Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Luna, gratulujem x-) a prajem vsetko dobre, aby ste boli zdravi/e :)
Odpovedať
Luna gratulujem!!!!! x-) nech je malé aj naďalej v poriadku. to je skvelé. :-) Bea konečne pokoj, čo? ja sa ho asi nedočkám. čo sa diéty týka, ja by som mala so sebou niečo spáchať. som nenormálne pribrala. ;-( už teraz vyzerám ako tehotná a to nie som. viem to na milión percent. aj som začala cvičiť, ale zmenu jedálnička neovplyvním kedže nevarím ja. asi len nežrať toľko... ja zas som na otočku v Ba. kamoška má v nedeľu oslavu narodenín. tak sa trocha pobavíme. zároveň to je aj kolaudačka. ďalšou kamoškou sme jej kúpili taký perfiš darček. :-D je to pekné, milé a praktické. inak píšem bakalárku, ale nejako som sa zasekla. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
luna gratulujem z celeho srdiecka, drzte sa vsetci traja a pridavaj fotecky na MK aby sme videli aj brusko a tak vies :-D :-D :-D co sa tyka diety, drzi ju koleginka v praci a ja akoby s nou ale papam co chcem a konecne sa mi podarilo schudnut 6kila..a snad to pojde este dolu.. na leto sme konecne naplanovali to minulorcne fotenie, budeme mat 3tyzdne dovolenky.. tak snad bude mat fotograf volno aspon jeden dnik a spojime tri fotenia do jedneho xixi.. drahy to uz schvalil, dokonca aj to co som si myslela ze bude namietat co sa celkom diviiiiiim :-D :-D
Odpovedať
Nely super, tak budete mať krásne spoločné fotky. ;-) a fotograf určite bude mať aspoň jeden deň voľný. alebo ak viete kedy si beriete voľno sa s ním dohodni už teraz a tak ťa neprekvapí. :-) čo papáš vrámci diéty?
Odpovedať
Profilova fotka
ericc ja papam ako pride a na co mam chut ale mam pocit ze papam celkom malo a bud len sladkosti alebo vela zeleniny, nejako mam na nu poslednu dobu chut :-D s fotografom dohodneme, ale to chcem nech si fero vybavi sam, nech sa aj on pricini, predsalen je to jeho kamarat :-D :-D :-D ale tak uvidime..vieme kedy budeme mat volno, len nevieme kedy budeme cestovat a co a ako este presne uplne.. no uvidime, len aby nemal fotograf dovcu naplanovanu vtedy..xixi.. ale tesim, uz som sa zase vcera rozplyvala nad tym...snad to vyjde konecne, ne ako minuly rok..
Odpovedať
jeej Luna aj ja gratulujem x-) len tak dale,j nech sa vam dari :-) my pojdeme na krstiny ak vsetko pojde dobre teraz v aprili, rastov brasko bude mat prirastok, len nechcu prezradit co to bude... k dietarkam sa pripajam aj ja, cely minuly rok som hucala do rastice ze sa bude schudnut a vzdy mi to ofrflal, ale teraz prisiel sam s tym ze kedy zaciname :-D teda ja ani nechcem vela schudnut, max 5 kil ale jemu by aj 25 bolo malo... a dieta trva 3 mesiace a podstata je v delenej strave. mama, sestra aj teta ju uz drzali a poviem vam kila isli dole na desiatky!!! uplne vazne, mne sa nechcelo verit ze to moze tak zaberat =-) je na to kniha a v nej su na kazdy den presne recepty, je sa 5x denne a presne podla toho rozpisu (je tam aj jedna alternativa ak by vam nechutilo to co vybrali)... takze asi buduci mesiac zacneme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
slniecko sak napis narovinu ze je to 90-dnova dieta, my ju tu pozname neboj nic :-) a drzat to striktne no neviem neviem..kolegina ju drzi, upravuje si to podla seba a uz schudla za tyzden 3 kila.. takze ide to len treba aj zacat cvicit :-D
Odpovedať
Katka vieš aká je delená strava? ty v jednej izbe a jedlo zamknuté v druhej. :-D :-D :-D ja chodím pondelky na aerobic, ale kým neprestanem žrať tak to nepomôže.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute caute. Ja som bola dneska za kamoskou v nemocnici, a videla som tam tehotnu Puskarovu :-D nie ze by som nejako vyhladavala celebrity, ale take vtipne mi to prislo, taka bola zmalovana, ani som ju nespoznala najprv, a moja kamoska tam, v nemocnicnom zupane, cela bleda, nenamalovana, unavena, a tato si tam prisla, sadla vedla nas a cakala na doktora :-D smiesne... Ja budem asi 90dnovu drzat, ale tiez podla seba, mam rozpis dni bielkoviny-skroby-uhlohydraty-ovocie a ostatne si prisposobim, co budem varit a jest v tie dni teda...vraj kazdemu zabrala, mne sa paci, ze skrobovy den sa mozu jest na veceru kolace a cokolada, uhlohyd. den sa moze jest pizza :-D a celkom dobre si viem vytvorit jedalnicek pri tom, urcite ziadna kniha, predpisy a tak. A vela cvicit samozrejme. Sak musim byt krasna nevesta :-D a svagrina je tehotna, tak bude v lete jak gula, viete ako vyniknem pri nej :-D :-D :-D ale ne, uz sa citim sama zle, tlsta... Nelynka super, ze ste si to takto pekne naplanovali! To bude pekne leto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tiež plánovala, že schudnem konečne, ale vyzerá to tak, že namiesto toho nenormálne priberiem, no čo už :) fotky pridám, už mám aj album, ale sú tam zatiaľ len tehotenské testy :-)
Odpovedať
ahojte tak ja schudnem teraz určite niečo som chytila a neviem do seba dostať nič okrem čierneho čaju a neperlivých minerálok. každých 10minút na záchode. kamoške som ani darček nemohla odniesť tak mi bolo zle. poriadne som nespala, horúčku som chytila. bola som na pohotovosti, taká milá lekárka tam bola a hovorí mi, že inokedy netreba ísť hneď na pohotovosť ale hneď nasadiť prísnu diétu a lieky proti hnačke až keď to neprejde do dvoch dní vtedy ísť k lekárovi. na druhej strane dala mi lieky že ak to do zajtra neprejde treba ísť na infekčné. trochu si protirečila. čo už... ešte dobre že som včera stihla prísť domov z univerzitky :-D dorobila som si prvú kapitolu, dúfam, že už ma stará nezdrbe. aj keď pochybujem. ale už som si vyhliadla jedny šaty čo si chcem vyskúšať len neviem za koľko ich požičiavajú. Luna pozrela som fotky. mi tak napadlo Momo čaká druhé bábo, nevie či ju máte na FB medzi priateľmi. ona je už tuším v 10tt.
Odpovedať
ahojte kocky... ja akurat hladam nejakeho schopneho fotografa... a neviem sa vobec rozhodnut ;-( mam tu naotvaranych asi 20 stranok a ja fakt neviem... och. Bea, vy budete mat koho? Lucka, to je super. V dobrom zavidim :-) Musi to byt uzasne. Co sa tyka diet, tak ja sa tiez uz musim zaradit a nieco zhodit... ale ved mam na to este rok a pol.. takze ziadne stresy :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Caute... my sme dnes boli na Veltrhu :-D dostali sme kopec casopisov, letakov, videli kopec znamych, poskusali obrucky, popozerali saty, dostali zlavove kupony na vselico a kupila som si stuhy, organzove stuhy, podvazok :-D a krajku, no proste capiny, ale hlavne tie obrucky sme videli zive, tak ideme uz len vybrat a objednat :-) tesime sa. Monika je v 10tt, dava fotky pravidelne, jej rastie brucho rychlo jak mojej svagrine, tak ma toto druhe tehu brucho uz od 2.mesiaca.... Adka, Tomkova sesternica nas bude fotit :-) Mas uz cenovu ponuku z hotela? Som zvedava, ako to dopadlo... Inak veltrh, no vela veci, ale kedze my uz mame vela vymyslene... vela hotelov, agentur, salony samozrejme...obrucky sa dali dost lacnejsie ako v obchode, aj saty mali za 5-10% zlavy, vselijaku vyzdobu, krasnu balonovu slavobranu (odporucam) a kopec drobnosti, bizu, korunky, tiary, podvazky, stuzky, masle, pierka.... bolo sa na co pozerat, rozhodne :-)
Odpovedať
cawte :-) my sme boli tiez kuknut vcera, tiez sme pozbierali letaky a vizitky atd... a objednali sme si oznamka a pozvanky, uz sme mali vypozerane cez net a tam sme ich videli nazivo tak ich mame aj so zlavou ;-) obrucky sme neskusali ale len obzerali, a zo siat by som si aj vedela vybrat ale kedze som bola len s rastom tak som nic neskusala. a tak to vyzera ze si nakoniec saty kupim v polsku, tak este uvidim... a v piatok asi pojdeme na matriku nech nam daju termin na 100%, lebo zatial sme len ceruzkou... ako sa inac mate? dufam ze fajn, ja mam dost blbu nadchu a cerveny ratafak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky dlho som tu nebola ako sa mavate? luna srdecne gratulujem x-) x-) x-) x-) ste planovali?
Odpovedať
Profilova fotka
jej ako vidim tak ste ma tu spominali :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte, ja som konečne zdravá. dnes sa vraciam zas naspäť do kn. včera som dala kamoške darček. sa jej veľmi páčil. :-) majú takého malého jorkshira. je neskutočne roztomilý. bolo vtipné počúvať ju ako o Alinkovi rozprávala, keby som nevedela že to je psík myslím si že sa rozprávame o dieťati. :-D :-) také milé to bolo. som mala menší trapas s taxíkom keď som si ho zavolala. chudáka uja som prehnala. :-N no a zajtra už škola... :-S
Odpovedať
Ahojte! necitala som to tu vsetko, kedze je toho velmi vela :) Aj ja som 87cka :) Chcem sa spytat, kedy vy ostatne 87cky :) chystate svadby, ak uz teda nemate po :)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky... ja idem zajtra skusat saty... s druzickou :-D A som velmi zvedava, mam tam par vytipovanych, ale to sa tazko podla obrazka, neviem, ci si to viem uplne predstavit. Nerada skusam saty, dufam, ze to nebude nejake hrozne. Ak sa mi podaria nejake fotky, hodim vam link, musim ich zamknut niekde na pokec :-D Tomas nesmie vidiet :-D A dala som sa na tu 90dnovu dietu, tak som zvedava, co to spravi. Momo hura, ze si aj prisla :-) Luna planovali, uz v lete som ju nahuckala, aby si platila dobrovolne nemocenske :-D A ty ako, vytesujete sa? ;-) Eri super, sikulka. Tak aj tu, vsetko najlepsie k meninkam ;-) My tiez tak o Prade rozpravame, ako keby bola decko :-D Ale je to mile. Fajn, ze si zdrava. Lya vitaj, my prevazne planujeme, ale kocky uz maju aj po :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no raz za cas nakuknem, ale tak nie je toho casu vela a vacsinou som uz len na FB :-N :-D :-D :-D :-D :-D ja si tiez platim to DNP, aspon aby daka koruna navyse bola :-) zajtra mam poradnu tak sa strasne tesim aj foto urcite bude :-) som zveava co mi povie na uzv lebo ja to nemam ratane pola mrchy ale len podla uzv lebo mrchu som uz nemala asi od septembra :-N
Odpovedať
su tu aj 87cky, z kosic, ktore este len planuju?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky x-) Ja som dnes bola skusat saty....no to bol zazitok, skoro som sa nespoznala :-D som ani nevedela, ze som taka pekna... Buduci tyzden tam pojdem zrejme znova, poskusam este nejake dalsie a rozhodnem sa. mali uuuuuzasne saty, fotit mi nedovolili, ale to vobec nevadi, ten pristup, prostredie, vyber, uzasne, 2 hodiny som sa tam vrtela pred zrkadlom, ani sa mi verit nechcelo, ze som to ja.... aj zavoje som poskusala, som zistila, ze ku kazdym, co som skusila, sa hodi iny, joj, no fakt skvele dojmy mam. Moja druzica/svedkyna bola so mnou, cela hotova, v tychto si krasna, v tychto este krajsia :-) Dam si do albumu aspon typovo niektore, co som skusala, musim porozmyslat... Pipi, ved krasne rastiete, je to parada. Na fotky sa tesim, sa kochame kazdy raz :-) A co, chlapec, dievca? :-D Lya, slniecko je z Humenneho, iny vychod teraz ani nie je, Nelynka je tiez tam dakde, ale zije v Prahe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pipi, ako sa cenovo pohybuju saty v El, nevies?
Odpovedať
Profilova fotka
jeej, Bea, aj ja som bola dnes skusat saty na svadbu... ale nie svadobne na svoju :-N ideme buduci tyzden, tak som si bola pozicat spolocenske .. a tesim sa, lebo si planujem chytit kyticu, nech to uz je do toho roka a dna x-) :-D
Odpovedať
ahojte, ja som po dlhej dobe zas v škole. sa mi ťažko vstávalo keď doteraz som spala do 9. :-D :-D :-D Bea super! škoda že nie sú fotky, pozerala som aké si skúšala. tie prvé jasmine sú prekrásne, nádherné, úžasné!!! :-) tie by som hneď brala :-N momo bruško krásne rastie, aj ja pozerám fotky. ;-) ja som si vyhliadla v požičovni jedny krásne šaty na promócie. už by som ich rada vyskúšala, ale najprv počkám či spravím štátnice. už sa neviem dočkať kedy budem mať po štátniciach a ja si budem môcť odcupitať pre modrý diplom. pomaly sa mi o tom aj sníva. :-D
Odpovedať
Bea, to je super, ze si taka natesena :-) a uz mas aj nejake, ktore su pre teba N.1? ci ide este poskusat aj ine? Mne uz dosiel ten zavoj :-) je prekrasny kocky, fakt. som z neho unesena. myslim, ze ani saty doladit nebude problem. som asi sisi, ked kupujem najskor zavoj a nemam saty. ale je to to iste, ako kebyze si najskor kupim saty a potom k nim budem ladit zavoj. clovek nikdy nevie, ako co dopadne :-) a saty si chcem jedine kupit.. a potom zas predat. pozicovne je pre mna zbytocne. Erika, opis tie saty. Akej farby su?
Odpovedať
Aďa šaty sú červené, okolo krku, pod prsiami sú strihnuté tým pádom je pás pekne priliehavý a sukňu majú do áčka. dám foto do albumu. tie sú moje favoritky, ale ak nebudú sedieť alebo si ich nebudem môcť požičať poobzerám sa po iných. čo mi pripomína, že ak nezačnem zas písať bakalárku tak nebudú žiadne promócie. :-N
Odpovedať
Erika su krasne :-)
Odpovedať
som sa do nich zamilovala! strašne moc si želám, aby som si ich mohla obliecť, aby mi boli dobré, aby som si ich mohla požičať na promócie... :-N x-) no proste je to láska :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, Jim Hjelm, skvely vkus :-D neboj, ty to zvladnes a uzijes si promocie... za robotu nic nove, cakam na pokyny od sefa :-) Adi, odfot :-) Ja nemam Nr1, pojdem tam este raz. Rozhodla som sa, ze inde uz nepojdem skusat, vratim sa sem, skusim, 1 si rezervujem, ktore mi pridu ako top a potom sa uvidi. Mi povedali, ze ked uz budem mat u nich nejake rezervovane, tak mozem hocikedy do svadby prist, a co budu mat nove alebo volne, si mozem pozicat, vymenit. Pozicaju mi k tomu komplet vybavu, aj zavoj, a ja sa tam normalne ze tesim :-D bolo to uzasne, skusat tie saty. Ja inak nove nic, tesim na vikend, tata ma 50, bude oslava, tak sa celkom tesim. A uz 5 dni drzim 90 dnovu dietu :-D zatial je to super, citim sa skvele, nic mi nechyba, uzivam si jedlo... uplne som spokojna, len nech mi to vydrzi. A v pondelok zacina skola, netesim.....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?