Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hej, aj u vás je tak nádherne? :-S
Odpovedať
u nas (bratislava) sa uz celkom vyjasnuje konecne....
Odpovedať
úžasne, až z toho zaspávam. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ved dnes uz aj slniecko svietilo chvilu, nedepcite :-) Ja sa prekonavam, uz som sa dnes stihla aj urazit na Tomasa, aj na svokra, srandy kopec, ucit sa mi nechce, zajtra skuska, nic neviem....ale co, pre to sa svet nezruti.... mozno :-D ale snad to prejde. bude po skuskovom a bude pokoj. potom si spravime aj romanticky vikend -nad Ericcinymi fotkami zo svadby;-)
Odpovedať
:-D :-D :-D to bude dobréééé hodíme stretko s mojimi fotkami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no u nás teda nesvetilo ani sekundu ]-( jo, ja sa tešííím na fotky, dúfam, že si aj počítame ;-)
Odpovedať
ericca, ako hovori moja kamarata ze zaaahoriii, to je samopochopitelne ;-) stretka s fotkami su tie najlepsie :-D u nas svietilo slniecko len chvilinku, ale bolo
Odpovedať
u nas svietilo ani nie minutu inac stale zamracene, a zajtra nema byt o nic krajsie 8-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale dobre to bude, co vas po slnku :-) dazd je fajn, prsi stastie. co to znamena? vsetky budeme stastne !! :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D len mne chyba ta energia zo slniecka
Odpovedať
Hm, a ja mam tolko roboty, ze som si ani nevsimla, ze to slniecko nesvieti.. Ale zas som aj rada, ze prsi :-p Aspon ma to netaha von. Takto musim sediet doma na zadku a ucit sa :-D Bea, ty si sa urazila na Toma? A to co tak? Sice... Aj ja mam teraz take divne nalady :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, ja ani neviem, proste som sa ho nieco pytala, ako sme sa ucili, on mi neodpovedal, ako som si ja predstavovala a bolo.... to uz som v takom stadiu unavy a ucenia... mam vsetkeho plne zuby, fakt ani nevnimam, ci svieti to slnko alebo prsi, sedim doma, kockacim, tlacim do hlavy, nic ma nebavi....ale nasla som dnes na konovi vramci pauzicky kamosovho syna...strasne su krasni, fesaci, to vam poviem... ale ani neviem, ci ma to potesilo alebo este viac zdeptalo, ze on ma dokonca decko, a ze som ja ani nemala na tu vysoku ist... Som vam tu zas spravila naladu, heh :-D kocky, kaslite na to, ne, kaslime na to! ved sa nam svet nezruti, za to ze chvilu prsi :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
po kazdom dazdi vyjde slnko 8-)
Odpovedať
Bea, ze na konovi :-D Si ma riadne rozosmiala. Ze "nasla som na konovi" ;-) To tak super vyznelo. Hned krajsi den, juchuuu. Moj mily isiel prave na poslednu skusku, tak som zvedava, ze ako dopadne. Tu ma najtazsiu... A on uz bude mat pokoj... Ale aspon niekto. Ja mam skusku 30.5 a 3.6 a koniec... Aspon dufam. A 5 odchadzam, takze vam dam asi do takho 19.juna pokoj :-) Tesite sa? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vidite, dnes neprsi a ja som spravila skusku. Uz len tri. Adi, to ja tak familiarne, ved som tam kazdy den x-) sa kocham babatkami ... aj ja som tak chcela skusky ako ty, ale mantaci profaci nedali este terminy, takze bude v juni. prezijeme. potom nam ukazes fotky z dovolenky??? :-) Mala by som sa ucit, ze...v utorok mam tazku hnusnu statistiku, bleee...
Odpovedať
Bea drzim palce, statistika je dost nuda, ja som ju ledva spravila.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, ale toto je uz Bcko, teda dvojka statistika, tu myslim nemate? nechutnejsia este, ak sa to vobec da :-D ale ja uz to dako hadam prezijem, chcem mat pokoj. sa zacnem vecer ucit, budem sa snazit a potom ju dako ukecam, ze mi to musi dat, lebo mi aj cvicila a ja som bola na vsetkych cvikach aj prednaskach...dokonca som bola na cvikach aktivna a na prednaskach som mala otvorenu ucebnicu na lavici :-D
Odpovedať
:-S tak to nastastie nemam statistika B, uz len ten samotny nazov... brrr. fakt ti nezavidim taketo predmety.
Odpovedať
Profilova fotka
co, ja mam aj horsie :-D ale nejdem ta desit...myslim, ze spolocne mame PFPV, neviem, ako sa to vola na OF, u nas len obchodne pravo, to som dnes spravila, tiez dobra blbost, zakony sa naspamat ucit :-P ale co, hlavne, aby sme si tituly urobili a pokoj. a potom pojdem na matersku. tak, a je rozhodnute :-)
Odpovedať
obchodne prav ma caka tusim az vo stvrtom rocniku http://of.euba.sk/sites/op_nove.php#1... taketo haluze mi mame
Odpovedať
Ahojte :) Bea, no jasne, ze dam fotky :) Aj tie steniatka sem hodim, nebojte :) Teraz uz budem mat viac casu. Dnes som konecne odovzdala tu otrasnu pracu a dostala zapocet. Taka som stastna :-D Ale ked si predstavim, ze mam pisat bakalarku, tak som zelena-modra-fialova... No nejdem mysliet na skarede veci. Dnes aspon to slniecko vykuklo :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, ani mi nehovor, ja ti neukazem, co mam buduci rok, lebo by si nespala :-| dost hnus. Prezili ini, aj my prezijeme...ja si vzdy hovorim - Aj vacsi debili spravili tuto skolu 8-) Adi, jasne, potom nahod fotky. Gratulujem, ze mas trosku pokoj, uz nech je to za vami/nami a svaty pokoj. Ja uz chytam tazky odpor voci skole, bleee :-P Keby uz bolo leto... najprv budem tyzden v kuse len spat, potom pojdem do Lm a budem chodit po vyletoch a potom budem robit nic ... to bude krasa, uz nech je po skuskach !!! Ozaj, hodim aj sem, super pikoska, sa mi to paci:-) "Nejlepší by bylo, kdyby datum Vaší svatby obsahovalo čísla osm a devět nebo celkový součet číslic by měl činit osm nebo devět. Podle Feng Shui a starých čínských tradic je číslo osm velmi příznivé číslo pro lásku a číslo devět vyjadřuje věčnost. Úplně nejlepší datum by bylo osmnáctého, protože obsahuje obě čísla, ale také sedmnáctého, dvacátéhošestého, dvacátéhosedmého, osmého a devátého."
Odpovedať
Bea tak toto je sila, ale dúfam, že budem mať lásku aj bez súčtu čísel.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Eri, jasne, ze budes :-D to su len take veci navse...ma mrzi, ze ste sa pohadali...my mame teraz uz take unavene obdobie, ze sa prakticky ani nerozpravame :-D len obaja kukame do ucebnic, nadavame na skolu a tak, takze radost :-) Ozaj, ja som vymyslela datum svadby, dnes som nad tym rozmyslala cely celucky den 8-) uz to len, ale to az po skuskach, oznamim Tomovi :-D a je to 18.9.2010 .... uvidime, co na to povie :-D az ked bude trochu klud, teraz by to nebolo moc vhodne predebatovavat...
Odpovedať
Bea dúfam, že ten dátum "schváli" aj Tomo. ;-) my sa teraz trochu viac hádame, ale čo už to zas prejde. mne sa vôbec nechce učiť. už mám určené ďalšie termíny skúšky a zápočtu. 30.5 angličtina 2.6. hospodárska geografia, vôbec sa mi nechce. celkovo neako nemám na nič náladu. Bea, hlavne aby ste bývali samy dvaja. ver mi, je to hneď o inom ako s rodičmi či svokrovcami (čo je môj prípad 8-( )
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ja mu to dako setrne oznamim po skuskach :-D snad bude mat dobru naladu a povie si, ze je to este dost casu... tak ma to nadchlo, hned sa mi trosku viac chce snazit... a skusky, ani nehovor, to je o zuby, ucime sa od stvrtka, ako sme zistili, ze sme spravili tu jednu skusku, ale mam pocit, ze som tym zabila uz tolko casu a neviem nic .... no ale co, bude opravak, nevadi. za hadanie sa neboj, to je obdobie, vela skoly, stresy, o chvilu svadba a Viliho urcite tiez trochu skrie, ze nebyvate sami, ze ti nemoze dat vsetko, co ti na ociach vidi.... jesitnost je velka vlastnost... ale sa to podda... a s byvanim, uvidime, mozno ano, mozno kvoli svadbe, a mozno aj nie, keby sme sa chceli po skole do toho LM stahovat, nech z nas nasi este nieco maju, ked sa chceme zdekovat tak daleko :-D
Odpovedať
mama mi nasadila chrobáka do hlavy, že čo ak sa Vili vôbec nechce sťahovať z domu. mama na neho varí, perie, žehlí, desiatu mu nabalí. nemusí sa o nič starať šeky namiesto neho zaplatí. ale dokelu to by som mala robiť ja ako manželka v našom vlastnom bytíku. vyskytla sa taká vec, naši sa rozhodli, že okrem večere pre hostí zaplatia aj bus a víno, svokrovci sa rozhodli, že okrem večere zaplatia zákusky, alko nealko a hudbu. tak mi musíme zaplatiť už len kameramana, starejšieho, kvety a pár drobností okolo. neaké peniažky budú aj zo svadby niečo máme aj našetrené. tak na tom nie sme až tak zle. čo mňa veľmi teší! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis, to je super, ked budete mat nasetrene, tak sa lahsie domaknete k bytiku, to je fajn :-) a uz o chvilku sa bude dat aj v tom domceku predsa byvat, u vasich, nie? a Vilimu je urcite dobre doma, ale s tebou mu bude lepsie, on to vie, inak by sa nezenil :-) a o vsetko sa potom budes starat ty, az ti to polezie na nervy :-P to ho zas budes musiet pritlacit, aj on sa musi starat... hlavne nezabudnut, ze manzelstvo nie je choroba... takze ked sa nebude starat, nic nemusi byt vecne 8-)
Odpovedať
ja dúfam, že sa nám podarí osamostatniť čo najskôr, viem, že sa to nedá hneď. všetko naraz nejde. ale max tak do konca školy by som to vydržala, dlhšie asi nie.
Odpovedať
Profilova fotka
ale to urcite bude skor, nie az po skole...teda ak nemyslis tento rocnik :-P ved ked budes aj ty brigadovat popri skole...a druhy stupen trebars aj pracovat. to sa da. a co vies, co sa vsetko medzicasom este zmeni... mozno sa naskytne prilezitost, byvanie, byt, dom...nikdy nevies :-) urcite to bude fajn, lebo vam aj bude lahsie spolu, budete mat vacsiu oporu v sebe navzajom...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?