Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Eriii, neboj, dobre bude. Obhajoby nebudu take strasne. Prezijes a pokoj. Ja sa tiez strasne tesim na leto, ak dam skusky, tak v juni uz mam pokoj, to znamena aspon 4 mesiace bez ucenia a bez spoluziacok, tych blbych reci a vobec.... huraaaa :-) Ja budem v lete citat knizky, odychovat, trosku budem pisat diplomovku, nebudem pracovat, budem cestovat, budem vela spat a jest same ovocie a opalovat sa a tak vobec, strasne sa tesim :-)
Odpovedať
niečo podobné som si predsavzala aj ja, až na to že ja chcem konečne pracovať, čítať knižky a ísť na splav. :-D :-D :-D dnes som už o niečo pokojnejšia. ale potom príde znova učenie. vééééééľa učenia na štátnice a k tomu sa budem musieť dokopať lebo sa mi nechce. :-D btw nemáš náhodou požičať knihu zahraničnoobchodná politika??? neviem ju zohnať po známostiach a kupovať ju len kvôli prijímačkám, neviem neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Tak mna cakaju este dve skusky, jedna teraz v stredu a jedna az 24.5. takze uz mozem normalne fungovat... uz mame oznamenia, este ich treba ostuzkovat a hotovo, mam radost. Eri, knizku nemam... ale pohladaj na internete, nejake vycucky alebo poznamky z prednasok, to ti bude stacit, ja som sa z takeho ucila na primacky :-) My mame dnes 3,5 rocne vyrocie :-D strasne to leti x-) Ako sa inak mate?
Odpovedať
ahojte, v piatok som odovzdala index aj prácu. teraz už len obhajoby, štátnice a prijímačky. Bea daj nejakú stránku do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri ja neviem :-D nic konkretne, to ja vzdy vygooglim, ked mi nieco treba :-D
Odpovedať
ahojte, nejako je tu mŕtvo =-) čo porábate kočky? ja sa snažím učiť na štátnice ale vždy sa nájde niečo lepšie, dôležitejšie veď to poznáte. čas sa mi kráti a ja som sa nikam nepohla ešte. je to des. chcem mať už ten modrý diplom v rukách a najlepšie aj prijímačky mať za sebou. neviem sa dočkať kedy budem mať pokoj a môžem sa venovať čomu len chcem. ďalšia vec čo by bola fajn keby prestalo pršať celý víkend je otrasné počasie ani z postele sa mi nechce vstať nieto ešte z bytu výjsť von. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, babule. Tak ja som tu uz riadne dlho nezavitala. Ale dnes som sa rozhodla, ze pozriem, co nove. Hlavne, ked mi prislo na FB oznamenie od Bei - krasne, urcite si stastna a nevies sa dockat...;-) Ako sa mate? Co nove? Ja stale rovnako, nic sa nezmenilo, akurat sa teraz viac a viac venujem skole - asi sa zo mna stane karieristka, ked uz nic ine... :-N Ale ako vidim, toto je fakt svadobny rok - pred tyzdnom som bola na svadbe sesternici a u nas doma sa uz zacina zmatkovat (teda aspon mamina) pre bratovu svadbu, ktora bude o rok (samozrejme ak sa nic nestane, co by to mohlo zmenit). A to mi hovoria aj ini a poznam aj vela ludi, ktori budu mat svadbu este do konca tohto roka.
Odpovedať
hm u nás sa v blízkej dobe žiadna svadba nekoná, tak ja si užívam aspoň Beine prípravy :-) ale išla by som rada na nejakú svadbičku. koho by sme mohli oženiť alebo vydať to netuším :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeeej, moja svadba je v centre pozornosti, to je jake dobre :-D Gabika, zlatino, no konecne :-) Ved aspon obcas pridi na nas kuk ;-) Je vela svadieb, ale ja som vsade za exota, v skole, v praci, tam sa aktualne ziadne svadby nekonaju. Spoluziaci zo strednej si mysleli, ze si robim srandu, ti na vysokej si myslia, ze som divna, lebo nezurujem piatky, chodim do prace a zijem s mojim buducim manzelom a ti v praci sa cuduju, lebo su vsetci starsi a vydata je tam len jedna :-D tak je to komicke. Ale nam je jedno, my si to uzivame, teraz idem rozposlat papierove oznamenia, a po pondelku uzatvaram skolu a uzivam si uz len pripravy. chcem si ist este raz saty skusit, potom budem darceky vyrabat a nejake drobnosti, bizu a tak. A kto budete mat cestu a chut, tak kludne pridite na obrad, ja budem len rada :-D Eri, pekne sa uvolni, relax, nestresuj. To bude totalna pohoda! Moj brat dnes zmaturoval.... a to uz je jaka sila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A videli ste Lunanu, ake ma krasne brusko? :-D Jaj, ja takto o rok by som si straaaaaaaaaaasne ake zelala! :-D
Odpovedať
Pozerala som Luckine fotky :-) čo chvíla bude ďalší prírastok, aj Momike sa blíži termín. Dominika tu medzi nami dlho nebola. Kto vie čo je s ňou. Bea stres a ja sme kamaráti, on sa odomňa odlúči až po prijímačkách. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Bea, urcite nie si divna, ani exot, ved ked sa mate radi, tak preco nie?! Aj ked mame iba 23 rokov, nie sme najmladsie... :-D Myslim to tak, ze nase mamy nas uz mali a potom vydavaju sa aj mladsie. Na veku nezalezi, hlavne, ze to tak citite! ;-) Lucku som tiez videla, krasna fotka, velmi jej to brusko pristane. :-) Erika, ty nestresuj, toho kamarata si nevsimaj, viem, ze statnice nie su malina, ale zasa to nie je az take tazke, tolko ludi to urobilo, zvladnes to aj ty! A urcite bez problemov budes mat A-cka... 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
mne je jedno ake budem mat znamky zo statnic, hlavne nech ich uspesne zvladnem. btw som ovela pokojnejsia ako pri maturitach. tam som si trhala pomaly vlasy a ani neviem ako a spravila som. :-D :-D :-D chcem to mat za sebou aj ked nie na acka. :-) Bea a preco by si mala byt exot? to oni su exoti :-D
Odpovedať
bea niesi exot... ale ja to tiez poznam tie nechapave pohlady ci si normalna atd :-N ja este aj vyzeram ako decko, ani cigarety pre alebo alkohol (minule som povedala rastovi ze mu uz viac nebudem kupovat cigarety a strapnovat sa pri pokladni...) mi nedaju v obchode bez obcianky a ked niekomu poviem ze sa budem vydavat no comment :-D ja ked pojdem skusat saty tak na mna budu cumiet ci som si nepomylila obchod =-) zas pred par rokmi by ti v takom veku povedali ze je uz najvyssi cas, popripade ze si stara dievka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale kocky, sak mne je to jedno :-D ja som vzdy bola za tu cudnu, v ktoromkolvek obdobi zivota :-D raz ze nefajcim, potom zas nepijem, nenadam, inokedy zas nadavam, potom s nikym nechodim, inokedy zase chodim s TYMTO :-D a tak dalej.... ja som hravala hokej, skejtovala, obliekala sa ako chlapec, mala kratke cervene vlasy, nosila panske pradlo, zila s frajerom, chodila do prace.... to vzdy bude nieco, ja som si zvykla, proste nezijem ako ostatni a je to pre mna OK :-) Aspon sa mam cim chvalit vzdy a vsade :-) Mne to vyhovuje. Ako ste so skolou? Erika viem, nenavidi ju a zatracuje :-D ako ja pred statnicami. Ja mam v pondelok poslednu a uz som sa zmierila s tym, ze ju prenasam, vobec mi to nevadi, neda sa to naucit. Bud natipujem, alebo prenasam... uzasne. Ale posielam oznamenia, ved na FB ste videli a teraz idem dat do posty 50 obalok asi :-D tak mam radost.
Odpovedať
Bea ked sa to tak vezme kazdy je svojim sposobom exot. na mna sa tiez vzdy pozerali ako na debila preco idem cez vikend na zahradu s rodicmi namiesto zurovania a diskotek. nech sa staraju o seba mne to takto vyhovuje, tebe tiez nie je co riesit. no skolu ja nezatracujem zatial, skor seba. mam vyse 60 vypracovanych otazok a som len na zaciatku. ja by som potrebovala aspon o tyzden viac. mam trocha pomalsie chapanie alebo neviem cim to je... :-N :-D
Odpovedať
to presne poznam, ludia v nasom veku by mali byt nonstop natiahnuti v liehu, sfetovany sa potacat zo zurky na zurku a pretiahnut vsetko co sa hybe :-D a ked toto nesplnas si divny/a :-N ale zas keby sme sa tak spravali budu nam vycitat za sme flakaci, prizivnici atd... buduci tyzden estelen idem skusat saty, snad sa nieco podari vybrat, mam na to velmi malo casu, az dva dni :-S a kameramana... drzte palce x-)
Odpovedať
Katka za dva dni vyskusas siat az az ;-) ja som za den vyskusala kopu siat. :-D jaj ale by som isla este raz do toho celeho x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D Baby, tak som sa nasmiala... Ale aj ja som bola taka, vlastne aj som. Som uplne ina, ako moji rovesnici. Este, ze mam kamaratov, ktori su mi podobni a chapu to. A to my sme este ta lepsia generacia - ti po nas, su exotmi vsetci, kazdy iny, kazdy "frajer", len ja im stale neviem prist na chut... Niekedy, ked sa prechadzam po meste, tak normalne nechapem... :-S A co skola? Dnes som sa dozvedela posledny vysledok zo skusky, tak 4. rocnik je uz uspesne za mnou a mozu sa zacat prazdniny. Som taka rada, lebo som si myslela, ze budem musiet tu poslednu skusku opakovat, ale nastastie, sa podarila. :-) A k tym satam. Aj ked sa nechystam este vydavat. Ale viem, ze vyskusat saty za dva dni nie je problem. U mna by bol skor problem vybrat, kedze som viac-menej nerozhodna... :-N Ale aj tak drzim palce, nech budu vybrate tie najkrajsie a najlepsie pre teba! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky! Erika, ako si na tom? Este vladzes? :-) Nootropil odporucam. V lekarni. Ja mam skusky porobene, idem sa venovat len a len svadbe. Takze darceky pre hosti, mne topanky, Tomovi kravatu, o chvilu rozlucka, takze na to vsetky veci, mozno este raz saty pojdem skusat.... uplna parada proste, uzivat a uzivat. Ostatne ako, mate sa? :-)
Odpovedať
ahojky :-) vy ste tu teda toho riadne popisali. ani som si nevsimla :-( beaaaa, vam sa to tak krati, ze vauuuu. uzi si tie pripravy, a doladovanie, ja sa na to tiez velmi tesim :-) ja od 1. nastupujem do prace, takze koniec uzivaniu si :-P ale aspon budem mat robotu, som stastna. a nasetrime si na nasu krasnu svadbicku. uz mam v hlave aj oznamka, takze uz ich len vyrobit :-) erika, kedy to vlastne mas? tie statnice? budem drzat palce. a neboj sa, to das :-) si sikulka. gabi, no huraaa, ze si sa tu ukazala :-)
Odpovedať
ahojte, Ada statnice mam buduci tyzden, len este neviem ci pojdem stvrtok alebo v piatok. chcem mat uz po a mat klud. Bea mam pocit, ze nic neviem. takze v podstate nic nove pod slnkom. stresy zatial nemam ale tie sa urcite objavia behom pondelka. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, neboj. Ani sa nenazdas a budes mat aj ty svadbu... ;-) Aj Bei to rychlo zbehlo a uz je to tu! Inak, budete mat u nas v kostole svadbu? Moj brat uz boli za fararom a uz maju aj predbezne urceny termin, takze takto za rok, to bude u nas vesele... :-D A Erika, tyzden ubehne ako voda. A potom uz budes mat nejake to volno od ucenia. A uz vies, kam na rok? Pokracujes u vas? No, pravda, ze som sa tu po dlhom case ukazala... Ved zasa mam prilezitost zhanat inspiracie, ale zial (teda len pre mna ;-) ) na bratovu svadbu. Asi sa stanem karieristkou, to bude pre mna najlepsie... A potom si otvorim svadobnu agenturu a budem robit to, co som vzdy chcela... :-) Asi to je moj osud! 8-)
Odpovedať
ahojte, Gabi pokračujem u nás na fakulte ale iný odbor ako som mala doteraz, teda keď zoštátnicujem a aj ma príjmu.
Odpovedať
tak bea gratulujem ku skuskam :-) a eri neboj sa nic v kritickej chvili zo seba dostanes aj take vedomosti o ktorych si ani nevedela ze ich mas uvidis, popripade nahod nejaku minisuknu a velky vystrih :-D ;-) baby uz mam saty ale nejake nadsenie sa nedostavilo, su uplne ine ako som chcela... doma sa vsetkym pacili, ale im by sa pacilo aj keby som mala na sebe vrece :-N sice su pekne aj pohodlne ale proste ine tak neviem ci to este nezmenim |-| baby a co babatka kedy planujete ked svadby su uz v plnom prude? do nas najprv podpichovali kedy bude svadba a teraz podpichuju ze babo by sa hodilo...
Odpovedať
Katka pevne verím, že budeš mať pravdu. nervozita sa už začína dostavovať v noci som poriadne nespala :-S a šaty vymeň keď to nie sú tie pravé ;-) s tým podpichovaním u nás prestali našťastie. ja zatiaľ bábo neplánujem. zatiaľ mám iné starosti. btw mám novú farbu :-) teda je to len šampón lebo inak sa nedal prekryť môj melír ale má úžasný lesk do červena, taká tmavohnedá to je. strašne sa mi páči. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute. Erika, tak ako? Adka, ako v praci? Katka, ja pojdem saty urcite este raz pozriet, asi vyberiem ine, takze aj ty si to nechaj otvorene podla mna, ja idem po volbach, to je mesiac pred svadbou, takze si asi vyberiem ine, aspon myslim :-D A babatko, na jesen snazilkujeme, tak snad pride ASAP :-D x-) Drzte sa, my sme na vikend v LM, pozyvame a tak, sa nam to blizi a este nam treba par veci...
Odpovedať
Ahojte, prepáčte, že tak neskoro :-) teda som oficiálne Bc :-) :-) :-) Teším sa neskutočne. Mala som nehorázne strey a som veľmi rada, že mám po. :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
eri :-D :-D :-D gratulujem a ticho zavidim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, vidis, ty si sikulka!:) Ja som vedela, ze to zvladnes! Bea, to si na tom dobre, ze mesiac pred svadbou sa chystas zmenit saty... :-) Ale ved jasne, pokial je moznost, tak si treba vybrat take saty, ktore sa pacia vam a nie tie, ktore sa pacia doma!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?