Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Sirene, vitaj medzi nami, dufam, ze sa ti bude pacit :-) Tak sa pochval, chystas svadbu? Studujes, pracujes? Odkial si? Kocky, vy ste to tu nechali uplne skapat :-D my skuskujeme, obaja mame do Vianoc 2, mozno aj 3 skusky, som zvedava, ci aspon nieco z nich urobim :-) V praci je toho vela, ale nejako nemam na nic cas, nic sa mi nechce, dni tak rychlo utekaju. Dnes sme boli s Pradou ockovat na besnotu, tak spi, uplne ju to vzdy dorazi, len lahne a cely vikend prespi :-D Eri, ma to mrzi, nejako sa to na teba zosypalo :-( choroba, skola... snad sa to utrasie a vsetko postihas. Ostatne, kde ste? Dostanete na Vianoce pokarhanie, ze ste neaktivne :-S
Odpovedať
sirene, vitaj. zabývaj sa u nás. Bea, je toho naraz veľa ale naozaj keby som si to nenechala na poslednú chvíľu nič sa nedeje. lenivosť zaúradovala. choroba našťastie nie je vážna. Pradu nechaj oddychovať, zverolekál nám povedal, že psy dosť ťažko znášajú očkovania.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tak isto ´87 ´a svadba bude 17.9.2011 ........... 17.4.2010 budú už 5 rokov, čo naša láska prospieva tomuto svetu :))) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
cafte mozem sa pridat?i ja som tento rocnik a svadbu budem mat 5.juna 2010 uz pracujem ale buduci rok chcem ist na prijimacky na vysku a co vy?
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeej, ako to tu ozilo :-D Tolko novych tvari x-) Vitajte kocky... Tak nech ste v obraze, tu uz mame kocky povydavane, planujuce, pracujuce, studujuce :-D sme proste taky poctivy mix :-) Ja teda na vysokej, svadba bude v juli, mame len miesto, ostatne pomaly vyberame a cakame na Veltrh (a kym porobime skusky :-) ) a byvame spolu, obaja studujeme aj pracujeme popri. Tak sa este pochvalte niecim vy :-) a pytajte sa cokolvek chcete ;-) Eri, Prada odychuje, tento raz to znasa lepsie ako tu psinku, ale kludna je. My sme dnes vykupili vianocne trhy, aj tie v Inchebe a kupila som si cizmy, lebo sa mi rozpadli tie co som kupila na jesen :-S no pojdem ich v januari vyreklamovat. A neboj, skolu dobehnes, to bude fajn.
Odpovedať
Ahojte. tak ja oddychujem, vcera som mala hnusnu skusku, som sama zvedava, ze ci som to dala. Bea, mas uz zas nieco nove vybavene, ci stagnujete? som videla v albume tie privesky. krasne su :-) sa z vas tak tesim. a co saty? tie chces odskusat na veltrhu, ci? Bennyho som tiez davala ockovat a bol z toho 2 dni chudacik hotovy. teplotu mal, a len spal. ani sa nepohol. on to tiez velmi zle znasa. vzdy mi ho je tak luto. vianocne darceky pokupene? ja sa musim pochvalit, ze uz aaaaaaano :-) a konecne mam klud. este kolaciky upiect, urobit vyzdobu a mozeme vianocovat. a viete co kocky, mna ta skola tak strasne nebavi.... najradsej by som to nechala tak...
Odpovedať
ahojte, ja som postúpila s darčekmi toľko, že viem čo chcú naši. mama chce kúpiť otcovi hodinky tak by sme mohli priplatiť a bol by to spoločný darček. tak isto pre maminu, chce žehličku a aj to sa zložíme. :-) školu neako spravím, konečne mám jasno čo mám robiť s bakalárkou. aj keď teraz chcú meniť veci ohladne záverečných prác. vraj to má byť celé výskum, vlastný prínos. neviem či to schvália už na tento rok.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Baby...pridavam sa, tiez som rocnik 1987 a svadbu planujeme buduce leto... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dotti, vitaj u nas :-) Co uz mate vymyslene, prichystane, rezervovane? Adusik, ja ta chapem, ani mna skola nebavi, ale to vydrzime, verime, ze to bude stat za to. Vydrz. A co si pokupila za darceky? Eri, super s darcekmi, aj ja sa rada skladam, len neviem prist na to, co ocovi kupit :-( fakt vobec, poradte. Bakalarka s vlastnym vyskumom a prinosom? A na diplomovku co mas potom robit, pracu na Nobelovu cenu? Im fakt hrabe asi... neboj, dobre to dopadne, nakoniec bude uplne jedno, co vlastne odovzdas...
Odpovedať
ahojte všetci, pekne to tu ožilo novými ľuďmi. kto má čo nové? ja som ešte stále chorá, stále nestíham a stále nemám darčeky. :-D Bea ako oni už nevedia čo majú vymyslieť tak vymýšľajú ... tak to na škole chodí, hlavne na tej našej. mimochodom pekné pristienky si vyhliadla. ;-)
Odpovedať
Bakalarku s vlastnym prinosom a vyskumom som mala aj ja a prezila som... Ja si myslim, ze cele slovenske skolstvom je od veci. Darceky prezradim po vianociach, lebo jeden skriatok by si to mohol vyspehovat :-D Uz sa tak tesim.. na ten klud, rozpravky, kolace... hmmmm. a este keby snezilo, tak by to bolo najsamlepsie. Prave idem piect medovnicky, tak snad budu dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja som 87 :) Svadbu este neplanujem, ale bude :) Neviem sa dockat, ale vsetko chce cas. Studujem tlmocenie Aj-RJ a pracujem ako ucitelka v jazykovke /pre male deticky 2-5 rokov). Zajtra mam 2 skusky, uz mam 3 hotove este 11 pred sebou, takze januar bude vesely :-| Mate uz nakupene darceky? Ja sa chystam tento tyzden, ocinovi idem kupit na auto automaticke zapinanie svetiel a ostatne este nemam premyslene, uvidim co ma oslovi v obchodoch :-) Priatelovi uz mam ale nejdem prezradzat, aby nahodou nezistil :-D Ako ste na tom vy?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, tak ja uz mam oficialne Vianoce :-D uz som absolvovala 3 skusky, z toho dve dnes a z toho vsetkeho viem vysledok len A, ostatne ani netusim, ci som spravila :-D proste z extremu do extremu. ale uz je po skole a to mi staci, az do 5.januara... a prave sme dokoncili stromcek, je krasny, prekrasny, uplne cely nas, no nadhera. juj, taku mam radost. zajtra mame vianocny vecierok vo firme, teda ideme niekam hrat bowling ci co a potom na veceru a na vianocne trhy :-D no tak sa celkom tesim... stromcek skusim pofotit a nahram potom cez vikend na FB. Vitaj sonicka, nam sa prave dnes podarilo svokrovcom kupit co chceli, tak mam radost, chyba mi vlastne uz len moj ocino, poradte mi dacoooo! inak mam, k spokojnosti, s Tomom si nebudeme nic kupovat. ozaj, pouzila som prvy raz na neho pomenovanie ozajstne, hehe, prisiel pre mna do prace a kym ma cakal, som mala este nieco, tak sa pytam sefa, ci moze byt Tomas pri mojom pocitaci a on ze kto je Tomas :-D a je ze moj buduci manzel :-D hehe. Tak pekny vecer vam...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak tu sa to riadne rozbehlo :-) Tak ja už mám za sebou dve skúšky a dnes a zajtra ma čakajú ďalšie, tak som zvedavá ako to dopadne. Darčeky na vianoce už máme skoro všetky, len svokrovi sme ešte nič nekúpili, ale hádam sa podarí do týždňa... x-) ako ste na tom so snehom? nám tu krásne nasnežilo, ale dúfam, že bude ešte viac ;-)
Odpovedať
ahojte, tak ja mám spravené 2 skúšky a jeden zápočet zo zimného semestra, ďalšie 3 skúšky ma čakajú v januári a ďalšie 2 neviem kedy. dnes som spravila jednu skúšku, že Bčko mám. :-) :-) :-) :-) :-) pokúpila som už aj darčeky. uteráky s výšivkami najlepšia svokra, najlepší svokor a najlepší manžel. :-D jeden synovec dostane hru na PS2 a druhý pyžamko. a ja dostanem novú kabelku čo som si kúpila. :-p ja mám prázdniny až od zajtra. snežiť sneží aj u nás ale len tak máličko. za to je všetko biele. :-)
Odpovedať
Ahojte. Ja som tiez rocnik 87 a svadbu mame v Juni 2010. sme spolu tri roky ale on zaciatku to bol vztah o niecom inom ako tie predchadzajuce. V auguste sa nam narodila dcerka a kedze som mala nejeke drobne problemi pocas tehotenstva tak svadbu mame az v juni. az na to ze som ne cele organizovanie sama sa to da zvladat. zasnuby sme nerobili. mojim rodicom je jedno co sa v mojom zivote deje a svokra by aj chcela pomoct ale ked si predstavim ako bude bozekat ake su veci drahe tak som jej pomoc s usmevom odmietla. inak baby chcem vam poradit aby ste dlho neotalali so svadbou. ta co ma chlapa nech si ho drzi a ta co ho nema nech chitro lapa bo viete co sa hovori: idealnz chlap je bud zarity mladenec alebo kamaratkin manzel. a svadbou nic nestratite len ziskate.
Odpovedať
Charlize, Ericca...dakujem za privitanie...konecne som sa sem po dlhej dobe dostala...svadbu pomaly uz chystam, ale najskor asi len v hlave a myslienkach( tam mi to ide najlepsie :-D ) inak som nejako na nic v poslednej dobe nemala cas...studujem(tretiacka Mat- Fyz :-N , caka ma bakalarka a statnice), za dva tyzdne 8 predmetov z 13 som spravila....som taká unavena, ze neverim, ze o necely tyzden su Vianoce....aby som sa pomaly na ne zacala tesit vo velkom ;-) darceky sa chystam nakupit az tento vikend...konecne
Odpovedať
ahojte, mamaryba vitaj, ja poznám trocha inú verziu o chlapoch. každý dobrý chlap je buď gay alebo zadaný. :-D :-D :-D sirene, ja som tiež tento rok v tretiaku. tak sme na tom rovnako. viem síce čo je Mat-Fyz ale neviem si predstaviť aké odbory tam máte. ja už dnes prázdninuje. :-) do školy idem dúfam až 8. januára na skúšku. čo mi pripomína, že musím spraviť výskum trhu aby ma pripustili ku skúške. sa mi to nechce.
Odpovedať
Ericca, no ja mam konkretne učiteľstvo akademických predmetov v tejto kombinácii na Fakulte prírodných vied UKF...takze budúca pani učiteľka...Ako si na tom s bakalárkou?....Mám prázdniny a nomálne neviem, čo s voľným časom....vidim to tak, ze kým bude moje zlaticko v robote a nezacne mu dovolenka, tak sa budem venovat vylucne domacim pracam pri nejakych fajnych vianocnych koledach...mavajte sa pekne. ;-)
Odpovedať
ja som zatiaľ s bakalárkou moc nepohla ale konečne viem, čo dám do výskumnej časti, takže to len treba začať. prvú kapitolu mám skoro hotovú ešte tam musím doplniť neaké veci. ja sa teším, že mám voľno. dnes som spáchala ďalšie fotenie s Ľubošom, čo ma fotil aj na svadbe. celkom makačka pózovať celý deň. :-D zajtra balím veci a ideme na Vianoce k mojim rodičom a k svokrovcom sa vrátime na druhý sviatok vianočný. potom pár dní voľna čo by som mala venovať škole a učeniu. no nasleduje silvestrovská chatovica s kamošmi a hneď skúška. tažke aj by som mala čo robiť len sa mi nechce a to vrcholne. :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute zienky, tak vam prajem krasne sviatky, stastne a vesele Vianoce, vela darcekov, rodinnej pohody, radosti, poriadne sa napapajte a uzivajte, odychujte. Tak proste Mery XmaS :-)
Odpovedať
Ahojte dievčata! Tak ak mozem pridavam sa k vam....študujem a tiez prezivam skuskove aj ked dalsiu skusku mam 13 a hned dve takze nic ruzove... Svadbu este neplanujeme aj ked by som chcela ale myslim ze je to dost realne...ved chodime spolu uz tri roky...uz len dokoncit skolu a bude sa planovat...:-) Prajem vám stastne a vesele a stastny novy rok....
Odpovedať
ahojte, aj keď po sviatkoch ale predsa prajem šťastné a veselé :-) u nás bol štedrý večer naozaj štedrý :-) len dnes sme sa vrátili naspäť k svokrovcom. zostaneme tu 2 dni a potom hurá chata na silvestra. no a keďže tu nebudem tak prajem dopredu aj šťastný nový rok 2010. :-) nech sa vám darí a nech je lepší ako ten minulý. morenka vitaj u nás!
Odpovedať
hou, hou :-) takze uz mozem spokojne planovat :-D kocky moje zlate, ten moj chrustik ma prekvapil pri vianocnom stromceku x-) som taka stastna.. fakt. je to krasne. ani spat som nemohla, hihi.
Odpovedať
Profilova fotka
to je super :) gratulujem ti
Odpovedať
Aďa ešte raz srdečne gratulujem! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adaaaaaaa, jeeeeeej :-D x-) Tak to je parada. Nieco viac nam napis dievcatko. Ale uz aj! :-D Kocky aj vy krasne prazdninujte, odychujte. Ja som teraz 2 dni v LM, dnes ideme domov, zajtra chceme ist do mesta za kamaratmi. Ved ja vam v novom roku napisem :-) Morenka vitaj u nas :-)
Odpovedať
Bea, neboj, urobim si albumcek. uz sa na nom pracuje. ten prstienok je naaaaadherny, daval ho robit podla svojho navrhu, co ma velmi prekvapilo. vsetko sadlo, trbliece sa.. no proste je to moj vysnivany :-D a ako som sa dozvedela, tak moja mamina bola do toho zakomponovana, cize ona az taka prekvapena nebola. dostala som kyticu ruzi.. ona tiez. a teraz nas len vola, ze co vy moji dvaja snubenci ;-) :-D velmi sa tesi a keby bolo na nej, tak ta svadba je uz aj o mesiac, hehe. a poziadal ma o ruku tak, ze prisiel po tyzdni ku mne, dali sme si darceky a potom mi vravi, milacik este jeden darcek tu mas. a ja, ze kde? tak som ho hladala, hladala.. a nic. uz som smiala.. a potom na najvrchnejsej vetvicke na stromceku som zbadala nastoknuty prstienok. skoro som z noh spadla. no a moje zlatko si klaklo a ja uz si viac skoro ani nepamatam :-D len viem, ze som kricala ano, ano, ano :-D x-) :-N uz obzeram e-shopy.. kym som doma a mam cas. sosky som kukala, strasne drahe a take odveci dost. no ale uz som nasla asi 3, co su fakt ze krasne. samozrejme, ze zo zahranicia.. ale fakt nie som ochotna dat za sosku na tortu 1500-2500 sk. peniazky radsej dame niekde inde. to je taka vyhoda, ze som to tu spehovala 2 roky, teraz si len pozeram nastahovane obrazky a vyberam a som strasne spokojna, lebo som si postahovala same uzasne veci a urcite to naj na svadbe bude. proste je to pohodicka :-D
Odpovedať
takze prve foto v albume :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Adaaaaaaa... x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?