Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Luna veď to troška rozveď. ja som zvedavá. ostatné kde ste??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zienky, ako sa mate? Ja som dnes bola trochu po obchodoch s maminou, tak sa mi podarilo zohnat lacne periny zimne, papucky, Tomkovi zupan, nejake prve vianocne ozdoby a tak :-D este potrebujem topanky, ale asi pojdeme pozriet do rakuska, lebo je to dost zufalstvo u nas. Uvidime. Lunaaaaa, gratulujeme, ze uz mas po, napis viac, ked si najdes cas ;-) My sme si dohodli rande do hotela buduci tyzden, aby sme to tam mohli popozerat a pripadne rezervovat, tak sa zacinam tesit a mozem pomaly aj svadbu planovat. Eri, co brigada? Nic nove? A inak? Katka, ja som dnes nadsena zupanom, aj Tomo, takze odporucam. A na Vianoce mu chcem kupit koselu na manzetove gombiky, tie gombiky a sponu na kravatu, nech uz ma nieco take "dospelacke" :-D 8-) ale inak si uz nekupujeme veci na vyrocia, ideme niekam, do kina, na veceru, lebo veci mame plny byt :-D Inak nechces si nas uz pridat na fejsbuku? :-) Nelynka, napis viac, alebo aj do IP, budem cakat :-) A co ste boli na genetike, len pre vysledky z toho KETu? Ci sa chystate na dalsiu stimulku? Alebo nebodaj sa manzel pochlapi a spravi si potomka sam? :-p Adusik, zdravim, som pozerala Benyho fotky, mi tak ostalo za tudorom smutno, som sa isla radsej hrat s Pradou. Ako je v praci? Paci sa ti tam?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak je to setko nahovno, ne ze ja som bola dlho doma a nic som nevedela najst ale este k tomu dneska dostal vypoved aj Fero takze setko nahovno a setko sa len zhorsuje... takze nemam naladu na nic, neviem co dalej, neviem co bude kuaaaaaaaaaa |-|
Odpovedať
ahojte tak z brigády nič nie je som im poslala mail aj 2x a nič. takže zas mi to raz nevyšlo. :-| strašný prístup. no nič. už som začala písať bakalárku a mám teraz prednášky hneď za sebou. doobeda som stále v škole doma som až o drhej a neskôr. ale aspoň Vilimu sa dalo v robote všetko doporiadku tak sa zdá. Nely to mi je ľúto. držím palce nech sa dá všetko čo najskôr doporiadku.
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, hodila som do albumu 2 fotky, to sú len také z našich foťákov a ostatné mi nechce pridať, musím ich inak naformátovať. A ešte čakáme na oficiálne foto, tak potom dám ďalšie. No a svadba bola supiš pupiš, hneď by som si ju zopakovala, užili sme si ju naplno s manželom, len som si trošku poplakala, lebo som odchádzala z domu, tak mi bolo všetko ľuto... :-( A teraz si zvykám ako nevesta, ale drahý je supeeer, stará sa o mňa ako o oko v hlave :-) Ked je doma, tak každé ráno raňajky, kávička :-) Som zvedavá, do kedy mu to vydrží.. :-D Ale aj svokrovci sú zlatí, takže sa nesťažujem... Hainy, mali sme 130 ľudí, u nás sa robia takéto svadby, a svadba nás vyšla zhruba okolo 200000 Sk, to je už cena z obidvoch strán, my s drahým sme zaplatili okolo 80000Sk, a rodičia platili jedlo, alko, nealko, koláče a korbáče. Tak to je taká približná suma sumárom...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky. Konci tyzden, v BA je summit NATO, takze zajtra mame poobede volno v praci :-D aspon na nieco je to dobre. Hura :-D Dnes sme boli pozriet v hoteli, kde by sme teda chceli svadbu, teta bola super, spravi nam kalkulaciu, velmi ochotna, vsetko poukazovala, navrhla co a ako, na vsetko, co som povedala, ze chceme, povedala, ze neni problem, ze sice take este nerobili, ale pre nas spravia...citila som sa tam fakt prijemne, na nic nam nepovedala, ze toto robia takto a bude to tak, proste uplne podla nasich predstav. Dufam len, ze nam nevyrubi take ceny ze dovi dopo a nic nebude. Uvidime. Ak to bude normalne cislo nejake, tak ideme do toho x-) ak nie, skusim nejako alternovat, obrad inde, tam len hostina a ubytko alebo uvidime. Eri, ta brigada ma mrzi, snad sa casom nieco najde, ja som zapocula, ze chceme buduci rok otvorit v NZ pobocku callcentra, tak prinajhorsom ta tam dostanem :-) Briss, gratulacia a tesime sa na fotky, inak ta svadba dobra palka, to ja nechcem tolko ani nahodou dat, ale nebudeme mat ani tolko ludi, tak snad. Luna, uz dojdi na internet a nie ze nie! :-D Nelynka, zlatko, drz sa! Adka, co ste mali so sykorkou?
Odpovedať
ahojte.. my sme doteraz makali. dorabame dlazbu, lebo nas sneh prekvapil pred tyzdnom, tak to stalo.. uz len zajtra a je to hotovo. ale makacka.. tfuj. bea, v praci nam do okna naburala sykorka.. padala jedno poschodie, mysleli sme si ze je po nej. ale tak dala sa dokopy, sme ju vzali.. vyzeralo to zle, potom sa pozbierala.. no a dnes som prisla domov a uz nezila :-( je mi to velmi luto. chudacik vtacik. a blbe tmave okna na celej budove. tam sa to deje pravidelne. v sobotu idem zas do skoly. snad mi uz nebude tak zle ako minule. ani nemam cas ist na net. stale je roboty. bea, a aky hotel ste si to vybrali?
Odpovedať
ahojte, posledné dva týždne neviem ani kde mi hlava stojí. s tou brigádou je to úplne o ničom. Bea ak by som sa nedostala do Ba na výšku, tú prácu v callcentre by som potrebovala. ak ma zoberú aj na druhý stupeň budem hľadať brigádu v Ba. škoda sýkorky :-( to sú také milé vtáčiky, my ich máme na záhrade a aj na balkóne v paneláku. každú zimu im dávame zrniečka, aby mali čo jesť. Bea ja si myslím, že to nebude neaká hrozná cena. ak ste chceli niečo naviac tak nemôžu dať dvojnásobok ako obvykle. v každom prípade držím palce. Luna kedy budeš mať fotky????
Odpovedať
Aďa pofoť ako vyzerá tá dlažba keď bude hotová.
Odpovedať
ahoj aj ja som budúca nevesta,teda dúfam,že všetko dobre pôjde:) baby neviete mi poslať pesničku od Jerichové trúby - svadobná?? tu je mail luluna@inmail.sk je to nádherná pesnička a hodí sa buď ako prvý tanec alebo aj do kostola....ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ako vikendujete? Ja odychovo, Tomo isiel domov v sobotu. Ja som sa odhodlala pozriet si Twilight :-D celkom dobre sa to pozeralo, ale nie ze by som z toho bola az uplne na vetvi :-D krajsich hercov mohli vybrat, ale bolo tam par scen a hlasok, co ma oslovili.... sobicatko vitaj u nas, taku pesnicku nemam a nepoznam :-) ale mozno sa kocky ozvu. Sa nebojis rezervovat si veci s takym predstihom? (nie v zlom, my sa o svadbe bavime uz 2 roky, takze nakoniec bude od planovania po realizaciu minimalne 3 roky, ale vsetko som asi 3x zmenila od zakladu za ten cas) .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, fotky budem nahrávať zajtra doobeda, takže potom dám vedieť, že už sú a môžete pozerať :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte babule, tak ako sa mi máte? neviem či som vám spomínala podarilo sa nám zohnať schody celé z dreva skoro za polovičnú cenu než pôvodne. už sa treba len dohodnúť s chlapíkom na kedy ich má vyrobiť. som rada takto naši ničo ušetria a kúpi sa niečo iné čo ešte treba okolo domu. obývačku máme vystierkovanú, treba ju obrúsiť aby boli rovné steny no a potom parkety, následne schody. keby sa to podarilo do Vianoc bolo by to skvelé. budete cestovať na dušičky? mi sme boli tento víkend na cintoríne upraviť hroby. tento víkend pôjdeme rozniesť vence a trocha zaspomínať.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute zienky, ako sa mavate? My dobre, pohoda, v praci, v skole, pomaly o tej svadbe premyslame, zas dalsia alternativa sa naskytla, pevne silno verim, ze uz konecna :-D V sobotu ideme na haloween do mesta zablbnut si, ako kazdy rok, ja strasne lubim take sibnute sviatky :-) Vy ste ako na tom?
Odpovedať
ahojte, ja idem zajtra na rodinnú oslavu a pretým alebo potom rozniesť vence. Aďo mal narodeniny tak som mu kúpila darček. takže aj jemu budeme gratulovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, nejako je tu mrtvo nie? Ako sa mate?
Odpovedať
Ahojte kocky. Takze svadba v roku 2010 je pre mna minulostou :-( Ale rok 2011 to isti na 100% 8-) To uz budem mat po skole a dufam ze budem stihat aj statnice aj svadbu. Takze moje svadobne pripravy sa trosku predlzia a budeme si to vychutnavat trosku dlhsie ..
Odpovedať
Profilova fotka
A co ste sa takto rozhodli Hainy? Ci rodicia na vas tlacili?
Odpovedať
No ano rodicia .. proste cez skolu sa im to nepaci takze svadba bude po skole a dufam ze uz budu spokojni ..
Odpovedať
Hainy hlavne, že sa máte radi. je jedno kedy bude tá svadba a aspoň budeš mať čas na všetko. ;-)
Odpovedať
No prave toho sa bojim ze casu nebude az tak vela.. Najma v tom 5. rocniku ale tak uvidime.. Ked sa chce tak vsetko sa da .. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Akoze aj nasi tak skusili, daco do mna zavrcali, ze co z toho mam, ze teraz a skoro a na co, ze ved ked nemusime...tak sme sa pohadali, ze ich do toho nic, ze je to moja vec a nech si trhnu nohov a je klud :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bea to si im to dobre dala :-) mne naši našťastie nepovedali nič, síce som si myslela, že hlavne moja mamina bude proti, že bude chcieť aby sme počkali po škole, ale tá bola z tej svadby viac rada, ako my dvaja dokopy :-D ako sa inak máte všetky?
Odpovedať
ahojte, tak ja mám prvý rok čo mám už vyše mesiaca v kuse prednášky za sebou. gestorka sa snaží vybaviť čo najviac skúšok a prednášok nech ich máme z krku. medzitým bakalárka, rôzne seminárky a práce. taký zhon som mala naposledy na strednej pred maturami. :-D čakám kedy sa to trocha ukľudní. aj u nás boli naši proti. ale povedali svoj názor a zmierili sa s našim rozhodnutím. asi si to chceli vydiskutovať. nakoniec sa tešili, aj keď teraz keď sa sem tam pochytíme s manželom tak mama povie ja som ti to hovorila, načo si si vešala chlapa na krk. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bea, aj u nas je to podobny problem. lenze horsie je, ze sa absolutne nevyhadas... mam pocit, ze ma stale pokladaju za 15rocnu a ze sa nevedia zmierit s tym, ze roky pribudaju aj mne, ale aj im. teda mamine to cele prekaza-ocino to nejako specialne neriesi, prenho je podstatne, aby sme si dokoncili skolu a ak zvladame ostatne popri tom, nie je problem. lenze moja mamina zacala riesit uz aj to, ze chodim na tieto stranky atd... tiez som sa s nou hadala do nepricetnosti, ale teraz mavnem rukou a necham to tak. chcela som, aby aj oni boli sucastou nasich planov, predstavovala som si, ze ked budem riesit organizaciu, budem nejake veci diskutovat s maminou, ved predsa- ona sa vydava dvakrat, tak by mi mohla poradit v urcitych veciach. ale nakoniec nas dohnala k tomu, ze sme sa dohodli so snubencom, ze ich pozveme uz len kdesi na veceru a oznamime termin svadby, vsetky pripravy si zariadime sami+jeho rodicia. a nech sa postavi mamina aj na hlavu... 8-(
Odpovedať
Danuliček možno práve kvôli tomu je tvoja mama proti. nechce aby si spravila neuvážený krok a potom sa rozvádzala tak ako ona. samozrejme, že sa môžem aj mýliť, ale na prvý pohľad mi to tak pripadá ako by ťa chránila.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zienky, tak najprv super genialnu spravu, mam rezervovany termin na matrike 8-) 17.7.2010...no trochu zmena, viem, ale sme sa dohodli s Tomom, ze: Obrad, kde dame vediet vsetkym, ze bude, ale povieme, ze ziadna hostina, nic, ak chcu, nech pridu, ale nech nic necakaju. Obrad bude v Mirbachovom palaci v Starom meste. Po obrade obed pre rodicov, surodencov a babky, cca 16 ludi, niekde v meste, mam aj vytipovanu restiku, takze uvidime. Potom ich posleme domov a ak sa nam podari zohnat dovolenku, tak hned aj odchadzame na honeymoon :-D Ak nezozenieme termin hned v sobotu, tak spravime vecer strasny zur s kamosmi :-D takze vas pozyvam :-D no chapete, takto to bude super, vsetci budu spokojni (my, ze bude svadba a nie za milion, celu zvladneme cvaknut sami, nasi, ze pojdeme na dovolenku :-D ) a mozem sa venovat preciznym detailom. Taka som isla ako slniecko, viete ako som sa bala, ci bude este termin? Uplne ze sila, a my sme boli na ten termin prvi! :-D No krasa. Danul, to ma mrzi, ale takto to bude asi najlepsie, spravite si podla seba a hotovo. A na kedy to chystate? Ved to skus mame nejako vysvetlit, preco sa chcete brat... nasi stale take argumenty, ze ked nemusime, tak na co vyhadzovat za svadbu peniaze, ze si mame uzivat, cely rok makame, mame odychovat v lete a tak... Eri, drz sa, dobre to bude, prejde obdobie a uz bude klud, budes sa venovat inym veciam... len zatni zuby, to prehrmi a bude o to lepsie, bude klud. Luna, ako sa citis ako mlada pani? Spokojnost? Vsetko stale v euforii? Co ta skola inak, ako to dopadlo? Si nepamatam, ci si pisala.
Odpovedať
Bea tak to je super. teším sa s tebou. :-) inak dobre, že si si nevybrala Zichyho palác. mne sa tam tá sála vôbec nepáči, neviem prečo tam má väčšina ľudí svadbu. okrúhla, socíkovské sedačky, celé zrkadlové, ťažko sa tam robia pekné fotky. Mirbachov som ešte zvnútra nevidela. školu zatiaľ extra neriešim, teda okrem bakalárky a tej témy na konferenciu. tú absolvujeme každý rok. inak na štátnice mám silnú motiváciu, chcem mať krásne šaty na promócie. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bea, super, ze ste sa tak rozhodli-17.07.bol nas povodny termin ;-) my este nemame uplne presny datum, ale uz sme to rozoberali, ze niekedy v lete 2011-viem, ze je to daleko, ale tak ked mame skolu, postupne naplanujeme.. leenze dnes ma moj drahy prekvapil s tym, ze on nieco uz vymyslal,ze skor a ze ked budeme zajtra spolu, povie mi x-) tak som zvedava, lebo on takto uplne sam od seba-to nie je zvyk :-D ale asi ho dostalo to, ze ideme na svadbu jeho bratrancovi, co je s priatelkou tristvrte roka a my siesty rok a stale nic :-D co sa tyka maminy, tak ona sa nerozviedla, ovdovela. lenze tam je to komplikovane v tom, ze ona akoby zatrpkla voci vsetkym a vsetkemu. nie ked ovdovela, ale az teraz v poslednych 5-7 rokoch.a neda sa s nou pohnut absolutne. a ta svadba... ja ju na to pripravujem, takze uz je na nej, ako sa k tomu postavi. lenze musi si uvedomit, ze ja nemozem pri nej sediet do konca zivota a ze aj ja si chcem zariadit svoj zivot... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Dan, to je najvacsi problem mnohych mam, proste nevnimaju, ze deti rastu, ze su uz aj vo veku, kedy ony same uz mali urcite potreby a tuzby, ze uz mozno aj mali deti (svokra) a boli vydate(mama) a nas budu stale vnimat akosi inak. No ale to som zvedava, co tvoj chlap vymyslel :-) Potom sa pochval. My sme chceli september, ale kedze by sme isli rovno na tu svadobnu cestu, tak sme to supli na leto. Tiez nas caka piaty rocnik, nechcela by som z neho hned prve tyzdne vynechat, aby sme sli v septembri na svadobnu cestu... A svadbu planujeme v podstate uz 2 roky :-) Prvy krat sme sa o tom bavili, ked sme spolu boli rok, teraz sme 3, a kym bude svadba :-D v pohode... Mne sa Eri, Zichyho strasne nepaci, to je soci-komunisticke zariadenie, nezrekonstruovane, tmave... Mirbachov je muzeum, tak zase budem zaujimava :-D inak ta teta na matrike ma uplne dojala, bola uzasna, usmiata, ustretova, mila, prijemna, hned sa mi ospravedlnila, ze nam nebudu vediet zabezpecit hudbu, ale ze nam niekoho dohodi ak chceme, ze jej to mam pripomenut, ze mam prist a tak :-D parada, len nech to vydrzi...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?