Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Čaute kočky, dlho som tu nebolo, uf, musela som riešiť skúšky, práce kopec... po skúškach po dvoch mesiacoch som bola na vík u babky a mamu s bráchom kuknúť... Aaaale už som zase tu :-D Erika, gratulujem k Bc. :-) Presne viem ako sa cítiš, ja som robila štátnice min. rok no a bud. rok ma to čaká znovu... Brrr, už teraz mi je z toho zle :-| Ale tak čo, hádam to už nejak dám a zase bude dobre 8-) Teraz sa idem venovať prípravám, v utorok ideme pozrieť ďalší hotel, zatiaľ nič o čom by som bola presvedčená že to chcem som nevidela...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Co zaplavy, vsetky ste ok?? Dufam, ze ano. My ok. Erika, este aj tu gratulacia! :-) Gabika, sme dohodnute s tetou v salone, ze ked pridu 2011ky saty, tak si mozem prist pokukat, ked si v salone rezervujem hocijake, mozem menit. Vyberala som podla seba, ale asi som si to rozmyslela, pojdem skusit.. Kast super, a kde ste vsade boli? A kam sa este chystate? Ostatne zdravim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bea, nas nastastie zaplavy obchadzaju - teda mame riadne mokro na zahrade, ale 2-cm kaluze su nic proti vychodu... Chudaci, ti ludia, je mi ich luto. :-( A s tymi satami mas pravdu, vsak ake by to bolo, keby si nevyskusala novu kolekciu, ked je taka moznost! ;-)
Odpovedať
ahojte. aj my ok, nastastie... ale tych ludi mi je strasne luto, nemozem sa na to ani divat, je mi z toho smutno :-( ja uz tyzden zarezavam, som uplne vystavena vzdy, ked pridem domov. ale to chce zvyk.. pomaly sa do toho dostavam, takze dufam, ze to bude len a len lepsie. kamoska si otvorila svadobny salon, tak som rada :-D sa tam odparkujem nejaku sobotu a budem skusat do zblaznenia cely den. a drahy mi kupil nausnicky, kuk v albume. potom dam foto, aj ako vyzeraju na uskach. dufam, ze budu ladit aj k satam a ked nie, tak budu ine. erika, sice oneskorene, ale gratulujem :-) ja teraz na net ani nechodim. nemam moc cas. bea, saticky si poskusaj a sama uvidis. ty sa v nich musis citit pohodlne a krasne. to budes poznat, ked to budu tie prave :-)
Odpovedať
cawte. dnes ideme konecne vyberat obrucky x-) teda som zvedava ako sa dohodneme, lebo mne sa pacia uplne ine ako polovicke... foto siat sem potom tiez hodim len mi ich treba skratit, takze az potom ked budu oki. a budem od vas ocakavat vsetky kriticke pripomienky typu mas v nich male kozy a velky zadok atd... :-D pekne modre umele kvety je problem zohnat, tak mama inovativne prisla s napadom farbit biele na modro :-D tak asi budeme len dufat aby na nich nepadla voda lebo pustia farbu :-N co si baby myslite (verite?) ze 21.12.12 ma byt koniec sveta?? na nete je toho kopec, a vacsinou sa zhoduju v tom ze sa ma nieco stat :-S a ze tohto roku ma vypuknut 3. svetova vojna? verite takym predpovediam =-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
Joj, aj ja uz tyzden pracujem a mam pocit, ze ked som doma, tak by som len chcela spat... Pospim si poobede, ked pridem z roboty a rano mam aj tak problem vstavat... :-S A k tomu, neviem, ci na mna nieco lezie, ale uz od rana ma tak boli hlava, ze mam pocit, akoby som ju mala vo zveraku, uz aj panadol som jeden dala a nepomaha. A co sa tyka 21.12. - ak mam verit v to, co bolo vo filme, tak nie, ale v podstate sa uz teraz nieco deje, stale nejake katastrofy - povodne, zemetrasenia, sopka, lietadla stale padaju... Myslim, ze tak ako sa k prirode spravame, tak nam to 100x vrati... A na to nemusi prist koniec Majskeho kalendara. No, co, ked tak, tak by som si mala zacat uzivat a potom si sadnem na zahradu a budem sa na to vsetko pozerat! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte. Katka, to je vyborny napad s tymi kvetmi a kupte si na to lak, normalne v spreji, budu pekne zafixovane a laky su matne aj leskle podla potreby, a mas pokoj, mozes sa s nimi aj potapat ;-) Cakame na obrazky :-) Adka, nausky su krasne ;-) sikovneho chlapa mas, dobry vkus :-) aj ja uz bizu mam, len sa mi nechce fotit....ked sa dokopem, dam obrazky :-D Ja sa momentalne tesim na piatok, mame rozlucku so slobodou, pridu kamosky, budeme v zahrade blbnut a grilovat, si to uzijeme. Budem vyvarat, vypekat a potom sa budeme len smiat a jest. A samozrejme, ze Tomas bude s nami :-D A koniec sveta podla mna bude, ja tomu verim, nie koniec ako vo filmoch, ale ako pisu mudri ludia, bude to koniec jednej etapy, veci sa zmenia a vsetko bude inak. Tomu verim. Odporucam zivotni-energie.cz/seznam-604-rok-2012.html ... nie je to firma, tak to snad admini nezmazu... Mne sa nechce chodit do roboty, je to tam otravne. Ale len do konca mesiaca som tam a potom hura uzivat si volno, svadbu, cestovanie a diplomovku :-p
Odpovedať
ahojte :-) :-) :-) ďakujéééééém :-) :-) :-) som strašne šťastná, že to mám za sebou. prepáčte, že tak neskoro sa ozývam. teraz mám aj brigádu tak nie som moc pri nete. (fb účet sem tam obsluhuje aj manža kvôli hrám :-D ) teraz už len aby ma prijali a idem si hľadať nejakú dlhodobú brigádu.
Odpovedať
ahojte. ja pisem z prace, hehe. baby, to su take vykyvy... v noci bol hic na umretie... som si ani neoddychla. mame izbu na juh, takze som sa tak akurat dobre uvarila... bea, a kolko ludi beries na rozlucku zo slobodou? a dakujem za nausky, aj mne sa velmi pacia 8-) co sa tyka konca sveta.... je povedane jedno, nik nevie, kedy bude, nik... len Boh. takze sa tym absolutne nezatazujem. a to, ze sa konci nejaky maysky kalendar, som si ja odovodnila tak, ze predsa ho robili niekolko tisic rokov p.n.l., tak aj kdesi museli skoncit :-D a datum 12.12.2012 je na to ako stvoreny hehe. pekne ukoncenie.. teta ma vtedy narodky, tak bude srandy kopec. nebudu predsa robit kalendar na dalsich 50 000 rokov. a okrem toho, ked som mala asi 12 rokov, tak som citala v zivote, ze jedna "vestica" alebo co povedala, ze v roku 2010 maju prist mimozemstania... :D takze sa len smejem, ze kedy to asi tak bude. takychto veci bolo a este aj bude. a najvacsia sranda je, ze preco si kazdy vybral taky pekny datum.. raz rok 2000, teraz same 12-tky.. no trapne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Rozlucka so slobodou bola super, sme sa najedli, zabavili...na FB su fotky. Pohodovy vecer, v noci sme este s Tomom spratali zo zahrady a bolo. Bolo nas 6. A to je tak akurat:-D ja nemam rada moc ludi okolo. Viete co? Zacinam lutovat, ze som neukecala Tomasa na ten Mauricius, bolo by to uzasne, uplne dokonale. Je mi to trochu luto teraz, sa mi nechce velmi do tych poslednych priprav. Ale nevadi. Pojdem si este raz pozriet saty do salonu, porobim darceky pre hosti a meniny pojdeme oslavit do svadobnej restiky a hned vybavime aj menu :-) a uz nechystam nic. Adka, koniec sveta je 21.12.2012, teda vtedy konci ten kalendar :-) Inak vcera som bola sikovna, Tomas majstruje budu pre Pradu a som slapla na klinec...tak krivam jak lampa a nadavam si, aka som nesikovna :-D
Odpovedať
No ved nevravim, ze trapne datumy? ci 12. 12. 2012 alebo 21.12.2012.... preco nie 3.8. 2012 :-D trapny je ten, kto tomu veri... ja by som nechcela svadbu na Mauriciu a ani nikde na plazi, pacia sa mi nase tradicie... videla som fotky, tie korunky nemali chybu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som podla teba trapna? No dakujem. A mne by sa prave preto pacila taka svadba, nikde nikto, len my dvaja, more, piesok a slnko... idyla, ziadne tradicie, ziadni hostia, o nikoho a o nic sa starat, par fotiek, dobre jedlo, uzasne vzdusne saty a chlapovi len kratase a kosela. Naboso. Nadhera. Presne pre mna :-D Korunky robila jedna z bab, kazda dostala volaku dolezitu ulohu :-D dobre bolo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
nepovedala, ze si ty trapna.. ale ak tomu veris.. :-D ale nie, ja som povedala, ze to nik nevie, kedy je koniec sveta, tak na co to vobec riesit. stop tejto teme :-D ja som zacala pravidelne behat, som prekvapena, kolko uz vladzem :-) lebo s mojou kondickou to bolo hrozneeeeee. takto som aspon chvilu na cerstvom vzduchu.
Odpovedať
Profilova fotka
No ty sa mas, ja sa neviem donutit ani brusaky robit, a to by som ich feeest potrebovala :-D ale drzime spolu dietu aspon, podla programu 90-dnovej, to vyhovuje, tak aspon daco. A Tomas mozno bude trochu cvicit, cinky su kupil uz davnejsie, a ja neviem. Musim pisat diplomovku, lebo veduca chce aspon daco odovzdat do konca juna a mne sa nechce a nechce a nechce :-D No fasa :-D Ako sa mate zbytok? Kde ste furt? My mame v piatok rozlucku v praci, sice sa tam buduci tyzden este ukazem, ale to len na chvilocku podokoncovat dake veci a hawgh, bude leto, volno, pohoda :-) A ozaj, v utorok idem skusat saty svadobne :-D Erika, aku mas brigadu? A kedy primacky?
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, to ti ticho zavidim, ja som podobne ako Bea, neviem sa k ziadnemu "pravidelnemu pohybu" prinutit. Nie, ze by som sedela na zadku, ale popri praci a inym mojim povinnostiam, sa naozaj leniva este potom vecer ist niekam zabehat si... :-| Inak, vcera som sa vratila z Mallorcy, nasli sme si lacne letenky cez ryanair a boli sme na 4 dni pozriet. Bolo nas 9 a bolo vyborne. Dobre odreagovanie a zabava. A videla som zasa nieco nove. Ozaj, chystate sa v lete niekam na dovolenku?
Odpovedať
Ahojte, Bea rozdávala som letáky pre jednu politickú stranu. čo som zarobila už som aj minula. prijímačky boli v pondelok nedopadla som moc dobre. nahrabala som tesne len toľko, že som na hranicou 51 :-| a ako som videla tabuľku s výsledkami veľa ľudí malo nad 70,80 bodov. to by ma ani tak veľmi netankovalo keby som mala v Kn nejakú robotu. ale tu niečo nájsť je zázrak. z toho mám teraz ťažkú hlavu. :-( Gabi ja na dovolenku nejde, nie sú keše.
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte. Eri viem, pre Most, videla som par tvojich spolubrigadnikov :-) A primacky skoda, ale ved mozno ta zoberu, alebo na dialkove ti ponuknu....urcite sa odvolaj, ked dostanes papier. A co, boli tazke? Ci co? Drzim palce, nech ti to dako dopadne. Moje byvale Callcentrum uz veru asi nic, tam neodporucam ist momentalne :-) Ja som odisla z prace, v piatok sme mali zur, bolo super, na FB fotky :-D ale tento tyzden chodim, lebo jedna kolegyna chora a druha na dovolenke, tak ze im este helfnem, kym som tam. Loajalita... A bola som dnes skusat saty svadobne v salone, som sa ospravedlnila, ze som si to rozmyslela a chcem ine. Tak mam z kolekcie 2011 co prisli predvcerom, budem ich mat prva a site su na mna :-) fakt, uzasne, dnes este vonali novotou a mali aj visacku :-D a su krasne, no nefotila som, bude prekvapko... No a tesim sa na pripravy, uz teraz bez skoly, bez roboty, budem si to uzivat. Ako sa mate??
Odpovedať
Tak zas až tak zlé to nie je. Dokopy na štyri odbory sa hlásilo 476 ľudí a na všetky odbory prijímajú tuším 360 uchádzačov na môj 120 na denné a 40 na externé. Len som si pozerala práce na profesii pre Kn. našla som "až" 7 ponúk. Som sa čudovala, že som vôbec nejaké našla. :-D Zatiaľ to neriešim. V piatok mám promócie po nich oslavu na záhrade s rodičmi o dva týždne na to príjdu kamošky na záhradu tak si užijem. Potom budem riešiť či ma zobrali, nezobrali, či mám hľadať robotu. A možno zo mňa bude teta podnikateľka. Mám plán v zálohe ak by ma nikto nechcel do roboty. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Super Eri, vyborny pristup, uzivaj si, pekne odychuj, tes sa a potom sa uvidi. Vsetko sa da riesit, a vidim, ze ty to aj bez roboty zmaknes ;-) Parada.
Odpovedať
eri aspon ze si optimistka :-) s podnikanim to nemusi byt zly napad, nejake love mozes dostat aj od statu a mozes zacat karieru 8-) ja som od strednej chcela rozbehnut nieco svoje, nic velke len tak pre mna aby ma to uzivilo... problem ale je vymysliet co by to malo byt, dnes je trh prepchaty uz asi vsetkym a dotacie na rozbehnutie nieco vacsieho bohuzial nemam :-N bea nervozita nestupa? uz sa ti to krati x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, aj mne sa paci tvoj pristup, aspon, ze mas aj plan do zalohy. U mna je to vzdy tak, ze mam iba jeden a ten musim dosiahnut, takze ked sa nezadari, tak nemam nic... :-N Bea, mozno si to uz pisala, ale preco si skoncila v callcentre? To uz natrvalo? Si si nasla nieco ine? Alebo si chces uzivat manzelsky zivot? :-) A co sa tyka podnikania, ja by som aj mala predstavu v com podnikat, aspon u nas, v Ziline, toho este nie je vela. Ale problem by bol skor v tom, ze este ludia nie su na to zvyknuti a je to pre nich "zbytocny luxus". Velmi by som chcela mat vlastnu agenturu pre organizaciu svadieb a spolocenskych akcii... Ale dnes este vela ludi uprednostnuje vlastne pripravy ako pomoc agentury. :-( Takze s tym by som moc nepochodila.
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte. No ja nie som nervozna, naopak, pohodu mam, lebo zajtra koncim v robote, vsetko mam pochystane, v restike este potvrdim menu a inak len uplne drobnosti, co som si nechala tak pre radost na posledne chvile - vlasy nafarbit, make-up a uces vyskusat, svedkyniam darceky dake pozhanat, kvety vybavit, topanky pozhanat, potom darceky pre hosti porobit, nejake veci na svadbu - misku na obrucky, vyzdobu do restiky, potvrdenie na matriku, nie vela, skor tak, aby to gradovalo, ta pripravna atmosfera :-D V robote koncim, lebo mi nesedia urcite zmeny, ktore sa tam vyvinuli postupom casu, pristup sefa napriklad. Ale aj urcite postupy, ktore tam funguju, uz ma to unavilo. Praca je super, s ludmi, a ludia su super, bavi ma to, ale uz stacilo. Teraz budem doma, pocestujeme, uzijeme leto, na jesen napisem diplomovku, nech mam pokoj, tak nebudem brigadovat a potom sa uvidi, ako budem s casom. Ja neviem co s podnikanim. Nasi podnikaju a je to fuska. Ale viem si predstavit robit urcity typ roboty, no radsej by som sa zamestnala, ked uz. Ale keby nebola taka praca, ako si predstavujem, tak by som do toho asi isla :-) Katka, ty ako? Uz mate vsetko pripravene? Saty a tak?
Odpovedať
vies co vacsinu hej, ale stale je toho kopec co este treba... obrucky objednane, zaciatkom jula by sme ich mali mat. nemame kameramana a zatial sme sa nerozhodli ci vobec bude, nejak to odkladame... mne treba detaily ako skratit saty, topanky kupit a take prkotiny... rasto este nema oblek to bude mozno problem, on ma dost atypicku postavu proste postavou velky chlap ale nizky, tak mu asi dame sit na mieru lebo v obchode je problem kupit :-N a vyzdobu mam zatial len v hlave, chcela som robit sama s kamoskami a tak ale mama najala jednu slecnu ktora to robi profi ze usetrime cas atd., ale ja ludom nedoverujem ze to spravia tak ako chcem... najlepsie je spravit si sama a viem ze je to ok podla predstavy ;-) menu nahlasime az neskor... tak v skratke asi tolko :-)
Odpovedať
ahojte, hlásim sa už ako promovaná bakalárka. v piatok boli promócie bolo to super. naši prišli vlakom tak som išla na promócie aj ja autom aby sme sa pomestili. pozreli sme si krátky kultúrny program, prebrali sme diplomy, dostali sme knižky (vyzerá to ako fajn román :-) ), prežila som aj ďakovanie čo som mala prečítať. konečne som nemala trému pred veľkým publikom. :-) :-) :-) od maminky som dostala krásne hodinky, so svokrou som sa dohodla, že si kúpim jedny náušnice aby sa mi trafila do vkusu ;-) potom sme išli na záhradu svokor s otcom uvarili perfektný hovädzí guláš. proste paráda. oslava v kruhu rodiny. s kamoškami oslávim o týždeň. Katka ja rozmýšlam ohľadom toho podnikania zas vo veľkom, ale s tým, že by sa to realizovalo postupne a nebola by to taká šupa hneď zo začiatku. ale mňa by to bavilo podnikať. aj keď to nie je ľahké a zo začiatku sú veľké problémy, ale ak by nebola iná možnosť resp. ak by som mala isté veci už zariadené z pohľadu pracovnej kariéry určite by som do toho išla. Bea ja som rozmýšlala, že by som predsa skúsila to callcentrum ak ma zoberú. ešte vždy je tam totiž pre mňa šance, že sa pozviechajú a mňa by po dvoch rokoch šupli do divízie v Kn. 8-) čo by bolo úplne, že ideálne.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, len skus, posli pripadne este raz zivotopis, ked nic ine, tak na operatora a postupne na supervizora, ale aj teraz sa niekto tusim hlada. Uz mimo mna, ja tam uz nepracujem :-D hodim ti do ip mail pre istotu... Super, ze ste si uzili promocie, to nase neboli az take slavne, ale planujem si to vykompenzovat o rok :-D a vobec asi toto leto, cele leto sama zurka, tak sa na to tesim... treba si uzivat, uz to tak bude... Katka, to je super, tiez si uzivate planovanie. Ma to aj bavi, aj sa tesim, ze uz sa to blizi... ja idem este vyrobit korsaze druzickam/svedkyniam, nejaka sponka jedna mi chyba, Tomovi chcem kupit sponu na kravatu, nech ma daco pamatne....a potom uz len detailiky, k meninam si pojdeme sadnut do svadobnej restiky na kavu a dohodnut menu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, tak vase promocie vyzeraju super. To nas len odpromovali a bolo. Potom so isla s rodicmi, bratom a jeho nastavajucou na obed a domov, nic velke... Az potom ING oslavime, ak sa k tomu dopracujem! Snad ten rok este vydrzim... ;-) Ale zato sme mali doma teraz v sobotu paradnu oslavu - ocino a brat su Janovia, tak sme oslavili poriadnou garden party... Bolo super! Bea, to je az take neuveritelne, ze to tak prebehlo a uz doladujes len detailiky. Si pamatam, ako ste to mali na zaciatku, ako tvoj drahy nasiel tu, na mojasvadba.sk, termin vasej svadby... :-D A uz tu svadbu aj mate!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Gabika. Veru, strasne to leti. Ja ked si uvedomim, ze uz len rok skoly...alebo ze uz mame 4 za sebou. Tento rok usiel obzvlast rychlo. Ale to je dobre, nech uz je po skole a konecne budeme zit trochu normalne - aspon my doma teda, lebo mne tento skolsko-pracovny zivot uz pekne lezie na nervy :-D Sme dali urobit tortu aj na nedelny zur pre kamosov, taku mam radost, ze sme sa takto rozhodli, dufam, ze aspon niekto pride :-D A chcem aj do roboty (teda uz byvalej :-D) zobrat a tak...
Odpovedať
Gabi v NZ sú vždy promócie aj s programom tento rok bol kratší program ako obvykle. čo mne ani veľmi nevadilo. hold chýbali peniaze. Bea ja sa zas neviem dočkať kedy budem mať relatívne normálny rozvrh na škole (teda keď ma konečne zoberú) a popritom si odložím nejaké peniaze bokom aby sme niečo aj ušetrili. takto je to nahouby, že ja neprispievam do spoločnej kasy. ale tak aspoň cez víkend si trocha privirobím. idem k setre brigádovať na víkend. má byť fajn teplo. tak dúfam, že sa ľuďom bude chcieť vysedávať v bare :-D inak čo chystáte na leto? ja max po okolí sa pôjdem kúpať. teraz už mám skoro mesiac opravenú škodovečku tak na nej jazdím kedy sa len dá. už mi to ide. len to parkovanie heh :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No vidis, to ja som zase soferovat zabudla a ucit sa nechcem, kym nebudem mat vlastne auto...lebo takto je na houby, na jeden den si poziciam auto, povybavujem a zase rok nesedim za volantom. My mame perne plany, teraz 2 tyzdne pobeham este k svadbe veci, potom nam ide sucka na operaciu, tak ju budem obskakovat, svadba, svadobna cesta, potom do LM ale na tyzden, do Ciech na 2 tyzdne na chatu tete, zase do LM a ked motyka vystreli, mozno aj nejaky last minute na konci leta...makali sme tento rok jak fretky, tak si chceme v lete konecne oddychnut trochu, potom pisat diplomovku, a potom prezit piaty rocnik :-D
Odpovedať
eri ja som tiez jazdila najprv na skodovke, to ti teda bolo :-D raz mi odletelo koleso za jazdy, som myslela ze som len nabehla na kanal ked to tak divne heglo a to koleso prec :-D potom sa mi nejak podarilo roztrhnut prevodovku ci tak nejak, to sme isli v noci z chaty a ja som soferovala, samozrejme ze prsalo a rasto nas tlacil do najblizsej dediny v noci po dazdi :-D inac kazde brzdenie bolo trpnutie zabrzdi/nezabrzdi :-D :-D bol to srot ale nalepiek a inych doplnkov tam bolo viac nez na kolotococh, a cez cele auto boli nastriekane take sportove pruhy... hlavne ze to dobre vyzeralo 8-) ale hovori sa ze kto sa nauci na skodovke zvladne uz vsetko ;-) tak drzim palec nech sa dobre a bezpecne jazdi
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?