co som v zivote nemala :-D takze spokojnost z mojej strany. Chces vysadit? Preco? Vladi, uzivaj dovolenku a ty Gabi draheho :-) pekne leto... Katka, a co ze ste prekrocili rozpocet? My sme praveze usetrili. A neboj, z darov pokryjete vacsiu polovicu svadby urcite, nam sa asi polovica vratila :-)
Odpovedať
ahojte, Bea chcem vysadit lebo nebudeme spolu stale ako teraz a zda sa mi zbytocne uzivat HAK ked budeme spolu len dva tri dni. a ten posledny mesiac ste pozili aj kondomy ked si vysadila?
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, uz ano, radsej, lebo na niekoho moze tak vplyvat vysadenie HAK, ze ked telo nedostane davku hormonov, rovno mozu byt aj dvojicky :-) jedine, ze by si chcela dvojicky :-D ale ja by som neriskovala otehu, kym som nemala istotu, ze tie hormony uz nemam v tele...
Odpovedať
bea no nejako sa nam to podarilo, a o dost :-S kdo vie ten vie :-D eri ja som vysadila predminuly rok ale brala som len 3 mesiace tak neviem ci sa to da porovnavat, ale po vysadeni vsetko v pohode, len ako bea pise predlzil sa mi cyklus na cca 33-35 dni 8-( a teraz od januara beriem zas a pribrala som jak prasa, teda az tak velmi to na mne nevidno ale na vahe mi pribudlo cca 7 kil :-( (hoci je mozno trosicku pravda ze sa vyhovaram na hak a za pribratie moze moja pohodlnost...) ;-)
Odpovedať
Bea práve preto som sa pýtala, jedna kamoška otehotnela hneď ako vysadila. tomu by som ja chcela predísť. Katka ja som rátala výdavky až po svadbe. ale cca polovica sa nám vrátila na daroch tak isto ako u Bei.
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, tak skus vymenit HAK, nie kazda zadrzuje vodu v tele, Yadine, Jasminne, Jasminelle a tieto su fajn, ja som mala NuvaRing, velmi fajn, ja nerada tabletky a pravidelnost :-) ale po roku mi zacalo byvat zle, migreny, to som nemala nikdy predtym, ani po tom, co som vysadila HAK... a po roku sa cyklus upravil sam, v pohode, fakt. Spokojnost, chcem na jesen otehu, tak som rada, snad sa zadari. Ty Kati, a jak je mozne, ze ste tolko navyse minuli? Ale urcite sa vam to vrati... my sme praveze usetrili :-D Eri, urcite inu ochranu, aj Pharmatex je dost dobry, ak ti to vyhovuje...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?