Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Nooo tak už máme doma aj čokoládovu fontánu :-D som si myslela, ze ju mať nebudeme a ahaho x-) je na dva druhy cokoladky, co je uplne super a myslim si, ze bude mat velmi veky uspech 8-) a vy ste kde kocky.. chodite po chatach coooo? tak vam prajem krasny a stastny novy rok 2010, vela uspechov v zivote, splnenych snickov a hlavne veeelmi vela lasky :-) lebo ta je najdolezitejsia.
Odpovedať
Profilova fotka
Adi to je super, že budeš mať aj fontánu, aj my sme mali mať, ale bola pokazená :-| babulky prajem vám všetkým všetko dobré do toho nového roku, tým, ktoré čakajú svadby, aby všetko vyšlo tak, ako ste si naplánovali a tým, čo už to majú za sebou, aby to manželstvo krásne klapalo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, aj ja vam prajem stastny novy rok, vsetko len to najlepsie, vela pohody, lasky, zdravia, nech sa vam dari doma, v skole, v praci, aby ste boli stastne, spokojne, aby vas zle obchadzalo, aby sa vam dobre darilo, aby sa vam plnili priania a sny, tak vam vinsujem :-D :-) Adka, super, mate z Lidlu? Ja som pozerala po nej, ale my to nevyuzijeme, mame svoje fondue, na svadbu take veci nebudem potrebovat :-D Luna, dakujeme, aj my ti vinsujeme :-)
Odpovedať
Bea, ano :-) Mamina doniesla. je bombova.. uz sa na nu velmi tesim. Dnes sme to oznamili aj Matkovej rodine, tak boli nateseni.. dufam, ze im to vydrzi, hehe.. a robime akvarko :-D konecne sme sa k nemu dostali.. zajtra sa chystame na burzu, tak sitam nakupime veci a dufam ze bude krasne :-)
Odpovedať
ahojte, prajem vám všetkým šťastný nový rok. nech je lepší ako ten minulý. ja som sa len včera vrátila z chaty. fotky dám na fb. bude ich veľa aj z vianoc aj silvestra, z domu o psíkovi,... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
marec 87 a v septembri svadba ;-)
Odpovedať
ahojte, tak aj sa k vam pridavam. s priatelom (snubencom) budeme za par dni 4 roky spolu a na prelome silvestra a noveho roka to bol rok ako ma moja draha polovicka poziadala o ruku. :-D svadbu planujeme predbezne na september alebo august 2011, ten rok budeme koncit vysoku. obaja sme teraz v 4.-tom rocniku a tiez popri skole trochu pracujeme.
Odpovedať
ahojte, ja som tu úplne nvučká. Chcela by som sa len poradiť s niekim, kto by mi vedel odpovedať na moje trafené otázky ohľadom svadby. prvá je, že koľko mesiacov pred svadbou ste sa jej začali naplno venovať. ako naprv. vybavovanie fotografa, kameramana sáli, atd.
Odpovedať
vitajte baby. zit ja som začala svadbu plánovať asi tak 10 mesiacov dopredu. vtedy som začala hľadať čo by sa mi páčilo. termín sme si rezervovali pol roka dopredu a tomu sme všetko prispôsobili.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Vitam silno vsetky nove tvare :-) Tak mozeme pomaly zacat rozoberat zase svadobne pripravy, kocky povydavane nam budu davat rady :-D Zit, pripravy zavisia od toho, ako to u vas v regione funguje. V Bratislave rok-rok a pol dopredu fotograf, kameraman, miesto, kostol, restika... pol roka staci saty, ostatne veci, matrika tak 4 mesiace, pol roka... ak mas vyhliadnuty kostol, treba cim skor, aj pripravu absolvovat, ak chces urad, malo by sa dat. Ak nejake ine miesto, odporucam uz zajtra :-) ja som na jul miesto v novembri, ostatne zacinam teraz. Lucinocka, tak sa pochval, nieco o sebe :-) Svadba v zahranici? Mish, my sme na tom rovnako, akurat svadbu dame uz teraz v lete, teoreticky by sme mozno chceli po skole babo, tak nech je po svadbe :-D A moj nastavajuci je z LM :-)
Odpovedať
charlize sranda, lebo ja som zase zo zapadu, z piestan, mame to presne naopak. :-p no tak drzim palce, nech sa vam to podari ako chcete. tento rok by som ja nezvladla financne svadbu a ani moji rodicia, takze nasa svadba je aj z financnych dovodov az v 2011, ale hlavnym je asi skola a aj buduca svokra sa raz vyjadrila, ze pocas skoly o svadbe nechce ani len pocut. :-N
Odpovedať
Ahojte..pridavam sa 87...my s priatelom planujeme v tomto roku,uz aj spolu byvame rok a nezabili sme sa tak je cas na svadbu a potom na baby....
Odpovedať
Článok sa načítava...
lucinocka Awoj ja tiez marec a svadba bude v septembri...
Odpovedať
Profilova fotka
Mish, no ja som z BA, moj je z LM a zijeme v BA, chodime tu do skoly a byvame spolu... a svadbu budeme mat malicku, tak trocha extraordinery, takze si ju v poho zafinancujeme sami. A svokra sa tesi, narozdiel od tvojej, to su mi veci teda :-D mile od nej... Miska, vitaj u nas :-) a uz mas aj nejaku predstavu, co, kedy, kde a ako? :-) Pracujete ci studujete? My by sme optimalne tak, chodime spolu od zaciatku vysokej, po roku sa pristahoval on k nam, teraz po Bc. uz byvame sami, v lete bude rok, tak svadba, a o rok snad babo, alebo sa on aspon zacat pokusat, uvidime :-) to uz budeme Ing :-D
Odpovedať
charlize No predstava uz je nejaka ale realizacia este ziadna :-) teraz niekedy sa chystame za fararom aby videl ze mame v úmysle sa zobrat aby nerobil problemy...lebo ideme za krstnych...pracujeme ale ja uz by som isla najradsej na matersku :-N
Odpovedať
charlize no my spolu chodime od strednej a uz cez tri roky spolu byvame v ruzomberku. ono, svokra nie je proti svadbe, len povedala, ze najskor musi byt skola a az potom svadba ;-) ja som chcela tiez mensiu svadbu, ale drahy sa vyjadril, ze ked jeho sestra mohla mat velku, preco by nemohol mat on. baby kolko planujete mat ludi na svadbe? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mish, 15 :-D Miska, ako dobre ti rozumiem :-) Ako sa inak mate kocky? Co snehova kalamita? U nas dobre, sme boli doma, odhadzali sneh, ucili sa...a zajtra spat do prace a ucit... neznasam skusky, a to mam este 3...
Odpovedať
charlize a to tych 15 je z tvojej strany alebo aj s druhou stranou? no, nam to vychadza okolo 80 ludi, ja budem mat maximalne 30, zatial mi to vychadza 21, pocitam aj s nejakou rezervou, ale keby som pozvala iba najblizsiu rodinu, tak by to bolo 13. :-D
Odpovedať
Ahojte kocky moje.. No ja som zas chora... zajtra ma caka skuska, ucit sa nevladzem, tak len lezim v posteli a obcas kuknem nieco v tv.. esteze sa o mna drahy stara.. cajiky mi vari, lieciky nosi.. a tak. take moje zlato to je :-) ja posledne dni uvazujem, ze si zaobstaram nejakeho zajacika :-D tak kukam inzeraty a vytesujem sa. my budeme mat asi okolo 80 ludi.. je to dost, ale mame velku rodinu. pomaly sa obzeram, ze co kupim.. a prenasleduju ma nocne "mory", ze uz idem do kostola a nemam svadobne saty, ani kyticu, nie som ucesana, namalovana.. proste vyzeram otrasne :-D a vsetci vyobliekani.. a vzdy som taka stastna, ked sa zobudim, ze fuuuu bol to len sen :-D :-D 8-) Bea, ja mam tiez este 3 skusky.. a to ma v piatok o tyzden caka ta najbrutalnejsia.. neviem, ze ci to vobec dam, kedze ju robia tak na 5-ty krat... nechapem ten system.. ides na pisomnu, tu urobis, potom ides na ustnu, tu neurobis, tak musis ist zase na pisomnu a az potom zas mozes ist na ustnu.. chapete? ja nie.. nenavidim slovenske skolstvo, pretoze sa k studentom spravaju ako k dobytku.. to by sa v zahranici stat nemohlo... ale kaslat na to. skola nie je vsetko. su aj milionkrat dolezitejsie veci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mish, dokopy :-D my chceme len najnajblizsiu rodinu, rodicov, babky, bratov a svedkov. Predpokladam, ze kedze kazdy mame 1 tetu z daleka, tak ti ak pridu, ostanu na obed...takze ja+rodicia+brat+1+babka = 6, 2 svedkovia, 1 fotografka, Tomo+rodicia= 3 kedze jeho brat caka baby v termine svadby tak nepride. A to je 11+4 ako rezerva :-D nadhera... Adka, jasne, skolu proste spravis a hotovo, ja myslim, ze to bude fajn a nejako to dopadne, ved ty si hviezda.Dobre bude. A zajacik je fajn, no my mame radsej morcaaatka :-D a vies co, taky podobny sen som mala, ze som konecne zohnala kvety podla mojich predstav, ale trvali na tom, ze ich musia spravit hned a to bol pondelok, a doniesla som ich domov,uz vadli, a v utorok uz boli uplne hnusne a opadavali, a do soboty nevydrzali :-( bola som nestastna... taka ulava, ked som sa zobudila. Dnes mi prisla obrovska krabica plna veci, 2 prutene srdiecka, co dam na auta, umele orchidey, umele ruzicky, sisal, organza...no cela stastna, vrelo odporucam cenovo aj co sa pristupu tyka kvety margareta, vygooglite:-D absolutne neporovnatelne ceny, skvely vyber...
Odpovedať
Bea, super :-) Kuknem stranku. A ty hod fotky :-D Uz sa ti pomaly vsetko zbiera. My sme este len na zaciatku. Ani datum este nemame, lebo nevieme, ze kedy ta nasa svadba vlastne bude 8-) Aj tak mame teraz ine starosti... Co mas v plane este kupit?
Odpovedať
Profilova fotka
ahote zenuse, aj ja sa pridavam, sice oneskorene ale predsa k prianiu Stastneho Noveho roka, vela uspechov a lasky a zdravicka v tom Novom :-D ja nejako nemam cas a uz pomali ani chut brazdit internet, jednak som ho ani dlho nemala a som si uz odvikla.. fero uz chodi do prace, ja sa tiez zatial drzim, ale som unavena, vycerpaca.. inak vsetko, uplne vsetko po starom, nic sa nezmenilo, bohuzial.. ;-( tak sa mi drzte a pekne studujte a planujte x-)
Odpovedať
ste sa ale rozbehli. nestíham čítať. tak ja mám ešte kopu skúšok ak dobre rátam tak ešte 4 ;-( no a z dnešnej budem mať výsledky najneskôr v pondelok. bolo to celkom fajn, takže čakám minimálne to Ečko. :-) dnes prvý krát som išla na skúšku s tým, že mi bolo všetko jedno. to bol taký fajn pocit nemať stresy so skúšky. ma to veľmi nebaví už. chcem mať jún! s diplomom bez diplmomu je mi to jedno. moja výdrž je v čudu. Nely držím palce nech sa to konečne dá do poriadku. ale to je dobrá správa, že manžel už robí. tak nech sa to čím skôr vyrieši. :-) čo sa týka tej svadby cez školu, ani u nás neboli nadšený ale jednoducho sme si spravili po svojom. :-D ja už rozmýšlam, že ak ma nepríjmu na druhý stupeň rok budem robiť platiť si maximum do SP a potom bude bábo. dlabem na to že nebývame sami. už ma to sere. aj tak v dohladnej dobe sami bývať nebudeme.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky. Tak my sa poctivo ucime, pekne pri tom uteka cas, ach jaj. Neznasam skuskove. Nelynka vitaj, chybala si nam...dufam, ze uz to bude vsetko len a len lepsie, a nejako to spravnym smerom nakopnete... nech uz sa len dari, tak to vidim. Eri neboj, skusky ujdu rychlo, statnice budu lahke, sprav peknu bakalarku a trosku sa skus ucit letny semester priebezne a vsetko zvladnes, bude pokoj. Druhy stupen uz mas pozrety co a kde a ako? Adi, fotky budu, nad datumom uz rozmyslas aspon orientacne, aky by sa vam pacil? Ved to ma cas, pekne pochystate vsetko a ono sa to nejako vykristalizuje aj s datumom :-) my sme akurat debatovali o obruckach a tesime sa na veltrh, ja uz pomaly zacnem saty nahanat a Tomovi oblek vybrat, asi vo februari... to uz bude aj nasetrene daco, potom matriku a salu zaplatit, medzicasom rezervovat restiku. Svedkyne by som chcela poprosit, ci nam pojdu za svedkyne :-D a teda aj za druzicky :-D a mali by so mnou vybehat tie saty teda. Ale vsetko az po 20.1. co dufam uz bude po skuskach.... Luna a nove kocky sa neukazu? A Katka?? :-)
Odpovedať
Chcela by som ísť na meszinárodný obchod na našej fakulte, ale pre istotu si podám dve prihlášky. aj by si pomaly mohla kúpiť prihlášky v ševte. štátnicové otázky mám vypracované z minulého roka, nie som si však istá či mi to bude stačiť. neaké potrebné knihy mám aj doma. zatiaľ to neriešim. z bakalárky mám prvú kapitolu ako tak hotovú, potom sa vrhnem na biznis plán. budúci pondelok budem mať skúšku v ba a čakám na termín opraváku jednej ťažkej skúšky. asi toľko. no a sníva sa mi čoraz častejšie o rodine a bábätkách.
Odpovedať
Profilova fotka
Vidis Eri, to budes mat na oplatku, ja som vytesnila akekolvek myslienky na babo a dohoda znie, ze najskor po skole. Tak si uzi za mna :-) Ja si drzim odstup od deti, obrazkov, kocikov aj myslienok, snazim sa na to nemysliet a trochu si natlacit do hlavy, ze babo vlastne nechcem, urcite nie teraz :-D A Tomas vcera zahlasil sam od seba, ze teraz setrime na svadbu a po svadbe setrime na kocik :-p nakoniec to bude on, co ma bude ukecavat, aby sme si spravili babo :-D :-D svet je plny paradoxov... drzim palce na tie skusky. Ja mam zajtra ekonomiu vzdelavania...a stvrtok Ekonomiu zivotneho prostredia, a o tyzden este Trh prace a manazment ludskych zdrojov.
Odpovedať
celé je to na hlavu. ešte stále nemáme vlastné bývanie, ešte stále nie sme tak zabezpečený akoby som si priala. ešte ani škola neskončila a ja snívam o bábätkách. je to divné. na jednej strane by som už chcela mať mimčo na druhej nie. tiež sa snažím na to nemyslieť. deťom sa vyhnúť neviem, veď sestra aj švagor majú synov aj keď to už nie sú také malé bábätká. ale kamarátka a manželova sesternica majú obe malých synov, jeden je polročný, druhý štvormesačný. a nemysli pritom na bábätká. ale mám svoj osobný rekrod! včera som sa začala učiť na skúšku ktorú mám až v pondelok to sa mi ešte nepodarilo :-D :-D :-D
Odpovedať
erika ideeeees, len tak dalej :-) no mna predstava babatka na cas opustila, pretoze ked vidim kolko euracov nam pozerie len svadba, tak mi moc do smiechu nie je... :-| preto surovo mazem zbytocnosti... mne sa zda este aj ta soska na tortu zbytocna :-D och.. musime cosi pospekulovat. co sa tyka datumu, tak rozmyslame.. bud 20.8.2011 alebo 27.8.2011. neviem, ze kedy to mam ist akoze rezervovat, aby sa na nas nedivali ako na blbych... ze tam prideme rok a pol dopredu s poziadavkami.. lenze zase vychytene terminy su rychlo fuc. co myslite? kedy ist? uz teraz? ci to je moc skoro?
Odpovedať
princess007 my planujeme svadbu na 3.9.2011 a zrovna dnes som volala do tej saly, kde chceme mat svadbu, lebo som citala v teme - Svadba v roku 2011, ze baby tam uz maju aj nieco zajednane, uz aj foto, kamera a dj, ze to uz obvolavali, tak som si pomyslela, ze som asi nejako pozadu, ale ta pani mi povedala, ze mam este cas, ale ze sa boli nejaki pytat na terminy v roku 2011, ono asi dostzalezi aj od mesta a miesta kde to chcete mat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja dnes po skuske a stvrtok dalsiu, ale nejako som rezignovala. My sme nic nevybavovali s velkym predstihom, hoci viem, ze su take miesta, ze 1,5 roka dopredu ti oni urcia, ci este mas moznost byt u nich alebo nie...a kamera, foto detto. Ale my sme si vybrali miesto, kde isto nic nebude, ale ukecala som ich a aj matrikarku, nech nam poznacia aspon ceruzkou a to bolo v novembri... zdalo sa im to skoro. Podla mna sa tam treba ist mrknut, naznacit, ze uvazujete, ze by ste chceli u nich svadbu o rok, a ze ako to tam vyzera, kedy sa mate ozvat. Tak som spravila ja, a spravila by som znova. Mas istotu, budes pokojna a mas sa na co tesit. Adik, ty si mala vyhliadnuty nejaky exlusiv kostol ci nieco take, nie? Ja som z babatka upustila, proste az do konca skoly je to passe, snazim sa na to nemysliet, ked sa zamyslim, tak to zahanam...ale zacina Tomas, tak aby to nebol on, kto uz uz uz chce babatko :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?