Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Baby tak ja mám dnes tú moju ťažkú skúšku, poobede sa uvidí či som dala.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak sa vam musim postazovat a potom sa fakt budem dalej ucit :-D Erika, gratulujem ku skuske, si hviezda! Mne treba este jednu v utorok.... snad sa zadari, ale ucim sa silno... Baby, ja si kazdy den hovorim, ze predsa nechcem teraz babatko, celkom mi to pomahalo jednu dobu, fakt, uz som si to skoro sprotivila, ze ziadne deti este aky dlhy cas, ze je to super, ale az v urcitom veku a blabla... naozaj mi to celkom islo, uz som ani nepozerala po detoch, po veciach, nic. A teraz.... dnes 5:55 sa narodil kamoske Patrik, na FB mam fotky, joj, ale najprv fotky, potom dojate reci od kamosky, od jej chlapa ("dnes je moj najstastnejsi den, od dnes mam syna... ) a potom take fotky, ze Ada vidi prvy raz babatko a tak, no ach moj boze, sak normalne som sa tu dojala so slzami v ociach pri compe, esteze nikto nie je doma... to sa mi tazko bude presviedcat myself, ze ziadne dieta nechcem este neviem ako dlho... dufam, ze to zase prejde. Tak dakujem, ze som sa vam mohla vypisat, a modlim sa, aby som v utorok spravila skusku a mohla sa venovat velmi intezivne praci a svadbe (zacnem asi vyrabat pozvanky a pierka a skusat saty...) lebo ma to dobehne... drzte sa a piste!
Odpovedať
Profilova fotka
Bea, ja sa tiez takto presviedcam a vsade naokolo rodia kamosky deticky, vydavaju sa a tak... my nakoniec budeme svadbit az buduci rok, tento rok je "udalost roka" svadba bratranca mojho draheho, kam ideme o necely mesiac... uz sa fakt moc tesim 8-) tie babatka... mne ani presviedcanie nepomoze.. ale neboj, dokoncite si skolu, porobite, co mate a uz bude detiii a detiii ;-) inak mam skusky a kopec povinnosti, akosi vas stiham len citat, takze prajem vsetkym skuskujucim aj neskuskujucim pekny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Danul, diky...ved napis po skuskovom. Ja mam nastastie uz iba jednu, som cela stastna, lebo sa nie a nie donutit ucit :-D vsetko ine mi je prednejsie. Drzim palce! :-)
Odpovedať
ahojte.. tak my sme dnes boli s drahym obhliadnut saly... akoze dost otras.. ale jedna je perfektna. robia nam kalkulaciu, tak sa uvidi 8-) Bea, ano, mas pravdu, mala som vyhliadnute cosi specialne.. ale bohuzial to kvoli rekonstrukcii nepojde.. co uz. ale aj to, co chcem teraz je krasne a moc moc sa nam to paci :-) len asi budem musiet uplne zmenit farbu svadby. aby to k sebe ladilo. ja na skolu momentalne totalne kaslem, lebo to, co sa tam robi, je uplne mimo a nenavidim to tam. aby mi daka slahnuta profka povedala, ze kto sa prihlasi na posledny mozny termin, tak ma smolu a musi urobit tu hnusnu skusku na prvykrat, inak nema narok na opravne terminy, je totalne debilne. proste, ked sa prihlasim na posledny termin a neurobim, tak mam smolu a mozem sa ist asi tak past... kedze oni si tam upravuju skolske poriadky alebo co. takze my to totalne znechutili a najradsej by som sa prestahovala kdesi k moru :-)
Odpovedať
ahojte, mňa čaká už iba jedna skúška v pondelok, len som sa ešte nezačala učiť. :-N mňa jediné čo odrádza od bábatka je že nebývame sami. :-| Aďa ten systém neviem kto vymyslel ale je to kravina. Bea máš to ťažké vy ste sami v dome, máte podmienky na bábo. vydrž, ešte ten rok a máš pokoj od školy nadobro. teraz sa teš na svadbu, prípravy okolo nej, ja by som si to rada zopakovala. ja teraz hľadám šaty na promócie keď už svadobné sú pasé :-D :-D :-D moja motivácia spraviť štátnice sú titul a šaty :-p čo už...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Tak ja sa poctivo ucim na zajtrajsiu skusku, snad bude posledna, ale dufam, ze prinajhorsom ho ukecam, je to ustna.... Adi, tak to je sila, ta skola...aspon vidim, ze to komplet cele slovenske skolstvo je jeden hnus... A co ste si to vyhliadli? Hod aspon do ip, ak sa bojis, ze by ti to niekto uchmatol :-D Ja som tiez zmenila farby svadby od modro-zltej, cez bielo-zelenu, ruzovo-zelenu az po nejaku teraz, asi cervenu alebo zlatu, alebo proste nieco take :-D mame tiez vyhliadnutu taku malicku restiku, kde by sa najviac hodilo nieco s cervenou alebo zlatou... a v marci budem riesit salu, ci aj tu vyzdobit, a ci to robia oni alebo my.... Tesim sa z priprav, velmi, a myslim, ze teraz ked si uz druhy den opakujem, ze nechcem babo, nechcem, nie, tak mi to pomaha a nechcem :-D chvilu este vydrzim... Eri, to je vyborny plan, treba sa motivovat :-) ja som mala krasne saty, velmi som bola spokojna, v Peek&Clopenburg, vo vypredaji tak na jar, znackove za tretinu ;-)
Odpovedať
tak ja mám o ďalšiu skúšku menej. v nedeľu ma čaká angličtina s tetou grossmanovou. musím sa naučiť články zo začiatku každej kapitoly, slovíčka + definície v angličtine a samozrejme gramatika. mám hotovú prvú kapitolu bakalárky. teraz biznis plán treba spraviť na OP a tým budem mať hotovú aj bakalárku. :-) už som si vyhliadla, že sa prihlásim na medzinárodný obchod na inžinierske. aj keď bude to oveľa väčšia makačka ako doteraz. šaty na promócie si chcem požičať nejaké pekné. lebo inak mi budú zas len stáť v skrini. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja som rocnik 87 a stastne vydata rok a pol :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby nepotrebujete niektora saty svadobne tie moje mam doma v skrini a rada by som sa ich zbavila :-) zaberaju kopec miesta prosim vas ohlaste sa ak ano na 1puma18@azet.sk za dobru cenu ich urcite dam ¨ inac bavite sa o skuskach 2 febru. ma cakaju statnice a neviem co skvor tak hr sa do ucenia
Odpovedať
Profilova fotka
Erika huraaa :-) Parada, vidis, ako ti to krasne ubuda! Adi, super podla mna, len si uzivaj pekne pripravy po troske, pohladaj, pozistuj, poobzeraj, co ty vies, na co narazis :-D Ja som mala vyhliadnute miesto obradu sice uz dlhsie, ale nikdy mi nenapadlo, ze to bude aj realne, a restika, v ktorej pravdepodobne budeme, je uplne novucka, este nemaju ani webku :-) ak tam teda pojdeme... Pumaa vitaj, skus hodit saty do bazaru, mozno sa niekto ozve, podla mna tam predaju dost veci baby, je tu po tom zhanka :-) Daj dobru cenu a podla mna nebudes mat problem... A co studujes, z coho statnicujes? 1. ci 2. ? Ja sa este ucim, rano si idem dat zapisat 2 skusky a potom idem na tu poslednu, no drzte mi palce, nech uz mam pokoj... este docitam jednu kapitolu a budem sa ucit zajtra (lebo 9:00 pisomka a do 14:00 cakame na vysledky a potom ustna...tak sa stihnem aj naucit :-D )
Odpovedať
no, veď sa aj teším že toho mám menej a menej. :-) budem zajtra na teba myslieť. ale ty si šikovná ty to zvládneš Bea. jáj ale by som si ja zopakovala tie prípravy a všetko. poriadne si to užite baby.
Odpovedať
Článok sa načítava...
cawte :-) viem ze je to trapne tak neskoro ale este som tu nebola tak stastny a uspesny novy rok :-N citam kopec noviniek... aj ja mam jednu ale nie chvalyhodnu, tak cca v maji si dam ziadost o prerusenie studia, nevychadza mi matika a vetko z prvaku a ked sa chcem udrzat na skole tak aspon takto... tak uz popritom som sa vykaslala aj na nejake skusky z druhaku, ze si ich necham na druhy rok ked to budem opakovat :-( mna ta skola absolutne nebavi... mne sa nechce ucit, som lenivec a lajdak a v tom je najvacsi problem. mate na to nejaky liek x-) ? a tiez to mame dane tak ze kto sa prihlasi na posledny termin uz opravak nema, vacsina profakov si to tak dava lebo ze terminov mame dost tak nam netreba este aj opravny k poslednemu... inac sme zatial s nicim nepokrocili, teda aspon sme si predbezne vybrali farbu - bledomodru krasnu :) registrovala som sa na rastovu zivnost vo velkoobchodoch s kvetmi, ozdobami, textiliami atd. a tie ceny su fakt smiesne, tak sme rozmyslali ze by bolo lacnejsie kupit si vlastnu vyzdobu podla svojich predstav a restika by nam to len vyzdobila z veci ktore im prinesieme ako keby sme mali platit agenturu, ale neviem ci to bude mozne, este pozistujeme... baby a idete aj na svadobnu cestu, hmm?
Odpovedať
Katka ubezpečujem ťa že ani mne sa nechce učiť a nebaví ma to. len ten liek na to nemám, to asi nikto. mohol by niekto vymyslieť ten liek na lenivosť. veľa ľuďom by sa zišiel nie len nám. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, ako ako? xixi Kati, malo by sa to dat a vyjde vas to ovela lacnejsie kupovat si vlastnu vyzdobu..a pri najhorsom poziadas kamosky nech ti pomozu.. my sme si tiez kupovali na vyzdobu veci sami a pani nam to v sale ochotne naaranzovala podla pokynov.. svadobnu cestu sme nemali, stale to odkladame, ale furt tie peniazky bodnu niekde inde a je to len zbytocny prepych.. a skola? hehe, preto na vysoku nechodim ako vecsina z temy, xixi, nebavila ma a nebavi ma ten stres, neustale ucenie..proste nebavi :-)
Odpovedať
ahojte. Kati, my urcite na dajaku svadobnu cestu ist chceme.. len nevieme, ze kde este :-D to budeme riesit az o rok a pol.. takze to mas casu. teraz riesime termin, salu, kostol... a obzerame fotografov, kameramanov, Dj-ja a tak.. a potom minimalne na rok mam pokoj.. ostatne veci maju cas. skola je a vzdy bude horor :-D no comment.
Odpovedať
k tej svadobnej ceste, je to síce prepych ale podľa mňa sa to oplatilo. máme neskutočne krásne zážitky a kedykoľvek sa pozriem na tie fotky mám pocit ako keby som tam bola znova. aj by som išla ešte raz. ja by som svadobnú cestu nevynechala aj keď aj mi sme mohli tie peniaze vraziť do bývanie alebo do auta.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute caute, tak ja mam semester za sebou, aj znamky mam prekvapivo dobre :-D tak aspon nieco, teraz mam volno az do 9.2. tak mozem zarezavat v robote x-) hura. Som rada, ze sa to da takto sklbit, praca a skola, mne by prachy chybali a skolu uz proste teraz nepustim, ked som to dokopala az sem. Tiez ma nebavi, prevaznu vacsinu casu ma nebavi, viem, ze z toho vyuzijem len uplne minimum, ale titul proste chcem a nechcem si raz vycitat, ze ma nepovysia alebo mi nedaju viac len kvoli tomu, ze si budem musiet dorabat skolu... snad to nikoho z nas nestretne, ale ja to nechcem riskovat. Okrem toho je to pre mna vec prestize, tak nadovazok. Svadobnu cestu budeme mat, aj ked asi nepojdeme k moru, mozno do kupelov, milujem Luhačovice, tak mozno tam, na par dni. Na Vianoce pojdeme do Tatier na tyzden, tak to bude ako svadobna cesta :-D A so svadobnymi pripravami postupujeme pomaly, cakame na veltrh 30-31, potom uz aj saty ponahanam, restiku doriesime a obrucky objedname. Tomovi kupime oblek a ostatne uz su take veci "na doma" co sa budem s nimi hrat, oznamka uz mam skoro hotove, a ostatne budem vymyslat, pierka vyrabat a darceky... a strasne sa tesim :-D
Odpovedať
cawte baby :-) ja len tak ze keby ste niektora chcela gombiky I love... tak si vygooglite special moments, maju ich tam teraz za fakt super ceny. mne sa pacia tie bledomodre, ale asi by vyzerali dost rusivo na bielej koseli nemyslite?
Odpovedať
mne sa páčia tie klasické biele :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dlho som tu nebola, ale ako to tu čítam, tak sa tu toho dosť dialo :-D tak ja už mám semester od včera úspešne za sebou, tak mám na chvíľu pokoj od školy... inak mám novinu, pravdepodobne v septembri alebo v októbri sa stanem mamičkou x-) strašne sa teším, v stredu idem na kontrolu k doktorovi, tak mi povie či mu bije srdiečko a či to bude v poriadku, tak držte palce ;-) baby užívajte si tie prípravy na svadbu, je to to najkrajšie okrem toho krásneho dňa, na tie úžasné stresy budete dlho spomínať ;-)
Odpovedať
Luci tak to určite daj potom hneď vedieť ako dopadla kontrola. teším sa s tebou. x-) x-) x-)
Odpovedať
Jeeej Lucka, to je super spravicka.. Drzim palce a tesim sa s tebou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lunaaaaaaaaaaaaaaa! Drzime vsetkych tristo prstov, daj vediet! Tak nakoniec sa ti oplati ta socialka, vidis :-D aj rodicovsky budes mat vyssi, hura :-D Drzime palce, a hura hura hura x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem, dúfam, že bude všetko v poriadku ;-)
Odpovedať
ahojte, tak mňa čaká posledná skúška a potom mám dúfam na neaký čas pokoj. ešte nemám výsledky zo skúšky z angličtiny ale myslím, že som spravila. budem týždeň lebediť. :-D s potešením som zistila, že v letnom semestri máme len dve skúšky. ostatné sú zápočty. :-) napíšem bakalárku a potom už len štátnice. len keby sa mi chcelo tú prácu písať. :-p Luna ako???
Odpovedať
Profilova fotka
No ja ešte neviem, v stredu budem múdrejšia, v posledných dňoch nemyslím na nič iné 8-) dúfam, že bude všetko v poriadku So školou mám pokoj zase na nejaký čas, tak som spokojná x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, ako sa mavate? Luna, drzime pasticky... my sa kazdy den kochame kamoskinym Patrikom, ten vam je uzasny, dokonca Tomas sa nad nim rozplyva :-D My pomaly zhrname, vytesujeme sa na veltrh strasne, som zvedava, hadam budu aj nieco mat, ale hlavne pokukame par veci, co mame vyhliadnute, ako su nazivo a objedname z netu ako skoro vsetko :-D Uz mame aj pohare a objednavam zajtra asi milion veci na pierka, vyzdobu, oznamka, darceky, sperky...vsetko sama vyrobim, tak sa tesim. A drzim dietu, ideme svorne cvicit, nech sme tip-top... taka spokojnost zavladla po skuskach :-)) Pozdravujem vas.
Odpovedať
Profilova fotka
Beuš držím palce s tým cvičením :) mne to nikdy dlho nevydrží Inak bola som dnes u toho doktora, všetko je ok, srdiečko nám krásne bije, som v 7 týždni :) a ked som na sone videla toho 10 mm drobčeka, tak som sa skoro rozplakala 8-) je to strašne krásne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D x-) Luna hura.... drzime palce. Ako sa citis? Moja svagrina je teraz tusim v 15tom alebo tak dako... termin maju na nasu svadbu :-D Tak to je skvele, ze ste zdravi, pekne si to uzivaj a tes sa.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?